|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Određivanje ovulacije
1.10.2010 16:01:07   
malena27 RR
prenos posta:

IZVORNA PORUKA: nikolina.mne

zdravo svima, ne znam da li vec ima slicna tema al je nisam uspjela naci... naime, zadnju menstruaciju sam imala 8 og septembra i sl ocekujem za nekih 12 dana jer mi je na 35 dana, pa koji dan manje vise dodje menstruacija... e sad, zadnji odnos sam imala sa muzem prije nekih 15 dana a vec nekih nedelju dana me bole grudi kao da cu da dobijem, pojavila po koja venica na grudi, povecale areole tj nekako su vece, a u stomak jako cudan osjecaj i sekret.. dal je moguce da sam imala ranu ovulaciju i da li je neka imala slicnu situaciju ??



_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Banana)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Određivanje ovulacije
1.10.2010 16:05:15   
nikolina.mne
ja se sve nadam da je mozda bila rana ovulacija i da smo nesto uspjeli al se mozda i previse nadam nemogucem user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Određivanje ovulacije
2.10.2010 19:07:39   
nikolina.mne
ima li koga na forum ???

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Određivanje ovulacije
2.10.2010 20:57:15   
ivana st
Koji dan ciklusa si imala odnose?


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Određivanje ovulacije
2.10.2010 22:39:56   
nikolina.mne
12 dan ciklusa mi je bio... jos me bole grudi a danas tj sad jedem smokve i bljutave mi i sestra posle mene uzela i kaze bice da si prehladjena jer nikome nisam nista spominjala osim vas na frumu....

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Određivanje ovulacije
22.10.2010 20:28:00   
Arina
cao svima.vec duze vrijeme citam vase poruke i pronalazim puno toga sto me zanima .super ste raja . kao i svi i ja imam par problemcica.naime, pokusavam doci douser posted image  kao i svi vi. Nazalost pocetkom jula sam imala spontani u 12. nedjelji i posto je proslo dosta vremena dali smo se ja i mm na posao. nisam puno potonula psihicki pa hrabro idem dalje . Iako ce mnogima biti cudno ali zelimo treceg user posted image .Jednostavno je zelja dosla sama kao i prethodne user posted image user posted image .Spontani je zelju samo povecao.Prosli mjesec je prosao user posted image user posted image  ali idemo dalje . E sad uzela sam onaj mikroskopic Maby baby  i pocela mjeriti temperaturu i sve je ok . Danas mi je 14.dc .Maby baby je pokazao malo paprati 11 dan i puno 12. dc i malo 13.dc jutros nista a temperatura raste lagano nema onog drasticnog skoka ali nije ni ravno . bol u lijevom jajniku sam imala 11. 12. dc onda 13. nisam i danas opet dosta jako . Sve bi bilo i vise nego odlicno da mi sluz nije danas onako skolski bas ko sirovo bjelance. e sad ja mislim posto su meni ciklusi28-30 dana da bi meni danas mogla biti ovulacija ali zasto je maby baby pokazao prije paprat i to jako lijepo ja se odusevila tj. ako je ovulacija i bila oko 12. dczasto tako fina sluz i danas ????rasteze se 10 cm.sva samuser posted image upisujem svoju temperaturu na fertilityfriend i oni se vode sa tim sto sam vidjela na mikroskopu tj tom paprati i blagim rastom temp. pa su mi stavili one linije da mi je ovulacija bila 12.dc. kakvo je vase iskustvo sa tom sluzi moze li sluz biti tako egg white i poslije ovulacije dan-dva??nadm se da cemo se lijepo druziti i skratiti sebi dane iscekivanjauser posted image  iuser posted image iuser posted image user posted image user posted image user posted image pusa svim

(odgovor članu nikolina.mne)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Određivanje ovulacije
22.10.2010 20:44:56   
Sladjusna
Evo ja cu ti napisati svoje iskustvo. Prva trudnoca spontani takodje. Onda pocela da osluskujem svoje tijelo. Meni ciklusi nikada nisu bili redovni, sarali su 30 ili 35 dana i kako tu odrediti ovulaciju? Nikako!
Pocela sam pratiti samo sluz, i po tome sam znala da je ovulacija blizu ili da vec je. Znaci negdje od 12 dana ciklusa pa do 18 (odprilike) uhvatis mm i svaki drugi dan...hvala Bogu upalilo je odmah...to je moje iskustvo, nadam se da sam ti pomogla barem malo. I, da - veceras muza ne pustaj nigdje user posted image !
Zelim ti puno srece! user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Određivanje ovulacije
22.10.2010 21:24:46   
Arina
hvala ti na savjetu bas si me nasmijala za vecerasuser posted image pa naravno da ga necu pustati  za svaki slucaj ma ne samo veceras,opsjedam ja njega vec duze a nije mu ni mrskouser posted image ,naravno.user posted image . Ja se prije nisam bas s tim temp.opterecavala nije da je islo ono kad smo htjeli ali....stizalo je kad je dragi Bog htio kao i sve ,jedino je sad zadnji put upalilo iz prve ,ali eto nazalost zavrsilo se user posted image .Sad vise kratim dane zbog nestrpljivosti i ko nesto ganjam ali u stvari smo nemocne . Samo nekim  upali od prve  a nekim ko zna....Ja sam se poslije druge trudnoce uspjesno cuvala eto 6 godina oslanjajuci se samo na prirodno tj rasirila bi ovulacijski prozor oko njega sve dozvoljeno a unutar njega naravno "municija van". I islo je .sve uvijek ok kad smo htjeli user posted image  cekala sam 13-14 dc i ovulacijusku bol i bilo je user posted image .ja sam kao cura imala operacuju ciste na desnom jajniku prilikom koje mi je odstranjen i cijeli jajnik tako da sam ja svoje trudnoce sve imala samo s jednim jajnikom. Prvu user posted image smo radili 8 mjeseci ,drugu user posted image  2 godine,trecu od prve .tako da kod nas ima svega . interesuje me sad ta moja ovulacijeska bol kako da je osjecam toliko rastegnuto prije je uvijek biloili jedan dan ili najvise dva  a sad mi je nekako bilo 11.dc i 12.dc i danas 14. dc,mozda sam bila prehladena ili ....

(odgovor članu Sladjusna)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Određivanje ovulacije
12.12.2010 19:20:37   
Anoniman
drage  moje,
posto su moji ciklusi  user posted image  nikad nisam znala kad mi je ovulacija...mislim neznam ni kad ce mi naredna menstr. a kamoli ovulacija, ali zadnja dva dana imam puno sluzi i sinoc me je maloo jace zabolio desni jajnik, jucer preko dana nekako malo a sinoc jedno pola sata jace me je zabolilo i danas nista! Sad moje pitanje i vama i samoj sebi da li sam ja to osjetila ovulaciju??? i dali je moguce da mi je siofor ( koji pijem skoro 2 mjeseca) pomogao da imam ovulaciju???

(odgovor članu Arina)
  Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Određivanje ovulacije
12.12.2010 19:43:02   
malena27 RR
nije iskljuceno da je bila ovulacija....nego ti podebljaj akcijom... user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Određivanje ovulacije
12.12.2010 20:18:14   
Anoniman
moja malena...upravo sam to i uradila user posted image user posted image user posted image
nije znao sta ga je snaslo ali nije se zalio user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
  Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Određivanje ovulacije
28.12.2010 22:45:58   
Mlada mama 89
Drage moje kako da odredim plone dane i odredim ovoluciju jer kod mene nikada nije user posted image za 28 dana nekada je i za 25 26 zavisi sta da radim izgubila sam se

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Određivanje ovulacije
28.12.2010 22:58:38   
Leki76
Pokušaj sa trakicama za ovulaciju. Ja sam naručila preko saveontests 20tak trakica +5 testova za trudnoću, meni se čini sa poštarinom oko 25-30 KM. i

(odgovor članu Mlada mama 89)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Određivanje ovulacije
1.1.2011 13:19:42   
ena0002
Mozes pratiti i plodnu sluz...ona se javi dan-dva prije ovulacije...prepoznaces je tako sto je kao bjelance user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Leki76)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Određivanje ovulacije
1.1.2011 13:25:23   
lirio
IZVORNA PORUKA: Silver

moja malena...upravo sam to i uradila user posted image user posted image user posted image
nije znao sta ga je snaslo ali nije se zalio user posted image

user posted image user posted image user posted image samo navaliuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ne govori mi da je nebo granica kad postoje otisci stopala na Mjesecu...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 13:04:58   
Anoniman
curke posto sam u fazi vadjenja nalaza hormona, jucerasnji nalaz je u odnosu na proslosedmicni pokazao da mi je estradiol skocio za 500 jedinica a LH za 15 jedinica! Pretpostavljam da nastupa ovulacija pa sam krenula u akciju a jutros sam na dnevnom ulosku primjetila kao bjelance iscjedak pa mislim da je to to!!! Drzite mi figeee!!!user posted image

(odgovor članu lirio)
  Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 13:27:38   
Amelaa RR
Ja jos nisam dobila svoj aparat...zapravo ova teta na ebayu nesto glumi..a ja ne znam sta..Nadam se da ce mi sto prije poslati i da cu poceti pratiti i fatati mm-a..Jadan on onda user posted image user posted image user posted image na kraju ce mi sakrit aparatic user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 20:51:40   
Arina
Drage moje sveznalice
Imam jednu nedoumicu,naime,je li podizanje cercixa uvijek znak da ovulacija postoji.Mislim,znam da je njegovo podizanje znak ovulacije ali je li hoce li se on podici i ako nema folikula tj ako nema sta za oploditi unutra.meni je ova dva dana vosok i jako jako mekan i otvoren....akcijauser posted image
Puno puno pusica mojim sveznalicamauser posted image

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:10:35   
ena0002
Arina je li ti mislis na cervix user posted image ....je li ti to gin rekao ili user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:15:00   
Arina
ma  nije ginekolog,znas da pozicija cerviksa samopregledom moze ti pokazati da li je ovulacija.ne  znam kolikoznas o tom nacinu odredivanja ovulacije . kad je dole i tvrd neplodno a  kad se podigne i omeksa to je ovulacija.znas.to sve napipas prstom user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:25:46   
ena0002
Iskreno prvi put cujem za tu metodu user posted image user posted image user posted image ....onda ti je vjerovatno ovulacija user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:34:37   
kupina
ja sam citala o tom nacinu određivanju ovulacije,al nikad isprobala...ne da mi se s tim petljatiuser posted image ...a i koje mi fajde da znam kad je ovulacijauser posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:48:16   
Arina
Bas ste mi slatkeuser posted image user posted image .ma i ja vjerujem da je ovulacija user posted image U akciji smo za svaki slucaj i to maxuser posted image user posted image

(odgovor članu kupina)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:49:15   
Arina
jos me  interesuje ....ma kako da stavim ovog avatara.....bas su slatkiuser posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Određivanje ovulacije
15.1.2011 21:49:28   
ena0002
Mene strah da noktima sta ne zagrebem user posted image user posted image user posted image user posted image
Ima negdje tema kako postaviti avatar...ali ne znam tacno gdje user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 15.1.2011 21:50:03 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *