|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:19:25   
Lejla Ka
Meni su ovi lijepi:

1.
user posted image
Bernski planinski pas

2.
user posted image
Sibirski samojed

3.
user posted image
Čau čau

No to su sve veliki psi, a ja nemam farmu (kao što kaže moja kči). A da imam, ona bi vjerovatno nabavila konja user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:19:55   
veeseelaa
dadada u pravu si, psa biraš po njegovom temperamentu a ne po izgledu, dobro je iskombinirati i jedno i drugo

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:21:37   
teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

haski

a evo ga i malamut
user posted image

prelijepi su, sva sam se raznježila


user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:21:58   
Anoniman
user posted image

ovo je nasa maza, dje su njemu krvolocne oci user posted image

Dadada bila je neka zena koja je lutalicu odvela u sos pa mi kroz glavu prodje da nisi mozda ti jer vidim da si luda za zivotinjama user posted image , a vidjela sam ti sliku "sa Deda Mrzom"

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:23:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

dadada u pravu si, psa biraš po njegovom temperamentu a ne po izgledu, dobro je iskombinirati i jedno i drugo

slazem se, kad bih namjeravala kupiti psa, gledala bih i jedno i drugo, a posto vise volim vece pse a zivim u malom stanu, bila bi mu patnja tako da ne razmisljam o kupovini. da i dalje zivim u staroj porodicnoj kuci sa bastom mogla bih udomiti i labradora, pa nek trckara po basti kad meni nije do setnjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:24:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

dadada, nisam cula za te ilegalne farme pasa, o cemu se tu radi?


odgajane pasa za borbe, preprodaju i sl bez nadzora od strane veterinara i slicnih institucija zaduzenih za ovu oblast
nije...ilegalna farma pasa ti je biznis kojim su se poceli mnogi baviti...ljudi koji pojma nemaju o zivotinjama niti ih vole...a navodno su uzgajivaci...to su kilometarski kavezi...gdje psi zive u nehumanim uslovima...non stop se kote...cisto radi profita...ne gleda se na zdravlje psa...gotovo uvijek se radi o incestu...kako ces znati da li je pas s tako neke farme ili od pravog uzgajivaca...vrlo lako...recimo pas koji kosta inace 3000 oni ga prodaju za 300...nemaju rodovnik...nije im bitno kome ga prodaju...itd...po pet shopovima su ti masovno takvi psi...pravi uzgajivac ti nece tako lako prodati psa...i nerjetko moras cekati godinu dana da dodjes do svog ljubimca

evo kako to izgleda
user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:24:22   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: teacher75



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

haski

a evo ga i malamut
user posted image

prelijepi su, sva sam se raznježila


user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebe ko bebe, nema ih da nisu medene.
Ali ako čovjek misli zaista imati psa, onda treba znati da oni budu bebe svega mjesec-dva. Al možemo maštati user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:26:01   
Niobe
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

naš pitbull je bio ovakav, meni  nije ružan baš je laf

user posted image


user posted image faca


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:26:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

user posted image

ovo je nasa maza, dje su njemu krvolocne oci user posted image

Dadada bila je neka zena koja je lutalicu odvela u sos pa mi kroz glavu prodje da nisi mozda ti jer vidim da si luda za zivotinjama user posted image , a vidjela sam ti sliku "sa Deda Mrzom"

user posted image
mi nemamo azil

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:28:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: teacher75



IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image

haski

a evo ga i malamut
user posted image

prelijepi su, sva sam se raznježila


user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image


Bebe ko bebe, nema ih da nisu medene.
Ali ako čovjek misli zaista imati psa, onda treba znati da oni budu bebe svega mjesec-dva. Al možemo maštati user posted image


ma ovi su predivni i kad narastuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:33:33   
Lejla Ka
Evo mojih malo realnijih želja user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:34:37   
emi7908
Teacher ja stvarno ne ubjeđujem nikog u ništa user posted image , samo sam rekla svoje iskustvo. A što se tiče ukusa o tome se ne raspravlja. Meni su svi psi dragi na svoj način i stvrano ih ne razdvajam, jednostavno ih volim sve. ne poričem da su neki više ili manje slatki,luckasti,pametni i bla,bla,bla,,,, da ne nabrajam... Ali sve je do nas i onog šta nam više paše. Ja sam svog Arcija dobila na poklon od meni dragog prijatelja jer je vidio da sam luda za životinjama i da se mogu o njemu brinuti na adekvatan način. Ali eto razumijem i zašto imate ružnu sliku o ovim Pit -ovima. Protiv svakog nasilja sam nad životinjama, ne mogu to da podnesem user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:34:54   
Anoniman
Za tu lutalicu je vezana jedna veoma tuzna prica. Ona je bila u vlasnistvu nasih komsija i kad je bila u tjeranju oni je istjeraju bukvalno iz dvorista i zagrade da ona ne moze da se vrati, ona se smucala po ulici, strasno je reci sta su joj drugi psi radili i onda smo joj mi otvorili dvoriste i primili ej kod nas s tim da je ona preskakala preko ograde i povremeno odlazila, onda je odjednom nestala a nas Astor je bio nepodnosljiv jer je obozavao i pored tjeranja ni jednom je nije pokusao zaskociti a branio je kad bi drugi psi pokusavali, onda se ona okotila mi smo prijateljima podijelili kucice, a nje nije bilo i ja sam se raspitivala i zena koja je izbacila iz dvorista svog mi je rekla da je bila neka zena i pitala ciji je pas, kako je ova rekla niciji user posted image ona je rekla da je iz nekog udruzenja za zastitu zivotinja i ponijela je sa sobom, kao bice smjestena na sigurnom gdje su i ostale napustene zivotinje...sad kako rece da nemamo azil nemam pojma onda ko je bila ova teta.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:37:48   
Lejla Ka
Prije sam preferirala pse, ali kako starim privlače me mačke baš zbog svoje individualnosti i tersluka user posted image Neko mi se čini da sam ja krenula u tom pravcu, ili me napala toxoplasmosa user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:38:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Prije sam preferirala pse, ali kako starim privlače me mačke baš zbog svoje individualnosti i tersluka user posted image Neko mi se čini da sam ja krenula u tom pravcu, ili me napala toxoplasmosa user posted image

a ja ih bas ne volim zbog toga, lukave i sebicne


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:40:58   
naša.mrvica
ja bih samo brzinski jer moram po puppija, operacija je dobro prosla dobro ju je podnio.jedva cekam da ga vidim uh kad sam usla u kucu a njegove igracke po podu u svim sobama srce mi se cijepalo.eh sto covjek zavoli svog ljubimca:))

_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 11:54:34   
HanaBana
Mi imamo macka Mico, koji je svasta predeverao sa nama pa i mi sa njim, od 2 loma noge i operacija i igala u nozi, do uplae bubrega, pijeska i td. Jako nam je odan i cesto dovede i svoje jarane na rucak tako da s vremena na vrijeme udomimo vise mackiuser posted image user posted image user posted image Inace zimi je stalno kuci, vani ide radi nuzde a ljeti ne zeli da boravi u kuci nego je stalno naposkju. Imamo i ribice a imali smo i papagaje kojisu nas napustili prosle godineuser posted image user posted image user posted image Trenutno razmisljamo da nabavimo zeke radi hane a mozda i psa ali tesko mozemo da se odlucimo za rasu. MM bi haski, ja retrivera, Hana maltezera, a ima i divnih tzv. lutalica za udomiti...svaki dan listamo sos stranice i trazimo naseg novog clanauser posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Vasi kucni ljubimci
12.1.2011 16:15:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Za tu lutalicu je vezana jedna veoma tuzna prica. Ona je bila u vlasnistvu nasih komsija i kad je bila u tjeranju oni je istjeraju bukvalno iz dvorista i zagrade da ona ne moze da se vrati, ona se smucala po ulici, strasno je reci sta su joj drugi psi radili i onda smo joj mi otvorili dvoriste i primili ej kod nas s tim da je ona preskakala preko ograde i povremeno odlazila, onda je odjednom nestala a nas Astor je bio nepodnosljiv jer je obozavao i pored tjeranja ni jednom je nije pokusao zaskociti a branio je kad bi drugi psi pokusavali, onda se ona okotila mi smo prijateljima podijelili kucice, a nje nije bilo i ja sam se raspitivala i zena koja je izbacila iz dvorista svog mi je rekla da je bila neka zena i pitala ciji je pas, kako je ova rekla niciji user posted image ona je rekla da je iz nekog udruzenja za zastitu zivotinja i ponijela je sa sobom, kao bice smjestena na sigurnom gdje su i ostale napustene zivotinje...sad kako rece da nemamo azil nemam pojma onda ko je bila ova teta.

otidji na facebook av-mau udruzenja ili avlijaner...pogledaj da ti nije tamo pas...prelistaj slike
sos nema azil, kao uostalom niti jedno ug u sarajevu, samo mi ne skupljamo pse po ulici da bi ih drzali u garazama jer smo misljenja da im je bolje na ulici nego u garazi...druga stvar...sos-u je primarni zadatak da upre tamo gdje treba tj. da primora vlast/drzavu da se pocne brinuti o psima...da svaka opstina ima azil...da oni koji su odgovorni i oni koji su placeni preuzmu njegu o povrjedjenim psima (a to su vet. stanice) da ti kao gradjanin znas kome se trebas obratiti u slucaju da naletis na povrjedjenu i napustenu zivotinju...a sada imas par udruzenja koja skupljaju pse...nepodcjenjujem njihov rad...ali ne mijenjaju nista...prave samo jos veci problem

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Vasi kucni ljubimci
28.1.2011 11:23:51   
mala87
cao curke
ja imam argentisku dogu u aprilu ce imati 2 god, neznam koliko znate o ovoj rasi ali moj ljubimac je jako umiljat i nije agresivan samo je malo lud za ženkama user posted image kad su cure u pitanju onda zeli da je glavni.......i imam macu i da dalje ne nabrajam user posted image user posted image

emi o ukusima se ne treba raspravljati  i ja sam luda za zivotinjamaali svim zivotinjama  i protiv sam svakog nasilja ili ovih borbi i volim onako ove lijepe lafcineeeuser posted image user posted image user posted image

imam i jednog cucicu koji ceka da pronađe svoj dom, on je svešta prezivio i izgubio je nogu a sad je kod nas na liječenju...imamo još nekoliko cukica koje čekaju da pronađu svoj dom ali ovog mi je jako zao mu je zivot baš tezak.......... 

_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Vasi kucni ljubimci
28.1.2011 11:33:48   
palachinken
IZVORNA PORUKA: mala87

imam i jednog cucicu koji ceka da pronađe svoj dom, on je svešta prezivio i izgubio je nogu a sad je kod nas na liječenju...imamo još nekoliko cukica koje čekaju da pronađu svoj dom ali ovog mi je jako zao mu je zivot baš tezak.......... 


To je tako divno od tebe.
Mi smo jedno vrijeme živjeli kao podstanari u privatnoj kuci i imali svoj komad dvorišta, pa sam stalno imala neku životinjicu na liječenju. Sad smo u stanu i nemam uslove, a da se mene pita, makar bih jos dvije mace  :D


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Vasi kucni ljubimci
28.1.2011 23:30:19   
sunshine_ze
Ja imam svog mawog Westi-a volim ga uh uh..neopisivo..a juce mi muz donese zenkicu engleskog koker spanijela..4 mjeseca neko je izbacio na ulicu,sad moramo naci nekoga da je poklonimo jer zivimo u garsonjeri i nemamo mogucnost da je zadrzimo..uff bas sam se sad rastuzilauser posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Vasi kucni ljubimci
29.1.2011 9:22:39   
martajay
IZVORNA PORUKA: mala87

cao curke
ja imam argentisku dogu u aprilu ce imati 2 god, neznam koliko znate o ovoj rasi ali moj ljubimac je jako umiljat i nije agresivan samo je malo lud za ženkama user posted image



moj prijatelj je imao argentinsku dogu, muzjaka, i on je bio najvelicanstveniji pas kojeg sam upoznala.... divni su, i jako, jako, jako emotivni.... imaju krhko srce - jedne novogodisnje noci mu je prepuklo srce od straha, usled neprestanog pucanja petardi po komsiluku, a imao je oko 5 godina.


_____________________________

7.4.2009.

(odgovor članu mala87)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Vasi kucni ljubimci
29.1.2011 9:43:32   
mala87
zao mi je  tvoih prijatelja i njihovog ljubimca, mogu misliti kako im je bilo teško
ponekad ljudi ne razmišljaju o svoim postupcima....

argentiske doge  jesu emotivni ....i ako izgledaju onako borbeni oni su jako osjetljivi...iskreno ja neznam kako bi podnijela da izgubim svoju mazu....nedavni je bio jako bolestan ja sam bila još bolesnija od tuge.....sad je dobro hvala Bogu..pozzz

_____________________________

“Nikad nećete dobiti želju, a da pritom niste dobili i moć da je ispunite. Ipak, možda ćete za njeno ostvarenje morati raditi.”

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Vasi kucni ljubimci
29.1.2011 10:04:28   
Anoniman
mala87...HVALA TIuser posted image

(odgovor članu mala87)
  Neposredna veza do poruke: 374
   RE: Vasi kucni ljubimci
29.1.2011 11:00:11   
Niobe
Danas je godina dana kako mi je Coco umrla user posted image

_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

DOSTINEX
š t a

molim vas ako neko zna gdje se u BiH mogu kupiti DOSTINEX tablete?

Mostar (72%)

Sarajevo (19%)

ili HR (9%)


Broj svih glasova: 69

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *