|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:00:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

naravno obadvoje osjećamo slično,bar se tako čini,


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:04:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Anoniman

naravno obadvoje osjećamo slično,bar se tako čini,


                                          

Ovdje se moram ispraviti,pogrešno sam se izrazila,ja zapravo ne znam i ne mogu zanti šta on osjeća,ja znam šta j aosjećam i znam da mi godi njegovo društvo,godi mi kada samo napiše "gdje si ,nadam se da si dobro" a ne kada mi još napiše da sam mu simpatična,da mi lijepo stoji neka boja,i sl.ali očito i njemu godi kada troši vrijeme na mene,djevojke nema,to sam vidjela na profilu i zaključila iščitavajući svaku fotografiju koju je komentarisao,a ja sam svoje sve pobrisala sa mm,i ne može ni po čem zaključiti da sam udana,ne znam totalno sam van sebe

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:08:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Anoniman


E drage moje,već kad ste se ovako okupile,da iznesem i ja svoj problem.A prvo da napomenem da sam nova anonimna i da ne zahebavam,istinu govorim,i želim čuti tuđa mišljenja,jer o ovom zaista ni s kim razgovarati ne mogu.
Za početak,ja sam jako zaljubive prirode,malo mi fali,lako me zavesti,u braku sam već 6 godina i par puta mi se dešavalo da se "zaljubim" u drugog muškarca,nekako me osvoje nekom gestom,pogledom,koji možda uopće nisu bili upućeni s tim ciljom,još ako pritom dobro izgleda,ako je moj tip,ja sam gotova,danima sam mislim o njemu,priželjkujem ga,maštam o svačem nečem,pravo se zaljubim user posted image   Uglavnom sam to do sad uspješno prevazilazila,znači krila to što osjećam,trudila svim snagama da dotični ništa ne primjeti,a ni niko drugi,i to bi nakon nekog vremena prošlo,ohladila bi,znalo bi imjesecima trajati.
Ali prije 3 dana mi se dogodilo opet,i otad nisam nikako dobro,nemam želje ni za čim,društvo odbijam smišljajući tamo neke razloge,cijeli dan ne jedem ništa,i nisam dobro,nemam snage.
Naime,čatajući na nekom site-u (radila sam to i prije,čisto iz šege,zahebancije,i uvijek bi se tako završavalo,čatali bi 15 min.pola sat,sat i to je to,ni ime nisam nikad otkrila,niti dozvolila da me vide preko kamere) ali sam upoznala jednog muškarca,koji me oduševio naprosto,svojim načinom govora,tj pisanja,tako privlačan,šarmantan,čatali smo oko 2sata,da bih na kraju pristala uključiti kameru,molio me da ga dodam na fb,pa sam i to pristala,još smo se jednom dopis. i sad trenutno je on van svoje zemlje (inače nije iz bosne,i nije bosanac) poslovno,te ga nema na fb,to mi je najavio,a ja sam sva nikakva,čeznem za njim,ni očem drugom ne razmišljam,stalno gledam njegove slike,i provjeravam jel tu,a s druge strane se loše osjećam zbog mm,koji to,ne znam šta da kažem možda jest moža nije zaslužio,jer n se puno promjenio otkad smo se uzeli,ne liči više na  mog nekadašnjeg mm,znam da je to pod uticajem velikog stresa na poslu,ali trebao bi se kontrolisati,priznajem da nemamo savršen brak,on se promjenio dosta,a u meni se ugasila strast i želja za njim,nemam želje za seksom,i to uglavnom radim samo zbog jega,čega je on svjestan i normalno ljut zbog toga,a nikad nije pomislio da možda nije i on kriv tome,opet u dosta stvari se slažemo dobro,ali nekako ubila nas je svakodnevnica,obaveze,i jednostavno mogu reći da ga volim,ali više to nije kao nekad,ne znam opisati!I ne znam jel će me i jedna od vas shvatiti kada kažem da mi godi što mi sad dotični laska,što je nježan,što me pita za mišljenje,dopuštenje (što mm rijeeetko kad čini) ? 

Da napomenem,ovdje se ne radi o sexu nikakvom,preko  kamere i sl.već samo surazgovori u pitanju,osjećaji,naravno obadvoje osjećamo slično,bar se tako čini,i znamo oboje da je nemoguće da se bilo šta tu ostvar (zbog daljine,on ne zna da sam ja udata)ali gode nam ti razgovori,i želim biti sretna  i puštena makar na taj način

Ne znam,sigurno me nećete u potpunosti shvatiti,jer ima tu još detalja ali zanimaju me vaša mišljenja o tome,pokušajte se postaviti u moju situaciju,izamisliti šta biste i kako??


meni je ovaj tvoj slucaj tipicna prica iz filmova, junjakinja se osjeca zapostavljenom u braku, cezne za romantikom i zaljubi se u pogresnu osobu, jer ga idealizira, upusti se u avanturu i prokocka brak, s tim sto ti nisi dosla do ove zadnje faze a nadam se da i neces. ja ti necu davati pridike, mislim da tvoja situacija nije nimalo neobicna i da do prevare najcesce i dodje zbog razloga koje si ti navela. evo, stavljam se u tvoju poziciju, razmisljam kako bih i sta bih... insistirala bih na razgovoru sa mm, pokusala nekako vratiti zajednicke romanticne trenutke, a zaboravila na te stranice za upoznavanje. sjecam se kada sam bila slobodna, nisam se samo jednom zaljubila u nekoga virtualnog, da bih se ubrzo razocarala i ne upoznavsi ga uzivo, jer nikada ne znas kakva je zaista ta osoba dok je stvarno ne upoznas, svi se predstavljaju u najboljem izdanju, kao uostalom i na pocetku "normalnmog"zabavljanja. pa i sama kazes da je tvoj muz bio drugaciji u pocetku, tako bi se i taj virtualni prijatelj vjerovatno promijenio, ako ne bi bio i gori.svakome godi laskanje i paznja, al jesi li sigurna da je to ono pravo i sta mozes izgubiti ako pokusas da to provjeris? pamet u glavu

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.2.2011 1:09:07 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:13:22   
Hanady RR
Anonimna nažalost moram ti reći ti si negdje pred vratima suda...još malo pa razvod. ako tri godine čezneš za nekim drugim ko te bolje razumije...emocionalno varaš supruga a on to ne primjećuje, vas dvoje ste se izgubili.

Ako želiš, a to baš i ne nalazim u tvom postu...spasi brak. Mada ako si zapostavljena sve ove 3 godine....to nije kako treba i tu je kraj već došao.

kako si hrabro ušla u ljubavnu vezu, jer jesi...sex-a bilo nije...ali nije prevara samo sex....tako budi hrabra i oslobodi sebe sprege braka koji ti ne godi. Nećeš biti ni prva ni posljednja razvedena...bolje dobar razvod nego loš brak a ti draga moja dobro patiš.user posted image

i da ti kažem...nije bitno šta taj drugi osjeća il ne osjeća...ovdje si ti u pitanju...sebe ti draga moja spašava braka u kome ti sretan nisi. znaš kakokažu jedan se otegao drugi se portegao...ako ne bude taj on line ljubavnik biće neki treći al s akojim nećeš imati potrebu razumjevanje tražiti van bračnih voda.

< Poruku je uredio Hanady RR -- 22.2.2011 1:17:32 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:19:20   
Anoniman
Tičerko,hvala ti puno na odg. i hvala ti što si mi odgovorila kao insanu iako ne znaš ko se iza krije.
Sve što si rekla i upravu si,srećom pa nisam takva da bih se upustila dublje u to,ne bih se usudila,iako znam da je i ovo vrsta prevare user posted image   ali ne bi nikad baš nikad išla do kraja,rdije bih se razvela,a svjesna sam da niko savršen nije,a da bih i kod njega brzo otkrila mana i mana logički,a još poznavajući mm da sazna ne bi dobro završila.
A neka sam prokleta kada sam tako lahko zavodljiva user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:19:37   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: frenkoza

ja te donekle razumijem anonimna...  ja sam imala perioda u kojima sam mislila da me ne voli, da smo kako mi cesto na forumu kazemo "samo roditelji, a ne par"...

mene je iritiralo nespavanje u bracnom krevetu... ne znam zasto ali to me je ubijalo... mislila sam da me ne voli, da mu nisam privlacna... nekako je bio i promijenio ponasanje prema meni, stalno me nesto " napadao", ja sam za sve nevolje ovoga svijeta bila kriva... nedostajali su mi njegovi poljubci, zagrljaji, bas je bio hladan prema meni...
kada bi mu nesto rekla ili pokusala  razgovarati on bi okrenuo na salu, zagrlio me poljubio, sve ok... ali sutra dan opet isto...

e jednom kad mi je puko film, cuo me je... rekla sam mu da se tako uglavnom ponasaju ljudi koji VARAJU svoje zene i da ako se ne promijeni ili mi ne kaze pravi razlog svoga ponasanja nas brak biti pod velikim znakom pitanja... da cu uzeti sjekiru i isjeci spavacu sobu izbaciti je kroz prozor, a sebi kupiti kauc, jer meni samoj je dovoljan.... da bi najbolje bilo da mene otjera a dovede kucnu pomocnicu koja ce cistit, kuhat, lozit vatru, cuvati djete, jer ja sam mu zena, a ne kucna pomocnica i prema meni bi trebao nesto osjecati i to mi i pokazivati...
uglavnom bila sam ozbiljna kao nikada u zivotu i on je shvatio poentu...
ili me zelis ili me ne zelis... jednostavno je...
i sad je hvala Bogu sve OK.... korak po korak vratilo se u normalu...
nadam se da ces uspjeti vratiti svog muzica u normalu





Ovo kao da sam ja pisala :) obicno kazem svi mi padnemo,ali bito je ustati ! Svaki brak ima krize i niti jedan savrsen.Moja dainica davno mi je kazala :"sine kad vidim da je mm ljut,sklonim se u  stranu,usutim dok ga ljutnja neprodje,a i on kad vidi da sam ja ljuta ne pristaje mi na moju muku" (inace imaju brak dajdja i dainca za primjer).Mada ja ne mogu uvjek da usutim :) priznajem,ali se trudim.prije nekoliko godina i moj brak je bio u krizi,mislila sam da nema izlaza...cesto sam razmisljala o razvodu...onda sam sjela i sama sa sobom "pricala"...pa sam sve ono sto me mucilo iznijela svom muzu,hvala Bogu rijesili smo u korist naseg braka! I on je ispravio svoje greske i ja svoje i evo prodje nekoliko godina mi smo jedna sretna troclana pordica,i planiramo i cetvrtog clana ! :) Anonimna,uradi onako kako mislis da je najbolje za tebe,ja ti necu pisat kako si onakva i ovakva..sama izvazi,izmjeri dali je "flert" vredniji od onog sta imas !

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:22:00   
frenkoza
anonimna II
mogu razumjeti da ti se svidi neki muskarac, pa svi smo mi od krvi i mesa... ali po ovome sto si ti napisala da se zakljuciti da ti i TM vise nemate brak...
preispitaj se dobro pokusaj dokuciti je li zaista dotle doslo ti to najbolje znas u dubini duse... suoci se sa TM, ne moras mu govoriti za tog tvog "lika" ali mozes mu reci da se nesto desava sto vodi vas brak u propast...

ja te razumijem, ja sam imala vezu od 3 godine, moze se reci predivnu... prekrasnu... ali sam tada na MIRC-u upoznala nekog tipa, bezveze smo se dopisivali ono jaranski, on je bosanac zivi u stranoj zemlji... razmjenili smo mejlove tek onako i desavalo se da mi on posalje neki, cisto onako gdje si, kako si, sta radis... medjutim stvari su se promijenile kad smo poceli da se dopisujemo preko MSN-a... malo po malo ja sam znala osvanuti za kompjuterom tipkajuci nepoznatom muskarcu koji me svaki put iznova odusevljavao, bez ikakve price o vezama, emocijama i slicno.... on je znao da ja imam vezu i nikad nista na tu temu nije pokretao... ali dan po dan i mi smo bukvalno zivili za vece kad cemo oboje sjesti za kompjuter i "pricati".... nakon godinu dana ja sam shvatila da sam se zaljubila i da prema svom momku vise ne osjecam nista... rekla sam mu da ga ne volim i prekinula s njim... iz neba pa u rebra...
helem moja internet prica nastavila je i presla u ozbiljnu vezu... on je dosao i upoznali smo se... potvrdili nasu ljubav... medjutim vremenom sam shvatila da me taj muskarac ustvari privukao samo zato sto je bio neko, negdje tamo, veliki izazov, a ja veliki avanturista zeljna izazova i adrenalina... cak smo se i vjerili i cekalo se da zavrsim fax i da se uzmemo... ali srecom od toga nije bilo nista... jednostavno na kraju smo shvatili da smo dva potpuno razlicita mentaliteta,  i prekinuli smo...
nije mi zao sto sam prekinula jednu predivnu vezu zbog tog momka s druge strane kabla... zao mi jeste sto sam povrijedila osobu koja me je istinski volila i kojoj sam bila sve u zivotu... ali Bogami da je bio brak u pitanju sigurno bi zazalila, jer veza je veza, a brak je ipak institucija, jos ako imas djecu... pazi dobro sta radis...


_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:30:14   
Anoniman
Haanady,nisi dobro pročitala,3 dana,ne 3 godine,pa me to sad i posebno tišti,kakve 3 godine,za 3 godine ja ću se po svim prilakam zaljubiti još ihahaj puta user posted image .A ne znam šta da kažem,ima svega pomalo,što se tiče razvoda,razmišljala sam više puta o tome,ali tu se već javljaju neke komplikacije,prepreke,koje ne mogu baš nikako preći,pa sam i odustala,da mi nije "dobro" jest,ali da sam ovako zamišljala  svoj brak svoj život nisam,imala sam veća očekivanja,bila sam puna nade,ljubavi,želje za mm,a polahko je to sve iščezlo,ne znam kad,kako,zašto,samo znam da je otišlo.i sad ne znam kako vratiti,ma ima tu problema i problemčića ali nemam baš nekog izbora,iskreno najradije bi ja ovako kao što kažeš

.ako ne bude taj on line ljubavnik biće neki treći al s akojim nećeš imati potrebu razumjevanje tražiti van bračnih voda.

baš ovako,ali ne ide,nisam umogućnosti,pa pravim najbolje od onog što imam i naravno koliko umijem,a očito mi to i nije najbolja strana,ali trudim se.


Hvala i tebi,baš mi dobrodođe ovaj razgovor,jer su ovo sve stvari koje u sebi nosim,a nisu lahke za nošnje.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:34:40   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Haanady,nisi dobro pročitala,3 dana,ne 3 godine,pa me to sad i posebno tišti,kakve 3 godine,za 3 godine ja ću se po svim prilakam zaljubiti još ihahaj puta user posted image .A ne znam šta da kažem,ima svega pomalo,što se tiče razvoda,razmišljala sam više puta o tome,ali tu se već javljaju neke komplikacije,prepreke,koje ne mogu baš nikako preći,pa sam i odustala,da mi nije "dobro" jest,ali da sam ovako zamišljala  svoj brak svoj život nisam,imala sam veća očekivanja,bila sam puna nade,ljubavi,želje za mm,a polahko je to sve iščezlo,ne znam kad,kako,zašto,samo znam da je otišlo.i sad ne znam kako vratiti,ma ima tu problema i problemčića ali nemam baš nekog izbora,iskreno najradije bi ja ovako kao što kažeš

.ako ne bude taj on line ljubavnik biće neki treći al s akojim nećeš imati potrebu razumjevanje tražiti van bračnih voda.

baš ovako,ali ne ide,nisam umogućnosti,pa pravim najbolje od onog što imam i naravno koliko umijem,a očito mi to i nije najbolja strana,ali trudim se.


Hvala i tebi,baš mi dobrodođe ovaj razgovor,jer su ovo sve stvari koje u sebi nosim,a nisu lahke za nošnje.


draga moja, evo jedna poslovica za tebe: ako ti zivot da limun, napravi limunadu. a brak nije nikad idealan, ja nisam nikad ni ocekivala da ce biti sve savrseno (zato sam se kasno i udalauser posted image pa mi sada fino- kako se nadala, dobro se i udalauser posted image user posted image user posted image salim se malo, al trava je uvijek zelenija sa druge strane, a vjeruj mi da nije tako... ja kada sam razocarana i ljuta sjetim se lijepih osobina mm, a ruzne odbacim, jer niko nije savrsen i bude mi opet dobro... think positive and be positiveuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.2.2011 1:35:37 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:36:25   
Visnja RR
ja mislim da se neko malo šali user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:38:32   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja mislim da se neko malo šali user posted image

a zasto, zar je toliko cudno da se neko zaljubi u nekog dok je u brakuuser posted image pa zene se najcesce i razvode zbog toga

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:44:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Haanady,nisi dobro pročitala,3 dana,ne 3 godine,pa me to sad i posebno tišti,kakve 3 godine,za 3 godine ja ću se po svim prilakam zaljubiti još ihahaj puta user posted image .A ne znam šta da kažem,ima svega pomalo,što se tiče razvoda,razmišljala sam više puta o tome,ali tu se već javljaju neke komplikacije,prepreke,koje ne mogu baš nikako preći,pa sam i odustala,da mi nije "dobro" jest,ali da sam ovako zamišljala  svoj brak svoj život nisam,imala sam veća očekivanja,bila sam puna nade,ljubavi,želje za mm,a polahko je to sve iščezlo,ne znam kad,kako,zašto,samo znam da je otišlo.i sad ne znam kako vratiti,ma ima tu problema i problemčića ali nemam baš nekog izbora,iskreno najradije bi ja ovako kao što kažeš

.ako ne bude taj on line ljubavnik biće neki treći al s akojim nećeš imati potrebu razumjevanje tražiti van bračnih voda.

baš ovako,ali ne ide,nisam umogućnosti,pa pravim najbolje od onog što imam i naravno koliko umijem,a očito mi to i nije najbolja strana,ali trudim se.


Hvala i tebi,baš mi dobrodođe ovaj razgovor,jer su ovo sve stvari koje u sebi nosim,a nisu lahke za nošnje.



pa znaš šta...tek ste 6 godina u braku...
možda ima nade da vratiš bar dijelić onoga što set imali...

ti si očekivala nešto od brka ašto nisi dobila...al draga moja nema idelanog braka, ni idelanog insana...svi mi imamo mane, manice i manihetine ako se tako kažu kad su goleme. Ljubav ti je kda i mane i vrline voliš...ako si to nekada voljela pokušaj ponovo.
ja ne znam šta je to što ti prepreku stavara da se razvedeš ako bi te to činilo srtenom ali znam da ako bi ti vtvoj suprug pružio više pažnje da ti razvod nebi padao na pamet.

Pokušaj ti sebe zaljubiti u njega i njega vratiti kraj sebe kao nekada...

Ako je ovo kriza...niste jedini, mnogi su ke porlazili aonda lsvili srebrene i zaltne pirove...

nemoj razmišljati o nekom liku tamo koji ti slatkim rječima daje neke nade...on samo tako pirča, pričao je i muž dok te nije oežnio...znaš kako kažu dok te mami hljebom te hrani, kad te namamai nek ti je Bog na pomoći. Ko zna možda i s aovim izgubila bi više...

Ja bih na tvom mjestu, ukinula interent na mjesec dana, posvetičla s esebi, sredila s eko lutkica, zavela muža svoga...zavodila ga jedno 10-15 dana p onda vratila onaj sjaj i žar od početka...ako uspijete spasila si brak, a ko ne....nažlost ponavljm prvi post.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:46:03   
Anoniman
Ooo frenky,baš sam se pronašla u tvom postu ali baš,kao da si pisala o meni,samo jedina razlika što si bila u vezi a ja u braku 

mogu razumjeti da ti se svidi neki muskarac, pa svi smo mi od krvi i mesa... ali po ovome sto si ti napisala da se zakljuciti da ti i TM vise nemate brak..

ali dodala bih ovdje da nisam baš sigurna i ne znam dal se slažem s tim da to govori o našem braku,mada istina postioje neki problemčići,nije sve sjajno i bajno,ali korijen problema leži ja mislim u mojoj prirodi,kada sam se zabavjala sa mm,desilomi se isto,bili smo tad već godinu u vezi,i tad je sve bilo bajno i sjajno,voljeli se,uživala u svakom trenutku s njim,ali desilo, polagala sam za vozački,i zaljubila se u instrutora,e ne znam dal je za plakati ili smijati,tad mi ničeg od strane mm nije falilo,sve je bilo u najboljem redu,sve,za poželiti,ali nađe se taj instruktor s kojim sam svaki dan provodila 1h i nakon 3-4 h ja se zaljubila,on sigurno i primjetio,pa se malo i nabacivao a ja se topim,e tad sam ispalakal more suza,baš mi težak period bio,volim mm do neba,a ne mogu da prestanem misliti o instr.(jeli možda postoji ovakav neki sindrom??) svaki dan uživaaaam tih 1h,a onda kod kuće 3h otplačem bog toga,još kad mm nazove,  na kraju uspjela sam položiti i kutarisati se instr.a da mm nije ništa primjetio,ali mi je dugooo trebalo da  ga baš zaboravim eto a tad sam bila u potpunosti sretna s mm


A da ne govorim o tome da je prošlo 7 godina otkad sam položila,anisam svega par puta sjela za volan,jer ne znamvoziti,jer ništa naučila nisam nego samo mislila o laskanju i doacivanju instr.   ovo govorim najozbiljnije,da se i nasmjem na svu tu muku

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:48:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ja mislim da se neko malo šali user posted image


ne šalim,ali stvarno ne šalim.slobodno višnja provjeri moj nick i uvjeri se user posted image ozbiljno govorim i stvarno ne shvatam otkud za baš svaku anonimnu pomislite da se šali,blago vama,pa mislite da ne postoji ovakvi problemi

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:52:09   
teacher75
ja mislim da si bas zaljubljive prirode, zadnji romantik na ovom svijetu, i ja sam bila slicna ali dok sam bila mlada i slobodnauser posted image doduse ja se udadoh sa 33 godine a ti si vjerovatno puno mladja, mozda bi bolje bilo da se nisi tako rano udala kad si vec takve prirode, mozda bi se vremenom uozbiljila kao sto sam jauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:56:37   
veeseelaa
Anonimna III izvini al ja se baš nasmija
Kao i uvijek trudiću se biti iskrena, ti si meni ženo neka čvaka prava user posted image user posted image user posted image
pa ti se stalno zaljubljuješ hahahha pa hebo te ti baš kao da nikad nisi bila voljena pa tražiš ljubav na sve strane
Halo ženo, de se malo skoncentriši
I meni se nekad neki muškarac "dopadne" ono fizički,zgodan, lijep, šarmantan, možda malo i da koketiram (jbg takva sam) al da ode dalje ma daaaaj, čuj zaljubila se????
mislim halo???  po meni tebi fali dosta toga, malo zrelosti i mudrosti, malo samopouzdanja a izvini al mislim da ni fizički sobom nisi zadovoljna čim padaš na 2-3 komplimenta
Oprosti što ja vako al i da nisi anonimna isto bi ti rekla
Moj savjet: poradi na sebi, bar saznaj šta nećeš kad već neznaš šta hoćeš
Sretno

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.2.2011 1:57:38 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:56:59   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ja mislim da si bas zaljubljive prirode, zadnji romantik na ovom svijetu, i ja sam bila slicna ali dok sam bila mlada i slobodnauser posted image doduse ja se udadoh sa 33 godine a ti si vjerovatno puno mladja, mozda bi bolje bilo da se nisi tako rano udala kad si vec takve prirode, mozda bi se vremenom uozbiljila kao sto sam jauser posted image


E u ovom srž leži,baš u tome,ja se udala sa 19,ali tad luda mlada mislila samo da mi se udati za mm,da smo stalno skupa,da se volimo,mislila niko sretniji od mene biti neće,hah,nezrela,naivna,a niko me odgovoriti nije mogao,džaba mi govorili da sam mlada,da ću kasnije žaliti,govorile mi neke koje su se i same tako opekle,a ja se mislim u sebi niste se vi dovoljno voljeli,to se meni i mm ne može desiti,nema šanse,a vidi sad,baš to se desi,ali sad mi kasno

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 1:59:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna III izvini al ja se baš nasmija
Kao i uvijek trudiću se biti iskrena, ti si meni ženo neka čvaka prava user posted image user posted image user posted image
pa ti se stalno zaljubljuješ hahahha pa hebo te ti baš kao da nikad nisi bila voljena pa tražiš ljubav na sve strane
Halo ženo, de se malo skoncentriši
I meni se nekad neki muškarac "dopadne" ono fizički,zgodan, lijep, šarmantan, možda malo i da koketiram (jbg takva sam) al da ode dalje ma daaaaj, čuj zaljubila se????
mislim halo???  po meni tebi fali dosta toga, malo zrelosti i mudrosti, malo samopouzdanja a izvini al mislim da ni fizički sobom nisi zadovoljna čim padaš na 2-3 komplimenta
Oprosti što ja vako al i da nisi anonimna isto bi ti rekla
Moj savjet: poradi na sebi, bar saznaj šta nećeš kad već neznaš šta hoćeš
Sretno

nemoj tako, vidis da se udala mlada i neizivljena, bas zeznuta situacijauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:00:24   
Hanady RR
joj anonimna ja sad čitam za instruktora pa sine šta je tebi....
daj molim te bježi s ainetrenta i malo sa sobom promuhabeti...
ja nisma sigurna dal neki sindrom postoji al sam sigurna da je kod tebe samopouzdanje jako na niskom nivou pa ti letiš sa cvijeta na cvijet čim ti neko kaže da si slatka il ti se nasmije...
pa ne možeš ljepoto tako...

sad fakat ne znam šta bih ti rekla...al malo si mi nezrela skroz...
dat i uzmeš sebi neki hobi ili da sebi zadaš neki posao potežak da se malo namučiš....da skreneš misli sa ovih dilema...


jel tebi muž ikada rekao da primjećuje da mu se izgubišuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:01:28   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

joj anonimna ja sad čitam za instruktora pa sine šta je tebi....
daj molim te bježi s ainetrenta i malo sa sobom promuhabeti...
ja nisma sigurna dal neki sindrom postoji al sam sigurna da je kod tebe samopouzdanje jako na niskom nivou pa ti letiš sa cvijeta na cvijet čim ti neko kaže da si slatka il ti se nasmije...
pa ne možeš ljepoto tako...

sad fakat ne znam šta bih ti rekla...al malo si mi nezrela skroz...
dat i uzmeš sebi neki hobi ili da sebi zadaš neki posao potežak da se malo namučiš....da skreneš misli sa ovih dilema...


jel tebi muž ikada rekao da primjećuje da mu se izgubišuser posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:01:57   
veeseelaa
pa što se udala???? mogla sam i ja tako pa da neznam gdje udaram, izgleda se čovjek rodi da srlja il ne
Sad je bezveze o tome govoriti ali dala sam joj par savjeta ako hoće nek ih primjeni dok nije sve otišlo u pm
Ne do Bog da su ti svi muškarci bili uporniji, dokle bi to otišlo???


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:05:58   
teacher75
ja bih joj sad, nakon ovog svega, ipak savjetovala da se razvede, pa da se malo izivi, da skonta sta hoce i sta nece pa onda nek se opet uda tek kad se uozbilji...posto ne spominje djecu, nadam se da nema djece, tim ce biti lakse razvesti se

< Poruku je uredio teacher75 -- 22.2.2011 2:06:28 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:06:31   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa što se udala???? mogla sam i ja tako pa da neznam gdje udaram, izgleda se čovjek rodi da srlja il ne
Sad je bezveze o tome govoriti ali dala sam joj par savjeta ako hoće nek ih primjeni dok nije sve otišlo u pm
Ne do Bog da su ti svi muškarci bili uporniji, dokle bi to otišlo???



joj ovo si u pravu....
pa stavrno ...user posted image
nema veze što se mlada udala...pa ima ženica mladih udaju se i porodice osniju ne blentave...
ova haman nije spremna bila nego ko ludo mlado i zaljubljeno hajd a se udam...konta tamo fino.
Al brak je instistucija...i bogami ja mislim da ova naša mladica nebi bila sretan ni sa jednim...njoj treba još mladosti i lutanja i šetanja i zezanj i simpatija i spomenara....
nažalostuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:07:00   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: teacher75

ja mislim da si bas zaljubljive prirode, zadnji romantik na ovom svijetu, i ja sam bila slicna ali dok sam bila mlada i slobodnauser posted image doduse ja se udadoh sa 33 godine a ti si vjerovatno puno mladja, mozda bi bolje bilo da se nisi tako rano udala kad si vec takve prirode, mozda bi se vremenom uozbiljila kao sto sam jauser posted image


E u ovom srž leži,baš u tome,ja se udala sa 19,ali tad luda mlada mislila samo da mi se udati za mm,da smo stalno skupa,da se volimo,mislila niko sretniji od mene biti neće,hah,nezrela,naivna,a niko me odgovoriti nije mogao,džaba mi govorili da sam mlada,da ću kasnije žaliti,govorile mi neke koje su se i same tako opekle,a ja se mislim u sebi niste se vi dovoljno voljeli,to se meni i mm ne može desiti,nema šanse,a vidi sad,baš to se desi,ali sad mi kasno



kasno za sta?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:07:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

Anonimna III izvini al ja se baš nasmija
Kao i uvijek trudiću se biti iskrena, ti si meni ženo neka čvaka prava user posted image user posted image user posted image
pa ti se stalno zaljubljuješ hahahha pa hebo te ti baš kao da nikad nisi bila voljena pa tražiš ljubav na sve strane
Halo ženo, de se malo skoncentriši
I meni se nekad neki muškarac "dopadne" ono fizički,zgodan, lijep, šarmantan, možda malo i da koketiram (jbg takva sam) al da ode dalje ma daaaaj, čuj zaljubila se????
mislim halo???  po meni tebi fali dosta toga, malo zrelosti i mudrosti, malo samopouzdanja a izvini al mislim da ni fizički sobom nisi zadovoljna čim padaš na 2-3 komplimenta
Oprosti što ja vako al i da nisi anonimna isto bi ti rekla
Moj savjet: poradi na sebi, bar saznaj šta nećeš kad već neznaš šta hoćeš
Sretno



jao vesela,nasmija se brate i ja,baš ovako kako ti opisa,svega mi mislila sam i sama ovo napisati,ali nisam stigla u zadnjem postu zanijela se,hahha,pa nisam stigla,tačno mi dođe ko ona pjesma od Alicia keeys,stara "im falling in love" ako se ko sjeća,pa ide u refrenu "stalno se zaljubljujem i odljubljujem" jes mi  bilo glupa i smješna pjesma,a evo ona ko da je meni posvetila,smješno brate jes hahah,ko ludača kakva,ali šta bi kad sam takva
ovo podebljano se baš slažem jedino ovo ko da nikad voljena bila nisam,bila sam brate, znam da jesam (imlaal sam momaka i udvarača na pretek,a nisu me svi voljeli,ali znam sigurno koji jesu,jedan i dan danas voli,znam to,ali eto u njega se nešto ne mogu zaljubiti,džaba što he šarmantan user posted image biće da je iak neki sindrom kod mene u pitanju )a i sad sam,ruku na srce jesam,ali eto kao ona badema u "kuduzu" kad kaže na kraju "e neka si me ubio,ja neću ali noge kažu da idem" tako i ja nekako,neću,ne želim a dešava se,i da da nisam fizički zadovoljna,jesam brate i to,i prije bila isad sam,ali džaba,zaljubi se ja sad pa sad

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *