|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:23:50   
Visnja RR
vesela ne lupaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:24:43   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

imam ja poznanicu mojih godina kojoj rade hormoni od kad je znam, a poznajem je jos iz srednje skole. varala svog momka a kasnije muza koji je bio pravo fin tip, al zaljubio se i nije kontao, rodila mu dijete, varala ga. koketirala u braku, i nakon nekoliko godina se razvela. i eno sad razvedena i dalje koketira i ganja frajere. zena nimfomanka prava


pliz odvoji koketiranje od varanja, to su dva različita pojma
Sve žene manje više koketiraju, s drotom, s konobarom, s pumpadžijom, mesarom i sl


ova je i koketirala i varalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:24:47   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

vesela ne lupaj user posted image user posted image user posted image


koji dio??? koketiranje??? user posted image user posted image user posted image user posted image
haj sad, sve vi koketirate user posted image pustite šupljuuser posted image


< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.2.2011 2:25:04 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:25:27   
Visnja RR
pumpadžija, drot i sl...meni su to totalno nezaniljiv osobe .. user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:25:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

vesela bona...baš zato što je strajtivna i lijepa ona je u belajuuser posted image
samopouzdanje ne raste sa ljepotom miša mu...



izmedju ostalog i sa ljepotom, kad je žena lijepa nauči na komplimente i ne pada na dupe jer joj se neko obratio sa npr "lijepa moja", to joj je bar svakodnevnica




ma ovoj našoj bademi nije instruktor sigurno rekoa lijepa si...već se čovjek nasmije kad uđe u auto, možda joj kaže da popiju kafu u pauzi dva časa da osmore...a ona posrnula.

Nego anonimna...
ti s emalo sabeti...
isključi internet i posveti tom mužu...jer bogami sretnica si da te 6 godina provalio nije...
i ne igraj se Bademe...nije ti to pametno majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:26:06   
Visnja RR
mesar ...užas user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:26:15   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pumpadžija, drot i sl...meni su to totalno nezaniljiv osobe .. user posted image

potpisujem, ja sam u zivotu koketirala samo sa privlacnim muskarcima koje sam zeljela osvojitiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:26:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa drag ženo gdje od svih pjesma na dunjaluku ti nađe ovu za pubertetlije...pa bona uz ališi sam plakla sa 15...aman...
i do svih filmova ti baš kuduz našla sebe sa bademom da porediš...noge idu pa isu...pa naučno je dokazano d aje Badema bila slučaj za sebe...psihološki...kuduz je ba istinita priča...
pa sine stavrno...
meni sad žao tog insna što spava kraj tebeuser posted image


a hebi ga,možda sam i ja psihološki slučaj,od vas toliko nijedna ne shvata kako je to moguće,pa ni ja sama ali znam da jeste,a aliciu sam i ja slušala '01 ali kažem ostalo mi u sjećanju koliko mi je glup taj tekst bio,a sad se pronađe u njemu,a nema veze,vidim ja da je većini šega i da se sad sve okreće na zahebanciju,kao i obično,pa zabavljajte se vi slobodno na moj račun ni prva ni posljednja,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


a što se tiče insana koji poredmene spava samo ću reći da niko nije savršen i da nije sve ni do mene,ali neću se pravdati niti svaljivati sve na njega

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:26:55   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pumpadžija, drot i sl...meni su to totalno nezaniljiv osobe .. user posted image


slažem se, i sama sam takva al kad god odem na kaficu primjetim da ženice koketiraju s konobarom, interesantno  user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.2.2011 2:27:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:27:16   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: teacher75

imam ja poznanicu mojih godina kojoj rade hormoni od kad je znam, a poznajem je jos iz srednje skole. varala svog momka a kasnije muza koji je bio pravo fin tip, al zaljubio se i nije kontao, rodila mu dijete, varala ga. koketirala u braku, i nakon nekoliko godina se razvela. i eno sad razvedena i dalje koketira i ganja frajere. zena nimfomanka prava


pliz odvoji koketiranje od varanja, to su dva različita pojma
Sve žene manje više koketiraju, s drotom, s konobarom, s pumpadžijom, mesarom i sl


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

jao Bože stigla sam do ogromnog sazananja...ja nisam ženauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:28:20   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pumpadžija, drot i sl...meni su to totalno nezaniljiv osobe .. user posted image

potpisujem, ja sam u zivotu koketirala samo sa privlacnim muskarcima koje sam zeljela osvojitiuser posted image


da samo znate kakav je meni inspektor došao u ofis, eeee ne bi vi tako o drotovima user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:28:35   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa drag ženo gdje od svih pjesma na dunjaluku ti nađe ovu za pubertetlije...pa bona uz ališi sam plakla sa 15...aman...
i do svih filmova ti baš kuduz našla sebe sa bademom da porediš...noge idu pa isu...pa naučno je dokazano d aje Badema bila slučaj za sebe...psihološki...kuduz je ba istinita priča...
pa sine stavrno...
meni sad žao tog insna što spava kraj tebeuser posted image


a hebi ga,možda sam i ja psihološki slučaj,od vas toliko nijedna ne shvata kako je to moguće,pa ni ja sama ali znam da jeste,a aliciu sam i ja slušala '01 ali kažem ostalo mi u sjećanju koliko mi je glup taj tekst bio,a sad se pronađe u njemu,a nema veze,vidim ja da je većini šega i da se sad sve okreće na zahebanciju,kao i obično,pa zabavljajte se vi slobodno na moj račun ni prva ni posljednja,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


a što se tiče insana koji poredmene spava samo ću reći da niko nije savršen i da nije sve ni do mene,ali neću se pravdati niti svaljivati sve na njega


ja se nisam smijala tvom problemu i zaista sam nastojala da ti pomognem, smijala sam se komunikaciji,nadam se da ti je neki savjet pomogao. sretno!

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:29:46   
veeseelaa
neznam šta vam je tu čudno
mene kad su privodili ja sam uvijek koketirala s drotovima user posted image da ublažim boli user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:30:10   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pumpadžija, drot i sl...meni su to totalno nezaniljiv osobe .. user posted image


slažem se, i sama sam takva al kad god odem na kaficu primjetim da ženice koketiraju s konobarom, interesantno  user posted image

ja ih vala ni ne primjecujem, nikad ne znam kome trebam platiti


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:30:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

neznam šta vam je tu čudno
mene kad su privodili ja sam uvijek koketirala s drotovima user posted image da ublažim boli user posted image



e nisam ni to, jer ne vozim i nisu me privodiliuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:30:45   
veeseelaa
jao Bože stigla sam do ogromnog sazananja...ja nisam ženauser posted image user posted image user posted image user posted image


rekla sam manje - više user posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:30:47   
lost
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

joj anonimna ja sad čitam za instruktora pa sine šta je tebi....
daj molim te bježi s ainetrenta i malo sa sobom promuhabeti...
ja nisma sigurna dal neki sindrom postoji al sam sigurna da je kod tebe samopouzdanje jako na niskom nivou pa ti letiš sa cvijeta na cvijet čim ti neko kaže da si slatka il ti se nasmije...
pa ne možeš ljepoto tako...

sad fakat ne znam šta bih ti rekla...al malo si mi nezrela skroz...
dat i uzmeš sebi neki hobi ili da sebi zadaš neki posao potežak da se malo namučiš....da skreneš misli sa ovih dilema...


jel tebi muž ikada rekao da primjećuje da mu se izgubišuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Oplakah ja čitavu ovu temu a posebno ovaj Hanadyn post


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:30:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

pa drag ženo gdje od svih pjesma na dunjaluku ti nađe ovu za pubertetlije...pa bona uz ališi sam plakla sa 15...aman...
i do svih filmova ti baš kuduz našla sebe sa bademom da porediš...noge idu pa isu...pa naučno je dokazano d aje Badema bila slučaj za sebe...psihološki...kuduz je ba istinita priča...
pa sine stavrno...
meni sad žao tog insna što spava kraj tebeuser posted image


a hebi ga,možda sam i ja psihološki slučaj,od vas toliko nijedna ne shvata kako je to moguće,pa ni ja sama ali znam da jeste,a aliciu sam i ja slušala '01 ali kažem ostalo mi u sjećanju koliko mi je glup taj tekst bio,a sad se pronađe u njemu,a nema veze,vidim ja da je većini šega i da se sad sve okreće na zahebanciju,kao i obično,pa zabavljajte se vi slobodno na moj račun ni prva ni posljednja,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


a što se tiče insana koji poredmene spava samo ću reći da niko nije savršen i da nije sve ni do mene,ali neću se pravdati niti svaljivati sve na njega



ama starno ja mogu da havtim da žena koja je u braku zaljubi se u drugog jer joj suprug ne pirža odvoljno pažnje, niije brižan kao prije , rodi s edijete ap se malo pogube ...al sve se to da rješiti...al hajd zaljubiš se u jednom...
al mila moja...pa ti se stalno zaljubljuješuser posted image user posted image user posted image
pa jel moguće da tvoja glavica misli d avaski muškarac koji ti se obrati bolji jeod onoga koji te oženio...hej ženo intruktor vožnje.........user posted image user posted image user posted image

pa nemoj da se ljutiš...ja se ne zezam...ja ti stvarno pišem i malo strožije da se osvjestiš...vakat jeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:31:47   
Visnja RR
anonimna nisi ni prva ni zadnja koja se muva po chatu ili flertuje a udata je ... kompjuter je đavolja sprava...a nisi ni prva koja u mislima voli ići drugim mušarcima i koja pada na svaku slatkorječivost i osmjehe i poglede...
svega u božijoj bašti ima...
al budi spremna i na posljedice...a one kad tad dodju...
sretno!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:32:10   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

neznam šta vam je tu čudno
mene kad su privodili ja sam uvijek koketirala s drotovima user posted image da ublažim boli user posted image



e nisam ni to, jer ne vozim i nisu me privodiliuser posted image


eeee lakše je onda tebi, nego meni user posted image a nije ovo bilo zbog vožnje al haj  user posted image
to ću nedje pod anoniman napisati user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:34:22   
teacher75
odoh u krevet a ne spava mi se, ubicu vas sto me razbudiste, a lana ce me nadici u 7user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:35:02   
Anoniman
,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:37:05   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!


e ja ne vidim nigdje da sam je ismijavala, cak sam napisala i sama da sam bila takva u njenim godinama, al na srecu nisam bila udata...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:37:47   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

,iako se nisam s tom namjerom avila,da budem dvorska vam luda i hvala na onih par iskrenih postova u kojima nije bilo zahebancije i vrijeđanja


ma takve su ti ove žene, prvo te kao razumiju pa te onda ismijavaju a u većem su možda šitu nego ti!



m ahajde molim te anonimna 2 kakve su to nebuloze...
kakve smo mi to žene...one što ne varaju muževe il ti misliš d avaramo i mi na chatu...
ma daj molim te ja sma ozbiljna žena...koja blesavo sjedi do 3 radi jedne mladice koja se malo pogubila da joj pomognemo....
ja za dva sata ustajem a ova mldica će još dijete svekrvi isprašit i spavat do 11...

e čuj takve su ti ove ženeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Psihološki teret ljubavi!
22.2.2011 2:37:49   
Visnja RR
ama ticerko to nas anonimna malo ruzi sve ... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *