|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   ja u frizideru
29.7.2008 4:32:53   
Skvo RR
Samo da se prijavim,,,da me je nocas probudila straaasna glad..u frizideru sam bila sat vremena u jednakim razmacima..malo slatko..malo slano...ovo sam cula da se desava u trudnoci, ali meni je prvi put....nadam se da nisam jedinauser posted image .
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 13:24:38   
Anoniman
fakat da je normalno:)! Jedina razlika kod mene je što se ja ne budim već ne zaspem do kasno, jedan ili dva iza ponoći, i onda prije spavanja grrrrrrrrr..stomak a ja opucam po zalihama, i ne samo naveče... Ali to je zato što kad jedem zbog skučenog prostora u želucu, ne mogu puno jesti, već pucam, ali zato kroz malo vremena opet počinje sve ponovo:).

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 13:42:08   
Happy
Hahahaha i ja bih mogla....ALi isto Shee kao ti, ne mogu puno, ali zato češće....
U 12h doručkovala tri krastavice, pavlaka 12%, i mala crna kifla
I opet gladna, sada pojela dvije breskve....
Za sat ide sladiša user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 15:02:44   
idana_85
Joj i ja, jos kako sam pila natala active, stalno gladna. Umirem odgladi, a pojedem tako malo i za sat opet gladna, vazda sam u kuhinji, jos smo tu sa svekrom i svekrvom, nekad me bude sramota majkemi, stalno nesto jedem. Valjda je to normalno, pa jesmo li trudilice ili nismo, sta nas brigauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 21:49:17   
Skvo RR
Drage moje, veliki user posted image user posted image user posted image  za sve vas...hajde nek nismo usamljene u klopi...

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 22:54:22   
mamsi
Ja nisam user posted image  ali je frižider moj veliki prijatelj a i prostor oko frižiderauser posted image .I svaki put kažem od sutra na dijetu,aha malo sutra

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: ja u frizideru
29.7.2008 23:00:02   
nesanica
ja bila trudna ili ne svako malo trcim u frizider. srecom nisam sklona debljanju pa jedem kad god mi na um padne i koliko god. vecina mi zavidi na tomeuser posted image user posted image user posted image . bas uzivam u jelu.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: ja u frizideru
30.7.2008 12:08:22   
camm
ja sam svaku noc pravila ledene kocke
i u toku noci ustanem i tepsiju ispred sebe i jedem,
a jos bila zima pa suhomesnati proizvodi eh da mije sad
takav apetit.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: ja u frizideru
8.8.2008 0:33:47   
suncan_dan
ja sam znala da u 2.00 przim sniclu :) oj  kad se sjetim toga kako je bilo. ako se probudim onda, nemogu vise da spavam, dok nejedem...ja mislim da sam u cijeloj trudnoci samo o jelu razmisljala user posted image user posted image user posted image a kad  odem u krevet spavat, pa vidim nesto za jest na televizoru, morala sam se da ustanem i da to pojedem user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio semi83 -- 8.8.2008 0:34:22 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: ja u frizideru
8.8.2008 0:37:37   
iva1974
joj meni netreba trudnoća za ovo.svaku nervozu liječim prejedanjem user posted image

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: ja u frizideru
8.9.2008 22:27:08   
Anoniman
Evo upravo mi se muž smije samo otvaram frižder i gledam šta ću pojest. Sad trenutno dok pregledavam stranice jedem jogurt od breskve, inače breskve najviše volim da jedem

(odgovor članu iva1974)
  Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *