|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 22:57:24   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

Ne mislim na ispitivanje gdje si bio, s kim si bio, nego uopsteno pitanja, voditi razgovor itd.
Meni moj mm sve sam kaze, ne moram ga ni pitati ni gdje ni sta ni kako. Ko tetkica je. user posted image
 
Ticerko, u pravu si. Stepen tolerancije nije kod svakog isti. Evo kod mene npr, ja cu svakom reci i priznati da ja imam vise mana od mm. Vise on meni tolerise, nego ja njemu. Al' i to je ljubav.

e kod nas dvoje je obrnuto, i to je ljubavuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:01:35   
veeseelaa
Evo kod mene npr, ja cu svakom reci i priznati da ja imam vise mana od mm. Vise on meni tolerise, nego ja njemu. Al' i to je ljubav.


ista sam ti user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:02:00   
veeseelaa
e tako je i kod mene, samo sto ne mogu to bas nazvati izljevom bijesa vec vise tersanjem i puhanjemuser posted image


e baš tako, nisam se dobro izjasnila


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:03:11   
veeseelaa
kod mm ta pitanja izazivaju samo kontraefekat


a mom drago, ja nekad iz zahebancije nešto priupitam a on cvjeta, konta ja se zaljubomorila user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:03:47   
Galicia
I zakljucili smo da niko nije perfektan, i da ne treba da se trpimo nego lezerno da im skrenemo paznju na stvari koje nas nerviraju. Eh, posle toga treba vidjeti kako je to on/ona primio itd itd.
 
Ja sam uvijek za opciju DIREKTNO, pa kud puklo puklo.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:08:30   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Galicia

I zakljucili smo da niko nije perfektan, i da ne treba da se trpimo nego lezerno da im skrenemo paznju na stvari koje nas nerviraju. Eh, posle toga treba vidjeti kako je to on/ona primio itd itd.
 
Ja sam uvijek za opciju DIREKTNO, pa kud puklo puklo.

da, ali skrenula sam ja do sad paznju 100 puta pa ne pije vode, opet sve isto, vuk dlaku mijenja ali cud ne. pa sam odlucila da se pomirim s tim, valjda mogu to tolerisati, ne smeta mi ocigledno toliko ta njegova mana. nesto drugo bi mi bilo vjerovatno puno gore (da me vara, da izlazi bez mene a mene da sveze u kuci, da je besposlicar koji krade bogu dane, da je dosadan, da je alkoholicar, skrt, agresivan, drogeras, prost i nekulturan, papak...) i preko toga ne bih mogla preci, a neko prelazi jer njemu to nije toliko strasno, 100 ljudi 100 cudiuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Nezadovoljan supruznik-ostati s njim ili ...
13.5.2011 23:12:33   
Galicia
Slazem se.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *