|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   gnojni proces kod bebe
31.1.2009 20:29:17   
amdi
Ovo je vec treci put, izludicu, mojoj bebani se pojavljuju cirevi koji nateknu do velicine male mandarine. Dva puta smo morali hirurski odstraniti i sad me vec strah da se opet ne iskomplikuje. U utorak sam joj primjetila na nozi cir i odmah stavila rivanol oblog, mjenjam svaka 2-3 sata. Malo je pukao  i sada gnoj curi na tu gazu, ali me pravo strah jer je nateklo, da ne dobije temperaturu kao prva dva puta.
Prosli put kad je bilo hirurg mi je rekao da ispitamo imunitet i alergije, ali nismo ni stigli jer dijete mora biti zdravo, a ona stalno smrcavauser posted image  i sad evo ovo
Molim vas pomagajte, ako imate kakav savjet

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: gnojni proces kod bebe
31.1.2009 22:08:54   
stella
Amdi jako mi je zao,nemam iskustva stim,mogu ti samo reci da se posavjetujes sa dr.Ja da sam na tvom mjestu,isla bi odmahuser posted image
Pusa i zelim da user posted image brzo ozdravi.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: gnojni proces kod bebe
31.1.2009 22:14:59   
dinaa
Zao mi je sto vam se to desava,stvarno nemam iskustvo s tim ali kao sto stella rece mozda bi ipak bilo najbolje da odete dr.Znam nisam ti nimalo pomogla ali drzim fige da Nejla brzo ozdravi i javi svakako kako je.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: gnojni proces kod bebe
31.1.2009 22:15:54   
Nunichi
Ja sam skoro slusala jednu pricu kako su djeca prije cesto,cak i vrlo cesto imala gnojne cireve. Tad se panika nije stvarala,jer se kao organizam cisti tako najbolje. Bas se raspravljalo o tome kako je to sad jako rijetko,dok je prije bilo da tako kazem normala. Sjecam se da sam i ja imala dva puta dok sam bila dijete,bolilo je svega se sjecam i paradajza koji su mi stavljali i slanine i silnih suza.
Nadam se da se malenoj nista nece iskomplicirati i da ce brzo biti bolje...pusa



(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: gnojni proces kod bebe
31.1.2009 22:53:19   
mamin sin
Hm, ne znam sta da ti kazem...Znam da sam ja koristila za cir list svjezeg kupusa kao oblogu...Smeksa cir i olaksava istjecanje gnoja...Ti si vec imala iskustvo s tim pa vjerovatno i znas kako sve ide. Ako primijetis ikakve znakove komplikacija idite dr-u.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: gnojni proces kod bebe
1.2.2009 16:32:26   
Crvena
Ne znam za bebe, ali odrasli ljudi stavljaju, list svjezeg kupusa, paradajz, mladi sir (pomogao mojoj rodici). Ona je cak stavljala obloge od  pavlake (mileram, vrhnje) i puno smedjeg secera.
Nadam se da  ce user posted image sto prije ozdraviti.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: gnojni proces kod bebe
1.2.2009 18:31:39   
amdi
Hvala vam, drage moje, ali evo sve se toplo nadam da necu morati kod doktora jer oni odmah salju gore na hirurgiju, a hirurzi ko pravi mesari odmah rezu. Samo se nadam da nece do toga vise doci jer ne bih mogla psihicki to vise podnijeti. Svakako kad se zavrsi ovaj proces odvest cu je privatno na ultrazvuk da pogledaju je li se sta zadrzalo unutra.
Svaki prijedlog mi je sad dobro dosao, cini mi se da sa rivanolom to ide zasad dobro, gnoj curi-kod svakog previjanja primjetim da je malo iscurilouser posted image

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: gnojni proces kod bebe
4.2.2009 16:05:14   
mariposa
da li si razmisljala da pokusas sa homeopatijom,ja sam se licno uvijerila na sebi kakav ima ucinak homeopatija ako si zainteresovana ja ti imam broj jedne jako dobre homeopatice pa se javi

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: gnojni proces kod bebe
8.2.2009 14:56:15   
amdi
Kanim se vec dugo da nadjem kakvog homeopatu, al sve se nema vremena. Vec imam jedan broj, ali u svakom slucaju dobro je imati vise solucija...
Ovaj cir kod Nejle je curio jedno 6-7 dana i onda se zatvorio i sad jos uvijek ima malo otvrdnuce ispod koze, koje je svaki dan sve manje. Stavljam i dalje rivanol obloge a navece ihtiol mast i nadam se da ce potpuno izvuci otok...
LP za sve i hvala na podrsci

_____________________________

veliki 22.3.2005
mala 17.7.2007

(odgovor članu mariposa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: gnojni proces kod bebe
8.2.2009 15:01:37   
stella
Zelim ti da se Nejlica sto prije rijesi tih napasti i da joj se vise nikada ne vrate.Pusa

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu amdi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: gnojni proces kod bebe
9.2.2009 14:32:36   
mariposa
ova moja homeopatica je nada masic ali mi je malo bezveze da stavljam njen broj ovdije pa ako hoces polati cu ti ga na pp samo mi javi

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *