|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   hitno!!!
20.5.2013 22:19:39   
Helen123
imala sam kiretazu 10.maja i malo krvarila i drugi dan je stalo,danas se ponovo pojavilo sta da radim? Da li je to normalno? I sta se to desava?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: hitno!!!
20.5.2013 22:43:41   
witch
Normalno je, dok ne dodje prva menstruacija moze se desavati to povremeno krvarenje. Samo da nije obilno. I meni se isto desilo, malo, pa stalo, pa opet i sve tako.

(odgovor članu Helen123)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: hitno!!!
20.5.2013 23:17:44   
Andy_Bec23

IZVORNA PORUKA: Helen123

imala sam kiretazu 10.maja i malo krvarila i drugi dan je stalo,danas se ponovo pojavilo sta da radim? Da li je to normalno? I sta se to desava?



Sasvim normalno, nemoj se sekirat..... I imat ces braon par dana, meni je bilo 14 danai nakon 30 opet dobila normalnu..... Opusti se i zao mi je citat da si imala kiretazu tuzno :-( Ali glavu gore i bit ce sve ok...

_____________________________

Andjeo broj 1 (8 nedelja)

Anna Lina 12.04.13'-12.04.13' uvjek u nasim srcima

16.12.14' Rodilo se nase sunce, mamin zivot :-))

25.08.17' Rodio se nas mjesec, Bakin život ;-))

(odgovor članu Helen123)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:31:10   
many
Trudna sma 19sedmica,odem mokriti i primjetim krv u urinu,zvala sam svog giin.kaze ako i dalje u toku dana primjetim da se javim na odjel.Mene zanima da li je neko imao slicnu situaciju i sta je uzrok,strasno sam preplasena..nista me ne boli sem sto imam kao neki pritisak u dnu stomaka...

(odgovor članu Andy_Bec23)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:36:22   
Merylin
Ja bih otišla doktoru, pa neka vide šta je... Ja sam u trudnoći bila paničar i ne bih to poželjela nikome, ali znam da bilo kakvo krvarenje u trudnoći nije dobro, tako da bolje je otići i saznati da je sve ok i biti mirna... ili na kraju krajeva saznati šta nije ok pa na vrijeme reagovati i onda biti mirnauser posted image
Sretno, biće aBd sve okuser posted image

_____________________________

18.02.2014. Mali Princ

I dva-tri osmijeha tiha i prosta... Sve je to ponekad tako malo, sve je to, vidjet ćeš, sasvim dosta :)

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:40:14   
idana1812

IZVORNA PORUKA: many

Trudna sma 19sedmica,odem mokriti i primjetim krv u urinu,zvala sam svog giin.kaze ako i dalje u toku dana primjetim da se javim na odjel.Mene zanima da li je neko imao slicnu situaciju i sta je uzrok,strasno sam preplasena..nista me ne boli sem sto imam kao neki pritisak u dnu stomaka...


Obavezno otici i provjeriti o cemu se radi..

_____________________________

Majke ruke svoje djece drže kratko, ali njihova srca zauvijek..

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:40:34   
many
naravno cekam prevoz i svakako idem doktoru,a u medju vremenu pokusavam dobit odg da je sve ok

(odgovor članu Merylin)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:43:37   
vila_7
Samo se smiri, ides doktoru svakako , a mozda je "samo" upala mokracnih kanala pa ce ti dati terapiju .
Zelim ti da sve bude ok user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: hitno!!!
16.5.2014 13:46:12   
many
hvalla vilo...javim vaam se nadam se s najboljim vijestima

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: hitno!!!
16.5.2014 14:31:18   
vila_7

IZVORNA PORUKA: many

hvalla vilo...javim vaam se nadam se s najboljim vijestima


user posted image

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: hitno!!!
22.5.2014 11:46:48   
many
Evo mene,nakon onog krvi u urinu i ne jakih bolova zadrzana sma na lezanju 6dana u bolnici,nalazi skroz losi,infekcija bubreznih kanala,i dalje koristim terapiju sada se osjecam bolje i ocekujemooo jos bolje rezultate nakon terapije kada odem na kontrolu..pozz

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: hitno!!!
23.5.2014 23:19:27   
vila_7

IZVORNA PORUKA: many

Evo mene,nakon onog krvi u urinu i ne jakih bolova zadrzana sma na lezanju 6dana u bolnici,nalazi skroz losi,infekcija bubreznih kanala,i dalje koristim terapiju sada se osjecam bolje i ocekujemooo jos bolje rezultate nakon terapije kada odem na kontrolu..pozz



Probaj sr ne sekirati mnogo, najvaznije je da je sa bebom sve ok, i da ima za to adekvatna terapija ;)

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu many)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: hitno!!!
30.7.2016 18:24:46   
Nera85
Postovane,
Nova sam u grupi i imam problem. Bila sam danas kod gunekologa i ustanovio je na uzv da sam trudna i beta hcg je preko 3000. Međutim,plod je premali i kaze da bi se vec trebalo cuti srce i ostalo. Isla sam ginekologu jer pomalo krvarim od ovulacije. Nakon toga je dosla menstruacija 18.7. i nakon toga se nastavilo oskudno crno i smeđe krvarenje. Ginekolog je 90% siguran da se plod ne razvija te da moram na kiretažu. Ja sam to odbila i odlučila otići svojoj ginekologici u ponedjeljak jer se tada vraca s godisnjeg. Pretpostavljam da jedan dan ništa ne znači. Uz sve ovo bolujem od hipotireoze i hashimota te pijem eutyrox 50mcg. Ovu trudnoću nisam planirala. Da li je itko od vas imao takva iskustva? Strah me je i ne znam što da mislim....

(odgovor članu Helen123)
Neposredna veza do poruke: 13
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *