|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   iana kuma
16.10.2008 12:41:17   
Lulu_
drage mame za 14 dana trebam da budem sisana kuma mojoj maloj daliji ali nemam pojma dali ima neki simbolicni poklon koji se uzima ili se uzima onako sta ti mislis da ide.daju li se pare
user posted image
help me!!!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 18.2.2016 16:19:53 >


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sisana kuma
16.10.2008 12:43:34   
mamyca
Ja ti za to bas nemam pojmauser posted image user posted image ali mislim da ide i poklon i pare,neznam bas al tako je moja kolegica radila,al u svakog je drugi obicaj.

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sisana kuma
16.10.2008 12:48:17   
medavi
Lulu posto sam i ja s tvog kraja
mom malom je bila moja seka
a drugom moj daidja
posto ovdje nemaju taj obicaj pa nisam nikoga od mm familije
Obicno se kupi neki pokloncic u kutijiciuser posted image
i  nesto od odjece,
ali eto cula sam da sve cesce to tako daruju parama
pa nek sebi kumce kupi sta hoceuser posted image
ja sam vise za ovaj drugi obicaj


_____________________________

MAMINI MOMCI
HARIS 18.04.2002
SAMED 04.07.2005

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sisana kuma
16.10.2008 12:48:20   
Amra k
Ja sam bas proslu subotu bila na jednoj takvoj proslavi. Mala je napunila godinu i imala je kuma a ne kumu. Posto je kum bio sin od moje vjencane kume zajedno smo isli da kupimo poklon. Ja znam da ide zlato. Mi smo kupili lancic od bijelog zlata i privjesak srce. A uz to ide i koverta. To ja kako znam uvijek ide tako, zlato i pare a sad ne znam, sto sela sto obicaja.
Puno srece Luluuser posted image

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sisana kuma
16.10.2008 12:51:09   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: medavi

ali eto cula sam da sve cesce to tako daruju parama
pa nek sebi kumce kupi sta hoceuser posted image
ja sam vise za ovaj drugi obicaj



necu tata joj je malo...on bi to na sebe potrosio
mislila sam joj uzeti autic na akumulator,odjece nesto i nesto od zlata user posted image

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu medavi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sisana kuma
16.10.2008 12:56:55   
nesanica
Ja sam prije par godina bila kuma djevojcici od rodjaka.....sjecam se da sam joj kupila poklon i dala jos pare. Rekli su mi da je takav obicajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:11:59   
akica b
Ja mislim da obavezno ide nesto od zlata,a za ostalo ti odluci sama,mislim da nema bas neki obicajuser posted image
 
Pa nam javi sta si na kraju napravilauser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:14:59   
Lulu_
 mrzim zlato
javicu naravno
joj zasto djetetu od godine kupovati zlato ja cu  naomihinoj kumi reci da to ne radi
bljak zlato

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:19:00   
travnicanka

IZVORNA PORUKA: akica b

Ja mislim da obavezno ide nesto od zlata,a za ostalo ti odluci sama,mislim da nema bas neki obicajuser posted image
 
Pa nam javi sta si na kraju napravilauser posted image


Slazem se Akicom....obavezno se nesto kupi od zlata...moja djeca su od svojih kumova dobili zlatne lancice sa privjeskom.

Ja imam jedan tips.
Jako lijepi poklon je srebrene kutijice u kojima se cuva kosica.Obicno su u paru jedna je za cuvanje prvog zubica,a druga za kosicu.
Pogledaj u zlatarama ili trgovinama srebra.

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:22:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lulu_

mrzim zlato
javicu naravno
joj zasto djetetu od godine kupovati zlato ja cu  naomihinoj kumi reci da to ne radi
bljak zlato

pa evo divan prijedlog od travničanke, srebrne kutijice, jer poenta je u tom da joj se pokloni nešto trajno, što će joj biti uspomena i kad naraste!!!

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:22:52   
akica b
IZVORNA PORUKA: Lulu_

mrzim zlato
javicu naravno
joj zasto djetetu od godine kupovati zlato ja cu  naomihinoj kumi reci da to ne radi
bljak zlato



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ma i ja ne volim zlato..ali eto da ima kad poraste,nece ga sad nositiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:23:48   
akica b
IZVORNA PORUKA: travnicanka


IZVORNA PORUKA: akica b


Ja imam jedan tips.
Jako lijepi poklon je srebrene kutijice u kojima se cuva kosica.Obicno su u paru jedna je za cuvanje prvog zubica,a druga za kosicu.
Pogledaj u zlatarama ili trgovinama srebra.




ima li to kod nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:25:32   
camm
moju je kuma darovala sa parama
i jednim odjevnim predmetom.user posted image

a ja kad sam bila kuma isto tako sam uradila.user posted image


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:31:58   
travnicanka
Ma ja vjerujem da ima kod vas u Sarajevu....otidji u neku trgovinu srebra pa pitaj,ja mislim da svaki tgovac ce to nabaviti ako postoji potraznja naravno.


(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:42:38   
akica b
Super ideja i poklon,bas cu pogledati pa cu javiti ima liuser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sisana kuma
16.10.2008 13:53:11   
medica
ovdje gdje ja zivim obicaj je nesto od zlata,obicno mala slatka narukvica,i parama.

pa eto ti odluci

mozda nije lose ni to da se kupi nesto od odjevnih predmeta i sl. 

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sisana kuma
16.10.2008 15:07:00   
neki
Ma i ja vala mrzim zlato,i nikad to ne bih kupila djetetu...Draga,ti i sama kazes da ne bi davala novac zbog te odredjene situacije;zato kupi nesto sto mislis da ce djetetu biti korisno,odjevni predmet i taj autic,mislim da ce biti dovoljno.Pozz

(odgovor članu medica)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sisana kuma
16.10.2008 15:10:44   
jasmina_mm
moj sin je u subotu proslavio prvi rodjendan i kum mu je kupio narukvicu i dao kovertu sa parama, takav je obicaj kod nas, a ti vidi premda niko nije rekao da bas moras uraditi po obicaju, ako ti mislis da maloj nesto drugo treba zasto ne i to joj kupiti
pozzz

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sisana kuma
16.10.2008 16:01:48   
liebevoll
Lulu, ja sam bila sisana kuma sestrinom sinu i dala sam u parama, kad sam ga osisala. Sad, sve zavisi od obicaja do obicaja, npr.bila sam jednom na rodendanu gdje je vjencani kum morao davati lovu za svaki osisan pramen, a sisao je sa svih strana user posted image , s druge strane, moja prijateljica je kupila sisanom kumcetu zlatnu narukvicu... sad, ne znam, ipak, moje misljenje je da je najbolje "zakititi" slavljenika, i kupiti neku igracku, mozda.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sisana kuma
17.10.2008 16:26:34   
ja_naiva
duboko se izvinjavam, gledam naziv teme i kako fali Š kontam, sta im je majko moja sisana kuma user posted image . mozak

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sisana kuma
17.10.2008 16:34:05   
Lulu_
jao i ja bih najradije u parama ali rekla sam vam vec.te ce pare otici za druge stvari kao i njene pare od -na celu- sto su ljudi davali
uglavnom vam hvala svima
a ti naiva si glavna user posted image  kuma sa sisama-sisana kuma hahahahahahaha

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sisana kuma
17.10.2008 19:27:34   
ja_naiva
da, da, i to vrrrrrrlo kvalitetna, user posted image  

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sisana kuma
17.10.2008 21:02:47   
Skvo RR
Ja sam kuma sa golemim iskustvomuser posted image user posted image user posted image ...hehehhe za sada 6 puta....ja obicno kupim od bijelog zlata mindjusice i lancic....:) i mami cvijece...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ja_naiva)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sisana kuma
18.10.2008 12:03:59   
meriem
ja sam bila kuma svom sestricu i cerkici od zauve u oba slucaja sam kupila zlato i sa slatkom razglednicom stavila u kovertu para..

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sisana kuma
1.11.2008 21:09:51   
Lulu_
sisanje se zavrsilo danas
posto ste mi rekle da javim evo da dam izvjestaj

kupila sam kompletic od samta uz njega cizmice ,stramplice,torbicu , kikice, kapu , rukavice.to sam kompletirala od glave do pete u istim bojama.
dalje sam kupila jos dva kompletica,i kutiju za uspomene u kojoj dodje mala kutijca za prvi zub i mala kutijca za prvi pramen,kutijca za narukvicu iz bolnice,album za slike,okvir sa slikom od rodjenja i okvir sa slikom sada.
i naravno nausnice od bijelog zlata
mami sam kupila..user posted image  njoj sam napravila oko 150 muffina da ima da pocasti djecu i posagala joj sendvice

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu meriem)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *