|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koliko novca trošite na dječju odjeću kupuje...
28.11.2008 22:33:20   
Anoniman
evo da malo popričamo o odjeći,koliko novca trošite na dječju odjeću,dal kupujete markirano,gdje obično kupujete odjeću,obuću. Ako vam se nešto svidi dal je važna cijena ili ipak potražite nešto lijepo al jeftinije. Da li vam je bitno da vam je dijete markirano od glave do pete. bila sam u prilici da čujem komentare da djetetu nikada nebi obukli nešto ako nije markirano ili ako je ne daj Bože kupljeno na pijaci ili u nekom običnom butiku koji nije markiran. pa da čujem vaše mišljenje,dal mislite da je to pretjerano,ja lično volim kupiti markirano al ne uvijek i ne sve,pa da čujem šta vi mislite o tome.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
28.11.2008 22:47:00   
almasan
Ja licno mislim da djecijih stvari ima preslatkih i da nisu markirane.Ne patim od toga a i mislim da je glupo platiti nesto preskupo kad djeca brzo prerastaju gardarobu i sve mogu nositi kratko vrijeme a posebno mislim na bebe.Ne razumijem osobe koje izjave da ne bi obukle dijete u nesto sa pijace.Asto se tice marke u ovom gradu nema orginala sve su dobre kopijeuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
28.11.2008 22:51:58   
Lulu_
sve sto imam u novcaniku potrosim na odjecu naravno naominu i izmedju ostalog se nadje i nesto markirano UPOMOC UTUSIT CEMO SE OD ODJECE

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
28.11.2008 23:04:46   
Anoniman
Kod mene je pola-pola. U početku je sve, ama baš sve bilo markirano. Nisam to forsirala, nego se jednostavno dešavalo da mi se baš ta odjeća sviđa. Sada više to nije slučaj pa naša kćerka ima "svakave" odjeće. Eh što se obuće tiće, to stvarno ne bih kupila svugdje. O obući strogo vodim računa, da je kvalitetna, sa uloškom (jer ima visok ris), da je koža i sl.

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
28.11.2008 23:11:59   
Aminad
Nije mi važno je li markirano ili ne nego da barem izgleda kvalitetno, jer ponekad i markirane stvari znaju biti promašaj. Povremeno se počastimo i nekim "luksuzom" ali uglavnom kupujemo samo ono što nam treba i ne razbacujemo se nešto posebno s krpicama na sve strane. Važno je da nije prljavo i poderano!user posted image  

Više volimo novac koji bismo dali za neki skupi odjevni predmot ostaviti na "štednu knjižicu" pa kad budu imali 18god. neka sebi kupuju što im se sviđa sad je njima ionako svejedno u čemu su, to je samo ćejf roditelja a ne djeteta.

Ali opet ko voli neka izvoli!

Imamo i jaaaako mnogo odjeće koju smo dobili od prijatelja, pogotovo za Burhana.

_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
28.11.2008 23:19:47   
camm
nisam bolesnik pri markiranoj odjeci
kupujem sta se meni svidi najvise
znala sam nekad kupiti joj odjevni predmet da i ne gledam
kako se zove radnja kad  pogledam u kesu  tek tada vidim sta sam kupila.

Meni je bitno da je njoj obuca kvalitetna
a ostalo manje vise svakako obuce par puta
i vise joj ne moze.


_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Aminad)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 8:05:16   
andji
Isto kao Camm,ima svega,nešto Todora ostalo je većinom u  2 Dobojska butika za bebe kupljeno,i tu najviše kupujem.Jedino kad me nešto oduševi pa ne mognem odoliti,i kupim,a ne izvajam ogromne sume jer sve nosi po 2-3 mjeseca i sledeću sezonu kupuje se novu.Jedino za cipelice sam izdvojila više novca,jer smatram da obuća treba da bude udobna i kvalitetna

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 8:08:07   
ElmaB
Ja jako puno trosim novca na njihovu odjecu. Volim da su lijepo odjeveni, ali ne mogiu bas uvijek kupati markirano, jer ipak imam troje djece! Ali, nadje se tu i tamo i nesto markirano!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 8:08:49   
Blue rose RR
Ne kupujem inače stvari po marki, nego po vizuelnoj ljepoti, naravno još ako se kvalitet potrefi, onda je super. A što se tiče inače markiranih stvari i mode, odavno je dokazano da skupo i nužno kvalitetno ne idu uvijek skupa. Nisam rob mode i modnih trendova, jer po meni je klasika ta koja uvijek opstaje. Naravno sve to zavisi u suštini od raspoloženja, trenutnog mog viđenja mode, itd, što u globalu želim da prenesem i na svoje dijete.
Kikicu oblačim po njenim potrebama. Uđem u radnju, vidim lijepo, a treba joj - kupim. Prođem pijacom - vidim lijepo,a treba joj-kupim.
Mada kao i većina mama - znam se i zaletiti pa nakupovati stvari i više negoli treba, ali opet ganjam da se sve to iskoristi na njoj, a ne da mi propada po ormarima.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 9:49:16   
anitaMO
za sada vrlo malo trosim.prijateljica koja zivi u svedskoj ima bebu stariju od moje 5 mj.ona mi posalje svu garderobicu sto njena preraste.to su sve nove stvari mexx,esprit,benetton.onda su tu tetke,bake ma svi joj kupuju.a meni je najdraze iz H@M.user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 9:58:32   
andji
blago ebi Anitamo što dobijaš stvari,mi sve kupujemo,zaista nemamo u porodici malih beba, a i rodbina nam ne živi u Do pa ih i ne vidjamo,zaista je spas kad ti neko neštoi pokloni,jer bebe iz toga izrastu posle 3-4 mjeseca,Sergej je jedino dobio neršto malo kad se rodio i sada za rodj. od godine do godine nam daruju po nešto

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 10:21:30   
jasmina_mm
Ja ne zanam jesam li kupila deset stvarcica otkako se moj sin rodio. I kada kupujem zaista ne gledam koja je cijena i gdje je kupljeno bitno mi je da je pamuk i to je to. Kada se rodio od MM tetka iz NJemacke nam je poslala dva ogromna paketa gardarobe koje ima i vece tako da nismo jos sve probali. Inace dosta gardarobe dobija. Ima tu i stvari sa pijace ima i beneton i esprit i mnogih drugih ali vecinom mu je gardaroba H&M kao kod anite. Takodje ima dosta stvari marke LINDEX i papagino i jako je kvalitetno i vizuelno lijepo. Tako da ja sto se tice gardarobe skroz malo kupujem...

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu andji)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 10:39:19   
lamka
Da mora biti markirano ne mora. Zna oblači stvari i sa pijace a i markirano. Do nekih godinu dana nismo joj kupili 2 stvarcice. Vecinu je dobila kad se rodila a dosta toga je i markirano i od bratovog malog i dan danas dobija koji je od nje stariji 7 mjeseci. A tu je i naša Vildana koja od svoje djece nama da.Sad uglavnom kupujem u Turbo limaču a nade se i stvari s pijace. Bitno mi je da je njoj udobno, a nekad se kvalitetnije moze naci na pijaci vec u nekim buticima.Sve u svemu ima i benetonna i H&M a i lijevih marki.

< Poruku je uredio lamka -- 29.11.2008 10:41:22 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 13:32:58   
Anoniman
Evo kad sam postavila temu da i ja nešto kažem. Ja svojoj Asji kupujem ono što mi se svidi kvalitet mi je na prvom mjestu,ali njoj jaaako puno kupuju nana i dedo tako da ja nisam nešto puno imala potrebu da joj kupujem,isto tako kćerka od mamine mi drugarice udata je u Njemačku i ima djevojčicu stariju od moje pa mi ona šalje jako puno markirane odjeće, od mog muža sestra  živi u Francuskoj ima curicu stariju od moje pa mi i ona šalje,tako da i ne trošimo puno novca ali kada idem da joj kupim šta od robice onda uvijek idem u TL,imaju i lijepih sniženja a i roba im se pokazala kvalitetnom.Ali ne mora značiti da ono što je skupo i markirano da je lijepo i kvalitetno naprotiv često je suprotno.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 13:56:05   
azra
Nama je bitan kvalitet, Azra je dobila sve potrebno do godinu iz Danske od MM rodbine. A tetka joj radi u Orkestri tako da se tamo opremamo

_____________________________

mala princeza 12.06.2008
mali princ 11.02.2011

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 14:28:12   
stella
Kako kada,ima svasta.Ako mi se nesto svidi,nije mi bitna cijena.Mada mi se svidja skoro sve,onako malenouser posted image
Kad sam isla u prvi shoping za Hanu sve sam redom kupovala, jer mi je sve bilo lijepo.user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu azra)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 15:00:42   
demiana
Meni je najbitniji kvalitet odece jer ipak to oblaci beba cija je koza neznija od cveta. Imamo srecu pa nam je baka skroz luda za svojim prvim unucetom tako da joj mi nista i ne stignemo kupiti ona nam sve kupi i sva joj je garderoba,posteljina, krevet ma sve od H&M-a, C&A-a i Disney-a. Sva sreca pa nas baka voliuser posted image user posted image

_____________________________

11.11.2008 KRISTIANE
mamina reka zivota, mamin zubor...

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 16:18:05   
mamy Sabina
Moja tinejdžerka već gradi svoj vlastiti modni stil,tako da mama više ništa ne može kupiti bez nje.Trenutno su Sckechers,All Star i Vans patike br.1.
Svidjaju joj se krpice iz Terra Nove,Vans-a,Urban Repuplic-a.
Kupujemo preteženo u tim dućanima.Pratimo sniženja,pa se dosta tih stvarčica može naći i za neku normalnu cijenu!

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu demiana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 16:53:25   
Amrino
Pa sva odjeca je markirana- samo sto su neke marke malo bolje a neke malo losije user posted image .
Ja ugl. Hamzi (a i sebi user posted image ) najvise volim kupovati u Azelu- jer su sve stvari Zara- pamucne, ugodne i super izgledaju a i povoljne su. Takodje kupim i u Tiffaniju- H&M stvarcice- iz istog razloga..Kupim i u TL- Coconut. To je ugl. to.
One Pcelica maja i sl. stvari za bebu nikada ne kupujem jer mi se uopste ne svidjaju.
Pamuk je cudan- pravi "turski" i pored svega toga oper su skuplje od ovih gore. Orkestra i ostalo...jednom usla - gegice obicne pamucne 50 KM- i nikada vise.
Zakljucak je da  mi je bitno sve- kao prvo da je 100 % pamuk, da je funkcionalno, da je lijepo a bome i da ne kosta previse jer ionako prerastu sad pa sad.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 17:40:31   
mamyca

IZVORNA PORUKA: camm

nisam bolesnik pri markiranoj odjeci
kupujem sta se meni svidi najvise
znala sam nekad kupiti joj odjevni predmet da i ne gledam
kako se zove radnja kad  pogledam u kesu  tek tada vidim sta sam kupila.

Meni je bitno da je njoj obuca kvalitetna
a ostalo manje vise svakako obuce par puta
i vise joj ne moze.



Ovo potpisujem od rijeci do rijeci.Hamza je toliko odjece dobio da mi je soba bukvalno puna njegove garderobe,dosta sam je i dala jer sve imaju etikete,ali kako on brzo raste kao i svako dijete vecinom mu sve okraca.Tako da mu sad kupujem vise bodije jer nemam potrebe kupovati nista druga,jer toga ima masallah dosta i previse.user posted image


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 19:37:53   
tea lana
sva gardaroba Lanina je iz TL ima nesto iz Iane par bodija Addidas obuca joj je prvo Ciciban sad Naike tene i cizme iz TL.Ne patim od markiranog al su mi cijene u TL skoro pa iste kao i u obicnim radnjama i pijacama tako da mi je bolje dodati koju marku al dobiti kvalitetnije. 

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 20:16:13   
Alijeva mama


Moj Ali ima odjece iz svih prodavnica i pijaca...ja kupujem sta mi se svidi i samo ono sto nam treba.....i nekad, ako mi se svidi neki odjevni predmet kupim u vise boja..npr.jedna majica/dzemper se pokazao tako dobar i kvalitetan da sam mu kupila cak 3 u razlicitim bojama a kostao je 15 KM.....
Kao sto sam rekla imamo odjece iz svih radnji i pijaca: TODOR, HM, disnyland,TurboL,esprit,nike,bambi......odjecu kupujem svugdje samo obuca mora biti kvalitetna...ne patim od markirane odjece..bitno mi je da nije prljavo i poderano a kvalitet dotjerujem tako sto kupujem deterdzent za posebno pranje za osjetljivu obojenu odjecu,vunu i tako to.....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 20:31:37   
larina
samo ne kupujem na pijacama,kupujem u raznim buticima sta mi se svidi,a i dosta nose markirano pogotovo obucu.to su uglavnom nike,adidas,esprit,elefanten-uglavnom da je kvalitetno,udobno,a i mora im se svidati-i oni mali pa biraju -moram ih uvijek pitati kad hocu nesto da kupim

(odgovor članu Alijeva mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 21:02:37   
lejlašh
Kupujem samo ono što mi se svidi i da nije preskupo. Kao što je većina mama rekla- djeca to jako brzo prerastu, bitno je da je pamučno i funkcionalno. Mi se uglavnom oblačimo u FIS-u, ponekad TL -na sniženju ili pijaca i butici u gradu.
Moja rodica mi je dala dosta odjeće od svoje djece, hvala joj još jednom. Dosta odjeće je i dobila, sreća njena pa je prva unuka sa obje straneuser posted image . Sve u svemu, ima odjeće više nego i MM i ja zajedno

_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: koliko novca trošite na dječju odjeću ku...
29.11.2008 21:34:14   
mamina princeza
nije mi uopste bitna marka kupujem svugdje pa i na pijaci....ali meni se sve svidja stalno nesto kupujem i to je razlog sto puno potrsim... sad sebi skoro nista i ne kupim otkako se ona rodila:)

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *