|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:23:37   
marny
evo ja danas izvadila svu odjeću koju sam kupila do godine dana prije nego što sam zatrudnjela.
Dakle, nosila sam 38 ( talijanski 42).
Danas nosim 42, znači za dva broja veći nego prije.
želja mi je 40.
tjelesnu težinu prvenstveno gledam s aspekta zdravlja jer sam u trudnoći dobila preko trideset kg, pa mi je prvi konf. broj hlača koje sam kupila bio 48user posted image ,  zbog prekomjerne težine zdravstveno stanje mi je bilo ozbiljno ugroženo, liječnica je rekla da moram pod hitno na dijetu.
Na dijetu nisam išla jer sam dojila i još dojim, jedem 3x više od mmuser posted image (dojenjem trošim izgleda mnogo energije) i eto moj konf. broj se smanjiva.
zanima me koji ste vi konf. broj prije trudnoće nosile, koji nakon i kojem broju težite?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:25:06   
veeseelaa
nosila 40-42, nosim 40-42 a težim od prije poroda da nosim uvijek 40user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:25:16   
teacher75
nosila 40 a sada 42, tezim da se opet vratim na 40

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:27:01   
Anoniman
NosilaKao djevojka 36, kao udana zena bez pupe 38, s pupom 38, a i poslije 38, tako da...nemam nikakvih teznji osim da budem s dobrim nalazimauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:31:51   
Hanady RR
joj pazi mene

udala se nosila broj 36-38

nakon 1 trudnoće 42-44

smršala nakon godinu i pol i ptije druge trudnoće nosila 38-40

nakon druge trudnoće kupim hlače nevjerovatnih 46 ( bilo me sramota u pordavnici)

sad nosim 40-42 a težim 38


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:39:53   
veeseelaa
ja sam prije poroda izgleda od sve raje na RR bila najdebljauser posted image user posted image  pa ja 36 nisam nosila ni kad sam imala 52 kg
U ormaru mi je najmanji br 38user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:51:20   
mamabb
Moja maturalna haljina je br 40, a baš sam bila mršavica,sad nosim 40/42. Ne mogu se zamisliti da nosim 36/38 na mojih 179cm bila bih ko strašilo hahaha. Grudi me dosta zezaju košaricaD, a u trudnoći sam stigla i do E,poslije poroda i G.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:52:00   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam prije poroda izgleda od sve raje na RR bila najdebljauser posted image user posted image  pa ja 3' nisam nosila ni kad sam imala 52 kg
U ormaru mi je najmanji br 38user posted image user posted image

da vidiš kod mene u ormaru odjela...sve 36-38...tuga pogledatuser posted image user posted image user posted image user posted image a žao mi se od njih rastavit. Al nema šanse u ta više da uđem...nikad to znam 100%

al nema veze ovo koje je u broju 38...svaki dan na sebe guram...e u njega ću da uletim


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:54:52   
teacher75

IZVORNA PORUKA: mamabb

Moja maturalna haljina je br 40, a baš sam bila mršavica,sad nosim 40/42. Ne mogu se zamisliti da nosim 36/38 na mojih 179cm bila bih ko strašilo hahaha. Grudi me dosta zezaju košaricaD, a u trudnoći sam stigla i do E,poslije poroda i G.


a ja sam 182cm. ima li ijedna forumasica visocija od mene?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 0:58:41   
Hanady RR
ja sam niska 168 i kad sam imala 54 kg ulazila sam u 36 komotno...doduše kod mene meso zeza...nisma baš koščata al kad se udebljam biba na sve strane...tako recimo ja kad debela mutim kolače dobijem upalu trbušnih mišića...fuj.

sad imam 79 kg...uđem u 42 komotno al 40 bome pousko pa jedva dišem i dugmad odpadaju...a moja zaova je trudna ima isto ovoliko kg a izgleda mršavije od mene bar 7 kg...ona je vidoka i kosti su joj plaho teške.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:01:44   
Hanady RR
a o grudima neću ni da pričam...a širina preko leđa...nikako ne kontam kako sam se preko leđa ovako raširila i ruke koda sam trenirala ragbi jbt...preko leđa ko Klej....ja ako nađem grudnjak da mi valjaju korpe nemogu ga preko leđa zakopčat.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:03:53   
malena_t
Sad 46user posted image a prije poroda 42. Visoka sam 180user posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:05:26   
veeseelaa
hanady ne zezaj bona
ja ne kontam sta se meni desilo s kukovimauser posted image user posted image  nekako su se proširiliuser posted image user posted image  jel može to hahah joj cirkusa al fakat je takouser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:06:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: malena_t

Sad 4'user posted image a prije poroda 42. Visoka sam 180user posted image


deder se ponovo izmjeri, moraš biti visočija od tičerke

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:11:14   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

hanady ne zezaj bona
ja ne kontam sta se meni desilo s kukovimauser posted image user posted image  nekako su se proširiliuser posted image user posted image  jel može to hahah joj cirkusa al fakat je takouser posted image

pa znaš šta većini žena se kukovi rašire ali to se vrati vremenom...kažu da ti treba puna godina dan da porđe nakon poroda pa se onda sve na svoje mjesto vraća kosti i to...

a garnt ja se preko leđa proširila...nebi vjerovala kad ti kažem da košulju recimo iz Azara mogu u broju 40 rekularno da obučem i zakopčam u struku a preko grudi fali mi bar po metra materijala.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:11:17   
sara.at
prije trudnoce 34-36
sad u toku trudnoce 38-40
a vidjet cemo ko ce me istopiti da se vratim u svoje hlace, rekao je mm da ce poraditi na tome user posted image
Ja nikad nisam imala kukove pa ni sad u trudnoci ostali mi isti samo mi stomak izbacen
a vesela velika si ti zena user posted image ja sam 1.69 user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:12:33   
malena_t
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: malena_t

Sad 4'user posted image a prije poroda 42. Visoka sam 180user posted image


deder se ponovo izmjeri, moraš biti visočija od tičerke


user posted image e ista 'vak'auser posted image


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:19:57   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: sara.at

prije trudnoce 34-3'
sad u toku trudnoce 38-40
a vidjet cemo ko ce me istopiti da se vratim u svoje hlace, rekao je mm da ce poraditi na tome user posted image
Ja nikad nisam imala kukove pa ni sad u trudnoci ostali mi isti samo mi stomak izbacen
a vesela velika si ti zena user posted image ja sam 1.'9 user posted image


1 cm sam visočija od tebeuser posted image user posted image user posted image  ja se odoh izmjerit ponovo iuser posted image user posted image user posted image  da se bar na visinu vadim
a šta mi je ljudi ovo s bicepsimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 1:33:10   
sara.at

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: sara.at

prije trudnoce 34-3'
sad u toku trudnoce 38-40
a vidjet cemo ko ce me istopiti da se vratim u svoje hlace, rekao je mm da ce poraditi na tome user posted image
Ja nikad nisam imala kukove pa ni sad u trudnoci ostali mi isti samo mi stomak izbacen
a vesela velika si ti zena user posted image ja sam 1.'9 user posted image


1 cm sam visočija od tebeuser posted image user posted image user posted image  ja se odoh izmjerit ponovo iuser posted image user posted image user posted image  da se bar na visinu vadim
a šta mi je ljudi ovo s bicepsimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ajd ko ce znati mozda sam i narasla mjerila sam se prije 2god user posted image user posted image
i ne zaebai nigdje ja kod tebe nevidim bicepse pa nisi rambo zena user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 2:18:30   
Lalana
veeseela, veliki si samokriticar, te bicepse, te glava, daj zeMska mani se ludih misli, super izgledas, i mrzim sto ovako moram reci (jer se vecina ljudi ljuti na ovu recenicu) ali zaista tebi nebi stajalo da si iglica.
I nemoj da te vise cujem o bicepsimauser posted image
A za konekfekcijski broj, zavisi od modela, tako se ja tjesimuser posted image

_____________________________

Moje tri srece...

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:18:31   
acudesa
IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Nosila kao djevojka 36, kao udana zena bez pupe 38, s pupom 38


ovaj dio sam te pratilauser posted image  za vrijeme dojenja (14 mjesec)i došla do 42user posted image  donji trap, gore može i 40...user posted image user posted image  nije strašno, samo nek se zdravo

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:28:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: sara.at

prije trudnoce 34-3'
sad u toku trudnoce 38-40
a vidjet cemo ko ce me istopiti da se vratim u svoje hlace, rekao je mm da ce poraditi na tome user posted image
Ja nikad nisam imala kukove pa ni sad u trudnoci ostali mi isti samo mi stomak izbacen
a vesela velika si ti zena user posted image ja sam 1.'9 user posted image

Mi smo, izgleda, isto visoke. user posted image

(odgovor članu sara.at)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:29:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: acudesa RR

IZVORNA PORUKA: pahuljica farah

Nosila kao djevojka 3', kao udana zena bez pupe 38, s pupom 38


ovaj dio sam te pratilauser posted image  za vrijeme dojenja (14 mjesec)i došla do 42user posted image  donji trap, gore može i 40...user posted image user posted image  nije strašno, samo nek se zdravo

A visina, molimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 23
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:34:15   
acudesa
a, s visinom ću se definitivno obrukati (glede kilaže)user posted image user posted image user posted image  165

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: konfekcijski broj, prije-nakon.....
15.4.2010 7:36:09   
acudesa
Šta je ovo sa citaima-sara ispade visoko 1,9, a ti je potvrdi: kontam ma nije mi se učinila toliko visokauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *