|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Krpelji
6.6.2013 1:48:52   
elkina_mala
Pozdrav svima

Uskoro trebamo na odmor,na selo,pa me zanima da li postoje neke kreme,sprejevi ili slicno protiv krpelja???

Za vakcinu sada je kasno,mi idemo za dvije sedmice a vakcina pocinje djelovati nakon dva mjeseca...

Da li su svi krpelji opasni?
Hvala
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Krpelji
6.6.2013 7:17:32   
dijana79
nažalost ne postoje za moje znanje nikakve kreme za krpelje al znam kad se izvade ako ne daj bože ubode moraš odmah početi sa antibioticima i mora primiti tetanus
u Sloveniji su većinom zaraženi i jedan dio Hrvatske dok u Bosni nisu to znam jer mi je mama mamac za krpelje svake godine pokupi po par komada to je užas ti obavezno vrši svaki dan pregled čak i usta pregledaj znaju se svagdje zavući
nadam se da nećete taj problem imati.

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Krpelji
6.6.2013 8:48:27   
putnica
Ja sam uzimala super sredstvo protiv krpelja i svih ostalih kukaca, ima ga u našim apotekama, 6-7 KM. Bas je za djeciju kozu cini mi se od godinu dana, i odkad ih tim naprskam nije bilo neželjenih gostiju na djeci kad dodjemo kuci, a prije se desavalo. user posted image

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu dijana79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Krpelji
6.6.2013 8:49:13   
putnica
Ja im kupujem ovaj drugi po redu, bilo je apoteci lamela na sipu.

_____________________________

Najbolje ideje dolaze iz srca..a ti si 9 mj boravio ispod njega..
Djeca nas cine boljim covjekom!
I. 30.07.2009
F. 20.10.2010

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Krpelji
6.6.2013 12:06:01   
elkina_mala
hVala vam mile,uzet cu ovo cim dodzem u Bosnu,a sto se tice tetanusa jel moze za sve uzraste?
Malenoj ce uskoro 3 godine,mene je strah za nju,a mene manje vise jer nije prvi put,a nju nikad nije i strah me da nebi bilo neke reakcije.

Imam i ovde neke narukvice protiv insekata,ali 130e kostaju 4...a i ona to nebi dala na ruku...
Hvala vamuser posted image

_____________________________

25.08.2010
Selina, pile moje malo

Tako ti je to, prijatelju znaj
danas ili sutra svemu dodje kraj
nema vise nade srce da je nadje
sve su moje druze, potonule ladje...
01.04+++29.04---- :(

(odgovor članu putnica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Krpelji
6.6.2013 12:09:24   
madam x
Pa gdje si ti Elkina ? user posted image

(odgovor članu elkina_mala)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *