|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   lactogyn tablete
27.8.2008 13:33:58   
Anoniman
doktor mi je propisao tablete lactogyn da pijem jednu dnevno pokusavam zatrudnit vec 15 mjeseci al nista citala sam na internetu nesto o tim tabletama al nista nisam konkretno nasla zanima me dalije ko od vas koristio tu terapiju i zasto opcenito sluze jer tokom terapije nisam osjetila nikakve promjene apila sam ih 14dana
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lactogyn tablete
27.8.2008 13:39:05   
maslačak82
Ja pijem lactogyn tablete, one su za ravnotežu ženine flore, sprečavaju upale, održavaju ph, svakako dobre za sve žene i one koje se trude i koje su rodile, dakle preporučujem!
Evi i link pa pročitaj:

http://www.lactogyn.com/index2.html

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lactogyn tablete
27.8.2008 18:26:09   
aloa
Cao,

A mogu li se piti u trudnoci?

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lactogyn tablete
27.8.2008 19:06:12   
lamka
maslacak ja uvijek imam problema sa nekim upalama i tako uvijek imam ono dosadno bijelo pranje
jeli ja mogu da pijem i mogu li se kupiti bez recepta u apotekama


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lactogyn tablete
27.8.2008 23:10:37   
mamin sin
I meni ih je dr preporucila jer imam dosadni trihomonas koji nije aktivan, a posto dojim ne smije mi dati jacu terapiju da ga iskorijenim, pa eto da ipak malo uravnotezim floru. Sadrzi probiotike pa mislim da mozes uzeti Lamka. Uzima se i bez recepta a cijena je oko 16 KM. user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lactogyn tablete
28.8.2008 11:34:55   
maslačak82
Eto sve ti Mamin sin rekla, naravno da smiješ, sve žene smiju da koriste!

(odgovor članu mamin sin)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lactogyn tablete
1.9.2008 17:54:25   
Aldinalj
miislim da mozes al ipak je bolje da se konsultujes sa svojim ginekologom

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lactogyn tablete
1.9.2008 17:56:11   
Aldinalj
mogu se kupit i bez recepta kostaju 15,5 km

(odgovor članu Aldinalj)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lactogyn tablete
10.12.2011 21:50:06   
Sara24
Ja sam pila te teblete lactogyn al mi je doktor to prepisao za jacanje neke flore na vag.....ni.... a cula sa da valja piti macinu travu il ocajnicu drugi naziv ima je u zdravoj hrani i pila sam je oko 5 meseci i prestala i opet `pocela isti mesec sam ostala trudna.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *