|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 0:44:56   
Honey3
IZVORNA PORUKA: klemzi

Meni je Pahuljica naša divna i podsjeća me na jednu glumicu ali ne mogu da joj se sjetim imena user posted image
A Pahulja je baš prelijepa žena user posted image user posted image user posted image

ovo si bas upravu,prava je Pahuljicauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 0:47:15   
Anoniman
dragana mozda nekad bila sinonim za lepu zenu a meni i nije neki komplimentuser posted image user posted image user posted image ja se samo usutim kad me uporede

< Poruku je uredio triputmama -- 4.8.2011 0:56:47 >

(odgovor članu esmina i bebina mam)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 0:54:23   
Hanady RR
a ja se slomih tražeći sliku triputmame...na kojoj ono temi jel o onim nikvima našim fol kako vidimo nekoga, il na nekoj drugoj...
de reci triput mama da i ja vidim na koga ličiš barte...znaš d aja sve znati moram...kako ću spavati nakon sehura bez tog saznanjauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 0:57:28   
Anoniman
ima me hanady na rr parovi pa viudi na koga ja bacamuser posted image  

< Poruku je uredio triputmama -- 4.8.2011 1:00:56 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:02:05   
Hanady RR
e nađoh...
iskreno smao kosa i to na ovoj fotki...
a ti si mi ljepa od dragane...najpeije si prirodnija imaš svoje zube, usta su ti ljepa...a nos ti je prirodniji od njenog...
oči tu i tamo...la da znaš tvoje su krupnije i ljepše...

eto daj neku drugu da na nju ličiš...od ove prve si ljepšauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:03:50   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image pa jel da Hanady da nemamo nista slicno bogme lijepo meni muz kaze da licim na Salmu Hajak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

velis haj sad nemoj preterivat user posted image user posted image user posted image user posted image


< Poruku je uredio triputmama -- 4.8.2011 1:04:49 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:04:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: triputmama

user posted image user posted image user posted image pa jel da Hanady da nemamo nista slicno bogme lijepo meni muz kaze da licim na Salmu Hajak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


da znaš da si sa selmom sličnija...majkemi...da je njoj svjetliji ten mnogo više na nju ličiš nego na draganuuser posted image user posted image user posted image

evo na ovoj slici recimo...samo s enjoj donji zubi ne vide...a imate i jagodice haman iste što je kod nje u ljepoti specifično
http://www.askmen.com/women/galleries/actress/salma-hayek/picture-2.html

< Poruku je uredio Hanady RR -- 4.8.2011 1:06:26 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:07:11   
Anoniman
obrisah ja moju i salminu sliku samo da vidite da nisam draganauser posted image  
ovde sam bila u 4tom mesecu trudnoce sa srednjim sinom

< Poruku je uredio triputmama -- 4.8.2011 1:12:20 >

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:09:46   
Hanady RR
vala sličnija nego sa draganom...eto stavi draganinu sliku pa ćeš vidjeti...
da si samo malo mršavija vjeruj ista bi selma bila...
pa vidi jagodica...nema ot svakouser posted image

vala na ovu ne ličiš ni sekunde...divi je buaaaaaaaaaaa
http://www.kurir-info.rs/static/imgs/article_thumbs/632x474/uvezene/000/002/2101.jpg

< Poruku je uredio Hanady RR -- 4.8.2011 1:11:03 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
4.8.2011 1:33:57   
Anoniman
tako je Hanady user posted image user posted image user posted image user posted image   a na koju se ti licisuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 35
   [Obrisana poruka]
4.8.2011 8:23:23   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 14:18:49   
sarisari
ne znam kako se zove glumica glumi u serij ako je nako gledao " ne daj se Nina" Barbaru ( ne znam kako inace izgleda ) ali u toj serij mozda da, ja to nisam ni gledala dok mi par ljudi nije reklo pa tek onda pogledah user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 14:24:12   
Mirkica
zinanina bas ti hvala meni je Benu bas lijepa zena :))))))



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 14:24:44   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SailorMoon

E ja sam ISTA Donna Ares, nema ko mi to nije reko, i one koje me imaju na fb same su se uvjerile
user posted image

sestre bliznice


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 14:43:42   
koka i po
joj temice user posted image ..
meni moja strina u jednom mom periodu zivota rekla da sam ista Ceca user posted image nigdje veze....
ja sam ista svoja mati samo u blansh izdanju user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 14:55:06   
mila81
Al da bi tema bila još zanimljivija stavite svoju slikicu i onoga za koga mislite da ličite pa da potvrđujemo, ja nemam mnogo vas na FB, a ovdje da čeprkam po slikama nemam vremena, bez ljutnje ja mislim da bi tako bilo zanimljivijeuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:29:06   
palachinken
Meni su jedno rekli da sam ista Oprah. Ne znam bil' se zahvalila il uvrijedila.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mila81)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:33:21   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: palachinken

Meni su jedno rekli da sam ista Oprah. Ne znam bil' se zahvalila il uvrijedila.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   jesil bar bogata kao OPrah


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:34:20   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: koka i po

joj temice user posted image ..
meni moja strina u jednom mom periodu zivota rekla da sam ista Ceca user posted image nigdje veze....
ja sam ista svoja mati samo u blansh izdanju user posted image

i ja sam kopija moje mame :))) i da isto svjetlija a mama crnka


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:39:16   
palachinken

IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: palachinken

Meni su jedno rekli da sam ista Oprah. Ne znam bil' se zahvalila il uvrijedila.user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   jesil bar bogata kao OPrah



Eh, da mi je 10% njenog PDV-a user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:40:43   
veeseelaa
evo na ovom sajtu provjerite na koju poznatu ličnost ličite :-))


Na koju poznatu ličnost ličim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 15:44:45   
veeseelaa
meni ispade ova lijepa dama user posted image user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 16:12:36   
Hanady RR

evo i ja se čudom čudim kako mi do sada niko autogram tražio nijeuser posted image user posted image user posted image

pazi moje sličnosti
http://www.myheritage.com.hr/FP/Company/face-recognition-results.php?temp=e26x2611cw43f0b9&server=Server24&database=2&startYear=1800&endYear=2005

user posted image user posted image user posted image
a u anstavku u postotcima čak se i cetrin zeta jouns javlja...

e pravo istinit podatak nema šta...
meni sva ogledala godinama u kući pokvarena sramh ih bilouser posted image user posted image user posted image user posted image

a treba koja je u lokalu iza mene sjedila liči na muškarcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 16:31:24   
klemzi
http://www.myheritage.com.hr/FP/Company/face-recognition-results.php?temp=e421yre4f3mehbsa&server=Server71&database=2&startYear=1800&endYear=2005
evo moje selebriti dvojnice user posted image user posted image


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Na koju poznatu licnost licite :)
5.8.2011 16:54:17   
samedi
http://www.myheritage.com.hr/FP/Company/face-recognition-results.php?temp=293cc42teyb01b43&server=Server75&database=2&startYear=1800&endYear=2005


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *