|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Excluzive je opet tu za nasu djecicu
14.8.2012 14:28:05   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka


IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Jel nam ovo kupon...da ga isrpintamouser posted image user posted image user posted image

divni suuser posted image user posted image user posted image

Ako sam ja dobro shvatila, trebaš potrošiti 25KM u Exclusive-u da dobiješ kupon user posted image

ne kontam..potrošim 25 i dobijem kupon...pa dok onda kupim već sma obavila spremanje za školu...što će mi onda kuponuser posted image

al dobro...
mogu iz dva putauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Excluzive je opet tu za nasu djecicu
14.8.2012 15:18:59   
Visnja RR
ama za svaku kupovinu preko 25 km dobijete kupon koji se prilaze u racun za nagradnu igru... tako je bilo i prosle godine...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Excluzive je opet tu za nasu djecicu
14.8.2012 15:32:24   
R&T@
Sad ja ne kontam...

A ovaj popust od 10 posto ide na tu ili na iducu kupovinuuser posted image


Bila sam jucer u knjizari i jos nisu dobili novu kolekciju...
Kazu: MOZDA u ovoj sedmici...

Navodno ocekuju tri nove "serije"...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
14.8.2012 15:37:12   
Visnja RR
pa valjda na tu sumu... uostalom javice nam se i ljudi iz Exclusiva.... znam da su ovih dana u frci sa novom robom koja stize...

< Poruku je uredio Visnja RR -- 14.8.2012 17:18:05 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
15.8.2012 9:07:43   
Exclusive doo
Drage forumašice,

Žao nam je što ste ovoliko čekale na naše javljanje, ali sezona škole se sprema, pa nam je pomalo gužva.

Vidimo da je dosta forumašica zbunjeno, pa ćemo pokušati da Vam malo pojasnimo šta smo to zamislili za ovu godinu.

Letak sa kuponom će se dijeliti po gradu, ali bit ce ih i u našim maloprodajama na kasi, a isti možete i isprintati i doci sa njim u naše radnje. Radi se o tome da svaki kupac koji potroši preko 25 KM na kupovinu školskog programa ostvaruje pravo na popust u iznosu od 10% i isto tako ostvaruje pravo za ucestvovanje u nagradnoj. A ako uletite u prvih 100 kupaca imamo i posebna iznenadjenja za Vas. Samo napomena da popust vrijedi za redovne cijene školskog asortimana, a ne za artikle koji su vec na akciji ili rasprodaji.

Ukoliko forumašice uskoro imaju neko okupljanje možemo po Višnji poslati letke sa kuponima, pa Vam ih ona može podijeliti.

Što se tiče nove kolekcije Busquetsa ona je stigla i sutra bi trebala biti izložena u našim maloprodajama, upitanju su 4 kolekcije - 3 ženske i 1 muška kolekcija.

I samo ima jedna greškica u tekstu - izvlačenje dobitnika za nagrade je 20.09.2012.godine kako piše na latku user posted image

Ukoliko imate još dodatnih pitanja stojimo Vam na raspolaganju user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
16.8.2012 15:48:33   
neki x
Ja bila u utorak,ni kupona,ni nicega...user posted image user posted image user posted image

Ali smo svasta kupiliuser posted image user posted image user posted image I ruksak,sto je najbitnijeuser posted image

< Poruku je uredio neki x -- 16.8.2012 15:49:30 >

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
18.8.2012 22:33:08   
neki x
E fakat,sto ne spomenuse gospoda nagradnu igru.....A ja jos spominjem da sam saznala za njih preko RR,ccccccccccc
Nakupovah svega i svacega,pa ni kupona,a kamoli popusta!!!user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
18.8.2012 22:45:32   
R&T@
Mi smo danas usli, i nismo odusevljeniuser posted image

Nova kolekcija je bas tamna, sarena, nimalo vesela...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
24.8.2012 13:22:03   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: neki x

E fakat,sto ne spomenuse gospoda nagradnu igru.....A ja jos spominjem da sam saznala za njih preko RR,ccccccccccc
Nakupovah svega i svacega,pa ni kupona,a kamoli popusta!!!user posted image



odgovor od ljudi iz exclusive

"Sto se tice članice koja je kupila opremu za dijete kod nas, a nije dobila kupon, mislim zna se desiti greska, jer su nam stvarno velike guzve. Ukoliko gospođa ima sačuvan račun dati ćemo joj kupon, pa neka racun prikaci za kupon i ubaci u kutiju za nagradnu igru, a za tih 10% koje nije dobila na kasi naći ćemo riješenje dat cemo joj neku robu u tom iznosu ili nekako cemo se vec dogovoriti ukoliko ima sacuvan racun da vidimo koji datum je bio na racunu, jer nagradana igra je počela od 13.08. Uglavnom treba nam dokaz da je bila u našoj radnji."

neki imas li racun ???? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
24.8.2012 14:05:15   
leona81
ja sam danas bila i kupila neke super nove flomastere sa pecatima:) i odmah mi je zena rekla za popust i nagradnu igru...plus pise na ulazu - u kralja tomislavauser posted image

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
28.8.2012 23:20:07   
neki x

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: neki x

E fakat,sto ne spomenuse gospoda nagradnu igru.....A ja jos spominjem da sam saznala za njih preko RR,ccccccccccc
Nakupovah svega i svacega,pa ni kupona,a kamoli popusta!!!user posted image



odgovor od ljudi iz exclusive

"Sto se tice članice koja je kupila opremu za dijete kod nas, a nije dobila kupon, mislim zna se desiti greska, jer su nam stvarno velike guzve. Ukoliko gospođa ima sačuvan račun dati ćemo joj kupon, pa neka racun prikaci za kupon i ubaci u kutiju za nagradnu igru, a za tih 10% koje nije dobila na kasi naći ćemo riješenje dat cemo joj neku robu u tom iznosu ili nekako cemo se vec dogovoriti ukoliko ima sacuvan racun da vidimo koji datum je bio na racunu, jer nagradana igra je počela od 13.08. Uglavnom treba nam dokaz da je bila u našoj radnji."

neki imas li racun ???? user posted image

Ma jok jauser posted image Helem nejse kako kazu nasi stari...Bice drugi put aBduser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
29.8.2012 12:57:44   
Exclusive doo
user posted image

(odgovor članu neki x)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
29.8.2012 12:59:29   
Exclusive doo
I još mnogo, mnogo drugih sitnica :)

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
2.9.2012 21:51:21   
M kao Mama
Da se zahvalimo RR i ekskluzivu mi preuzeli našu nagradu za crtež na temu Moja porodica

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
3.9.2012 12:41:04   
Exclusive doo
Dragi prvačići Exclusive doo Vam želi sretan i uspješan polazak u školu. Nadamo se da ćete biti vrijedni i donositi puno petica :)

Ukoliko još uvijek niste kupili školski pribor posjetite naše radnje i ostvarite popust u iznosu od 10% i učestvujte u nagradnoj igri koja traje do 13.09.2012.godine.

SRETNO :)

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
15.9.2012 20:54:46   
Esmica
Sta je sa nagradnom igrom,je li bilo izvlacenje?

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
8.8.2013 9:49:03   
Visnja RR
user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
19.8.2013 13:09:43   
Visnja RR
Dragi roditelji,

Nova školska godina se bliži, a sa njom počinje i nabavka knjiga, školskih torbi, pernica i ostalog školskog pribora.

I ove godine Exclusive doo u svom asotimanu nudi mnoštvo školskih torbi, pernica, te školskog pribora, a pored toga smo za Vas pripremili i posebne akcije, popuste i nagradnu igru. Nagradna igra traje od 01.08.2013 do 10.09.2013.godine. U periodu trajanja nagradne igre, kupci koji se pojave sa kuponom ostvaruju popust u iznosu do 10% na artikle sa redovnim cijenama, tj na artikle koji nisu na snizenju ili rasprodaji, a popust se primijenjuje za kupovine više od 30 KM.

Izvlačenje nagrada će se obaviti 13.09.2013.godine u Sarajevu, u objektu firme Exclusive doo.

Glavna nagrada:
1. Tablet Samsung Galaxy 2 – 1 komad;

Utješne nagrade:
2. Exclusive doo poklon iznenađenja - 10 komada

Naše poslovnice se nalaze na sljedećim lokacijama:
1. Sarajevo – Danijela Ozme 15 i Kolodvorska 12
2. Tuzla – Albina Herljevica 31
3. Zenica – Armije BiH 6

Posjetite nas, obradujte svoje mališane i možda neka od nagrada bude baš Vaša.

SRETNO


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
20.8.2013 8:20:14   
Hanady RR
Mi se nadamo da će se spremti za školsku godinu dobro...
naime komlet knji9ga da ćemo uspjeti kod njih uzeti kao i sav pribor...
Iskreno u VI mjesecu asortiman je bio malo slabiji nego sma navikla na njih...

No svakako nam je plan ponovno se opremiti kod njihuser posted image
osobito priborom za crtanje marke Fiber Castel...
smo nedavno nam nije bilo velikih pakovanja flomastera i bojica a prošle godine su nam s epokazali fantastičnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
20.8.2013 9:42:58   
Lulu_08
Faber Castell je zakon user posted image

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
21.8.2013 10:43:15   
Exclusive doo
Dragi roditelji,

Kao što znate, nova školska godina uskoro počinje. Opremite svoje đake kvalitetnim školskim priborom po pristupačnim cijenama.

Iz naše ponude školskog pribora danas izdvajamo:


Školski ruksak muški ergonomski fudbal/košarka


http://www.exclusive.ba/index.php/shop/proizvod/skolski-ruksak-muski-ergonomski-fudbal-kosarka
user posted image

Školski ruksak ergonomski
Boja: plava
Motiv: fudbal/košarka
Cijena: 34,90 KM


Tempere T-12A Tigar art.201/9

http://www.exclusive.ba/index.php/shop/proizvod/tempere-t-12a-tigar-art-201-9
user posted image

Tempere u metalnoj kutiji.
Pakovanje: 1/1.
Boja: 12 boja.
Dezen kutije: Tigar.
Proizvođač: Aero Celje, Slovenija
Cijena: 9,35 KM

Pratite nas na Facebooku https://www.facebook.com/exclusive.ba

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Dragi roditelji,

Nova školska godina se bliži, a sa njom počinje i nabavka knjiga, školskih torbi, pernica i ostalog školskog pribora.

I ove godine Exclusive doo u svom asotimanu nudi mnoštvo školskih torbi, pernica, te školskog pribora, a pored toga smo za Vas pripremili i posebne akcije, popuste i nagradnu igru. Nagradna igra traje od 01.08.2013 do 10.09.2013.godine. U periodu trajanja nagradne igre, kupci koji se pojave sa kuponom ostvaruju popust u iznosu do 10% na artikle sa redovnim cijenama, tj na artikle koji nisu na snizenju ili rasprodaji, a popust se primijenjuje za kupovine više od 30 KM.

Izvlačenje nagrada će se obaviti 13.09.2013.godine u Sarajevu, u objektu firme Exclusive doo.

Glavna nagrada:
1. Tablet Samsung Galaxy 2 – 1 komad;

Utješne nagrade:
2. Exclusive doo poklon iznenađenja - 10 komada

Naše poslovnice se nalaze na sljedećim lokacijama:
1. Sarajevo – Danijela Ozme 15 i Kolodvorska 12
2. Tuzla – Albina Herljevica 31
3. Zenica – Armije BiH 6

Posjetite nas, obradujte svoje mališane i možda neka od nagrada bude baš Vaša.

SRETNO



(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
21.8.2013 10:46:14   
Hanady RR
divno...opremate se...

jeste li spremni za knjige :)
koliko nam je bitan pribor bitni su nam i komleti knjiga da ne šetamo puno da isto kupimo :)

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
21.8.2013 13:04:20   
Exclusive doo
Poštovana Hanady RR,

Kao i svake godine u školama prikupljamo spiskove odobrenih udžbenika kako bismo mogli obezbijediti odgovarajuće udžbenike za Vaše i naše školarce.

Jako puno je odobrenih naslova tako da nije lako imati kompletnu ponudu, ali ako imate spisak udžbenika koji su Vam potrebni, možete nam poslati tako da ih možemo na vijeme obezbijediti obezbijediti :)

Exclusive doo

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

divno...opremate se...

jeste li spremni za knjige :)
koliko nam je bitan pribor bitni su nam i komleti knjiga da ne šetamo puno da isto kupimo :)


(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
21.8.2013 13:16:24   
Blue rose RR
Spisak odobrenih udžbenika za 2013/2014 je dostupan na:

http://www.fmon.gov.ba/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=54&Itemid=156


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Exclusive doo)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Exclusive je opet tu za nasu djecicu
21.8.2013 15:42:25   
Hanady RR
Naša škola radi po tri različita komleta knjigauser posted image
pa sad koji nas strefi zant ćemo ubrzo..čim saznam javljam da nam sastavite :)))
zašto se mučiti kada uz sav potreban pribor koji je super i knjige na istom mjestu možemo naćiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *