|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 9:45:27   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: mamsi

Imam želju da odem na koncert Metallice,da malo smršam,da mi se malo smanje grudi,da dobijem veliku povišicu...
hej mamsi,vecina zena zeli vece a ti manje grudi.hihi,ti ko moja snaha.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 10:59:29   
mamsi
Ma znaš ljude kako su uvijek nezadovoljni,da imam male htjela bih veće,a ovako...I svi mi uvijek govori blago tebi,a meni nije teške su mi,smetaju miuser posted image

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 11:00:39   
Najdraza mama
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 11:02:21   
Najdraza mama
Moja zelja je da i dalje moj zivot bude pun razumijevanja i srece kao i do sada ,da djeca nadzu pravi put u zivotu,da ovo sto radim opremim kako treba ,onda da sa svojim muzicem putujem i uzivam..(ali prvo da budemo zdravi i zivi)user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Najdraza mama)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 11:10:33   
jupajdi
IZVORNA PORUKA: Eminica


Zelim zdravlje svoje porodice, srecu......
Ostalo sve s nafakom user posted image   user posted image



Ovo i ja želim.
I želja mi je da obiđem još dosta zemalja koje nisam vidjela. user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 21:18:14   
almai
Kao sto i naslov ove teme je tako je i moj zelja da letim helikopterom i onda da sa padobranom poletim.
Jojjjjjjj to mi je zelja ved 10god. aBd ostvarit ce se jednog dana.Napredujem ,vec sam skakala  bangi-Damping(to je ono svezu te za uze i onda slobodan pad).Ah,covijek se tada sjeca tako fino,slobodno i jednostavno superrrrrrrr


_____________________________

moja su djeca zlatna...
kad spavaju:))

(odgovor članu jupajdi)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Imam jednu želju...
30.8.2008 22:05:20   
ziki
Moja uvrnuta zelja je da vodim ljubav na terasi, posto nam je u stanu ko pod sacem....muz nece pa nece ali se ja i dalje trudim...stigli smo do predigre pa ko zna..

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Imam jednu želju...
31.8.2008 10:02:03   
Bosanka
IZVORNA PORUKA: ziki

Moja uvrnuta zelja je da vodim ljubav na terasi, posto nam je u stanu ko pod sacem....muz nece pa nece ali se ja i dalje trudim...stigli smo do predigre pa ko zna..
hahaha,joj dobra si,bas me nasmija,ma probajte navece kad svi spavaju.haha sretno ziki.user posted image

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Imam jednu želju...
31.8.2008 18:01:04   
iva1974
user posted image

ostalo sve imam.....

_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu Bosanka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Imam jednu želju...
31.8.2008 22:58:49   
slono
Da se i ja pridruzim............
Trenutno najveca zelja mi je da imam curicu, da budemo dobrog zdravlja i zivaca, da djecu izvedemo na pravi put i da nekad proputujem s muzem kad to prilike budu dozvoljavale jer zaista odavno zelim vidjeti neke lijepe zemlje.
Da mi mama dugo pozivi jer bez nje ne znam sta bih!!!!!!!!!
Volim je beskrajno i treba mi, i zato meni treba curica!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu iva1974)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Imam jednu želju...
1.9.2008 8:20:16   
nesanica
Najvaznije zelja, da sa svojom porodicom jos puuuuuuno godina aBd docekam u zdravlju,sreci i rahatluk.
A jos jedna mala zelja, da djecacici dobiju sesrticu aBduser posted image user posted image user posted image user posted image !

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Imam jednu želju...
1.9.2008 8:39:14   
ElmaB
Kako sam postala majka, moje zelje se iskljucivo odnose na zdravlje i srecu moje djece i kompletne moje porodice!!!!user posted image

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Imam jednu želju...
1.9.2008 15:24:13   
Mara
Pade mi napamet ono želja da  da dobijem  na BINGu , al se sjetih da ja uopće i ne kupujem one listiće, ali zato imam želju da putujem u Australiju , zvuči mi fora i općenito da putujem, kako MM kaže, Tebi nije važno gdje , glavno je da se ide user posted image

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Imam jednu želju...
2.9.2008 23:04:18   
anitaMO
sad za sad jedino da rjesim stambeno pitanje.to mi je najveca zelja.zdravlje nas sluzi super.

_____________________________

LAURA 5.1.2008.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Imam jednu želju...
2.9.2008 23:13:01   
mali
Moja trenutno najveća želja je user posted image ,nadam se da će mi se ukoro ispunitiuser posted image


_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 1:20:18   
piggy
moja jedina želja je user posted image  nadam se uskoro.

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 13:23:20   
sarah
Moja luda zelja je da imam poslovni prostor na dobroj lokaciji, koji bi iznajmljivala za lijepu svotu novca, tako da ne bi morala da radim.

Jedna poslovica kaze: "Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari".
Zato ja dobro pazim sta zelim. user posted image



(odgovor članu piggy)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 13:32:59   
Anoniman
ih pored ovog poslovnog prostora koji sarah spominje, voljela i neki dobar stan na dobroj lokaciji user posted image



naravno zdravlje, nafaku... pa sve ostalo user posted image
kad imam ovo dvoje i svoje ruke, onda mogu sve da ostvarim...
naravno, potrebno je tu i srece... al ko zeli iskreno i jako, to mu se i ostvari uz Boziju pomoc

nadam se da ce vam se svima vase zelje ispuniti user posted image user posted image

(odgovor članu sarah)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 13:38:06   
Happy
naravno zdravlje, nafaku... pa sve ostalo
kad imam ovo dvoje i svoje ruke, onda mogu sve da ostvarim...
naravno, potrebno je tu i srece... al ko zeli iskreno i jako, to mu se i ostvari uz Boziju pomoc

nadam se da ce vam se svima vase zelje ispuniti

IZVORNA PORUKA: dina RR



_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 13:47:54   
Crvena
IZVORNA PORUKA: sarah

Moja luda zelja je da imam poslovni prostor na dobroj lokaciji, koji bi iznajmljivala za lijepu svotu novca, tako da ne bi morala da radim.

Jedna poslovica kaze: "Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari".
Zato ja dobro pazim sta zelim. user posted image





_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu sarah)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Imam jednu želju...
3.9.2008 14:39:48   
lejlaze
i ja bih voljela neki siguran izvor primanja ( kako dina rece, poslovni prostor) tako da se mogu baviti necim sto bi me opustalo (npr uzgojom cvijeca).
pa bih voljela da putujemo i vidimo svijeta.
(dobro klasika je ono zdravlje, da porod prodje kako treba)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Imam jednu želju...
4.9.2008 16:23:14   
Gigana
Mene je iskreno strah pričati o željama jer mislim da je to na dašnjem vaktu pravi luksuz.  Toliko ima svega i svačega lošeg i jadnog na ovom svijetu da se ne smijem ni usuditi naglas reći što želim.  No, potaknuta ovim vašim postovima, osjetila sam potrebu da i ja kažem svoje želje, ali se nadam da me Bog valjda neće kazniti, jer ima toliko bolesnih ljudi kojima je jedina želja da ozdrave, a mi zdravi se znamo ponekad toliko zanijeti u onome što želimo, da prevršimo svaku mjeru.

1. Prva želja mi je da mi mama i bebač dugo, dugo požive, jer su mi oni sve na svijetu. 

2. A druga istinska želja je da odem u Ameriku i Njemačku ili Austriju kad su božićna i novogodišnja sniženja i da pokupujem sve što mi srce poželi.  Znam da bi pokupovala masu gluposti koje mi uopšte ne trebaju, ali to mi bi bio pravi užitak.

Ostale želje neću da navodim, evo izdvojila sam ovu jednu, koja i nije baš skromna, ali ipak sam njome odgovorila na temu.



(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Imam jednu želju...
18.9.2008 12:50:22   
dana3
stvarno u ovu moju jednu zelju toliko toga moze da stane.moj zivot nije bio med i mlijeko.pd djetinjstva me neki maler progoni a opet se covjek utjesi kad vidi da od nase patnje ima gore.moja zelja je jednostavna:svi sretni,zdravi,zadovoljni,zaposleni(oko beba isto tako).dabogda mrznja nestala i sva oruzja ovog svijeta.user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Imam jednu želju...
18.9.2008 12:59:19   
Azure
Moja zelja, pored toga da nasa Macica bude ziva, zdrava i sretna i dobije bar jos dvoje braca ili seka, jeste da moj muz i ja pozivimo dovoljno dugo da nasu djecu (sadasnju i buducu) zastitimo od svega loseg sto se moze dogoditi i napravimo od njih dobre i cestite ljude. Nikad se prije nisam plasila za svoj zivot, pa ni u ratu, ali sada kad imamo Macicu i kad vidim i cujem koliko djece je ostalo u domovima, na ulica...  i kako se pate, zaista mi je velika zelja da nas Bog pozivi kako bi smo bili uz nasu macicu.

Mozda vam zvuci blesavo, ali zaista to mi je najveca zelja...

_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Imam jednu želju...
24.9.2008 11:34:40   
Anoniman
ja samo zelim da,mi Dragi Allah podari,zdravlje svakome na svijetu pa i meni...
i tek onda ostalo dolazi na red,nista nije prece od zdravlja,...

(odgovor članu mamsi)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *