|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dukan dijeta
3.9.2011 15:55:10   
w.pooh
Ja aBd krećem od ponedjeljka user posted image
pišite recepte da nam bude lakše user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Dukan dijeta
4.9.2011 22:23:47   
Lady26

IZVORNA PORUKA: maja78 RR


IZVORNA PORUKA: Lady26

Bogme ja kazem user posted image - inace mi sve ode u helac...
Super dorucak user posted image
Kupi mekinje u DM-u, obavezne su u toku dana a moze se napraviti ukusan dorucak, vecera ili uzina... user posted image


daj sliku kako te mekinje izgledaju, to moze biti dorucak na poslu

Ne mogu otvoriti slike, evo ti link, 5ti red prva slika su ti ove mekinje, iz DM (Haferkleie)
http://www.google.ba/search?um=1&hl=hr&tbm=isch&sa=X&ei=_d1jToqUCcjLtAa2l9WACg&ved=0CDYQvwUoAQ&q=haferkleie&spell=1&biw=1280&bih=933

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Dukan dijeta
4.9.2011 23:03:17   
SdZ
Lady, posto vidim da si se ti vec ufurala u ovu dijetu, a ja,sam cula da je, zaista, ucinkovita, imam nekoliko pitanja.
Je l' u prvoj fazi smijem uzimati pileci file?
Koliko dana traje druga faza? Jer ja zelim skinuti do 7kg i planiram se s prvom fazom druziti nekih 7 dana, pa kako dalje.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 8:48:12   
*pcelica*
Pitanje je bilo upuceno Lady, nadam se da se nece ljutiti sto sam ti odgovorila ja http://www.dukandiet.co.uk/en/350-subscribe.html?UnitW=2&Firstname=&WeightWanted0=&WeightWanted1=&x=22

Ja sam na ovoj stranici izracunala svoju kilazu i dobila koliko dana trebam da se pridrzavam koje faze. Tako ti je najlakse. Sto se tice prve faze u njoj jedes samo proteine odnosno meso i jaja S tim da nesmijes pojesti vise od 4 zumanca u toku sedmice Znaci jedes piletinu teletinu junetinu. Kotlete ne jedes Od salama smijes dimcek i onu vindijinu purecu salamu U drugoj fazi kombinujes jedan dan meso drugi povrce ili dva dana meso a dva povrce kako tebi odgovara Svu hranu pripremas bez imalo masnoce Jedino sto od ugljikohidrata smijes unositi to su ti zobene mekinje i one su obavezne.Od tecnosti jedino smijes piti vodu caj i kafu ali bez secera. Nadam se da sam ti bar malo pomogla to ti je ono najosnovnije ostalo ces hvatati u hodu tako sam i ja

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 9:57:04   
Lady26
Jutroooooooooooo
Meni veselo user posted image
Moja vaga jutros pokazuje -5kg za 15 dana (79,2) - zivio cika Dukan user posted image user posted image
Pcelice naravno da se necu ljutiti, sto bih user posted image
Drago mi je da tema ne miruje....
Selmy, imas na pocetnoj stranici sve detaljno opisano...sretnoooooooooooooooooo!
Pcelice kakvi su rezultati?!

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 10:02:22   
*pcelica*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Lady. Stani malo ako ovako nastavis istopices se user posted image Ja sam za tri dana smrsala 1 kg i 200gr. Ja sva sretna user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 10:06:26   
Lady26
Odlicnooooo, ja sam bila juce user posted image , vaga ne mrda....kad jutros user posted image surprise user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 10:15:01   
*pcelica*
Ja sam prekuce stala tacno 1 kg a jutros jos 200gr idu kilice lagano ali sigurnouser posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 11:07:32   
Mala Selma
Samo da se priduzim zenamauser posted image Ja nastavljam sa Dukanom, i smrsala sam 3,700 gruser posted image user posted image user posted image .malo sam pauzirala jer je A,bolestan bio i nije mi bilo do životauser posted image , ali eto nastavljam gdje sam stala.Danas samo proteini, pa cu tako do petka i preko vikenda uvesti povrce.

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Dukan dijeta
5.9.2011 11:10:18   
Lady26
Mala Selma user posted image user posted image ....
Sada samo tako par dana cisti proteini, da se "vratis u igru"....
Nadam se da je djecak sada dobro user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Dukan dijeta
8.9.2011 2:25:49   
MELLI
Evo meni je danas treći dan prve faze.Letam negdje oko 700- 1000 gramauser posted image (zavisi kako uštimam vaguuser posted image user posted image )
Takva mi je i prognoza bila,po onoj tabeli.
Sad meni nije jasno kako ste vi za isti period izgubile preko 1 kg.
Znači jedem meso,meso i opet meso i onda za desert opet meso.danas sam ubacila ribu i zobene pahuljice s jogurtom.
Pijem jako puno tečnosti,možda čak i preko one postavljene granice,i opet sam konstantno žedna. Nije mi problem što ne mogu jesti ono što mi se jede,ali imam "slatke krize"  koje me dovode u do granice odustajanja. Ma ja samo maštam o pola kg čokolade i četvrtini torte (koja mi nikada do sada nije padala na um ) user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Joj još sam večeras pravila tortu,makar  deset puta sam krenula rukom da umočim bar prst u kremu,ali eto izborila sam se.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja sanjam kako jedem čokoladu,keks ...
Kako se vi borite s ovim dijelom dijete??? Mene ubi nostalgija za šećeromuser posted image
Pišite šta jedete,kako pripremate itd.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Dukan dijeta
8.9.2011 9:46:45   
Lady26
Ovako, ja sam nakon prvog dana smrsala mislim 1kg, za 5 dana 3,7kg....ali to je samo voda, stomak mi je vidno ispuhao...ne osjecam se naduto...nakon 15 dana otislo skoro 5kg...
Ali je to individualno....sad vec ide sporo, oko 100gr dnevno ali ne svaki dan, nekad vaga pokaze vise nego juce i sl...sve zavisi koliko pojedes taj dan.
Ja sam odlucila vagati se 1 sedmicno, jer me izludi vaganje svaki dan user posted image - opteretila sam se...
Za slatko, preporucujem ovo - http://mydukandiet.com/recipes/milk-jellies.html pravim sebi svaki 2-3 dan...
Ima i raznih keksica, zobene mekinje u mlijeku sa kafenom kasikom kakaa i zasladjivac...
Jesi u 2 fazi vec?
Ako jesi imaaa svegaaaaaaaaaaa da se pravi slatkoooooo user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Dukan dijeta
8.9.2011 10:02:34   
MELLI
ovo za vaganje si u pravu 100% mene već djeca pitaju " mama zašto se ti sad svaki dan vagaš?  "user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Još danas sam u 1. fazi aBd.Od sutra ću u drugu.
Ovo moram napraviti obavezno,jer mi fakat treba šećerauser posted image user posted image user posted image

P.S danas mi vaga pokazuje 1,5 kg manje od startauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Dukan dijeta
8.9.2011 10:05:49   
Lady26
Eto vidis, super user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Dukan dijeta
9.9.2011 10:20:03   
Lady26
Jutro ima li koga user posted image
Ja ovih dana skroz slabo jedem, nisam gladna niti mi se sta jede...sinoc pojela 5 cevapa iz Zmaja user posted image , ali solo...mama kupila i sta cu....nije puno.... user posted image

Eh ovako, jutros sam obukla hlace, znaci ciste, tek oprane - zene spadaju mi al bukvalno, u struku mi toliko siroke da bar 4-5 cm se mogu suziti... (suzavala sam ih prije mozda 2-3mjeseca), sa uzitkom cu ih dati suziti user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Dukan dijeta
9.9.2011 12:37:06   
Mala Selma
Ma Lady bravouser posted image user posted image user posted image
Ja sam od utorka samo na proteinima i danas vaga pokazuje 1,700 gruser posted image user posted image .Jos mi neletaju pantolone, ali nadam se uskoro da ce spadatiuser posted image
Posto sutra idemo na rostiljanje ( a i prekosutra) jest cu samo rostilj, mladi sir, mozda salatu i nadam se da ce vaga u pon pokazati jos koju kilicu manjeuser posted image
Inace ja bas slabo jedem majkemi, nemam pojma sta mi jeuser posted image

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Dukan dijeta
9.9.2011 12:41:50   
assmiras
Jutro ima li koga
Ja ovih dana skroz slabo jedem, nisam gladna niti mi se sta jede...sinoc pojela 5 cevapa iz Zmaja , ali solo...mama kupila i sta cu....nije puno....

Eh ovako, jutros sam obukla hlace, znaci ciste, tek oprane - zene spadaju mi al bukvalno, u struku mi toliko siroke da bar 4-5 cm se mogu suziti... (suzavala sam ih prije mozda 2-3mjeseca), sa uzitkom cu ih dati suziti



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , bravo....

_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Dukan dijeta
9.9.2011 12:45:08   
Lady26
Smanjio se zeludac user posted image user posted image - to ti je user posted image
Bravo, to je super, pomalo ali ide, zdravo user posted image user posted image

Uzela od kolegice iglu i konac i "uhvatila" ih malo na pasu, da mogu hodati user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Dukan dijeta
9.9.2011 12:45:16   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Jutro ima li koga user posted image
Ja ovih dana skroz slabo jedem, nisam gladna niti mi se sta jede...sinoc pojela 5 cevapa iz Zmaja user posted image , ali solo...mama kupila i sta cu....nije puno.... user posted image

Eh ovako, jutros sam obukla hlace, znaci ciste, tek oprane - zene spadaju mi al bukvalno, u struku mi toliko siroke da bar 4-5 cm se mogu suziti... (suzavala sam ih prije mozda 2-3mjeseca), sa uzitkom cu ih dati suziti user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Dukan dijeta
12.9.2011 22:26:24   
Niina
zene samo naprijed user posted image user posted image user posted image user posted image navijam za vas da te kile idu sto brze dole.

ja sam bila na dukan dijeti ali samo 7 dana..i stvarno sam smrsala ali cim sam se vratila na staro vratile se kile iste ako ne i vece.

sutra dobijam Raw food diet...kazu da je medicinski opravdana, detoksikacija organizma,,,pa cemo vidjeti. ko prezivi pricat ce.

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Dukan dijeta
13.9.2011 12:18:06   
*pcelica*
Samo da prijavim -3 kg user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Dukan dijeta
14.9.2011 19:07:47   
Lady26
Niina Dukan dijeta se treba odrzavati kroz III faze, normalno da si poslije vratila kile jer si pocela sve jesti kao prije....ko dodje do zeljene kilaze, treba poceti sa IV fazom, koja se zove faza konsolidacije, tu postepeno uvodis "normalne" namirnice...tako se kile ne vracaju...a 7 dana....?! user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Dukan dijeta
14.9.2011 19:08:34   
Lady26
Kod mene 5,7kg uz brljanja user posted image user posted image user posted image user posted image
Pcelice bravo user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 10:21:57   
Lady26
Kako ide zeneeeeeeeeeeeeeeeeee?
Ja sam juce i prekjuce brljala user posted image ali vaga pokazuje 78,7kg....user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 15.9.2011 10:22:13 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 11:10:47   
MELLI
Ide tako da sam sinoć odlučila,da ja nisam tip za ovu dijetu.user posted image user posted image user posted image
Meni definitivno ne odgovara,konstantno sam umorna,ustajem umorna,liježem umorna.Fali mi brate mili što šećera,što voćauser posted image user posted image user posted image
Totalno sam bez energije.
Uz sve ovo,fora mi je da sam kg gubila samo u prvoj atak fazi,ali od kada sam u drugoj nisam ni gram smršalauser posted image
Istina meni i ne treba puno.Po Dukanu ja sam na idealnom,ali ja smatram da ipak imam nekoliko kg viška (šta Dukan zna user posted image user posted image user posted image   )
Nego,uvela sam vježbe u svoj život, počeću da jedem normalno,ali koliko toliko zdravo,naravno smanjit ću porcije,pa da vidim dokle ću.
MM je za ovo vrijeme izgubio 5 kg, a ja 2 kg.Jedemo iste namirniceuser posted image user posted image  
Sad nije da mu brojim zalogaje,al' jede vala tri puta više od mene i opet izgubi više.user posted image user posted image user posted image Istina ima i dva sata treninga više od meneuser posted image user posted image user posted image

Kako god,ja sam out što se tiče ove dijete.Vama sretno u svakom slučaju i navijam za vasuser posted image

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *