|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
15.9.2011 11:12:16   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 12:56:14   
Lady26
user posted image
Tnx....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 12:58:48   
koka i po
bome se istopila pravo user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 13:00:01   
Lady26
IZVORNA PORUKA: MELLI

Ide tako da sam sinoć odlučila,da ja nisam tip za ovu dijetu.user posted image user posted image user posted image
Meni definitivno ne odgovara,konstantno sam umorna,ustajem umorna,liježem umorna.Fali mi brate mili što šećera,što voćauser posted image user posted image user posted image
Totalno sam bez energije.
Uz sve ovo,fora mi je da sam kg gubila samo u prvoj atak fazi,ali od kada sam u drugoj nisam ni gram smršalauser posted image
Istina meni i ne treba puno.Po Dukanu ja sam na idealnom,ali ja smatram da ipak imam nekoliko kg viška (šta Dukan zna user posted image user posted image user posted image   )
Nego,uvela sam vježbe u svoj život, počeću da jedem normalno,ali koliko toliko zdravo,naravno smanjit ću porcije,pa da vidim dokle ću.
MM je za ovo vrijeme izgubio 5 kg, a ja 2 kg.Jedemo iste namirniceuser posted image user posted image  
Sad nije da mu brojim zalogaje,al'' jede vala tri puta više od mene i opet izgubi više.user posted image user posted image user posted image Istina ima i dva sata treninga više od meneuser posted image user posted image user posted image

Kako god,ja sam out što se tiče ove dijete.Vama sretno u svakom slučaju i navijam za vasuser posted image


Bas mi je zao....

A sto se tice mrsanja tm, moj je sletio skoro 12kg za manje od 2mj....kako? Pije puuuuuuuuuuunoooooo vode! Jede non stop, slatko, slano, navece....ali kile idu dole....
A ja sam na dijeti....ja stvarno ne mogu puno vode, tjeram se....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 13:01:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: koka i po

bome se istopila pravo user posted image

Oklen ti znas user posted image user posted image
Ma nisam, ja po hlacama vidim da jesam ispuhala, al bogme pred ogledalom, debelo pa debelo.... user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 13:03:57   
koka i po
ja SVE znam user posted image user posted image
a ti hajde okulisti user posted image
MELLIIIIII ...ccccc vas dvoje niste normalni izgledate oboje ko dva aviona user posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 14:05:18   
MELLI
koko u njemu je preko 100 kg , pa ti vidi kako je mojim leđimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a u meni preko 60 kg.
Al da smo avioni jesmo valauser posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 20:29:09   
D_K
Draga Lady cestitam od srca zbog izgubljenih kilica..
Ti si pravo zagazila u ovu dijetu, nema za tebe krize user posted image user posted image user posted image
Otkako si postavila ovu temu ja sam drzala dva puta do popodne Dukan dijetu.. Onda mi se desi nesto (ne)predvidjeno kao napad gladi ali nameracila sam se da je probam pa kud puklo da puklo. Javim se kad krenem (ako me moja lijenost ne pretekne) da me bodrite. Imam i cimeta i zelenog caja od 'jasmin metode' pa cu to sve kombinovati.. Ufff, jest ruzno kad se covjek udeblja a jest lijepo kad se dobro jede user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 21:34:40   
ananas_ze
bila i ja na dukanu 2 dana i smrsala sam ja 1 kg pa sam danas puuuno brljala (isla u goste) i nemam te neke zobene pahuljice sta li su iz DMa, ne znam isplatil mi se dati 5KM, da ne budu ruzne pa da mi stojeuser posted image mozel bez njih?

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 21:37:28   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: koka i po

bome se istopila pravo user posted image

Oklen ti znas user posted image user posted image
Ma nisam, ja po hlacama vidim da jesam ispuhala, al bogme pred ogledalom, debelo pa debelo.... user posted image


ja je danas vidjela zena kao avion user posted image , vjerujte meni zene Bgmuser posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 21:48:27   
D_K
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bila i ja na dukanu 2 dana i smrsala sam ja 1 kg pa sam danas puuuno brljala (isla u goste) i nemam te neke zobene pahuljice sta li su iz DMa, ne znam isplatil mi se dati 5KM, da ne budu ruzne pa da mi stojeuser posted image mozel bez njih?


ako ih kupis javni i meni da li si ih iskoristila. i mene je strah da se ne nafuram da kupim a onda ih nadjem u nekoj fioci i sjetim se zasto ih ne jedem user posted image user posted image .. ti mi javi, ne vjerujem ovoj Lady, ona se nafurala na Dukana pa joj sve lijepo (pa i mekinje) user posted image user posted image


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 23:00:05   
Lady26
IZVORNA PORUKA: D_K

Draga Lady cestitam od srca zbog izgubljenih kilica..
Ti si pravo zagazila u ovu dijetu, nema za tebe krize user posted image user posted image user posted image
Otkako si postavila ovu temu ja sam drzala dva puta do popodne Dukan dijetu.. Onda mi se desi nesto (ne)predvidjeno kao napad gladi ali nameracila sam se da je probam pa kud puklo da puklo. Javim se kad krenem (ako me moja lijenost ne pretekne) da me bodrite. Imam i cimeta i zelenog caja od ''jasmin metode'' pa cu to sve kombinovati.. Ufff, jest ruzno kad se covjek udeblja a jest lijepo kad se dobro jede user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image fataju me krize itekako....uh...ali bas sam odlucila da skinem kile, jos samo da se fizicki aktiviram....aBd user posted image
D_K "ljepota" ove dijete je to sto te ne ogranicava koliko ces pojesti, ako mozes pojedi cijelo pile u toku dana user posted image , najbolje je da imas 3 obroka i 2-3 uzine....ali one namirnice koje su dozvoljene....recimo ja pojedem batak i jogurt, sita user posted image , poslije grickam Dimceka i kad dodjem kuci rucam, poslije napravim puding ili palacinke i sve super....
Za par dana ti se smanji zeludac i nemas potrebu za stalnim jedenjem ali uvijek mozes grickati nesto...
Onaj cimet+med zaboravi ako ces na ovu dijetu....a zeleni caj je odlicna ideja...
Ima odlicnih recepata, mozes da uzivas u svakom obroku...raznih kombinacija....npr telece snicle zapecene sa listom sira i preko jaje...extra...ako mozes jesti povrce (u II fazi) jos salata ma hajde...nema da fali...
Meni hljeb uopste ne naumpadne, a moze se napraviti po receptu....
Znaci moze se svasta...i slatko i slano....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 23:01:46   
Lady26

IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bila i ja na dukanu 2 dana i smrsala sam ja 1 kg pa sam danas puuuno brljala (isla u goste) i nemam te neke zobene pahuljice sta li su iz DMa, ne znam isplatil mi se dati 5KM, da ne budu ruzne pa da mi stojeuser posted image mozel bez njih?


ako ih kupis javni i meni da li si ih iskoristila. i mene je strah da se ne nafuram da kupim a onda ih nadjem u nekoj fioci i sjetim se zasto ih ne jedem user posted image user posted image .. ti mi javi, ne vjerujem ovoj Lady, ona se nafurala na Dukana pa joj sve lijepo (pa i mekinje) user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najvise ih koristim za palacinke, budu fkt ukusne...ne zezam....
A nije lose ni kad se potope u mlijeko i doda se aroma vanilije i zasladjivac user posted image , hem slatko, hem obrok user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Dukan dijeta
15.9.2011 23:03:18   
Lady26

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: koka i po

bome se istopila pravo user posted image

Oklen ti znas user posted image user posted image
Ma nisam, ja po hlacama vidim da jesam ispuhala, al bogme pred ogledalom, debelo pa debelo.... user posted image


ja je danas vidjela zena kao avion user posted image , vjerujte meni zene Bgmuser posted image


Ma daj ne zezaj user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 19:08:56   
ananas_ze
ako ih kupis javni i meni da li si ih iskoristila. i mene je strah da se ne nafuram da kupim a onda ih nadjem u nekoj fioci i sjetim se zasto ih ne jedem .. ti mi javi, ne vjerujem ovoj Lady, ona se nafurala na Dukana pa joj sve lijepo (pa i mekinje)



danas sam jela mekinje i nisu lose, ruku na srce zasite, jedva pojedoh, u njih sam stavila ravnu kasicicu obicnog secera i kasicicu obicnog vanilin secera, nije mi slatko al nije ni bljutavo da se ne moze jesti, tako da cu i sutra aBd nastaviti user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 19:50:37   
Lady26
Secer uopste nije dozvoljen u ovoj dijeti a ti ga stavila cak 2 vrste user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 20:32:10   
ananas_ze
ja na tren ne zelim koristiti, jer sam citala da nije preporucljivo,a bez secera ne moguuser posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 20:44:58   
lila25
Bravo lady znaci da djeluje joj ja nesto nisam za dijete jednostavno ne znam se pridrzavati pravila ..user posted image evo ja bih htjela 9 kg to mi je 3 dana I faza to znaci da svaki dan mogu nesto od piletine ribe itd. jeli samo bez ulja da bude joj nemam vremena da iscitavam sve a bas sam se zainteresovala da bar pokusam i ribu kako pripremate joj kako da izdrzim bez krompira kad ga ja stalno jedem imam masu pitanja sta kako uhhh?

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 21:45:37   
Lady26
Sve pravis isto kao i uvijek sto spremas ali bez ulja i manje soli....
Nikakva velika mudrost ni muka...ja radim i nemam kad ekserimentisati, kod mene uvijek nesto klasicno ali ima super recepata...
Da prva faza, samo meso, riba, jaja, mlijecni proizvodi...sa malo masnoce naravno...na 9847349374392846 nacina user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Dukan dijeta
16.9.2011 21:46:30   
Lady26
Meni isto najteze pada sto ne mogu krompir i tjesteninu (ne mislim na hljeb), i voce....to mi jaaaaako fali....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Dukan dijeta
17.9.2011 8:39:36   
D_K
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: D_K

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

bila i ja na dukanu 2 dana i smrsala sam ja 1 kg pa sam danas puuuno brljala (isla u goste) i nemam te neke zobene pahuljice sta li su iz DMa, ne znam isplatil mi se dati 5KM, da ne budu ruzne pa da mi stojeuser posted image mozel bez njih?


ako ih kupis javni i meni da li si ih iskoristila. i mene je strah da se ne nafuram da kupim a onda ih nadjem u nekoj fioci i sjetim se zasto ih ne jedem user posted image user posted image .. ti mi javi, ne vjerujem ovoj Lady, ona se nafurala na Dukana pa joj sve lijepo (pa i mekinje) user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Najvise ih koristim za palacinke, budu fkt ukusne...ne zezam....
A nije lose ni kad se potope u mlijeko i doda se aroma vanilije i zasladjivac user posted image , hem slatko, hem obrok user posted image


Eh, evo i mene u vasu grupu.. Planiram da doruckujem tunu (dobro ocijedjenu od ulja) sa jednim jajem uprzenu..
Pozelite mi srecu (da ne zavrsim kao dva prosla puta - do podne) user posted image user posted image
Izvagala sam se i izmjerila i krecem..


< Poruku je uredio D_K -- 17.9.2011 8:40:21 >


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Dukan dijeta
17.9.2011 8:42:00   
D_K
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ako ih kupis javni i meni da li si ih iskoristila. i mene je strah da se ne nafuram da kupim a onda ih nadjem u nekoj fioci i sjetim se zasto ih ne jedem .. ti mi javi, ne vjerujem ovoj Lady, ona se nafurala na Dukana pa joj sve lijepo (pa i mekinje)



danas sam jela mekinje i nisu lose, ruku na srce zasite, jedva pojedoh, u njih sam stavila ravnu kasicicu obicnog secera i kasicicu obicnog vanilin secera, nije mi slatko al nije ni bljutavo da se ne moze jesti, tako da cu i sutra aBd nastaviti user posted image


bas ti hvala, planiram danas prosetati do dm-a da kupim mekinje.
vidjecu da kupim i zasladjivac i aromu vanilije pa da ih probam na Ladyn nacin. mekinje su dobre same po sebi i hajde nece mi skoditi da probam :))


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Dukan dijeta
17.9.2011 10:25:10   
ananas_ze
vidjecu da kupim i zasladjivac i aromu vanilije

aromu cu i ja gledati da kupim, a sto se tice zasladivaca njega ne koristi ni moja mama koja je dijabeticar, a lady me "galamila" , znam da namjera nije bila losa nego sam se ja postidjela user posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Dukan dijeta
17.9.2011 10:40:21   
D_K
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

vidjecu da kupim i zasladjivac i aromu vanilije

aromu cu i ja gledati da kupim, a sto se tice zasladivaca njega ne koristi ni moja mama koja je dijabeticar, a lady me "galamila" , znam da namjera nije bila losa nego sam se ja postidjela user posted image



I know.. nisu nikako zdravi ali su mi svi nalazi dobri i kontam da cu dijetu drzati na kraće staze pa nije toliko strasno. kod mene je izrazen taj psiholoski momenat i ako pocnem koristiti secer pa makar i u malim kolicinama to mi je vec put da odustanem u prvoj krizi. sve u fazonu; hajde nisam se nesto ni pridrzavala jer vec koristim secer a ne bih trebala'


_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Dukan dijeta
17.9.2011 17:29:26   
Lady26

IZVORNA PORUKA: ananas_ze

vidjecu da kupim i zasladjivac i aromu vanilije

aromu cu i ja gledati da kupim, a sto se tice zasladivaca njega ne koristi ni moja mama koja je dijabeticar, a lady me "galamila" , znam da namjera nije bila losa nego sam se ja postidjela user posted image


Nisam galamila, bila su mala slova user posted image user posted image
Vise mi je bilo smijesno....drzimo dijetu a ovamo cak 2 vrste secera hihihihi....postoji zasladjivac u prahu i tecni zasladjivac (oni su ok)...pokusaj naci, ja zasada koristim natren....a mozda potrazim i ove...

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *