|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.11.2011 17:05:21   
enna
Hvala dragom Allahu zaista divna vijest koja mi je zasuzila oci,ali ne zbog tuge vec ovu su suze radosnice znam da ces uspjeti malena princezice bez vise operacija uz svu ljubav svojih roditelja.Uz tebe smo velikiuser posted image podrske!!!!

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.11.2011 21:37:49   
stefania
hvala Bogu...tebi draga Fatimice i tvojoj Iman zelim svu srecu i prelijepu buducnost

_____________________________

svakoga dana u svakom pogledu sve vise napredujemo

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.11.2011 21:47:16   
Amyla
Dragi Bog je veliki i dat ce da nasa imancica u potpunosti ozdraviuser posted image

veliki user posted image za hrabricu malu user posted image

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
1.12.2011 17:51:52   
bebacha
jel curica i dalje dobro.iskreno se nadam da jest

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 9:26:41   
vila_7
EVO SA FACEBOOKA-nadam se da se Irena ne ljuti!

Irena Karic Iman je u petak operisana i mašalah super je podnijela operaciju....moja mala lavica! Smješkala se već par sati nakon svega, čim se dograbila svoje flašice :) Njen neurohirurg, dr. Ibrahim Omerhodžić, je optimista što se tiče oporavka, kao što je bio i svo vrijeme njenog liječenja....beskrajno smo mu zahvalni....na svemu što je uradio za nas i našu malu sultaniju...da je bar više takvih ljudi i ljekara! Oduševio nas je svojim principima i profesionalnošću! U samo 40 min. nakon operacije on je našu Iman obišao 4 puta i još 2 puta do kraja radnog vremena, što je zaista rijetkost u ,,manirima" naših cijenjenih ljekara...postidio nas je svojim odlučnim odbijanjem bilo kakvog poklona ili ,,koverte" i ucijenio da će ako ga samo pokušamo uvrijediti ,,takvim ponašanjem" odbiti da on bude njen liječnik! Ipak još uvijek postoje PRAVI LJUDI i ljekari koji nisu korumpirani! Hvala mu od sveg srca!
Mi smo već juče došle kući, Iman je mašalah super...malo je bole šavovi, što je normalno, ali ona je zaista veliki borac, da je samo vidite kako se smješka i vrti i kako se namršti nestrpljivo kad je malo zaboli....moja mala lutkica...biće ona aBd dobro.....Hvala svima koji ste se interesovali za njeno stanje, koji ste nam pomogli u skupljanju novca kad smo mislili da će morati ići u inostranstvo....taj novac će svakako biti upotrebljen za liječenje nekog bolesnog djeteta kao što je moj muž već pisao na grupi za podršku Iman i znam da niko od vas neće imati ništa protiv.....odoh sad...eno iz sobe čujem njeno ma-ma, ma-ma.....znači daj flašicu više :) ljubimo vas sveee


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 9:30:24   
mama75
user posted image  user posted image
Plakala sam dok sam citala.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 9:30:46   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu vila_7)
  Neposredna veza do poruke: 707
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 9:31:15   
R&T@
Hvala Bogu dragomuser posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 10:08:07   
Mirkica
Elhamdulillah da samo dobr vijesti cujemo i DOktoru svaka cast user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 11:48:52   
Visnja RR
dusa draga hrabrauser posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 14:17:27   
mamine oci
user posted image user posted image

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 14:20:52   
Apotekarka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 14:35:03   
dinciii

IZVORNA PORUKA: vila_7

EVO SA FACEBOOKA-nadam se da se Irena ne ljuti!

Irena Karic Iman je u petak operisana i mašalah super je podnijela operaciju....moja mala lavica! Smješkala se već par sati nakon svega, čim se dograbila svoje flašice :) Njen neurohirurg, dr. Ibrahim Omerhodžić, je optimista što se tiče oporavka, kao što je bio i svo vrijeme njenog liječenja....beskrajno smo mu zahvalni....na svemu što je uradio za nas i našu malu sultaniju...da je bar više takvih ljudi i ljekara! Oduševio nas je svojim principima i profesionalnošću! U samo 40 min. nakon operacije on je našu Iman obišao 4 puta i još 2 puta do kraja radnog vremena, što je zaista rijetkost u ,,manirima" naših cijenjenih ljekara...postidio nas je svojim odlučnim odbijanjem bilo kakvog poklona ili ,,koverte" i ucijenio da će ako ga samo pokušamo uvrijediti ,,takvim ponašanjem" odbiti da on bude njen liječnik! Ipak još uvijek postoje PRAVI LJUDI i ljekari koji nisu korumpirani! Hvala mu od sveg srca!
Mi smo već juče došle kući, Iman je mašalah super...malo je bole šavovi, što je normalno, ali ona je zaista veliki borac, da je samo vidite kako se smješka i vrti i kako se namršti nestrpljivo kad je malo zaboli....moja mala lutkica...biće ona aBd dobro.....Hvala svima koji ste se interesovali za njeno stanje, koji ste nam pomogli u skupljanju novca kad smo mislili da će morati ići u inostranstvo....taj novac će svakako biti upotrebljen za liječenje nekog bolesnog djeteta kao što je moj muž već pisao na grupi za podršku Iman i znam da niko od vas neće imati ništa protiv.....odoh sad...eno iz sobe čujem njeno ma-ma, ma-ma.....znači daj flašicu više :) ljubimo vas sveee



Mashala!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 15:02:56   
Skvo RR
user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 16:00:23   
mimikimi
hrabra curica user posted image
user posted image

_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 715
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 16:51:14   
SREĆNA
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Allahu

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 716
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 16:59:50   
Anoniman
bravo Imanuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
  Neposredna veza do poruke: 717
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 17:01:32   
mirnah
Hvala dragom Bogu da je dobro...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 718
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 18:38:49   
emi7908
dušica mala kako se bori user posted image
Hvala dragom Bogu da je sve ide kako treba user posted image

(odgovor članu mirnah)
Neposredna veza do poruke: 719
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 18:42:07   
Amam
Masallah user posted image

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 720
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 22:25:25   
shpagica
Masallah i elhamdulillah!

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 721
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
18.12.2011 22:37:13   
Anoniman
user posted image

(odgovor članu shpagica)
  Neposredna veza do poruke: 722
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
19.12.2011 9:20:24   
10 mart 2009
user posted image Iman user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 723
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:48:07   
fatimica09
drage moje hvala vam od sveg srca...Iman je mashallah super, evo baš se probudila....nemam puno vremena, ali uskoro ću napisati jednu veliku priču za vas od mene i moje Iman....osjećam jedino obavezu prema svima vama da vam javim ovako na brzinu, moj muž je prebacio 10 000 km što je skupljeno za Iman na račun malene AMINE TAHMIŠČIJA, djevojčica je evo jako loše jutros smo se čuli....prebaciću vam tekst sa fb.....vi ste sve divne i znam da ćete koliko možete pomoći i ovoj malenoj djevojčici.....mi smo jedan dio sredstava za Iman potrošili, dio evo prebacili a dio još uvijek imamo zlu ne trebalo, ali hvala dragom Allahu Iman je super i najvjerovatnije da ćemo i to prebaciti Amini ali njoj treba mnogo više nego što smo mi skupili za Iman....mene je duša jutros zaboljela.....ljubimo vas sve


Dragi prijatelji, moj suprug je sada telefonom razgovarao sa Amininom mamom...malena je u bolnici i loše je stanje trenutno...uzdati se u dragog Allaha dž.š. da će biti aBd dobro i da ćemo uspjeti da joj svi skupa pomognemo....Ljekari su rekli Amininoj mami da je malena jako loše, povraća.....dajte molim vas svi se angažujte što prije i najviše šđto možete....malena curica mora što prije otići na liječenje...pogledajte joj okice na ovoj slici....pa zar ona ne zaslužuje sve i još mnogo više.... Koliko nas u ovoj grupi ima djecu, koliko je majki u ovoj grupi za Aminu....sjećate li se vi prvih udaraca svojih beba, kaako na vas utiče osmjeh vaše djece, zagrljaj, prvi zubić, riječ.....pa zar ne možemo opet svi odvojiti po 2-3 km, pogledajte ima nas 2519 članova, zar se ne možemo odreći jedne kutije cigareta, jednog soka....da djeca znaju reći sigurno bi dala svoje hipp hapice za Aminino liječenje...pokušajmo učiniti ono što je u našoj moći i pomoći Amini i njenim roditeljima, njenim sestrama, nani i svim drugim da ovaj maleni život traje....Amina nas treba a ne zaboravimo svi niko ne zna šta ga iza ugla čeka....još sutra nešto slično može zadesiti nas same...bolest ne bira....Molim vas dovite i molite za malenu Aminu Tahmiščiju, ako već ne možete ništa drugo!

(odgovor članu 10 mart 2009)
Neposredna veza do poruke: 724
   RE: FATIMICA09 - pomoc za njenu IMAN!!!!!
5.1.2012 13:50:33   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image

neka ste nam dobro i bolje...da alllah učini da tako i soatne...pomoćemo i amini...

jel imamo temu na forumu ...dal ima mogućnost d anam fb grupu staviš...da se nagažujemo koliko ko možeuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *