|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Polazak u vrtić
19.5.2012 16:31:13   
felix
skorpija ma bit ce to dobro sve i moj anel cim ujutro ustane kaze necu ici bas ga ko pitauser posted image user posted image zašto ....
još kad vidi da se priblizavamo mjestu odma u plac hahahah al brzo usuti , najbitnije da jede , spava , sluša igra se user posted image ....

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1876
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 9:36:28   
idana_85
Kod nas suze jutros krokodilske...cijelim putem je plakao. Kad smo usli malo se smirio i otisao u igraonu, ja sam s tetom razgovarala,a onda je on dosao zagrlio me i poceo platakti. TEta ga je odvela,cula sam izvan vrtica kako place i govori hocu mamu. Joj sa suzama sam otisla. Jos je za vikend bio bolestan, i danas smrca, a i ja sama jedva gledam. Valjda ce dobro biti :(

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1877
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 9:42:13   
Visnja RR
idana i kod nas isto... ali mi smo pauzirali zbog slinavog nosa i kasljucanja proslu sedmicu a i bilo je ruzo vrijeme... jutros nikad gora nije bila... place , jeca... ja je samo isporucih teti i izadjoh... tezina mi u srcu ali sta da radim ...znam da je sad ovo sjeckanje opet zezalo..malo ide malo ne ide...valjda ce se i vrijeme stabilizovati i nece biti vise viruscica...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1878
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 9:43:55   
škorpija

IZVORNA PORUKA: idana_85

Kod nas suze jutros krokodilske...cijelim putem je plakao. Kad smo usli malo se smirio i otisao u igraonu, ja sam s tetom razgovarala,a onda je on dosao zagrlio me i poceo platakti. TEta ga je odvela,cula sam izvan vrtica kako place i govori hocu mamu. Joj sa suzama sam otisla. Jos je za vikend bio bolestan, i danas smrca, a i ja sama jedva gledam. Valjda ce dobro biti :(

user posted image user posted image user posted image  idana baš mi je žao, možda se rastužio i zbog bolesti, svi su nervozni kad su šmrcavi, mi smo jutro hvala bogu ušli prvi put bez problema, u autit je govorio neću u vrtić, ali iznenada jepromijenio mišljenje, kaže hoću nutelu, reko namazat će ti teta, pa ćeš gledati crtani, crtati i pjevati s djecom i onda će nana doći, i stvarno tati smo mahali ispred vrtića, sam ušao, vidio jednog druga i otrčali su negdje, ja ostala paf, predala ruksak teti i razgulila 

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1879
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 10:10:23   
babina beba
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

idana i kod nas isto... ali mi smo pauzirali zbog slinavog nosa i kasljucanja proslu sedmicu a i bilo je ruzo vrijeme... jutros nikad gora nije bila... place , jeca... ja je samo isporucih teti i izadjoh... tezina mi u srcu ali sta da radim ...znam da je sad ovo sjeckanje opet zezalo..malo ide malo ne ide...valjda ce se i vrijeme stabilizovati i nece biti vise viruscica...

I kod mene haos, cula sma mladju na polju kako place, a i starija je nevoljno usla, doduse nije bila naspavana, pa smrcanje i uho preko vikenda je bolilo pa se razmazila.
Visnja nadam se da su ti rekli da se sarlah pojavio!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1880
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 10:10:26   
sanela.asja
Ja se borim sa mm hocu da upisem Asju u vrtic jer stvarno joj je potrebno druzenje sa djecicom jer je kod kuce nesnosljiva stalno kmeci,nervozna je valjda joj dosadno ja se sa njom stalno igram al nije joj dovoljno,sve smo papire povadili samo treba da je upisem ali mm kaze ona ako bi zaplakala ja bi nju odma kuci vratio,pa smo sad u fazi pregovora user posted image .Ona ima zelju i volila bi da ide u vutic kako ona kaze user posted image user posted image ali et moram mm nekako nagovoriti user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1881
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 11:52:36   
škorpija
sanela.asja ja preporučujem vrtić svakako, moj malac je jako opametnio do kad ideuser posted image

babina beba gdje se pojavio šarlahuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 1882
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 12:08:50   
felix
i kod nas bude suza ujutro uvijek , jos i on bio prehladjen pa nije išao , jutros vice necu ic u vitič ocu da idem Idi, seki mojoj kouser posted image dobro reko anel , idemo u vrtic on vice necuuu ja ništa šutim
kad je vidio gdje skrecemo sve putem vice necu goje necu goje necuuuuu
dovela ga cim ga teta na vratima uzme plač , al brzo ušuti kazu šta cu ja svako jutro malo oplače al bitno da se brzo smiri i bude mu superiška svaki puta kad odem po njega smjeh je od uha do uha radostan lijepo mu ...

kad ga pitam jel ti bilo lijepo kaze jest , pa reko dobro a zašto onda ujutro plačeš kad idemo bezzz kaze mojam pakat ....dobro reko plači bezzz onda ....user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1883
   RE: Polazak u vrtić
21.5.2012 12:11:33   
idana_85
Stvarno djeci vrtic godi, ja sam vec prvu sedmicu vidjela na Rijadu promjene. Znam da je kenkav zbog bolesti, a valjda je i vikend citav s nama bio, nismo se razdvajali,bas smo uzivali,jos se mazio kako je bolestan...
Ja sve brinem da se ne slaze s drugarima. Kaze u petak "Ne volu me drugare u vrticu sto cu ici..." i kaze mi ovako ponesto, valjda su ga neka djeca zvala bucili,a njemu je bilo krivo. I kaze neki djecaci su htjeli da ga sisaju, dirali mu glavu,a on je rekao da se on vec osisao. Bilo mi je i smijesno i tuzno, bar se snasao. Pitam tete,kazu one super je s djecom,jos malo ispituje,ali su one pravo iznenadjene kako je sve prihvatio i sve ga zanima te kako pamti.
Zenice moje,imam osjecaj da ce i nakon godinu oni kenjkati kad moraju u vrtic :(

skorpija tako i Rijad izenandi, prosle sedmice vice hajmo zakasnit cemo,a sad plac, suze ko vodopadi. valjda se za vikend razmaze pa im bude teze opet u pon u vrtic kao i nama na posao :Duser posted image

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1884
   RE: Polazak u vrtić
22.5.2012 9:50:51   
škorpija
evo mi i danas ušli bez problema u vrtić, malo se nećkao kući, ali u autu sve ok, utrčao u vrtić i otišao sa djecom, nije me ni pogledao, inače jučer je došao iz vrtića sav izgreban, posvađali se on i ejdn curica oko igračke, on nju ujeo, ona njega izgrebala i srećom tete su spriječile da bude većih posljedica, poznavajući ajdina to me nije začudilo

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 1885
   RE: Polazak u vrtić
22.5.2012 10:39:48   
Medić*
IZVORNA PORUKA: škorpija

sanela.asja ja preporučujem vrtić svakako, moj malac je jako opametnio do kad ideuser posted image

babina beba gdje se pojavio šarlahuser posted image


I moj je potpuno drugaciji, milsim u tom smislu da se sada zna igrati sa djecom, pitomiji je prema okolini, ranije kada bi ga neko dotakao on bi se namrstio., sam se zaigra, vrtic mu jednostavno probudio jacu mastu, interesovanja i sl pa kada se vrati kuci jednostavno se pozelimo da satima pricamo i diskutujemo. Bude mi ujutru rano zao kada ide i ostavim ga ali znam da je to za njegovo dobro. hBg brzo se navikao, a ocekivala sam da ce drugcaije biti.

Posljepodne me moli da idemo set_ati do vrtica ( on bude od pola 9 do pola 2 ), vidim da mu prija i da mu se svidja.

I mene zanima gdje se sarlah pojavio ?

Jutros mi veli mama Vedad psuje, rekao sam mu da to ne valja, otac mu kaze reci uciteljici, a on ce ne, mama mi je rekla da ne treba biti tuzibaba user posted image user posted image Ne sjecam se da sam mu to rekla user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 22.5.2012 10:41:19 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1886
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 10:42:23   
Visnja RR
pitanje za mame user posted image
jel vasa djeca vama pricaju sta je bilo u vrticu?
MM i ja se zezamo da su djeca izgleda pod nekom djecijom "omertom" ,
kad god pitam Asju sta je bilo u vrticu lagano me ignorise i skrene na nesto deseto....
ovo je kolega MM pricao njemu da nista ne mogu izvuci iz djeteta sta rade tamo...ono cisto da razgovaramo...
kao da popiju neku tableticu za "vrticku amneziju" user posted image
a ja ko blesava bezbroj puta pitam: sta je bilo u vrticu, sta su pjevali, cega su se igrali,sta su jeli, kako se zovu drugari... jel slusala tetu... i bla bla

jos samo da mi kaze "ej stara, ne budi dosadna ne zapitkuj vise" user posted image
hm ili da prestanem zapitkivati...user posted image


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1887
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 10:48:31   
babina beba
Moja ponekad spomene, ali kad je pitam sta je bilo za rucak uvjek isto, makaroni:)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1888
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 10:57:39   
Medić*
Prvih dana je pricao, opisivao sta rade njegovi drugari, kako se igraju u dvoristu, sta jedu ali u kratkim crtama.

Vecinom prica ko place, ko nosi pelene, ko ima cucu.

Vise se rasprica prija spavanja navece, uci me pjesmice i demonstrira ono sto rade u vrticu.

Juce su imali neku predstavu, pozornicu u vrticu rekla mi uciteljica kada sam ga ostavljala. Kada smo se vratili nije mi nista htio pricati, veli umoran sam user posted image

Onda mu ja nekada kasnije pricam da cemo ici u pozoriste da gledamo predstavu, pricam mu koju i sta se radi u toj predstavi...tada se otvorio i rekao da su i oni u vrticu imali takvu pozornicu ON je bio MEDO i poceo je polako prepricavati....

Uglavnom izvlacim mu vise sta se radi i kako. Juce sam ga pitala imaju li tete pauzu u vrticu, da li puse i piju kafu veli ma ne mama one ne puse cigaLe samo popiju kafu kada djeca spavaju ( on i dva drugara se tada igraju)

Vecinom kaze sta je jeo, onda ga ja to provjerim na jelovniku ili pitam tete, nekada je istina a dosta puta omane user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 30.5.2012 10:58:44 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 1889
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 11:05:38   
Medić*
Zaboravih reci da vise muzu prica nego meni, vjerovatno iz razloga sto sa njim bude manje vremena a i sto ga ja stalno zapitkujem sta i kako. Preko muza dosta stvari saznam sto mi on ne bi sam ispricao. Npr kako V psuje, zasto psuje, kako glupe rijeci govore, kako ih uciteljice ruze i kako je V otisao u kaznu.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1890
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 11:07:13   
Hurma
zar biste povjerovale svemu sto kazu? moj vec ima pobujnu mastu, pa zna izmisliti nesto da ono stanem i zamislim se... user posted image naravno ima djece koja uvijek kazu istinu ali to zavisi od roditelja... psihologija je cudo kao i odgoj... strasna stvar majke mi... kao prosvjetni radnik, vidim puno djece gdje su roditelji omanuli u mnogo cemu.... a takođe i gdje roditelj imaju takav odnos sa djetetom, nevjerovatno... toliko primjera i toliko truda ulazem u odgoj svog djeteta da cu sugurno pogrijesiti u mnogo cemu... puno je lakse odgajati tuđe od vlastitog... odoh ja sad od teme... ne zamjerite ali zamislila se... i ruke kucaju user posted image

< Poruku je uredio Hurma -- 30.5.2012 11:08:10 >

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1891
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 11:07:45   
Visnja RR
ih blago vama user posted image
moja smizla ko da joj neko usta sekundarnim zalijepio user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 1892
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 11:20:59   
Lady26

IZVORNA PORUKA: babina beba

Moja ponekad spomene, ali kad je pitam sta je bilo za rucak uvjek isto, makaroni:)

Moja opet jede svaki dan grah user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 1893
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 12:16:37   
Apotekarka
Visnja kad citam tvojh post kao da vidim sebe....I moj A ignorise price oi vrticu,samo lkaze ne znam i promjeni temu....Rijetkost je da isprica nesto iz vrtica....I to navecer pred spavanje....Tete kazu da jede a opet tko zna jede li....Spava sigurno....Nije problem to mi je vazno ne tuce se,otima....

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1894
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 12:33:15   
felix
kod nas evo tri dana kak sam ujutro kad ustane vice idemo u itić --vrtic . hoce prije je bilo suza i natezanja sad sve 5 .
ide sam bez placa user posted image i kad dodje ispitujem ga šta je jeo radio itd ... i zna mi prilicno rec (to ga ufatim kad je horan nece uvijekuser posted image )

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 1895
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 12:36:19   
felix

IZVORNA PORUKA: babina beba

Moja ponekad spomene, ali kad je pitam sta je bilo za rucak uvjek isto, makaroni:)

user posted image user posted image i kod A JE OVO valjda se nekad zadesi makaroni i on upamtio kad dodje kuci pitam šta si jeo danas kaz kojone user posted image a taj dan jedan secam se (kad sam otišla po njega pitam tete šta je ruco i jel dobro kaze jeo danas kupus slatki s mesomuser posted image kuci to neece kaze fino jeo ) ....

i mi kuci došli ja cu A. ŠTA SI Ruco on ce kojone user posted image a reko nisi kupus kaze jesam pufus
svaki dan su mu kojoni sve je njemu kojone

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 1896
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 13:01:58   
škorpija
Moj isto nikad ništa neće da kaže šta je bilo u vrtiću, mene strašno zanima šta su radili, a on me totalno ignoriše, pitam jeste li crtali, igrali se kakos ee zivu drugari, ma ni da pisne, ili kaže da se zovu Mak i Esma, a nema niti maka ni esme u vrtiću, znam sigurno, nego on to izmisli

a u zadnje vrijeme često izmišlja, kaže bio u kazni jer nije slušao, ja pitam tetu kaže sve ok bilo, nije bio u kazni (a aznam da bi rekla da jeste)  valjda skontao da ja svim pričam da je bio u kazni pa mi eto to kaže da mi začepi usta da ga ne peglam više ili kaže jučer jeo grah, a grah recimo nekoliko dana ranije.

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1897
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 13:05:48   
koka i po
lezerno ti daje do znanja da se ne petljas u njihove vrticke stvariuser posted image
u predskolskom periodu tesko je razgraniciti laz od maste jer je masta zastupljena kroz citav taj period i veoma je vazna za djeciji razvoj.
ubuduce...ne pitaj puno user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 1898
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 13:06:24   
felix
neki dan mi bi tako simpaticno od njega mi u autu išli do trg. i sad ja i A cekamo mm kad prodje putem malac što ide snjim u vrtic ( vidjala sam ga vedo se zove malac) anel ga ugleda kad mu stade lupat na prozor sav hepyyyy hehheheh kuca mu da se okrene otac ga vodi , kad se mali okrenu za A I cujem vice taji eno moj dug anel user posted image
Ja posle pitam A. kad su zamakli oni a jel anel ko ti je ono što si kuco a on ce pa djug medo(nezna rec vedo) mojuser posted image

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1899
   RE: Polazak u vrtić
30.5.2012 13:33:41   
saritaa
moja malena prvih mjesec-dva isto nije nista pricala sta rade u vrticu, ma ja se satrem sa pitanjima, sta ste radili, sta ste jeli, ma kakvi, samo kaze ne znam ili pusti me sad jedem, ne mogu ti pricati i sl....ali sad evo nakon 9 mjeseci kako ide u vrtic bas mi svasta isprica, nas dve se site ispricamo o dozivljajima iz vrtica, jest da nekad nesto i izmisli ali eto uspjevam prepoznati te male lazi user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *