|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:34:38   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Joj za te sto ganjaju sinčine najgora bi kletva bila da im sin bude gay

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

zamišljam user posted image user posted image user posted image
neke slučajeve d aim sin izađe gay...majko mojauser posted image

al vratimo s erezoluciji...ja nikako nisma pametna bil je podražala il neuser posted image
sad iz ove zezenacije sve sam više zbunjena majkemiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:36:28   
teacher75
bolje je da izdaju zakon u kome stoji da onome ko pomisli na te komentare odmah urade lobotomiju za kaznuuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:36:51   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''zale'' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image


joj lady blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja teacher...u neko doba počnu ti djeca komunicirat sa tetama u tramvaju...
nedavno mi jedna kaže u ćevabčinici...
jesu vaše obe...reko jesu ja ono sva ponosna sredila ih...
a ona mene pita ...jesu vam obe od istoga muža....
ja u šoku...pa ne znam šta da akžem kad pirće kelenrica i kađže godpođo ne ometajte djecu dok jeduuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:41:18   
ledy blue
Ja uopce ne bih podrzala rezoluciju (ma ko me pita..al eto )
Znaci zbog par izolovanih slucajeva da trpe ostali parovi koji imaju mogucnost da biraju dal zele il ne da znaju spol djeteta.Nece im nijedan doktor mimo njihove volje reci...Oni koji hoce da znaju ..saznat ce na bilo koji nacin...sve se bojim da nece biti uz na '' crnjaka''

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:44:57   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ja uopce ne bih podrzala rezoluciju (ma ko me pita..al eto )
Znaci zbog par izolovanih slucajeva da trpe ostali parovi koji imaju mogucnost da biraju dal zele il ne da znaju spol djeteta.Nece im nijedan doktor mimo njihove volje reci...Oni koji hoce da znaju ..saznat ce na bilo koji nacin...sve se bojim da nece biti uz na '' crnjaka''


eto vidiš to je briga istoga...fakat d anisi pametan šta kazati na istuuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:46:52   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''zale'' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image


joj lady blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja teacher...u neko doba počnu ti djeca komunicirat sa tetama u tramvaju...
nedavno mi jedna kaže u ćevabčinici...
jesu vaše obe...reko jesu ja ono sva ponosna sredila ih...
a ona mene pita ...jesu vam obe od istoga muža....
ja u šoku...pa ne znam šta da akžem kad pirće kelenrica i kađže godpođo ne ometajte djecu dok jeduuser posted image



a i ti na svakakve nailazisuser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:48:42   
mala_sa
Boze ne mogu da vjerujem da na ovom svijetu postoji takvo "hodajuce zlo" user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:48:58   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''zale'' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image


joj lady blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja teacher...u neko doba počnu ti djeca komunicirat sa tetama u tramvaju...
nedavno mi jedna kaže u ćevabčinici...
jesu vaše obe...reko jesu ja ono sva ponosna sredila ih...
a ona mene pita ...jesu vam obe od istoga muža....
ja u šoku...pa ne znam šta da akžem kad pirće kelenrica i kađže godpođo ne ometajte djecu dok jeduuser posted image



a i ti na svakakve nailazisuser posted image



pa ja djecu od dokrora odvela an doručak kod ferhatovića...
žene sjede do nsa i poče s adjecom...nisma kriva majkemi...da sma ja šta zvocala pa hajduser posted image nego iz čista mirauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:50:18   
teacher75
trebala si joj reci da je jedna od muza a druga od komsije- ona sa plavim ocimauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:51:36   
bananica
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: bananica

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''''zale'''' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image


joj lady blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja teacher...u neko doba počnu ti djeca komunicirat sa tetama u tramvaju...
nedavno mi jedna kaže u ćevabčinici...
jesu vaše obe...reko jesu ja ono sva ponosna sredila ih...
a ona mene pita ...jesu vam obe od istoga muža....
ja u šoku...pa ne znam šta da akžem kad pirće kelenrica i kađže godpođo ne ometajte djecu dok jeduuser posted image



a i ti na svakakve nailazisuser posted image



pa ja djecu od dokrora odvela an doručak kod ferhatovića...
žene sjede do nsa i poče s adjecom...nisma kriva majkemi...da sma ja šta zvocala pa hajduser posted image nego iz čista mirauser posted image


znaci nicim izazvane udaraju po neduznimauser posted image

tako je meni na svadbi, strina od mm cestitala na udaji , kaze " dobro nam dosla snajka, sina dogodine rodila" user posted image

< Poruku je uredio bananica -- 15.9.2011 23:52:51 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:51:54   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

trebala si joj reci da je jedna od muza a druga od komsije- ona sa plavim ocimauser posted image user posted image user posted image user posted image


ma ne mogu bona više sa komšijom da s ezezam...mala je čaršija svi nas znaju majkemi...
pa ionako me košo izbjegava da s epozdravi kad me čuo kroz prozor kako ja i mm imenom pričamo d anam na njega dijete ličiuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:52:02   
vjestica
on topic - ne bih podržala tu rezoluciju
nek svako ima pravo da zna spol djeteta
ono što treba sankcionisati su ti abortusi u visokoj trudnoći


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:55:00   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

trebala si joj reci da je jedna od muza a druga od komsije- ona sa plavim ocimauser posted image user posted image user posted image user posted image


ma ne mogu bona više sa komšijom da s ezezam...mala je čaršija svi nas znaju majkemi...
pa ionako me košo izbjegava da s epozdravi kad me čuo kroz prozor kako ja i mm imenom pričamo d anam na njega dijete ličiuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
15.9.2011 23:56:37   
muaaa

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

trebala si joj reci da je jedna od muza a druga od komsije- ona sa plavim ocimauser posted image user posted image user posted image user posted image


ma ne mogu bona više sa komšijom da s ezezam...mala je čaršija svi nas znaju majkemi...
pa ionako me košo izbjegava da s epozdravi kad me čuo kroz prozor kako ja i mm imenom pričamo d anam na njega dijete ličiuser posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 0:05:08   
bebbe RR
IZVORNA PORUKA: vjestica

on topic - ne bih podržala tu rezoluciju
nek svako ima pravo da zna spol djeteta
ono što treba sankcionisati su ti abortusi u visokoj trudnoći



Slažem se. Dodala bih samo - medicinski neopravdani abortusi. A, nadam se da ih i nema...
S pravom da znamo spol djeteta si otvaramo mogućnosti i da ga ne znamo, ako tako sami odlučimo... Ta mi je rezolucija baš bezveze. eto.


_____________________________

26.02.1995. Anja, prva najveća ljubav!
25.11.2008. Ema, mamina šarmerka!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 0:08:13   
bananica
IZVORNA PORUKA: bebbe RR

IZVORNA PORUKA: vjestica

on topic - ne bih podržala tu rezoluciju
nek svako ima pravo da zna spol djeteta
ono što treba sankcionisati su ti abortusi u visokoj trudnoći



Slažem se. Dodala bih samo - medicinski neopravdani abortusi. A, nadam se da ih i nema...
S pravom da znamo spol djeteta si otvaramo mogućnosti i da ga ne znamo, ako tako sami odlučimo... Ta mi je rezolucija baš bezveze. eto.



slazem se

(odgovor članu bebbe RR)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 0:21:11   
Lejla Ka
Rezolucija je nebuloza, prvenstveno što ne bi smanjila postotak problema ni za mrvu, samo bi omogućila crno tržište UZV pregleda. Potpuno je neozbiljna i neodrživa.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 8:33:37   
pocahontas
IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: ledy blue

Ma nije to klasicna komunikacija....nego onako...znas kulturu dialoga po nasem prevozu...dikretno pa na sav glas...prosto ne mozes da ne cujes...
Ja nemam tih problema ...mene jos uvijek ''zale'' sto nemam ni musko ni zensko... user posted image


joj lady blueuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja teacher...u neko doba počnu ti djeca komunicirat sa tetama u tramvaju...
nedavno mi jedna kaže u ćevabčinici...
jesu vaše obe...reko jesu ja ono sva ponosna sredila ih...
a ona mene pita ...jesu vam obe od istoga muža....

ja u šoku...pa ne znam šta da akžem kad pirće kelenrica i kađže godpođo ne ometajte djecu dok jeduuser posted image


e Boze svašta, sta sebi ljudi danas svasta dozvole...i uvijek mi padne na pamet ona pjesma "Trešnja" od Tošeta user posted image


_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 8:53:36   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: ledy blue

Joj za te sto ganjaju sinčine najgora bi kletva bila da im sin bude gay

user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image il jos gore- transexualacuser posted image


da mi nije zao djece zbog tih anam njih rekla bih amin na ovouser posted image

a za rezoluciju-nista se ne bi postiglo time, jer ko je sklon ubijanju djece ubice ga i kad se rodi...prije su narodi zakopavali zivu zensku djecu, sad se to radi navodno "kulturnije" al po meni je isto tako da se uradi ili abortus ili prijevremeni porod pa se pusti da umre...kao da to dijete nema dusu?koga lazemo? pa i bolesno dijete ima dusu, al to je druga tema...

Tesko se njima Onaj dan kada nerodjeno ili tek rodjeno dijete bude upitano zasto je ubijeno....a doci ce sigurno

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 8:59:00   
DM
Uvijek sam nekako volila curice(mislim dok sam bila "curetak"-a to su vam neke teen godine)-valjda iz razloga što imam sestru mlađu i zbog svih silnih karafeka oko curica(lakovane cipelice, mašnice-frizurice)a dijelom i zbog one "seljačke" politike-ko nema muško-k'o da i nema dijete(moj otac ima nas dvije i nijednog trenutka nisam osjetila da žali za tim što nema sina...)....ali kako uđoh u "zrelije doba" svoga života-postade mi svejedno!
Ja sam radoznala i ne znam da li bih izdržala da ne saznam spol djeteta ako sam već u prilici( da se mene pita ne bi ni trudnoća trajala 9 mjuser posted image )
I rodih prvo muško dijete(jedino me bilo strah sunneta i to od  onog trenutka kad sam saznala da je muško)!
Kad smo se odlučili za drugo dijete i kad je već bila vidan trudnoća-svi su me pitali -da li bi volila da bude ženskouser posted image
Čuj to!!!Nikad , ama baš nikad  nisam osjetila da bi volila da mi drugo dijete bude žensko(ne da sam želila opet muško-nego onako-baš mi je bilo svejedno-samo da bude sve OK)!
I sad mi znaju reći-rodi sebi curicu!
Ako se ikada odlučim za treću trudnoću-nikada neće biti iz razloga da  "okušam sreću" sa curicom-nego iz drugog razloga!

A hanady(nije tema ova-ali ipak se ne suzdržah) samo da se nadovežem na tvoj slučaj u ćevabdžinici-u mene djeca skroz različita-nikako ne liče-ali su obojica"isti babo"user posted image

P.S. Nekad sam se htjela svađati sa ljudima koji bi me pitali nakon drugog poroda-a jesi li volila da je žensko?-i onda skontam -ma niste vrijedni moje pažnje uopšte.....



_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 9:40:46   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: doublemum

A hanady(nije tema ova-ali ipak se ne suzdržah) samo da se nadovežem na tvoj slučaj u ćevabdžinici-u mene djeca skroz različita-nikako ne liče-ali su obojica"isti babo"user posted image



Moj sin (imam sina user posted image ) izgleda kao da mu ni ja nisam mama, a kamoli MM otac user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja sam željela da znam pol, ali nisam bila nestrpljiva. Curica se je krila do 5. mjeseca, a mladi gospodin se odmah pokazao da se pohvali user posted image Željela sam bez nekog posebnog razloga, čisto iz radoznalosti.
Nisu mi nikako jasne žene koje "preferiraju" da imaju sina. Kao da nisu udate i ne vide kako funkcioniše muški mozak (nije ovo kritika, ovo je neka moja analiza). Muškarac se oženi i "prikloni" svojoj porodici, pa makar i kad je majka posesivna, muškarac je okrenut supruzi. Odnos oženjenog muškarca prema majci najviše diktira njegova supruga. Još nešto, što je meni npr. važnije, sin može biti beskrajno pažljiv brižan i blizak sa majkom, ali je nikad neće istinski razumjeti, kao u ostalom što uvijek postoji taj neki nivo na kojem muškarci ne razumiju žene. Na tom se nivou samo žene međusobno mogu razumjeti.

Imam u okolini nekoliko majki koje imaju samo sinove. Koliko god pažljivi i brižni bili, sinovi svoje majke jednostavno ne razumiju. 
Možda je to moj lični stav, ali meni je ta neka komunikacija sa unutarnjim razumjevanjem veoma važna i silno se nadam da ću sa kčerkom uspostaviti takvu vezu. Volim sina beskrajno ali sam potpuno svjesna da nam mozgovi ne rade na istoj frekvenciji. On je moja maza, ali će poslije biti ženina maza (što i treba biti). Moja će kči uvijek biti na mene po onom što je meni najvažnije, žensko.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 9:47:34   
DM
E lejla draga-baš ćeš me natjerati da "ganjam "žensko user posted image user posted image user posted image
A za tvoj postuser posted image user posted image user posted image apsolutno si u pravu-na um mi padoše riječi mog dede, koje je govorio mojoj majci kad su mu se sva unučad porodila(a bilo je muških pofino)-samo ćeš ti znati što si živa-vjerovatno misleći slično kaoi ti!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 9:50:20   
Hanady RR
meni je odvijek bila želja da rodim djece puno i da svako ima brata i sestru...eh to se može podtići samo kada ih je 4 komada....
dvoje muške i dvoje ženske...pa doumblemum hajmo se igrat ganjeuser posted image user posted image user posted image

lejla moj naklon za ovako sročen post ( a i stav o istom jer si relevanta reći sve ovo ti imaš u kećr i sina) respektuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 9:57:51   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

... Koliko god pažljivi i brižni bili, sinovi svoje majke jednostavno ne razumiju. ..



Muškarci su sa Marsa, a žene su sa Venere :)

Neka se Vijeće Europe bavi:
- globalnom sigurnošću,
- ekonomskim prosperitetom,
- rješavanju pitanja gladi u svijetu,
- bolestima u nerazvijenim dijelovima svijeta.

A neka porodicu ostave da se njome bavi sama porodica.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 10:06:24   
Lejla Ka
E da, molim dragog Allaha đ.š. da mi djeci da prave saputnike, sa kojima će se na najbolji način složiti i biti sretni i zadovoljni, sa kojima će jedno drugom biti podrška i nadopuna. Pa se nadam da će u tom slučaju doći i do te neke žensko-žensko veze između mene i snahe, koliko god je to moguće user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Udaja
adissa_

U kojoj godini ste se udali?

ispod 20 (19%)

21-22 (15%)

23 (9%)

24 (8%)

25 (10%)

preko 25 (39%)


Broj svih glasova: 315

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *