|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 11:35:38   
teacher75
ja sam u 5. mjesecu dva puta bila otisla na UZ jer se nije vidio spol prvi put, cisto iz radoznalostiuser posted image prije toga dok je jos rano bilo rekli su mi da je mozda user posted image , a onda sam tada saznala da je user posted image i jos vise se obradovala, a mm usutio, bio se pripremio da ce biti sin a sada me zeza da je lana njegovo dijete i da ovo drugo sebi radjam, pa stagod da je user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 16.9.2011 11:45:52 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 11:41:15   
Skvo RR
Zanimalo me jeste....da sam pitala sama nisam...
Oba puta me je doktor kada je bio siguran pitao zelim li da znam, ja sam rekla da.


Meni totalno nevazno....oba puta me je "osjecaj" prevario...tako da tu nisam bila validnauser posted image ...lijepi uzv.user posted image   Iako moram napisati...da mi je to uvijek bila "usputna" info...vise su me zanimale, mjere, razvoj bebe i slicno.....


Moja rodica je sa drugim djetetom "svjesno" odbijala da zna sta je...htjela je iznenadjenje i dobila je....

Tako da pravo izbora podrzavam, glupe zabrane mrzim u svemu...... Bolje neka nacrtom akta urede cin abortusa...da se zabrani razlog "spol djeteta"...i da uticu posebice na doktore...nego da ...."se.r. kao foke".



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 11:45:19   
jasmin

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja znam za jedan par koji nije mogao ovdje da dobije odgovor na spol, oni su na kraju otisli u Njemacku ili BiH (ne sjecam se tacno) i platili 300 Eura da saznaju spol i saznali da je musko, toliko je se oko toga digla prica i radovali se ovo ono da bih kad je mali se rodio bilo isto nista... oni su vec tu radost i tu "hajku" bili prosli dok je on bio u stomaku da se toliko nisu obradovali kad je se rodio... to je meni tako zalosno...

Meni je svijedno, kako ko hoce... ja ne zelim da znam nit cu kad pitati =)


e niđe veze user posted image



Ilha,ovo zbilja nije tacno.Meni su tri doktorice rekle da je djecak,ali svaki put sam uzela s rezervom,jer znam da ultrazvuk moze pogrijesiti.Ja sam se radovala svojoj bebi zato sto je moje dijete,a ne bebi zato sto je sin.Za kcer svakako nisam znala da je kcer,uredno se krila,ali nije bilo srecnije majke od mene kada sam je ugledala.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 12:23:39   
babilon
IZVORNA PORUKA: dadada

Treba uskratiti pravo pojedincima da budu roditelji


apsolutno se slazem! Nekim ljudim treba zabraniti da se reprodukuju!

_____________________________

Istina postoji! Izmisljati se moze samo laz.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 13:24:42   
Emmy
Rezoluciju ne podržavam, jer kao što jedna forumašica već reče - nije rješenje.  Te stvari ako se urede rezolucijom, radit će se u ilegali, jer će se već naći načina da se nekome plati da se sazna ta toliko bitna informacija.
Mene je to zanimalo i htjela sam znati šta nosim i oba puta sam bila na vrhu svijeta.  Doktor mi je na porodu rekao da ću morati na popravni (a on također ima 2 curice). S druge strane, sve žene u mom okruženju koje poznajem, a da imaju žensko dijete (prijateljice, poznanice, rodice, itd.) su nakon prve rođene curice bile pravo sretne, a u drugoj trudnoći prije nego će saznati spol uvijek su govorile kako im spol nije bitan, međutim sve one koje su u međuvremenu saznale da nose muško preko noći su promijenile mišljenje i reakcije su bile tipa: ne mogu da vjerujem da ću "ipak" dobiti sina i jednog dana biti svekrva, cijelu noć nismo oka sklopili ni ja ni muž, išla sam kod tri različita doktora da potvrde da ne sanjam, itd.  user posted image . Šta se desilo sa onim "to je totalno nebitno".  Voljela bih znati kako bi reagovale da im je druga bila curica, tj. da li bi i dalje bili u takvom stanju euforije.  Za jednog poznanika koji ima dvije curice i nakon više godina treće dobio muško (otac je ljekar) kažu da mu mama ne prestaje plakati od sreće jer je dobio muško. Zamarati se ovim stvarima i dovesti do toga da se to mora uređivati rezolucijom samo govori da je cijeli svijet u banani!!!!!

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu babilon)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 13:37:39   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Emmy

međutim sve one koje su u međuvremenu saznale da nose muško preko noći su promijenile mišljenje i reakcije su bile tipa: ne mogu da vjerujem da ću "ipak" dobiti sina i jednog dana biti svekrva, cijelu noć nismo oka sklopili ni ja ni muž, išla sam kod tri različita doktora da potvrde da ne sanjam, itd.  user posted image . Šta se desilo sa onim "to je totalno nebitno"?


Ja sam jednom u razgovoru na tu temu, "zaklinjući" se da mi nije bitno (a znala sam već da je sin) rekla "zaista, ali zaista mi nije bitno šta je, samo nek je živ i zdrav" user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 13:40:15   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Emmy

međutim sve one koje su u međuvremenu saznale da nose muško preko noći su promijenile mišljenje i reakcije su bile tipa: ne mogu da vjerujem da ću "ipak" dobiti sina i jednog dana biti svekrva, cijelu noć nismo oka sklopili ni ja ni muž, išla sam kod tri različita doktora da potvrde da ne sanjam, itd.  user posted image . Šta se desilo sa onim "to je totalno nebitno"?


Ja sam jednom u razgovoru na tu temu, "zaklinjući" se da mi nije bitno (a znala sam već da je sin) rekla "zaista, ali zaista mi nije bitno šta je, samo nek je živ i zdrav" user posted image



hahaha,bravo!!!Ovo je za Vas blam.


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:03:09   
InLove
IZVORNA PORUKA: leona81

joj i ja sam se susretala s izjavama raznog tipa, npr svekrva od drugarice dok smo sjedili na kafi je rekla njoj hajd super vi ste rijesili svoje, ne morate vise ni imat djece - dobili su sina a to im je prvo i jedino dijete???...a zna da ja imam curicu i takav kometar...rekla bih joj ja nesto al nisam htjela zbog drugarice i njenog muza kojima je bilo strasno neugodno, uzas...
ja se ponosim sto sam majka jedne curice, i sto mi je to prvo dijete, i kad budemo aBd radili na drugom zeljet cu samo da je zivo i zdravo...[color=#000000]inace bih voljela imati troje djece, i da hoce sve biti curice, ja bi bila najsretnija mama na svijetu...i da budu djecaci, bila bih najsretnija mama na svijetu...samo da budu zivi i zdravi i da ostanu normalni u ovom ludom vremenu...
vjerujem da ljudi rade abortuse zbog spola, kao sto znam da ubijaju, prodaju i kastriraju djecu samo zbog spola iz raznih samo njima poznatih razloga...za sve ovo navedeno uvela bih najstrozije kazne, kao sto bih i iskorijenila pedofiliju smrtnom kaznom sto se i davno trebalo uraditi...za sve je ovo kriv sistem pa citamo svaki dan nove slucajeve najgnusnijih zlocina pocinjenih prema djeci, cak i nerodjenoj.



Ovo je isto zelja mm i mene!! Nista bitnije nema! Imam dvije djevojcice, Volim ih Vise od Sebe! Trece planiram sta god bude, neka je ZIVO I ZDRAVO! user posted image

Spol nemoram saznati,uopste mi to vazno nije, vazno je da je sa bebom sve ok!

< Poruku je uredio Malena_A -- 16.9.2011 14:05:22 >


_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:44:52   
DM
Kad smo kod tih blamova na račun toga na koga dijete liči-mm pita svog kolegu-na koga ti sin liči, a ovaj k'o paun-pa na mene!
Kaže mm-hajd' šta ćeš, nek' je živ i zdravuser posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:47:29   
jasmin
IZVORNA PORUKA: doublemum

Kad smo kod tih blamova na ra�un toga na koga dijete li�i-mm pita svog kolegu-na koga ti sin li�i, a ovaj k''o paun-pa na mene!
Kaže mm-hajd'' šta ćeš, nek'' je živ i zdravuser posted image


A za vrijeme hadza,jedna hadzinica izlazi iz sobe i ugleda mm kako stoji sa nasim sinom i drzi ga za ruku.Kaze hadzi-hanuma mm:A tobe jarabi,isti ti!!!
Jao koliko sam se smijala...cuj tobe jarabi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:53:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

moja vještice ti jednu curu...a zamisli kako mene zažaljevajuuser posted image user posted image user posted image user posted image
jednom mi kaže jedn akomšinica...

'' mahajd nek je živo i zdravo'' ko ono štaš sad...majkemi kad je nisma pljunula...

na sreću stavrno ja se nisma udala niti u porodicu niti sma iz porodice koja s etime opterećavala...
nama spol nije bitan i sutra da zatrudnim sa trećim moj suprug stalno ponavlja kako bi i to trebala biti curica jer žali bože haljina i mašni koje sma u kuću unijelauser posted image

Međutim...
nedavno sam imala pirliku sretsi jednu ''rodicu'' koja je na svadbi druge nam rodice prije 3 mjeseca bila vidno trudna...vanbračno , što meni ne igra nikakavu ulogu ali njenom partenru je igralo to što je čekao d avidi posl djeteta...
naime sa prethodnom ženom ima 4 curice...koje je ostavio...i želi čovjek sina...ja ga ne krivim što on želi...ali je ovu mahnituru odveo na abortus u 5 mjesecu trunoće...naominjem ni ona nije prvo rotkinja već treću put rađa...i ostavila ej svoju djecu...i na sve to aportirala dijete koje je uživo čula jer je Uz potvrdio da je djevojčicauser posted image user posted image user posted image

malo ej reći kakao sma plakala
šokirala se...gledala u nju u čudu a onda se ispovraćala i rekla da niti više planiram sjediti s anjima ( njom i njenom mamom koja je sve to podržala) niti imati kontakt s anjima...gade mi seuser posted image
Znači ima togauser posted image
još mi s ehavle kako one mašalllah imaju para pa su 1800 Km to platileuser posted image user posted image user posted image


E prisjelo im dbd,stvarno nisam mogla a da ovone kazem user posted image user posted image user posted image Suze si mi natjerala na oci Hanady , kakava je ta zena ostaviti svoju i na kraju ubiti ga user posted image user posted image user posted image


jao meni je pozlilo al iskreno, pa jao jel ovo moguće, ne mogu da vjerujem
Bog nek im sudi, džehenem im ne gine
O moj Bože koja tuga

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:55:24   
veeseelaa
pa zar se smije abortirati u tako visokoj trudnoći????? pa zar ovo može???? koji užas
ne mogu sebi doći

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:56:19   
veeseelaa
Monstrumi!!!!!!!!!

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 14:58:56   
Hanady RR
vesela istina živa...
znam i gdje je to uradila i kod kkoga doktora ma sve...
da ti je pozlilo vjerujem...i nama je...
nemam želju nikada d aih sretenm da mi blizu mene i djece budu...inače i ona sma nije dorbe glave odavno a partner poznat kao blentav svima u čaršiji...
tako da gdje s edvije budale slože eto šta dobiješuser posted image user posted image user posted image
džehenem nego što...rekla sma joj majci ''džaba ti padanje na seždu u svaki vakat i kad treba i ne treba šta si dozvolila''user posted image user posted image user posted image




_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:03:22   
koka i po
nije za svakoga dijete niti svako moze biti roditelj.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:04:37   
veeseelaa
ja sam se tako potresla vjeruj mi
na samu pomisao da bi se  ta osoba, nekada možda, sasvim slučajno mogla naći  do mene il me slučajno dodaći mi je izazvao toliko gađenje....  nagon na povraćanje
Bog nek im sudi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:05:49   
KupusLivada
IZVORNA PORUKA: doublemum

Kad smo kod tih blamova na račun toga na koga dijete liči-mm pita svog kolegu-na koga ti sin liči, a ovaj k'o paun-pa na mene!
Kaže mm-hajd' šta ćeš, nek' je živ i zdravuser posted image

user posted image prejako, trebala mi je ova provala da se oporavim od ove teme... hoće li ovaj naš narod nesretni ikad ući u 20., a kamoli 21. vijek? user posted image user posted image

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:06:14   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emmy

S druge strane, sve žene u mom okruženju koje poznajem, a da imaju žensko dijete (prijateljice, poznanice, rodice, itd.) su nakon prve rođene curice bile pravo sretne, a u drugoj trudnoći prije nego će saznati spol uvijek su govorile kako im spol nije bitan, međutim sve one koje su u međuvremenu saznale da nose muško preko noći su promijenile mišljenje i reakcije su bile tipa: ne mogu da vjerujem da ću "ipak" dobiti sina i jednog dana biti svekrva, cijelu noć nismo oka sklopili ni ja ni muž, išla sam kod tri različita doktora da potvrde da ne sanjam, itd.  user posted image . Šta se desilo sa onim "to je totalno nebitno".  Voljela bih znati kako bi reagovale da im je druga bila curica, tj. da li bi i dalje bili u takvom stanju euforije.  Za jednog poznanika koji ima dvije curice i nakon više godina treće dobio muško (otac je ljekar) kažu da mu mama ne prestaje plakati od sreće jer je dobio muško. Zamarati se ovim stvarima i dovesti do toga da se to mora uređivati rezolucijom samo govori da je cijeli svijet u banani!!!!!


E vidiš nekio ljudi zaista čudno gledjau na neke satvi...
recimo ja sma živ primjer za ginisa...vjerovali ili ne...
oba puta su mi rkeli d anosim dječaka....

prvi put kad smu mi rekli bila sma u čudu, šta ću sad, kakao s adječakom...nekako sve mi curice bile u blizini...
al hajd valjd abi s esnašla...
i iznesem dijete u bijelom odjelu iz bolnice...
drugi put kažu dječak, ležala u bolnici 21 dan...pa me pregldeli nakon privatnika 3 državna doktora...beg sjedi kako sjedi ( nazadak) ja izađem prije CR odem i kupim narandžasto odjelo, musšku kapicu pataka i korpu plavo bijelu uz to...
eleme rodi se moja Farah....
kolegica mi poslala rozu korpu da bar nešto podjeća na ženskouser posted image


no nije ni bitno...al pazi sad....

ja sam stavrno bila iznenađena da je cura...al nisma žalila...
a po porodu mi je moja zaova došla u sobu jer radi u bolnici...
i kaže jesi javila M, ko biva njenom bratu...
pa rkeo jeste javila mu babica odmah prije nego sma s eprobudila...
kaže ''pa jel ljut?''user posted image user posted image user posted image user posted image

ja kontam što bi čovjek trebao biti ljut...
u tom trenutku dolazi babica ia kež...stigla nam torta za muštullluk od male p ( naše prezime) i kažu zove s eveć faraha eno slave na poslu tetka ( moja seka) i suprug...lijepo bogami hvala Vam...a cvijeće nećemo u sobu smao d aznet suprug vam je poslao cvijeće...

Misliš da je nekada ikada iko spomenuo priču te greške u kontestu spola...nikada...
moj suprug bi ih podavio ko piliće....

Ja planiram treću bebu...
ui uopšte lai uopšte me nebi čudilo d ami govore muško muško a da izleti jedna Rianauser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:20:18   
Lejla Ka
Ovaj put kad ti kažu da je cura 100%, a ti opleti po plavom i zelenom user posted image

Kad su te pitali jel ti muž ljut trebala si reč "ko da bi smio reč i da jest" user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:28:49   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: pocahontas

IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Ja znam za jedan par koji nije mogao ovdje da dobije odgovor na spol, oni su na kraju otisli u Njemacku ili BiH (ne sjecam se tacno) i platili 300 Eura da saznaju spol i saznali da je musko, toliko je se oko toga digla prica i radovali se ovo ono da bih kad je mali se rodio bilo isto nista... oni su vec tu radost i tu "hajku" bili prosli dok je on bio u stomaku da se toliko nisu obradovali kad je se rodio... to je meni tako zalosno...

Meni je svijedno, kako ko hoce... ja ne zelim da znam nit cu kad pitati =)


e niđe veze user posted image



Mozda da ste to vidjeli svojim ocima skontali bi na sta mislim a ne kazem da su svi takvi... ja samo kazem kakvi su ovi roditelji bili....

Jasmin, ovima nije bilo bitno sto je to sin nego je bit u tome sto su oni saznali i svima pricali o bebi kao da se vec rodila... i onda kad je bas na svijet doslo dijete bilo je tipa "whatever". Ja ih vise nisam ni vidila od tada jer nismo u istom gradu vise.

Dadada, slazem se sa tobom... pojedini nebi trebali biti roditelji.

Vesela, ovdje do 19 sedmice se moze abortirati, zato vecinom ides na ultrazvuk odprilike u 17-19 sedmici trudnoce...

Meni je bitno na ultrazvuku da mi kaze da mi je dijete zivo i zdravo...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:44:30   
Emmy
Draga Hanady stvarno me nasmija, ja sam negdje citala ovu tvoju pricu i zapamtila sam jer je stvarno zanimljiv fenomen. Zaista predivno sto planiras jos djece, to je za svaku pohvalu, meni je moja dr. rekla da se u zadnje vrijeme nevjerovatno puno pacijentica odlucuje na trece dijete.  Meni to super zvuci.  Helem, sljedeci komentar koji se moze ocekivati je je li to ganjas muskouser posted image . Kako god, mahala je neprevazidjena, ugoditi ne mozes, pa ne treba ni pokusavati nego svi da se potrudimo da izvedemo svoju djecu na pravi put i da im napravimo ovaj svijet boljim mjestom za zivot za sve nase djevojcice i djecakeuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:47:10   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Emmy

Draga Hanady stvarno me nasmija, ja sam negdje citala ovu tvoju pricu i zapamtila sam jer je stvarno zanimljiv fenomen. Zaista predivno sto planiras jos djece, to je za svaku pohvalu, meni je moja dr. rekla da se u zadnje vrijeme nevjerovatno puno pacijentica odlucuje na trece dijete.  Meni to super zvuci.  Helem, sljedeci komentar koji se moze ocekivati je je li to ganjas muskouser posted image . Kako god, mahala je neprevazidjena, ugoditi ne mozes, pa ne treba ni pokusavati nego svi da se potrudimo da izvedemo svoju djecu na pravi put i da im napravimo ovaj svijet boljim mjestom za zivot za sve nase djevojcice i djecakeuser posted image


ma ja sma pametna žena...ja planiram 100 godina unaprijed...ja čim sam se udala svima sma obznanila da ću 3 komada imati sigurno a ostalo nije porblemuser posted image

a ako ga uganjam...konačno i Affana da rodim...
hebemu miša 2 puta affana iz bolnice iznosimuser posted image user posted image a njega niđeuser posted image

ćao ženeuser posted image
odoh po trećeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:50:25   
Emmy
user posted image  Svaka cast, prava pozitivauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 15:58:13   
chantal
Sorry što upadam ovako,ali hitnoo mi je
http://www.ringeraja.ba/forum/krv-u-oku/m_1048714/mpage_1/tm.htm#1048714

(odgovor članu Emmy)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
16.9.2011 22:56:26   
hatepsut
Toliko ima bolesnih umova da bi zaista pojedinim i ja uskratila roditeljstvo!Meni licno nebi smetalo i kad se nebi moglo znati spol djetata nisam znala ni kad sam svog K. nosila.A sto se tice pripreme za bebu,ja sve uglavnom pripremila zeleno,zuto...Mada je bilo i crvenih i plavih stvarcica.Krevetic bio bjel,posteljina s medama sarena a kolica i ostalo potrebno smo naknadno kupili.
A znam jednu pricu gdje je muz zeljno cekao "sina",i tako nakon 4 zdrave djevojcice supruga ponovo ostala trudna i odveo je na porod i rekao da  ne zeli ni nju ni bebu,ako rodi djevojcicu.Kad se zena porodila doktor je pozvao njenog muza i c"estitao" mu na dobitku sina i pitao dali ga zeli vidjeti.A ovaj sav bitan ide da vidi "sina",beba jeste bila djecak,ali beba je bila deformisana i umrla je brzo nakon rodjenja user posted image
Sta se desilo poslije dali su imali vise djece ne znam,ali prica je iz bolnice od jedne medicinske sestre.


(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Voda


Kad djetetu ponuditi flaširanu vodu umjesto prokuhane? Moja bebica ima 8 mjeseci i ne da mi se više peglati s prokuhavanjem vode!

Nakon 6 mjeseci (61%)

Nakon 1. godine (23%)

Treće- navedi (16%)


Broj svih glasova: 75

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *