|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 13:27:52   
Hanady RR
http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/59118-zene-iz-bih-traze-novu-medicinsku-metodu-trudnice-idu-u-srbiju-abortirati-djevojcice.html

strašnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 13:45:15   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/59118-zene-iz-bih-traze-novu-medicinsku-metodu-trudnice-idu-u-srbiju-abortirati-djevojcice.html

strašnouser posted image


Strasno da strasnije ne moze biti.Sramota po ljudski rod.Da li te zene shvataju da su one nekada bile djevojcice u trbuhu svojih majki?!

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 14:04:51   
mamina princeza
ovo je zaista nesto tako grozno da odavno nisam groznije procitala. Ljudi na ovom svijetu ko fol idu naprijed u nekim stvarim tehnologija i folovi a ovamo ustvari sve nazaduje i postaje kao sto je bilo prije hiljadu godina.....

ja zaista ne razumijem. pa zasto neko ne zeli djevojcicu .. pogotovo jedna zena kja je i sama bila djevojcica???? Polazim od sebe. Evo imama hb kcer i sada evo treci doktor kkaze djecak u pupi i sad da mi je nesto iznmnimno drago zbog toga - iskreno nije nego svejedno. Ja zaista smatram da je prelijepo imati sestru i vjerovatno sam od toga polazila kad kazem osjecma da je curica. A jo skad kazem i moj muz je nekako za curice njemu nije ono musko pa musko - onda me svi bas pogledaju i ono ma nema sanse svima je drago d aimaju nasljednika. Bog dragi jedini zna mozda nasljenica djevojcica bude zdravija hairli nego neciji nasljednik i moj muz to sigurno gleda tako.
Al dzaba meni sad mnogi kazu to ti sad kad ti je doktor rekao musko pa se foliras....
Ne smijem reci ni da bih ja zeljela vise d aje curica jel ni to nije istina ja to ne msijm tako reci al dragi ljudi pa to djete nije ni izaslo iz mene ja Boga molim neprestalno da bude normalno i zdravo.

A Hanady ove tvoje price se sjetim jer sam ranije citala i spomenem cesto. Imam sad i slikicu da je navodno djecak pa vis ei sama vjerujme u to nego ranije al nesto u meni mi govori da prihvatam sve s rezervom i neutralno pripremim stogod:)

a imati dvije posebno tri kcerke je neopisivo bogatstvo...Na kraju krajeva Bog dragi to odredjuje ne mi i meni je to cisto izazivanje sudbine kad neko "insistira" na sinu.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 14:06:31   
Mamarica
Znala sam da u nasoj sredini ima svakakvih primitivluka, ali da jedna zena, buduca majka moze i pomisliti na ovako nesto me zaprepastilo!!! Da li se zapitaju da ni njih mozda ne bi bilo da su njihove majke ovako razmisljale??!!

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 14:48:37   
veeseelaa
ja sam neki dan sjedila sa ženom za koju sam smatrala da je gradska raja, pametna, obrazovana, širih vidika kad gle ona papanka do bola
Priča mi priču kako njena rodica ima dvije kćerke i kako se oni svi đuture familijarno sekiraju što nema sina, i tako su neki i izjavljivali da bi voljeli da ona dobije sina pa nek odmah umru
pa nisam mogla da vjerujem, stvarno mi se od takvih ljudi gadi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mamarica)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 14:52:48   
palachinken
Meni je doktor do 33. sedmice trudnoce govorio da nosim curicu. Kad je jedna muzeva tetka cula da je zensko, reakcija je bila "Hajd, sta ces sad, samo nek je zivo i zdravo" Ja nisam mogla vjerovati, pogotovo jer ista ima dvije kcerke!
Balkane, Balkane, Balkane moj...


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 14:57:12   
veeseelaa
ljudi nisu normalni, bezobrazni su, drski i prosti, mozak im je totalno u defektu!
ne kontam kako jedna žena može tako nešto reći drugoj ženi??? ne voli ni sama što je žena il šta već?

par puta u trudnoći bila sam prisiljena neke ljude poslati u pm zbog toga, kako se uopće usude pričati koji je spol bolji, poželjniji, jesul oni normalni???
o kakvom oni produžetku loze govore? ko da su iz kamenog doba i ko neke loze kraljevske  uuuhhhhhh
ludilooooo, muka mi je od te teme! u stanju sam pobiti se zbog diskriminacije, fuj

< Poruku je uredio veeseelaa -- 14.10.2011 14:58:01 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:01:56   
Selminja
Joj zene, meni je to toliko jadno, i ja se redovno odvalim smijat na takve komentare, ustavri mi je smijesno koliko su ljudi zatucani user posted image Ja na pijaci kupujem pidzamu, i cjenkam se user posted image kaze zena hajde bona ne cjepidlači kupi pidzamu daBog da sina rodila, rekoh kcerka je ipak user posted image kad zena slozi facu, kao da me žali i dade mi pidzamu i jeftinije nego sam htjela, ko biva eto ti je i dzaba kad vec ne nosis sina user posted image ja pidzamu pod ruku i adio user posted image
A neki dan mi cura, moja generacija, neudata, kad sam rekla da je curica, slozi facu i kaze hajde ba nema veze nek je zivo i zdravo user posted image hljebe i Boze user posted image user posted image   user posted image user posted image

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:15:24   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: palachinken

Meni je doktor do 33. sedmice trudnoce govorio da nosim curicu. Kad je jedna muzeva tetka cula da je zensko, reakcija je bila "Hajd, sta ces sad, samo nek je zivo i zdravo" Ja nisam mogla vjerovati, pogotovo jer ista ima dvije kcerke!
Balkane, Balkane, Balkane moj...



Tako je meni jedna zena dosla na babinje, eto kao druzi se sa mojima ovdje i dosla na babinje, nejse i rekla ovako "Jel ti zao sto je zensko?" reko "nije, kakvo je to pitanje" kaze "Pa zensko je prokleto" a zena ima tri cerke... kad sam to cula bila sam iznenadjenja da neko moze nesto tako misliti...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:19:16   
veeseelaa
ja bi voljela da se javi neka forumašica koja misli da je žensko prokleto, da je muško dijete IN itd da mi obrazloži šta i kako, vjerujem da bar 40% naših forumašica misli kao i ova Ilhanina gošća, ova žena s pijace i sl

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:23:04   
palachinken
Ja opet cula da zensko dijete donosi vise nafake u kucu user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:24:08   
vjestica
e to žensko je prokleto sam masu puta od raznih žena (onično kad počnu kukati jer su dobile, pa kako moraju kod kuće sve raditi, a muž samo zalegne i sl) i uvijek me o nerviralo, jer te žene same od sebe prave mučenice
ja nikad nisam smatrala da mi je teže što sam žensko ,nego da sma muško (u nekim stvarima je lakše muškarcima, kao šo je u nekim lakše ženama)
ako da kad čujem takve koemntare, ne čudi me ni ovo, nažalost user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:24:50   
klemzi
vjerujem da bar 40% naših forumašica misli kao i ova Ilhanina gošća, ova žena s pijace i sl
na osnovu čega si ovo zaključila, ja to nisam primijetila...bar ne u ovom procentu user posted image user posted image

Što se tiče članka, nemam riječi..user posted image user posted image Sad bih se potpisala da rodim pet zdravih i živih djevojčica...Bože dragi!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:27:26   
vjestica
i da dodam , nervira me bilo kakva polna diskrimacija, sa koje god strane bila
i pre..ravanja sa željama o određenom spolu
isto ako mi je prestrašno bilo kad mi je kolegica koja ima sina, kad je drugi put bila trudna, bila razočarana što opet nosi sina

< Poruku je uredio vjestica -- 14.10.2011 15:28:48 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:29:00   
veeseelaa
ja nikad nisam smatrala da mi je teže što sam žensko


nekad smatram a nekad ne, iako vodim takav život kao da sam muško user posted image
mi žene, dobivamo, radjamo, kuhamo uglavnom, čistimo, uglavnom i većinom odgajamo djecu, ne idemo uglavnom mi na posao kad je dijete bolesno dok naši muževi mogu slobodno otići
Dočekujemo goste i moramo biti tu za svakog jer za Boga zamislite da nam gosti dodju a domaćice nema, domaćim s emože i naknadno priključiti
tako da s te strane je nam zeznuto a sa druge, lijepe smo, privlačne, svi lete oko nas, gotive nas, kaskaju, drže nam vrata, puštaju nas na raskrsnici, nose nam kese i ostale materijale... user posted image
- + gledajući ovako teže je biti žensko al biti žena je nešto posebno jer muškarci nikada neće biti kao mi meke i jake, ljupke i ljute, pričljive i ćutljive, sve u jednom
Zato sam s ponosom žena i jako sretna jer imam kćerku
i to ako je neka žena "prokleta" bila u svom životu muzeći krave i kopajući oko kuće to sigurno neću biti ja a ni moja kći i zato nek se goni sa svojim komentarom


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:30:46   
veeseelaa
isto ako mi je prestrašno bilo kad mi je kolegica koja ima sina, kad je drugi put bila trudna, bila razočarana što opet nosi sina


pa i mogu shvatiti da kaže nakon što je dobila kći il sina da bi sada voljela dobiti ono što nema al zadirati oko toga i biti bolestan u svojim nastojanjima za imati odredjeni spol mi je van pameti


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:32:29   
palachinken
Eh da, zaboravih, kad se ispostavilo da nosim musko dijete, komentar je bio "Hajd, hvala Bogu, zensku djecu je teze odgojit u danasnji vakat"

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:32:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

vjerujem da bar 40% naših forumašica misli kao i ova Ilhanina gošća, ova žena s pijace i sl
na osnovu čega si ovo zaključila, ja to nisam primijetila...bar ne u ovom procentu user posted image user posted image

Što se tiče članka, nemam riječi..user posted image user posted image Sad bih se potpisala da rodim pet zdravih i živih djevojčica...Bože dragi!!



tako mislim, jer same žene omalovažavaju žene koje nose il imaju djevojčice, e pa i te žene su članice foruma, nek sam fulila u par posto al tu je to nedje.....
al hele nejsi


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:33:30   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: palachinken

Eh da, zaboravih, kad se ispostavilo da nosim musko dijete, komentar je bio "Hajd, hvala Bogu, zensku djecu je teze odgojit u danasnji vakat"


e da, može se ne udati nevina pa belaj, pih
drugačije je kad je muško, može šta hoće niko ne upire prstom u njega... moja ti



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:35:12   
vjestica
veselo zavisi kako gledaš na to - ja trudnoću i rađanje smatram plusom, a ne nečim što ti otežava život, smatram da muškarci samo su na gubitku što ne mogu osjetiti novi život u sebi
mm sasvim fino goste primi i poslužii bez čekanja na mene, ne patim od tih patrijahalnih nazora da sam ja domaćica i da ja trebam goste služiti i da je moje kuhanje, spremanje, odgoj djeteta
imam kraće radno vrijeme i radim u državnoj firmi pa mi je i lakše uzeti bolovanje i logično da više vremena provodim sa djetetom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:36:56   
vjestica
IZVORNA PORUKA: palachinken

Eh da, zaboravih, kad se ispostavilo da nosim musko dijete, komentar je bio "Hajd, hvala Bogu, zensku djecu je teze odgojit u danasnji vakat"

a eto nek mušku djecu nije teško odgajati u današnji vakat user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:39:18   
muaaa
Ja zaista nemam riječi za ove zene sto smatraju zensko prokletim.To nose iz kuce,takav im je otac,mati i rodbina.Ja sebe ni u jednom momentu nisam ama bas nikada nisam zažalila i rekla da sam prokleta sto sam zansko,niti sam ikada za svoju malenu pomislila da je prokleta sto je zensko i ni za koga ko je zenskog roda.Nemogu tu psihu da svarim.Hvala Bogu pa sam odrasla u normalnoj okolini gdje to nikada nije igralo ulogu,dali je rodjen sin ili kci.To su za mene bolesni umovi,a i za njih ima pravde kad tad.I kad je tako onda ne priznaju ni vjeru ni Boga,jer to je bogohuljenje.I ne kaze se djabe "Sretna je majka ona koja ima kcerku".user posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:41:51   
palachinken

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: palachinken

Eh da, zaboravih, kad se ispostavilo da nosim musko dijete, komentar je bio "Hajd, hvala Bogu, zensku djecu je teze odgojit u danasnji vakat"

a eto nek mušku djecu nije teško odgajati u današnji vakat user posted image



Ja sam dosad jedino skontala da je zensku djecu lakse obuci jer ima bolji izbor odjece.
Sve ostalo su glupa mahalska čaranja i dvostruki standardi preduboko usadjeni u nasem mentalitetu.
Jedino sto se moze jest ignorisati i odgojiti svoje dijete da razmislja drugacije.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 15:44:44   
KupusLivada
evo izgleda da žensko jeste prokleto, kada su žene uspjele same sebi biti najveći neprijatelj i mrziti svoj spol user posted image   zbog ovih glupih priča ja još uvijek odbijam da saznam spol svoje bebe, a kad me pitaju šta nosim, ja kažem - pa bebu valjda user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Uskratiti informacije o spolu!!??
14.10.2011 16:02:27   
Lejla Ka
Ma da izvinete j.. ih sviju! Ja sam svoju djecu rodila isključivo sebi. Isključivo meni su povjereni na čuvanje i odgoj (i MM-u da ne budem pogrešno shvačena). Svi ostali su nebitni za njihov rast i razvoj. Šta ja znam zašto je Bog meni poslao baš ove dvije duše da žive i rastu pored mene, moj je mozak ograničen da to shvati. Ja njih usmjeravam, oni mene usmjeravaju, ja sam danas ovakva zato što su oni, kao takvi moja djeca. Da sam dobila drugu djecu ni ja ne bih bila ista kao sad.
Kad bolje razmislim, toj djeci koju abortiraju iz tako profanog razloga nije se ništa bolje moglo desiti, jer ni jedno dijete ne zaslužuje takve roditelje. Nažalost, neki se ipak rode takvim roditeljima user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Jel ima (imalo)


kod vas zlih jetrva ili zaova koje vam se mesaju(le) (in)direktno u zivotu i kako ste se snosile s tim

ignorisala (74%)

nesto drugo (26%)


Broj svih glasova: 94

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *