|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženja !
14.12.2011 11:50:46   
mamana
meni je bas zao sto je do ovoga doslo, nekako sam se navikla na TL, vise bih voljela da nista nisu snizili,al da ostaju, ja sam bas tuzna sto ce zatvoriti

Znači ipak se zatvaraju.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Sniženja !
14.12.2011 11:52:44   
bananica
ja se iskreno nadam da nece, aliuser posted image

(odgovor članu mamana)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Sniženja !
14.12.2011 11:59:00   
ja92
Vjerovatno se zatvaraju. Tako je bila rasprodaja i u Magmi kada se zatvarala. Ima li AS i stolica za hranjenje?
Ja tek sad vidjela da je snizenje. Smrccccc

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Sniženja !
14.12.2011 13:38:49   
mamana
U BBI ima još nešto pantolica (ja sam kupila dvoje), donji djelova trenerki i majica kratkih rukava.

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:15:42   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: ja92

Vjerovatno se zatvaraju. Tako je bila rasprodaja i u Magmi kada se zatvarala. Ima li AS i stolica za hranjenje?
Ja tek sad vidjela da je snizenje. Smrccccc


Sniženje je do 18.12.2011. godine, ja sam bila jutros  u BBI i bilo je AS, stolice nisam gledala nažalost.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu ja92)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:19:08   
bananica
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: ja92

Vjerovatno se zatvaraju. Tako je bila rasprodaja i u Magmi kada se zatvarala. Ima li AS i stolica za hranjenje?
Ja tek sad vidjela da je snizenje. Smrccccc


Sniženje je do 18.12.2011. godine, ja sam bila jutros  u BBI i bilo je AS, stolice nisam gledala nažalost.



ma tako su isto sa Magmom uradili, snizenje 50% do tad i tad, pa onda produzili, pa jos malo, eh onda 75% zbog zatvaranja objekta i kraj bio

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:24:28   
snijeg
Kakva je situacija za svečanim haljinicama za dvogodišnjakinje, imamo svadbu uskoro?
Ima li trenerki, majica da ne idem bezveze?

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:27:10   
bananica
u Grand centru u TL neces naci nista, slobodno ga zaobidji

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:30:15   
Blue rose RR
Snijeg, nema svečanijh haljinica, ali zato ih ima u Lindexu (Importane), ja sam pala na dupe prošle hefte kad sam bila.

U TL-u ima maica, i trenerki za manji uzrast, eh sada ovisno kakav ti je ukus kad je odjeća u pitanju. Ali vala za 8-15 KM uzeti stvari kvalitetnih.
Ja sam uzela duxericu kikici za 22 KM, i znam (iz iskustva jer sam joj prije 4 godine kupila takvu jednu) da su peri-deri :) ništa im ne možeš.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:31:38   
shpagica
IZVORNA PORUKA: bananica

u Grand centru u TL neces naci nista, slobodno ga zaobidji


Pa nije ovo bas tacno, zavisi ko sta trazi, recimo kome treba krevetic ili kolica moze naci jos uvijek u TL super povoljno.

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:32:43   
bananica
IZVORNA PORUKA: shpagica

IZVORNA PORUKA: bananica

u Grand centru u TL neces naci nista, slobodno ga zaobidji


Pa nije ovo bas tacno, zavisi ko sta trazi, recimo kome treba krevetic ili kolica moze naci jos uvijek u TL super povoljno.



zena je pitala za svecane haljinice, trenerkice , uglavnom za odjecu

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:38:36   
leona81
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Snijeg, nema svečanijh haljinica, ali zato ih ima u Lindexu (Importane), ja sam pala na dupe prošle hefte kad sam bila.

U TL-u ima maica, i trenerki za manji uzrast, eh sada ovisno kakav ti je ukus kad je odjeća u pitanju. Ali vala za 8-15 KM uzeti stvari kvalitetnih.
Ja sam uzela duxericu kikici za 22 KM, i znam (iz iskustva jer sam joj prije 4 godine kupila takvu jednu) da su peri-deri :) ništa im ne možeš.



sta su sve snizili u lindexu? a u tl ima igracaka jos i snizene su? moram maloj paketic napraviti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:39:05   
babina beba
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Snijeg, nema svečanijh haljinica, ali zato ih ima u Lindexu (Importane), ja sam pala na dupe prošle hefte kad sam bila.

U TL-u ima maica, i trenerki za manji uzrast, eh sada ovisno kakav ti je ukus kad je odjeća u pitanju. Ali vala za 8-15 KM uzeti stvari kvalitetnih.
Ja sam uzela duxericu kikici za 22 KM, i znam (iz iskustva jer sam joj prije 4 godine kupila takvu jednu) da su peri-deri :) ništa im ne možeš.



Potpisujem za Lindex, najskuplja im je 69  a prekrasnih ima, juce je ova dole ispod bila 19 km mislim da ih ima jos u raznim bojama.
Uzivo su jos ljepse samo zeznuto za odrzavati!

user posted image

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:39:34   
bananica
a u tl ima igracaka jos i snizene su?


igracaka jos uvijek ima, sve je 50%

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:40:33   
babina beba
IZVORNA PORUKA: leona81

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Snijeg, nema svečanijh haljinica, ali zato ih ima u Lindexu (Importane), ja sam pala na dupe prošle hefte kad sam bila.

U TL-u ima maica, i trenerki za manji uzrast, eh sada ovisno kakav ti je ukus kad je odjeća u pitanju. Ali vala za 8-15 KM uzeti stvari kvalitetnih.
Ja sam uzela duxericu kikici za 22 KM, i znam (iz iskustva jer sam joj prije 4 godine kupila takvu jednu) da su peri-deri :) ništa im ne možeš.



sta su sve snizili u lindexu? a u tl ima igracaka jos i snizene su? moram maloj paketic napraviti


U Lindexu imas snizenje na odredjene artikel i ovu gore haljinicu sto sam postavila, mada na onom djecijem odjelu preko puta kase (importanne centar)uvjek ima snizenje 50%!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:40:43   
snijeg
Hvala BR, za Lindex znam i ja se svaki put "razbolim" kad odem dole, nekako mi se čini kad sam ja bila djevojčica da nije bilo ovakavog izbora "princeza haljinica", ali sam mislila dobro proći na sniženju i spojiti ugodno s korisnim user posted image
A otići ću po trenerke, bitno mi je da su pamučne i udobne, a ukus kad su trenerke u pitanju i nemam, tu mi je važna udobnost.

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:43:53   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: snijeg

Kakva je situacija za svečanim haljinicama za dvogodišnjakinje, imamo svadbu uskoro?
Ima li trenerki, majica da ne idem bezveze?


a kakve te vrste svečanih haljinica zanimaju? one kao za vjenčanje il...?



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Sniženja !
14.12.2011 14:57:00   
Blue rose RR
Ma mislim da nije bilo ovakvih svečanih haljina u naš vakat, jedna crna sa ljubičastim cvjetićem je i mene i onu moju šmizlu oborila sa nogu. Ali nemam ništa bitno haman do ljeta da bih joj mogla obući ju.

Ma vala za cijenu koju nudi TL mogu uzeti i odjeću nekoliko brojeva veću i ostavit je kad joj mogne.





_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Sniženja !
14.12.2011 15:09:29   
snijeg
Haljinice malo svečanije, upravo ovakve kakve nudi Lindex, ali sam vidjela i u BBI centru , radnja preko puta Iane (ne znam kako se zove) prekrasne vjenčanice za male princeze, cijena je user posted image user posted image  ali izraz njenog lica kad je ugledala jednu rozu sa krunom je neprocjenjiv. Tako da će me vjerovatno "ubjediti" da potrošim više od planiranog user posted image  
BR u pravu si, ako su kvalitetne a jeftine što ne kupiti unaprijed, odoh poslije posla po trenerke user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Sniženja !
14.12.2011 15:16:14   
Blue rose RR
Ufff tu radnju obilazim u širokom luku. Fakat imaju stvari boli glava, ali su im cijene malo previše paprene. Čak i ne znam imaju li oni uopšte prometa. ukoliko ljudi uđu, još brže se ispale iz radnje.
Bilesi su i sniženja bezobrazno smiješni. Spuste cijenu 5 maraka.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Sniženja !
14.12.2011 16:56:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: snijeg

Haljinice malo svečanije, upravo ovakve kakve nudi Lindex, ali sam vidjela i u BBI centru , radnja preko puta Iane (ne znam kako se zove) prekrasne vjenčanice za male princeze, cijena je user posted image user posted image  ali izraz njenog lica kad je ugledala jednu rozu sa krunom je neprocjenjiv. Tako da će me vjerovatno "ubjediti" da potrošim više od planiranog user posted image  
BR u pravu si, ako su kvalitetne a jeftine što ne kupiti unaprijed, odoh poslije posla po trenerke user posted image

zove se bimbus i stvarno nisu normalni s cijenama, a vala meni nista posebno

< Poruku je uredio teacher75 -- 14.12.2011 16:57:38 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Sniženja !
14.12.2011 18:22:05   
Anoniman
Mi sinoc kupili neke puzle u TL, na Dobrinji, posljednja kutija, mislim sta je ono, sve opuhano, hahahahhahaah, ima li ista igracaka u BBI, za djecu do 3-4 godine?

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Sniženja !
14.12.2011 18:31:26   
Lana_
ja neznam kako u nas u TL to sniženje,gdje piše da je 50% na sve artikle ja gledala neke igračka i snizili su ih 10KM user posted image

_____________________________

* 22.3.2009. * prva ljubav
* 10.7.2012.* druga ljubav

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Sniženja !
14.12.2011 18:34:36   
Silver
IZVORNA PORUKA: sahara

Mi sinoc kupili neke puzle u TL, na Dobrinji, posljednja kutija, mislim sta je ono, sve opuhano, hahahahhahaah, ima li ista igracaka u BBI, za djecu do 3-4 godine?



Bilo je nesto jutros na ilidzi kad smo mi bili...za curicu ili djecaka? Ostalo je jos dooosta hello kitty stvarcica...MM kupio ljulju za vani, onu plasticnu "posudu" za sankanja user posted image kaze moci ce bebi slijedece zime! nidje vezee ali neka ga neka cejfi i on!

< Poruku je uredio Silver -- 14.12.2011 18:36:05 >


_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Sniženja !
14.12.2011 19:47:19   
bananica
meni je mama veceras kupila, deterdzent za ves, pur weiss, xxl pakovanje - 10kg za nevjerovatnih 10KM

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *