|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženja !
20.12.2011 19:55:13   
teacher75
IZVORNA PORUKA: draguljče

Da li je neko čuo da je u BBI u subotu, 24. 12. od 20:00 neko sniženje od 50% u svim buticima? Ja sam nešto čula pa pitam da li je još neko ili je ovo samo bezveze glasina.

nije glasina, pise u BBI na njihovim reklamam samo je cini mi se od 22h


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Sniženja !
20.12.2011 20:03:18   
Adana

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja u subotu bila u Grandu-nema nijedne-nikakve!
OVAKVU tražim




Pogledaj na ovom linku ima li nesto slicno: http://bih.bimaco.net/podkategorija.aspx?p=AUTOSJEDALA

A Gracovih sjedalica je bilo na Socijalnom u onom Butiku za djecake i djevojcice, u Amku na Mojmilu, u Merkuru na Otoci, ...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Sniženja !
20.12.2011 21:40:29   
Honey3
IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja u subotu bila u Grandu-nema nijedne-nikakve!
OVAKVU tražim

u Merkuru na Otoci,na drugom spratu,mi kupili istu,nesto oko 100 KM bilauser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Sniženja !
20.12.2011 21:42:34   
Dalil@

IZVORNA PORUKA: zaha

IZVORNA PORUKA: doublemum

Ja u subotu bila u Grandu-nema nijedne-nikakve!
OVAKVU tražim

u Merkuru na Otoci,na drugom spratu,mi kupili istu,nesto oko 100 KM bilauser posted image




I mi original ovu kupili u Amku na Mojmilu. Bila oko 100-120KM.

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Sniženja !
20.12.2011 21:50:41   
ziki
Ovakvu, cak i boja crvenauser posted image  sam ja na proljece Nemirku kupila u Bingu bila 112 km, ako nema u vasem Bingu javi da se dogovorimo

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Sniženja !
20.12.2011 23:22:01   
DM
Ima ih u Bingu, prošlu smo kupili u TL-i tu su negdje sa cijenama-oko 130 KM,ali pitam -ima li ih i u jednom TL-jesu li i one 50% jeftinije?
Hvala vam na trudu.
Ziki-hvala na ponudiuser posted image

< Poruku je uredio doublemum -- 20.12.2011 23:23:07 >


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Sniženja !
20.12.2011 23:26:35   
Hanady RR
nema doublemum ni u jednom...i ja tražim ovakvu...naime meni starija ima bubu ovakvu...a mlađa bubu ovu http://www.njuskalo.hr/djecje-auto-sjedalice/bubu-autosjedalica-oglas-239869
sad sma htjela ovu prodati a kupiti bubu istu kao kod starije...međutim nema nigdje u TL_u sve je to raspordato...meni ženica iz ovoga iz BBi zvala po radnjama da mi pomogne...user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Sniženja !
21.12.2011 0:12:00   
Anoniman
ne znam koliko su vam isplative i koliko vam je bitno sto su ovako ocjenjene, ali ni graco nisu bolje, ali meni je ova AS pravo funkcionalna, lijepa na izgled a 234KM je sa dostavom na kucnu adresu.

http://www.djeca.org/katalog/58_touring-sport.html

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Sniženja !
21.12.2011 0:17:45   
Hanady RR
mani treba da se može odvojiti boster da bi mi bilo isplativo...
ja sam njih dvije na bubu porgramu odgojila...nisma imala probelma nikavih i njima su udobne...
samo sad je mlađa svoju prerasla i prebacila bih je u ovu stariju grupu...al bepostrbeno mi je posebno novce trošiti jer starija ubrzo smao na bosteru ostaje...
tako da...do 150 Km sve mi je isplativouser posted image elem bongo dolazim ti ovih dana sigurno konačnouser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Sniženja !
21.12.2011 0:22:08   
Anoniman
i ovdje se buster moze odvojiti, tri "oblasti" ima. samo sto kazes da bi dala manje novca to ok. Meni ova nije skupa s obzirom da smo aninu duplo skuplje platili, a nista bolje nije prosla na testovima, meni je i losijeg izgleda i manje mogucnosti ima i buster se ne odvaja i ako je do 25kg.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Sniženja !
21.12.2011 0:26:37   
Hanady RR
ma kod mene je razlika među njima bila da sam mogla dobro proći pa nisma morala imati iste grupacije sjedalice niti jednom...

sad mi samo treba još jedno blago rješenje da sanjam o danu obe na bosteru do 12 godine jer smoriše brate i ove AS...u ovoj bubu H se sama već posjedne i veže sama...fiksirana je i ne mrda...

sad da dam 250 Km za sjedalicu i da onada za godinu zavšim na čonjenici da sam boster platila 250 Km...nemam potrebe relano...

do 150 Km plafon dam još za As porgram i dosta od mene...
njasretnija bih bila d ami Faraha može ostati u ovoj dok H zakonski mogu na boster samo...ond abih za 60-70 Km kupila boster a Farah prebacila u ovu...
sad moram uzeti iste grupacije i u neko doba obe su na bosteru...nema šanse da dam silnu lovu za touser posted image





_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Sniženja !
21.12.2011 7:46:41   
DM
Ove graco-mogu koristiti do 12.god. i ja bih rado opet nju uzela. Može i booster kasnije da se pretvori(ali sa 12 god i nije potreban)a ova sjedalica"raste" sa njima-onaj dio za leđa se podešava po visini. Ja ne čekam ni da naraste za boostera, niti da "zakonski" može u nj-ostajemo u sjedalici dok god mogne u nju-nešto najvolim kad ih "povežem" i rahat sjedim-bar u autuuser posted image
A još i to-da mi je rahat sjesti između dvije sjedalice-nego moram sjediti na kuku(kad imamo nekoga u autu s nama-ja se moram trpati među sjedalice, valjda ću imati više prostora kad ovu glomaznu izbacimouser posted image )!


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Sniženja !
21.12.2011 8:40:18   
pauza
IZVORNA PORUKA: jelenaT

ne znam koliko su vam isplative i koliko vam je bitno sto su ovako ocjenjene, ali ni graco nisu bolje, ali meni je ova AS pravo funkcionalna, lijepa na izgled a 234KM je sa dostavom na kucnu adresu.

http://www.djeca.org/katalog/58_touring-sport.html



odakle se mogu naruciti graco AS... ne vidim tu opciju na ovoj straniciuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Sniženja !
21.12.2011 16:36:31   
Adana

IZVORNA PORUKA: pauza


odakle se mogu naruciti graco AS... ne vidim tu opciju na ovoj straniciuser posted image




Probaj ovde: http://bih.bimaco.net/podkategorija.aspx?p=AUTOSJEDALA
Mislim da vrse dostavu za robu iznad 100KM...

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Sniženja !
21.12.2011 23:29:43   
ziki
quote]IZVORNA PORUKA: doublemum


A još i to-da mi je rahat sjesti između dvije sjedalice-nego moram sjediti na kuku(kad imamo nekoga u autu s nama-ja se moram trpati među sjedalice, valjda ću imati više prostora kad ovu glomaznu izbacimouser posted image )!

[/quote] Ovo na kuku me ceka kad glomaznu ubacimouser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Sniženja !
21.12.2011 23:44:16   
gvendolina
IZVORNA PORUKA: ziki

quote]IZVORNA PORUKA: doublemum


A još i to-da mi je rahat sjesti između dvije sjedalice-nego moram sjediti na kuku(kad imamo nekoga u autu s nama-ja se moram trpati među sjedalice, valjda ću imati više prostora kad ovu glomaznu izbacimouser posted image )!

Ovo na kuku me ceka kad glomaznu ubacimouser posted image


ja shvatih ti moras na kuku od auta sjestiuser posted image user posted image posto u autu nema mjesta


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Sniženja !
22.12.2011 0:16:06   
bambi7
IZVORNA PORUKA: Adana


IZVORNA PORUKA: pauza


odakle se mogu naruciti graco AS... ne vidim tu opciju na ovoj straniciuser posted image




Probaj ovde: http://bih.bimaco.net/podkategorija.aspx?p=AUTOSJEDALA
Mislim da vrse dostavu za robu iznad 100KM...

Mi smo od njih narucivali, vrse dostavu preko 100 besplatno a ispod 100km placa se 10km!
Bas smo tu graco uzeli samo one princeze, 129km bila prije 2mj.


_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Sniženja !
22.12.2011 19:24:45   
leona81
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: draguljče

Da li je neko čuo da je u BBI u subotu, 24. 12. od 20:00 neko sniženje od 50% u svim buticima? Ja sam nešto čula pa pitam da li je još neko ili je ovo samo bezveze glasina.

nije glasina, pise u BBI na njihovim reklamam samo je cini mi se od 22h



zna li neko jel i carpisa na listi?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Sniženja !
22.12.2011 21:30:11   
Miracle*3
Carpisa nije na listi, a i ja sam trazila da vidim jesu lii oni. Uglavnom radnje koje i sad imaju snizenje, to isto ce biti tu noc. Pitala sam u Almi Ras, oni ce imati 10% na cijelu kolekciju

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:42:40   
leona81
znaci ne isplati se peglati

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:44:57   
Lady26
Leona, odavno nisi podnijela izvjestaj hihihihi...
Imal sta u Harisu, vidim totalna rasprodaja user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:47:45   
Blue rose RR
Meni se čini da će ovo sniženje biti, opet, da nam zamažu oči. Ja sam išla do Baby centra u BBI, da pitam da li će oni imati u subotu sniženje, i prodavačica mi reče da oni neće imati isto.

Pih ... bezze.



< Poruku je uredio Blue rose RR -- 23.12.2011 15:36:51 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:51:36   
Lady26
OT, BL vidjoh te juce u BBI user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:54:31   
Blue rose RR
Ah, što se ne javi?
Mada nisam bila jučer nego prekjučer sa kolegom na doručku !


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Sniženja !
23.12.2011 14:57:27   
Lady26
Da dobro si, prekjuce user posted image , juce nisam ni izlazila...
Sjedile ledjima okrenute user posted image , nesto mi bilo neprijatno...k'o grom iz vedra neba...


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *