|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sniženja !
23.12.2011 15:04:31   
Blue rose RR
Ama kakve ima veze, bujrum naredni put mi se javiš, jer očito ti mene znaš likom :)


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Sniženja !
23.12.2011 15:51:02   
KupusLivada
da se vratimo na temu, u Todoru (intershop) snizenje 30 - 40 %

zna li iko hoce ima li adax neku praznicnu akciju?

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Sniženja !
23.12.2011 15:58:39   
pauza
IZVORNA PORUKA: KupusLivada

da se vratimo na temu, u Todoru (intershop) snizenje 30 - 40 %

zna li iko hoce ima li adax neku praznicnu akciju?



smrc, ja neki dan kupila deku za 55KM :-( doduse, zadnja bila u toj boji, pa bi mi se mozda dosad i prodala, ali eto znacajno je 30-40%
adax nista ne spominje, pitala sam ja okolo kole:-)) a oni su pravi pljackasi, sve su im cijene puno skuplje nego u drugim radnjama, i onda fol daju popust 15, tj. 25% i nakon toga opet cijena bude veca nego kod drugih... bar je tako za sve proizvode koje sam ja gledala, deke, igracke, vrtuljci, posteljine....sve...

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Sniženja !
23.12.2011 17:43:14   
leona81
IZVORNA PORUKA: Lady26

Leona, odavno nisi podnijela izvjestaj hihihihi...
Imal sta u Harisu, vidim totalna rasprodaja user posted image



nikad veca truba nije bila u harisu, ja nasla nekidan malenoj jednu majicu i hlace fakat fine, a obisla sam 3 harisa pa eto zamisli...il su stare stvari, il je kina, il su mali i veliki brojevi al opcenito slab izbor skroz...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Sniženja !
24.12.2011 11:52:46   
Anoniman
tiki, pitala si me davno za one haljinice, bile su oko 15 KM po komadu u orchestri, ja imam njihovu klub karticu pa kupujem 50% sve snizeno, a ove haljinice su bile 70% snizene, nisam bila dugo pa ne znam je li sta stiglo svecano, neko je i to pitao, ali u lindexu su mi najmedenije haljinice, jao kako su divneuser posted image
Nisam bila u oviesse, ima li tamo sta za nase curiceuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Sniženja !
24.12.2011 11:53:42   
teacher75

IZVORNA PORUKA: sahara

tiki, pitala si me davno za one haljinice, bile su oko 15 KM po komadu u orchestri, ja imam njihovu klub karticu pa kupujem 50% sve snizeno, a ove haljinice su bile 70% snizene, nisam bila dugo pa ne znam je li sta stiglo svecano, neko je i to pitao, ali u lindexu su mi najmedenije haljinice, jao kako su divneuser posted image
Nisam bila u oviesse, ima li tamo sta za nase curiceuser posted image

isla sam da vidim, ja nemam tu karticu pam i je i dalje sve preskupo tamo, tako da sam usla i izaslauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Sniženja !
24.12.2011 11:57:42   
Silver

IZVORNA PORUKA: pauza

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

da se vratimo na temu, u Todoru (intershop) snizenje 30 - 40 %

zna li iko hoce ima li adax neku praznicnu akciju?



smrc, ja neki dan kupila deku za 55KM :-( doduse, zadnja bila u toj boji, pa bi mi se mozda dosad i prodala, ali eto znacajno je 30-40%
adax nista ne spominje, pitala sam ja okolo kole:-)) a oni su pravi pljackasi, sve su im cijene puno skuplje nego u drugim radnjama, i onda fol daju popust 15, tj. 25% i nakon toga opet cijena bude veca nego kod drugih... bar je tako za sve proizvode koje sam ja gledala, deke, igracke, vrtuljci, posteljine....sve...


To snizenje u Todoru...otkad traje i do kad, i jeli na sve proizvode??? Trebao bi mi jos jedan peskiric a kod njih su bili fini i veliki...

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu pauza)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Sniženja !
26.12.2011 11:55:40   
Anoniman
zna li iko kada ce intersport imati snizenje?

(odgovor članu Silver)
  Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Sniženja !
26.12.2011 12:15:01   
bambi7
kod njih je bila akcija kupis tri bilo koja artikla na kasi platis dva, na sav asortiman. Bilo je od 23.12 do 26.12. cini mi se da je bilo u novinama, ja ne odoh!user posted image

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 159
   RE: Sniženja !
26.12.2011 14:16:23   
bananica
IZVORNA PORUKA: dadada

zna li iko kada ce intersport imati snizenje?


u januaru sigurno

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 160
   RE: Sniženja !
26.12.2011 14:20:44   
umahmed
u geoxu je snizenjeuser posted image ali vjerovatno vec znate ima super stvarcica pogotovu koje nisu sada u sezoni

_____________________________

moje najvece bogatstvo:
F.02.08.2003.
H.25.12.2006
A.10.11.2010.
.....

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 161
   RE: Sniženja !
26.12.2011 17:38:18   
Silver
Cure jeli iko isao u TL zadnjih dana, da nema negdje jos oniih putnih krevetaca??? trebao bi mi!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 162
   RE: Sniženja !
26.12.2011 18:54:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bambi7

kod njih je bila akcija kupis tri bilo koja artikla na kasi platis dva, na sav asortiman. Bilo je od 23.12 do 26.12. cini mi se da je bilo u novinama, ja ne odoh!user posted image
kud prije nepitahuser posted image ...a tebi hvalauser posted image

(odgovor članu bambi7)
  Neposredna veza do poruke: 163
   RE: Sniženja !
26.12.2011 19:36:36   
Trnoruzica
Zna li iko kad ce u Carpisi snizenje? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 164
   RE: Sniženja !
27.12.2011 9:36:40   
KupusLivada
IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: pauza

IZVORNA PORUKA: KupusLivada

da se vratimo na temu, u Todoru (intershop) snizenje 30 - 40 %

zna li iko hoce ima li adax neku praznicnu akciju?



smrc, ja neki dan kupila deku za 55KM :-( doduse, zadnja bila u toj boji, pa bi mi se mozda dosad i prodala, ali eto znacajno je 30-40%
adax nista ne spominje, pitala sam ja okolo kole:-)) a oni su pravi pljackasi, sve su im cijene puno skuplje nego u drugim radnjama, i onda fol daju popust 15, tj. 25% i nakon toga opet cijena bude veca nego kod drugih... bar je tako za sve proizvode koje sam ja gledala, deke, igracke, vrtuljci, posteljine....sve...


To snizenje u Todoru...otkad traje i do kad, i jeli na sve proizvode??? Trebao bi mi jos jedan peskiric a kod njih su bili fini i veliki...


ej nemam pojma, samo sam vidjela da ima...

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 165
   RE: Sniženja !
2.1.2012 11:40:07   
R&T@
Ima li tih snizenja u Sarajevu?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 166
   RE: Sniženja !
2.1.2012 12:29:50   
Rabi
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica

Zna li iko kad ce u Carpisi snizenje? user posted image


meni rekli da ce biti posle NGuser posted image


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 167
   RE: Sniženja !
2.1.2012 13:30:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tajra

Ima li tih snizenja u Sarajevu?
ima...ima...30%user posted image user posted image
nisu normalni...majkemi

(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 168
   RE: Sniženja !
2.1.2012 17:48:19   
salmy
U Alti skoro sve 50%
Mercator Intersport  nema ali nam je  rekao ciko da ocekuju tokom sedmice veliko snizenjeuser posted image
Uglavnom se rade inventure,i nadati se velikom snizenju,mi cekamo cizmice da se snizeuser posted image user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 169
   RE: Sniženja !
2.1.2012 17:51:11   
R&T@
IZVORNA PORUKA: salmy

U Alti skoro sve 50%


Je li i u onom waikikiju snizenje?

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 170
   RE: Sniženja !
2.1.2012 17:52:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: tajra

IZVORNA PORUKA: salmy

U Alti skoro sve 50%


Je li i u onom waikikiju snizenje?
  Jeste 50% ja kupila momku đemper za 14,90KMuser posted image

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 171
   RE: Sniženja !
2.1.2012 17:56:07   
Visnja RR
ali samo odjeca koja ima crvenu naljepnicu a nema toga bas puno... nemoj se zaletiti pa misliti da je sve na snizenju...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 172
   RE: Sniženja !
2.1.2012 17:58:14   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: salmy

U Alti skoro sve 50%
Mercator Intersport  nema ali nam je  rekao ciko da ocekuju tokom sedmice veliko snizenjeuser posted image
Uglavnom se rade inventure,i nadati se velikom snizenju,mi cekamo cizmice da se snizeuser posted image user posted image  



a dobro me napomenu... ima onih finih za snijeg... jos na snizenje iskoristiti onaj kupon od 10 % popusta... i cime hamana dzaba user posted image ajd ko prvi skonta to snizenje nek javi

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 173
   RE: Sniženja !
2.1.2012 18:17:49   
ledy blue
Ja imam dva ta kupona ..i zaboravila bih ih da Visnja ne napisa...samo ne znam jel oni vrijede na vec snizenu robu??
Za waikiki si upravu pomijesaju stvari koje su snizene i one koje nisu...tako dobro gledajte..da se nevracate sa kase user posted image

_____________________________

Ona ne zna zbog cega je bas ona izabrana da bude vojnik te bitke. Ali zna da mora da se bori. Zato, pruzite joj ruku. I podrsku...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 174
   RE: Sniženja !
3.1.2012 13:32:11   
leona81
kad li ce BBI krenuti...gdje god sam posla 20 posto ili 30 posto snizenje? sta je ovo? vidjela sam u fisu todor i wenice od 20 do 60 posto, za bebe do broja 92 nema sta nema, ima majicica po 5 KM

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu ledy blue)
Neposredna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Koristite li vibrator?
amaniamanic

:):):):)

da (18%)

ne (78%)

ponekad (3%)


Broj svih glasova: 130

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *