|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:29:33   
Skvo RR
vraca animagical..user posted image

Nego..ja imam 6 kg viskauser posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:45:18   
animagical
sad zasad je grozno, a imam i ja pet viska, u odnosu na predtrudnicku tezinu... pocinjem s trbusnjacima, odmah ujutru... a ti se ne zali, vidjela sam teuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:48:56   
Skvo RR
Ma visak je visak..a postala sam majstor u maskiranju viskauser posted image ..ma ja i vjezbam u kuci..i pazim na ishranu...ali stoje kilice..user posted image ..mozda su to one sto " se nalijepe" pa se tesko skidaju.user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 7.3.2012 22:49:16 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:51:59   
animagical
ja sam primjetila da vise mrsam na nogama i bokovima, nego npr u struku ili rukama...user posted image iako sam ja vec bila ogromna na kraju trudnoce, pa sam jos i zadovoljna sadasnjim stanjem... zeza ti koliko hoces, kad je visak opasan, ne da se zamaskirati...ali bas nicim...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:54:14   
Hannica
Mislim da cu se oskoro pridruziti ovoj temi,kilice nece da idu,a ja mrzim kad imam viska kg,posebno stomak.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 22:58:42   
draguljče
Ja imam 8 viška i nadam se da ću ih ubrzo skinuti. Hranim se po pravilima LCHF ishrane i vježbam.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 23:15:38   
Medić*
Ja samo da se pohvalim dugo vaga stajala na 74 kg, evo jutros na 72 user posted image Redukovana ishrana, pjesacenje, trcanje niz stepenice i uz stepenice polako mi skida visak. Htjela sam malo Dukanom pokrenuti brze ali haman sam godinu dana na dijeti ( 27 kg ) pa mi se svaka dijeta dosadila. Cilj mi je jos nekih 5 kg i vise definitivno necuuser posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 23:17:35   
ciciban26
Ja sam sebi uvela rezimobjavila rat kilogramima i bibama user posted image user posted image user posted image ,ujutro banana sejk,uzina jabuka,rucak normalan najkasnije do 18h i puuuuno vode.. Imam 4 kg vise nego prije trudnoce ali bih da smrsam 6...

_____________________________

Moj zivot,moja dusica,moja zvjezdica i suncica :) 22.09.2011 12:05

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 23:17:44   
Hannica
Meni je cilj da izgubim bar 2-3 kg (max 5) a da to ne osjetim,tj.da nastavim jesti slatkice kad i koliko god mogu. user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 23:20:41   
animagical
hannica dosla da nas ubija u pojam koliko ja vidimuser posted image user posted image a svi koji su je vidjeli kakva je znaju da zezauser posted image nego, da pitam ove dojilje, jesu i vama uz grudi ramena prosirenauser posted image i kakve crne veze imaju ramena i grudiuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Mršajmo zajedno !
7.3.2012 23:49:01   
saritaa
Ja nemam viska kilograma,ali imam viska sala na stomaku user posted image , meni je stomak najgori...zapravo je problem sto sam ga vazda i imala...pomazu li trbusnjaci uopste ?

Moja ramena se nisu promijenila user posted image

_____________________________

Ako te jednog dana sustigne bijeda, ti ne govori Stvoritelju o tome kako imas jako veliki problem.Okreni se svojoj bijedi i reci joj da ti imas jako mocnog Stvoritelja.

mamina princeza 25.02.2008.
mamin princ 01.10.2011


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 7:59:03   
canim
Animagical draga sta kukas a stala si u farmerke br 28 user posted image
Sto se tice prosirenih ramena, ja sam svugdje sad prosirena tako da nisam adekvatna za procijenjivanje user posted image

Mene vaga jutros opet obradovala 68,3 user posted image jedva cekam 67 user posted image

Dakle za 3 sedmice 4,4 kg user posted image

Kad cu ja doci do 60 kg pa da vam kukam da imam skinuti jos 2,3,4 kg user posted image

(odgovor članu saritaa)
Neposredna veza do poruke: 212
   [Obrisana poruka]
8.3.2012 9:43:00   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu canim)
  Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:37:10   
canim

IZVORNA PORUKA: Iman83

Canim i Medić slatki...user posted image za vas...vi ste karakter.

Ja kršim dijetu..užasna sam. Bila sam krenula u teretanu pa ni tu nisam karakteruser posted image . user posted image

Da imas ti ovaj visak ko i ja pa da mi onda pricas o karakteru, lako je ne biti karakter sa par kilica viska ali ovo bas nemozes sakriti ni da hoces user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:39:08   
animagical

IZVORNA PORUKA: canim

Animagical draga sta kukas a stala si u farmerke br 28 user posted image
Sto se tice prosirenih ramena, ja sam svugdje sad prosirena tako da nisam adekvatna za procijenjivanje user posted image

Mene vaga jutros opet obradovala 68,3 user posted image jedva cekam 67 user posted image

Dakle za 3 sedmice 4,4 kg user posted image

Kad cu ja doci do 60 kg pa da vam kukam da imam skinuti jos 2,3,4 kg user posted image

ee al da mi vidis stomakauser posted image user posted image kako lijepo visi preko farmerkiuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:44:33   
canim

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: canim

Animagical draga sta kukas a stala si u farmerke br 28 user posted image
Sto se tice prosirenih ramena, ja sam svugdje sad prosirena tako da nisam adekvatna za procijenjivanje user posted image

Mene vaga jutros opet obradovala 68,3 user posted image jedva cekam 67 user posted image

Dakle za 3 sedmice 4,4 kg user posted image

Kad cu ja doci do 60 kg pa da vam kukam da imam skinuti jos 2,3,4 kg user posted image

ee al da mi vidis stomakauser posted image user posted image kako lijepo visi preko farmerkiuser posted image

Zanemari tu sitnicu user posted image user posted image malo trbusnjaka popravit ce i to stanje, normalno nakon poroda da se stomak malo opusti, da vidis mog sto se opustio user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:47:52   
animagical
koliko koze imam viska, mogu komotno jednu dobru tasnu sasitiuser posted image hajd, sreca nece jos ljeto i more, valjda se popravi stanje

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 217
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:50:59   
canim
Ja nemam koze viska valjda se povlaci zajedno sa salom, vidjet cemo kakvo ce biti stanje kad se vratim na svoju kilazu, ali bez sumnje moram ozbiljno razmisljati o nekim vjezbama ili fitnessu, samo jos malo da smrsam pa onda krecem.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 13:53:48   
Medić*
Nemam ni ja, abas sam kontala da ce koza opustiti, medjutim i nakon toliko 27 skinutih kg nije se opustila, valjda sto vjezbam po kuci i puno pjesacima. A pijem vode aman za nepovjerovati, voda je odlicna za skidanje onih naslaga ili vrece oko stomaka user posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 8.3.2012 13:54:40 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 14:19:26   
Maya_K
pozz..ja sam nekad bila aktivnija na ovoj temi, skinula 5 kg ali neće dalje.
Canim pitanje za tebe neupratih na kojoj si ti dijeti? Vidim da mršaš, svaka čast ženo user posted image pa bih i ja bih tako rado skinula za 4 sedmice 4 kg, to bi bilo super.
Ako ti nije teško da mi napišeš.

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 14:55:59   
canim

IZVORNA PORUKA: Maya_K

pozz..ja sam nekad bila aktivnija na ovoj temi, skinula 5 kg ali neće dalje.
Canim pitanje za tebe neupratih na kojoj si ti dijeti? Vidim da mršaš, svaka čast ženo user posted image pa bih i ja bih tako rado skinula za 4 sedmice 4 kg, to bi bilo super.
Ako ti nije teško da mi napišeš.

Ja nisam na dijeti, jer dojim, vec sam samo uredovnila obroke user posted image tj jedem svaka 3-4h.
Evo recimo sta sam sve danas jela

7h Dorucak : Jaje peceno na maslacu, posula sjemenke preko i stavila topljeni sir i onda sve to fino u onu crnu zemicku, ako znas ona crna zvijezda sto se ima kupiti eh ta jedna zemicka plus jogurt s mljevenim sjemenkama lana.

10h Uzina : kafa s kockom secera plus jedna velika jabuka, pripremila sam 2 ali nisam mogla ova bas velika bila user posted image

13h Rucak: Malo vise od pola tanjira graska s mesom, pola te zemicke i casa jogurta.

jos planiram kao medjuobrok imati voce i nekad poslije ili cu opet jesti malo graska ili neke supe.

Vode, vec sam do sad popila 2l, planiram jos najmanje 1l.

Dakle u normalnim uslovima ja bih samo doruckovala tamo negdje oko 10h i imala jos jedan obrok negdje oko 18h i to je to sad sam podijelila obroke, tj imam vise obroka dnevno tako da stalno nesto jedem i hvala Bogu mrsam. Za dorucak znam pojesti nekad i meda ili nesto slatko dok rucak gledam da podijelim na dva dijela, npr ako je krompir i meso za rucak, gledam ili po pola porcije za jedan obrok a pola za drugi ili eventualno jedan obrok krompir a jedan meso i slicno, salate i ne racunam, jer nisam neki ljubitelj istih ali jedem ponekad.

Dakle nista ne ukidam, samo dijelim porcije i hB meni dijeluje.
Ponekad se pocastim kakvim kolacem, cokoladom i slicno npr 1-2 puta sedmicno.

Organizmu je dovoljno 3-4 h da provari vecinu hrane i ako mu ti ponudis nakon tog vremena opet obrok onda organizam ne stvara zalihe i ako ih ima rijesava se istih jer zna da ce dobiti obrok pa nemora zadrzavati hranu i lijepiti salo user posted image .

Ja sam se savjetovala sa jednom osobom cija je profesija bas dijeta i on mi je rekao da nijedna dijeta ne dolazi u obzir zbog dojenja user posted image tako da mi je savjetovao da jedem sto cesce ali manje obroke. Dakle 3 glavna i 2-3 medjuobroka s razmakom od 3-4 h i ja sebi prilagodila obroke i hB na ovaj nacin do sad sam smrsala skoro 15 kg. user posted image





(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 16:55:45   
Hannica

IZVORNA PORUKA: canim

Evo recimo sta sam sve danas jela

7h Dorucak : Jaje peceno na maslacu, posula sjemenke preko i stavila topljeni sir i onda sve to fino u onu crnu zemicku, ako znas ona crna zvijezda sto se ima kupiti eh ta jedna zemicka plus jogurt s mljevenim sjemenkama lana.

10h Uzina : kafa s kockom secera plus jedna velika jabuka, pripremila sam 2 ali nisam mogla ova bas velika bila user posted image

13h Rucak: Malo vise od pola tanjira graska s mesom, pola te zemicke i casa jogurta.

jos planiram kao medjuobrok imati voce i nekad poslije ili cu opet jesti malo graska ili neke supe.

Vode, vec sam do sad popila 2l, planiram jos najmanje 1l.

Dakle u normalnim uslovima ja bih samo doruckovala tamo negdje oko 10h i imala jos jedan obrok negdje oko 18h i to je to sad sam podijelila obroke, tj imam vise obroka dnevno tako da stalno nesto jedem i hvala Bogu mrsam. Za dorucak znam pojesti nekad i meda ili nesto slatko dok rucak gledam da podijelim na dva dijela, npr ako je krompir i meso za rucak, gledam ili po pola porcije za jedan obrok a pola za drugi ili eventualno jedan obrok krompir a jedan meso i slicno, salate i ne racunam, jer nisam neki ljubitelj istih ali jedem ponekad.

Dakle nista ne ukidam, samo dijelim porcije i hB meni dijeluje.
Ponekad se pocastim kakvim kolacem, cokoladom i slicno npr 1-2 puta sedmicno.

Organizmu je dovoljno 3-4 h da provari vecinu hrane i ako mu ti ponudis nakon tog vremena opet obrok onda organizam ne stvara zalihe i ako ih ima rijesava se istih jer zna da ce dobiti obrok pa nemora zadrzavati hranu i lijepiti salo user posted image .

Ja sam se savjetovala sa jednom osobom cija je profesija bas dijeta i on mi je rekao da nijedna dijeta ne dolazi u obzir zbog dojenja user posted image tako da mi je savjetovao da jedem sto cesce ali manje obroke. Dakle 3 glavna i 2-3 medjuobroka s razmakom od 3-4 h i ja sebi prilagodila obroke i hB na ovaj nacin do sad sam smrsala skoro 15 kg. user posted image


user posted image
user posted image user posted image user posted image Ja dnevno pojedem min.100 gr cokolade.Ali to je min.i vrlo rjetko se desava,u normalnim okolnostima pojedem bar 200 gr.user posted image Jedino mi bi cigare mogle zamjeniti slatko,ali to ne dolazi u obzir...nema mi spasa.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 22:28:57   
canim
Hannice i ja sam nakon poroda jela cokoladu skoro svaki dan, ili bar nesto slatko, jednostavno mi organizam trazio i morala sam, ali tad nisam mrsala, vjerovatno taj secer nije dozvoljavao hB nisam se ni debljala vec jednostavno stagnirala, dok nisam uvela ovaj rezim, eh sad jedva cekam da dodjem do 60 kg ili po mogucnosti ispod 60 kg user posted image i da jedem slatko svakodnevno user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 22:33:53   
animagical
hanice ti dojis blizance, to je oko 600- 1000 kalorija potrosnje dnevnouser posted image mislim da sebi mozes priustiti tu cokoladuuser posted image i ja jedem slatko,ali se ogranicim na npr jedan kolac, ili dva reda cokolade...ali to sada, dok je bebac bio manji bez 3 baklave nisam priznavala danuser posted image

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Mršajmo zajedno !
8.3.2012 22:52:52   
canim
Meni je sveki nakon poroda donijela neka velika pakovanja turske tahan halve s pistacijama ,veli tahan je dobar za dojilje, znas kako mi je godio user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *