|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:43:31   
emi7908
i kako bi se anonimni roditelji osjecali da odjednom anonimna sve vise i vise dolazi kod svojih roditelja? pogotovo ako ti prije nije cinila, naravno da ce joj rodtelji( kao svaciji) pomisliti da nesto nije uredu ....i onda svi nasekirani, meni to bezze. moja mama ne zna niti za jednu moju svadju s mm, sto bi znala? kad znam da cu se opet za 2 sata pomiriti i voljeti se jos vise nego prije svadje.


Ovo si upravu potpuno, što je belaj veći u njihovim očima taj muž će sve više padati i padati i šta smo napravili na kraju? Ništa...

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:44:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AAvalon

ja bih se vise brinula da gleda samo dobre zenske... ovako ako gleda na sve bez nekih kriterija, mozda covjek samo voli da zvjerla...
E  i ja sam ovo primjetila, da si spomenula da svaku pogleda, bez obzira da li je dooobra ili onakouser posted image Znaci, no sikiriki, ocito da se radi o  tipicnoj deformaciji xy hromosomauser posted image

< Poruku je uredio Pahuljicaa -- 7.10.2011 10:52:20 >

(odgovor članu AAvalon)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:45:00   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: emi7908

Znam kako se osječaš, ti si iznjela svoj problem koji te muči, a svi te kritikuju da je samo do tebe, prolazna stvar,gledaj i ti i sl. Ti se ponašaš normalo, nezagledaš, ne piljiš i ne okrečeš se, a on te stalno provocira i provocira i tu nema kraja. Ti si očajna, jel smatraš da te neprimječuje, ne čuje , ne vidi i to te baca u očaj.
Rekla si mu da ti to smeta, ali on se pravi da to nije ništa, voli samo tebe i bla bla. Da se ti tako ponaša već bi bio problem vjeruj!!! Većina muškaraca ako ne i svi smatraju da sve mogu, a žene ne i to je vječiti problem kod naših muškaraca da nekažem Balkanaca.
Ono što ti možeš uraditi je ništa. Možeš i ti gledati, okretati se kao on, piljiti i vraćati mu kako on tebi radi, ali nećeš ništa postići sa tim, samo ćeš još više sebe jesti i sekirati.
Ti trebaš fino sjesti ispred ogledala i počastiti sebe sa par komentara naglas.Početi misliti na sebe, okupirati se nečim jako konkretnim da nermišljaš ni o čemu, već samo na sebe, kako sebi ugoditi. Jel neće niko, ako ti sebi bogami sam ne ugodiš. Ja kad sam mrzovoljna, odem na friz, kupim sebi nešto lijepo,upišem ajrobik, malo se više družim i nalazim vremena za stvari koje za koje baš nisam. Ako imate djete, posvetimu se  njumu, ugađaj, roditelje više obilazi, i provodi više vremena sa njima, jel su oni tvoji pravi prijatelji ,a svi ostali su nebiti. Sretno!!


A bože dragi pa ko je kritikuje, samo dajemo savjete a na kraju krajeva niko ništa loše nije rekao nego samo da se žena posveti sebi.. Ne znam zašto odmah to tako crno gledaš? A vala nisi joj baš i neki pametan savjet dala, žena treba sa sobom neke stvari raščistiti a ne se kupovinom liječiti i friziranjem... Ne znam možda ja nisam upravu ali ja bi prvo poradila na svom samopouzdanju pa bi kasnije kupovala,frizure nabacivala, aerobik ganjala itd.... Ne kažem da to neće pomoći ali će je utješiti nekoliko sati a kad se nađe opet u istoj situaciji opet će se osjećati grozno. A i ovo što kažeš da su roditelji jedini prijatelji, a gdje je tu muž sa kojim djeli istu postelju, sa kojim ima djecu itd da ne nabrajam dalje. Roditelji jesu roditelji ali mm je za mene najbolji prijatelj i šta god mi se u životu desi prvo njemo kažem pa onda zovem mamu i tatu.



Kad se vratiš na početke postova, većina je kritikuje da ona ima problem i da vraća istom mjerom. Kako neko gradi samopouzdanje je individualna stvar, niko to nemože reći , već dati par savjeta kako se posvetiti sebi i svojim potrebama. A da joj je muž toliki prijatelj kakvog sigurno ti imaš!!!! nebi je provocirao iz dana u dan, a lijepo mu je objasnila i rekla da joj  smeta što joj smeta i da prestane, a on ni habera, još više provocira. Kakav je to prijatelj, bračni drug s kojim se djeli postelja i sl.?!!! naravno da treba sa mm o svemu pričati, dogovarati, ali se ja samo svojim roditeljima mogu povjeriti o nečemu što me pravo muči, jel me oni sigurno neće testirati.!

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:49:41   
Emica_sa
Ja ne mogu da vjerujem da se neko zamara sa ovakvim stvarima,pa ima covjek pravo da gleda,gledam i ja i jos znam prokomentarisati nekog muskarca,mislim stvarno suvisnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:55:56   
Dalil@
IZVORNA PORUKA: teacher75

voli jednostavnije  (kao ja npr.user posted image )


IZVORNA PORUKA: teacher75


mozda pogleda te neke jednostavne koje ja ne registrujem,


Teacher, samo da malo zakuham user posted image


_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:58:34   
Anoniman
Možda Đenifer i ima pravo i moram priznati da me rasplakala ponovo.Ako me stvarno ne šljivi,ako me ne poštuje toliko da ne radi to bar u mom prisustvu,pa gdje je tu ljubav.A ja mu fino rekla da me to,ne samo smeta,nego u duši zaboli. A hoću da kažem,pokušala sam i trudila se cijelo vrijeme braka da mu budem najbolja žena.Moj cijeli dan upućen je njemu.On uglavnom i vikende radi.Nikad nije ujutro sam ustao kad sat zazvoni i otišao na posao, a da ja spavam.NAprotiv,ja navijem sat,ja ga budim da ustane,pravim kahvu,pijem s njim i ispratim ga na posao,a onda za svojim obavezama.Nikad nije došao kući s posla da ga ručak nije dočekao,da ga na vratima nisam dočekala.Bila sam kad-kad neraspoložena,ali uglavnom ga s osmjesima dočekujem,uvijek našminkana i koliko-toliko i u kući sređena sa najiskrenijom željom da mu lijepo izgledam.Ma kakve obaveze ja imala (moj posao,obaveze oko dijeta,kućni poslovi) uvijek sam trčala da sve to stignem,da ne osjeti promjenu i da se uvijek osjeća i pored svega drugog, svih obaveza,meni najvažnijim. Mnoge stvari mi je rekao da želi da promijenim,u mnogim je i upravu.Potrudila sam se i promijenila sebe u nekim stvarima. Zapostavila sam sebe,svoje slobodno vrijeme želeći da se zajedno s njim posvetimo nama.A on opet kao da to ne vidi ili to vidi kao nešto što se podrazumijeva.Dođe s posla,ručamo,popijemo kahvu i on ode prileći,a ja opet čekam na njega da se nama posvetimo jer,iskreno,ja njega toliko poželim,ja njega toliko volim.Zato me sve ovo boli tako jako.Sto puta sam sebi rekla da ću od sada drugačije,neće mi više biti tako važan,ali ta odluka začas padne u vodu.Ne mogu,volim ga i previše i mislim ma šta da mi uradi u životu,uvijek ću biti ista prema njemu.U dubini duše kao da se bojim nešto promijeniti ili mu oduzeti nešto što sam mu već pružala kako on meni nebi oduzeo ono što mi pruža jer mislim da se neće boriti za to što je od mene dobijo,damu nije toliko bitno.Kad bi bar jedan dan neko mene tako držo kao što ja držim njega,niko mi od te osobe važniji nebi bio.
Hvala vam svima što ste mi dale priliku da se otvorim i razgovaram s nekim.Drugom nikom reći ne mogu,pa ni mužu,jer niko me ne razumije.

(odgovor članu Đenifer)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 10:59:27   
emi7908
Kad se vratiš na početke postova, većina je kritikuje da ona ima problem i da vraća istom mjerom. Kako neko gradi samopouzdanje je individualna stvar, niko to nemože reći , već dati par savjeta kako se posvetiti sebi i svojim potrebama. A da joj je muž toliki prijatelj kakvog sigurno ti imaš!!!! nebi je provocirao iz dana u dan, a lijepo mu je objasnila i rekla da joj  smeta što joj smeta i da prestane, a on ni habera, još više provocira. Kakav je to prijatelj, bračni drug s kojim se djeli postelja i sl.?!!! naravno da treba sa mm o svemu pričati, dogovarati, ali se ja samo svojim roditeljima mogu povjeriti o nečemu što me pravo muči, jel me oni sigurno neće testirati.!


Ja lično ne vidim nikakve kritike, možda ti sve postove tako razumiješ ali ja ne. Kod mene i ono što je crno pokušavam da nađem trunku svjetlosti jer sigurno je ima i u to me ne može niko suprotno ubjeđivati. Na ovom dunjajluku nas ima svakakvih... A šta je za tebe provociranje? To što neko zvirnja uokolo? Pa dobro rekla mu je da joj smeta, i šta je dotični odgovorio? Da joj broj 1 itd,itd... Ako mu ona ne vjeruje to je već nešto drugo da ne ponavljam ponovo, a taj su odnos sampoštvanja i vjerovanja jedno drugom davno trebali izgraditi ali neću da ulazim u to. Ne branim ga ali možda je čovjek takve prirode, zvirnja uokolo i to je to... i ne znam stvarno o kakvom testiranju pričaš? pa ako o je ovako kao što ti kažeš izvini sestro draga šta će uopšte skupa onda? Šta će mi neko da mi figurira u životu samo da mogu reći da imam muža i obrnuto? Danas se brak uzima zdravo za gotovo ali kao ljubav svaki dan treba u njega ulagati, nekad popustiti, kompromise praviti, otvoreno razgovarati, na kraju krajeva pitati samog sebe da li je to tako ili ja možda negdje grješim??? Da ne bude sad da filozofiram i mm i ja se nekad posvađamo ali odmah ide dopunska nastava i lijepo to raščistimo pa ne znam koliko to smetalo meni ili njemu...

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:03:42   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Možda Đenifer i ima pravo i moram priznati da me rasplakala ponovo.Ako me stvarno ne šljivi,ako me ne poštuje toliko da ne radi to bar u mom prisustvu,pa gdje je tu ljubav.A ja mu fino rekla da me to,ne samo smeta,nego u duši zaboli. A hoću da kažem,pokušala sam i trudila se cijelo vrijeme braka da mu budem najbolja žena.Moj cijeli dan upućen je njemu.On uglavnom i vikende radi.Nikad nije ujutro sam ustao kad sat zazvoni i otišao na posao, a da ja spavam.NAprotiv,ja navijem sat,ja ga budim da ustane,pravim kahvu,pijem s njim i ispratim ga na posao,a onda za svojim obavezama.Nikad nije došao kući s posla da ga ručak nije dočekao,da ga na vratima nisam dočekala.Bila sam kad-kad neraspoložena,ali uglavnom ga s osmjesima dočekujem,uvijek našminkana i koliko-toliko i u kući sređena sa najiskrenijom željom da mu lijepo izgledam.Ma kakve obaveze ja imala (moj posao,obaveze oko dijeta,kućni poslovi) uvijek sam trčala da sve to stignem,da ne osjeti promjenu i da se uvijek osjeća i pored svega drugog, svih obaveza,meni najvažnijim. Mnoge stvari mi je rekao da želi da promijenim,u mnogim je i upravu.Potrudila sam se i promijenila sebe u nekim stvarima. Zapostavila sam sebe,svoje slobodno vrijeme želeći da se zajedno s njim posvetimo nama.A on opet kao da to ne vidi ili to vidi kao nešto što se podrazumijeva.Dođe s posla,ručamo,popijemo kahvu i on ode prileći,a ja opet čekam na njega da se nama posvetimo jer,iskreno,ja njega toliko poželim,ja njega toliko volim.Zato me sve ovo boli tako jako.Sto puta sam sebi rekla da ću od sada drugačije,neće mi više biti tako važan,ali ta odluka začas padne u vodu.Ne mogu,volim ga i previše i mislim ma šta da mi uradi u životu,uvijek ću biti ista prema njemu.U dubini duše kao da se bojim nešto promijeniti ili mu oduzeti nešto što sam mu već pružala kako on meni nebi oduzeo ono što mi pruža jer mislim da se neće boriti za to što je od mene dobijo,damu nije toliko bitno.Kad bi bar jedan dan neko mene tako držo kao što ja držim njega,niko mi od te osobe važniji nebi bio.
Hvala vam svima što ste mi dale priliku da se otvorim i razgovaram s nekim.Drugom nikom reći ne mogu,pa ni mužu,jer niko me ne razumije.



Mnogo ti njemu ugađaš, draga moja, pa se on umazio, a da ti malo sebe staviš na broj jedan, mislim da ćeš i sebi i njemu tad biti zanimljivija, a ne ovako on okom ti skokom. Ti se promjenila, a on i ne pomišljauser posted image

Nisam ni ja radila, a Boga mi nije mi padalo na pamet da ustajem kad ide na posao još da mu kafu kuham, i onako je na poslu pije.ni sat ne čujem, sve tiho obavi da me slučajno ne probudi.i


< Poruku je uredio mamabb -- 7.10.2011 11:10:30 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:19:46   
chuci
ja bi rekla da je ova promjena koju spominješ anonimna, ustvari promjena na gore, a ne na bolje.
ako ti sebi nisi bitna što bi bila nekom drugom.

ovdje su moguće dvije situacije iz moje tačke gledišta:
prva: ovo je sve situacija viđena iz tvoje perspektive. a objektivno gledano muž te voli i pazi, samo ti više obraćaš pažnju na to šta ti njemu pružaš, a ono što on tebi pruža nipodaštavaš i ne primjetiš. onda počni primjećivati lijepe stvari koje čini za tebe. u ovoj situaciji stvarno on ne zagleda sve žene, nego ti to tako vidiš, što bi bio i razlog zašto je rekao da to ne radi i da si mu ti broj 1 kad si mu pričala o tome.

druga: ovo je objektivno gledano situacija. znači on tebe ne benda plaho a ti gineš za njega ugađajući mu. onda si sama pala sama se ubila. nije moguće da se takav tip ne primjeti tokom veze, trebala si ga tada ostaviti, ako ništa pažnje nisi dobivala a ne očekivati da se on promijeni u braku. ako si tražila da on nešto uradi, jer tebi to užasno smeta, a on to nije uradio, u ovoj situaciji je onda on kreten, i nezreo za brak.

nešto ovo meni izgleda da si ti u pms-u, i besposlena, pa previše razmišljaš o situacijama koje se se desile.
nema šanse da neko pogleda svaku žensku u blizini. dok jednu zagleda sigurno će mu neka promaći. 

_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:26:31   
Đenifer
IZVORNA PORUKA: emi7908

Kad se vratiš na početke postova, većina je kritikuje da ona ima problem i da vraća istom mjerom. Kako neko gradi samopouzdanje je individualna stvar, niko to nemože reći , već dati par savjeta kako se posvetiti sebi i svojim potrebama. A da joj je muž toliki prijatelj kakvog sigurno ti imaš!!!! nebi je provocirao iz dana u dan, a lijepo mu je objasnila i rekla da joj  smeta što joj smeta i da prestane, a on ni habera, još više provocira. Kakav je to prijatelj, bračni drug s kojim se djeli postelja i sl.?!!! naravno da treba sa mm o svemu pričati, dogovarati, ali se ja samo svojim roditeljima mogu povjeriti o nečemu što me pravo muči, jel me oni sigurno neće testirati.!


Ja lično ne vidim nikakve kritike, možda ti sve postove tako razumiješ ali ja ne. Kod mene i ono što je crno pokušavam da nađem trunku svjetlosti jer sigurno je ima i u to me ne može niko suprotno ubjeđivati. Na ovom dunjajluku nas ima svakakvih... A šta je za tebe provociranje? To što neko zvirnja uokolo? Pa dobro rekla mu je da joj smeta, i šta je dotični odgovorio? Da joj broj 1 itd,itd... Ako mu ona ne vjeruje to je već nešto drugo da ne ponavljam ponovo, a taj su odnos sampoštvanja i vjerovanja jedno drugom davno trebali izgraditi ali neću da ulazim u to. Ne branim ga ali možda je čovjek takve prirode, zvirnja uokolo i to je to... i ne znam stvarno o kakvom testiranju pričaš? pa ako o je ovako kao što ti kažeš izvini sestro draga šta će uopšte skupa onda? Šta će mi neko da mi figurira u životu samo da mogu reći da imam muža i obrnuto? Danas se brak uzima zdravo za gotovo ali kao ljubav svaki dan treba u njega ulagati, nekad popustiti, kompromise praviti, otvoreno razgovarati, na kraju krajeva pitati samog sebe da li je to tako ili ja možda negdje grješim??? Da ne bude sad da filozofiram i mm i ja se nekad posvađamo ali odmah ide dopunska nastava i lijepo to raščistimo pa ne znam koliko to smetalo meni ili njemu...



Da zaključim ,pošto imam posla pa ne mogu ko neki raspredati šta je pisac htio da kaže. Nisam tebi uputila post ni jedan da se nalaziš uvrijeđena da komentarišeš, već anonimnoj!!!!Anonimna je shvatila šta sam htjela da kažem  i da je razumijem prvenstveno ,i ona je to prokomentarisala. Nemaš šta da više komentarišeš na ovu temu, jel ja gledam ili negledam kako ti gledaš.

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:28:13   
HanaBana
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Možda Đenifer i ima pravo i moram priznati da me rasplakala ponovo.Ako me stvarno ne šljivi,ako me ne poštuje toliko da ne radi to bar u mom prisustvu,pa gdje je tu ljubav.A ja mu fino rekla da me to,ne samo smeta,nego u duši zaboli. A hoću da kažem,pokušala sam i trudila se cijelo vrijeme braka da mu budem najbolja žena.Moj cijeli dan upućen je njemu.On uglavnom i vikende radi.Nikad nije ujutro sam ustao kad sat zazvoni i otišao na posao, a da ja spavam.NAprotiv,ja navijem sat,ja ga budim da ustane,pravim kahvu,pijem s njim i ispratim ga na posao,a onda za svojim obavezama.Nikad nije došao kući s posla da ga ručak nije dočekao,da ga na vratima nisam dočekala.Bila sam kad-kad neraspoložena,ali uglavnom ga s osmjesima dočekujem,uvijek našminkana i koliko-toliko i u kući sređena sa najiskrenijom željom da mu lijepo izgledam.Ma kakve obaveze ja imala (moj posao,obaveze oko dijeta,kućni poslovi) uvijek sam trčala da sve to stignem,da ne osjeti promjenu i da se uvijek osjeća i pored svega drugog, svih obaveza,meni najvažnijim. Mnoge stvari mi je rekao da želi da promijenim,u mnogim je i upravu.Potrudila sam se i promijenila sebe u nekim stvarima. Zapostavila sam sebe,svoje slobodno vrijeme želeći da se zajedno s njim posvetimo nama.A on opet kao da to ne vidi ili to vidi kao nešto što se podrazumijeva.Dođe s posla,ručamo,popijemo kahvu i on ode prileći,a ja opet čekam na njega da se nama posvetimo jer,iskreno,ja njega toliko poželim,ja njega toliko volim.Zato me sve ovo boli tako jako.Sto puta sam sebi rekla da ću od sada drugačije,neće mi više biti tako važan,ali ta odluka začas padne u vodu.Ne mogu,volim ga i previše i mislim ma šta da mi uradi u životu,uvijek ću biti ista prema njemu.U dubini duše kao da se bojim nešto promijeniti ili mu oduzeti nešto što sam mu već pružala kako on meni nebi oduzeo ono što mi pruža jer mislim da se neće boriti za to što je od mene dobijo,damu nije toliko bitno.Kad bi bar jedan dan neko mene tako držo kao što ja držim njega,niko mi od te osobe važniji nebi bio.
Hvala vam svima što ste mi dale priliku da se otvorim i razgovaram s nekim.Drugom nikom reći ne mogu,pa ni mužu,jer niko me ne razumije.


Anonimna bez ikakve uvrede ali ovaj tvoj post zaista pokazuje manjak samopouzdanja.
Ne smijes to sebi raditi. Kad sam procitala tvoj posto dozivjela sam 2 osjecaja:
1. bojis se negdje pogrijesiti prema njemu da ga ne izgubis jer ga ludo volis
2. on je neki opasni lik koji trazi od tebe da sebe mijenjas da bi njemu valjala

Nijedno od ovo dvoje ne valja.
1. zato sto tolerancija i ljubav treba da postoje u braku medjusobno i nema sta ti da njemu extra udovoljavas ako on to isto ne radi za tebe - to onda nije ljubav nego nesto potpuno drugo
2. o ovom bolje i da ne pisem

A sad da se vratim na temu jer je sve ovo OT.
To sto on gleda druge sto Pahuljica rece mozda je neka navika, to kad je gledao drugu iz auta mozda je gledao ide li sta jer ja kada krecem iz auta gledam na sve moguce strane - a onaj dio da je to radio dok je sjedio u autu je samo pretpostavka (odraz manjka samopuzdanja). Ja gledam sve frajere a razlog presmjesan: zivejla sam u 4 grada, bavila se raznim vrstama volonterskog rada, bila u bruka sekcija, i ne zelim biti ne kulturna pa se ne pozdraviti a sve ove aktivnosti su bile sa vecom muskom populacijom. Zaista se pokazalo da tako nekog znam a ne pozdravim se pa saznam naknadno.

Moj ti je savjet okreni se sebi. Ne placi zbog toga. Otidji sa jarancima na kafu, gledajte deckje i kometarisete izgled. Vidjeces koliko je to smijesno. Probaj gledati druge frajere ali bukvalno sve koji naidju i pokusati pozeljeti imati nesto sa njima. Ako zaista svi likovi budu u opticaju jedino sto mogu pomisliti da is nimfomankauser posted image user posted image  a kroz tvoje postove ne bih rekla.
Tako ne brigaj, glavu gore i saljem veliku zagrljajuser posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:41:35   
SailorMoon
Anonimna draga sta radis od sebe? Ako gleda nek gleda, a ti ni slucajno neokreci glavu nego bas kad ga uhfatis napravi scenu i pitaj ga: Zar nije dobro cuo sta si mu pricala, zar nije dosta da si se ti toliko promjenila a on nece da to promjeni iako si mu rekla da ti smeta???
Draga upravu je HanaBana ti se bojis da te on ostavi a on to vidi i dobrooo koristi. Cuj ustajes ujutru?? ccc, nepada mi napamet. zasto da ustajem? pa radim i ja, a i kad sam kuci - kucnih poslova uvjek preko glave. Posveti se malo sebi i pocni i ti malo da gledas jer onda ces i primjetiti da svi muskarci gledaju a i mozda ces i vidjeti da ti moras sebe promjeniti u tom smislu da mu nebudes sluga

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:53:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Možda Đenifer i ima pravo i moram priznati da me rasplakala ponovo.Ako me stvarno ne šljivi,ako me ne poštuje toliko da ne radi to bar u mom prisustvu,pa gdje je tu ljubav.A ja mu fino rekla da me to,ne samo smeta,nego u duši zaboli. A hoću da kažem,pokušala sam i trudila se cijelo vrijeme braka da mu budem najbolja žena.Moj cijeli dan upućen je njemu.On uglavnom i vikende radi.Nikad nije ujutro sam ustao kad sat zazvoni i otišao na posao, a da ja spavam.NAprotiv,ja navijem sat,ja ga budim da ustane,pravim kahvu,pijem s njim i ispratim ga na posao,a onda za svojim obavezama.Nikad nije došao kući s posla da ga ručak nije dočekao,da ga na vratima nisam dočekala.Bila sam kad-kad neraspoložena,ali uglavnom ga s osmjesima dočekujem,uvijek našminkana i koliko-toliko i u kući sređena sa najiskrenijom željom da mu lijepo izgledam.Ma kakve obaveze ja imala (moj posao,obaveze oko dijeta,kućni poslovi) uvijek sam trčala da sve to stignem,da ne osjeti promjenu i da se uvijek osjeća i pored svega drugog, svih obaveza,meni najvažnijim. Mnoge stvari mi je rekao da želi da promijenim,u mnogim je i upravu.Potrudila sam se i promijenila sebe u nekim stvarima. Zapostavila sam sebe,svoje slobodno vrijeme želeći da se zajedno s njim posvetimo nama.A on opet kao da to ne vidi ili to vidi kao nešto što se podrazumijeva.Dođe s posla,ručamo,popijemo kahvu i on ode prileći,a ja opet čekam na njega da se nama posvetimo jer,iskreno,ja njega toliko poželim,ja njega toliko volim.Zato me sve ovo boli tako jako.Sto puta sam sebi rekla da ću od sada drugačije,neće mi više biti tako važan,ali ta odluka začas padne u vodu.Ne mogu,volim ga i previše i mislim ma šta da mi uradi u životu,uvijek ću biti ista prema njemu.U dubini duše kao da se bojim nešto promijeniti ili mu oduzeti nešto što sam mu već pružala kako on meni nebi oduzeo ono što mi pruža jer mislim da se neće boriti za to što je od mene dobijo,damu nije toliko bitno.Kad bi bar jedan dan neko mene tako držo kao što ja držim njega,niko mi od te osobe važniji nebi bio.
Hvala vam svima što ste mi dale priliku da se otvorim i razgovaram s nekim.Drugom nikom reći ne mogu,pa ni mužu,jer niko me ne razumije.



oduvek sam se pitala zasto zena misli da ce biti dobra supruga ako preduzme na neki nacin majcinsku brigu o svome bracnom drugu: probudim ga , stavim mu kafu, napravim jelo , opeglam ga, operem ga, mozda sendvic spremim , ocistim stan   a ja kao zena, zensko bice sredim se koliko-toliko  user posted image    po meni nije dobra zena ona sto radi sve da ugodi muskarcu za mene je dobra zena ona koja zna ko je i sta hoce a muskarac je ceni onakvu  kakva je


da se razumemo ja i peglam i perem i spremam i cistim( al ne zbog njegauser posted image ) i sve ali pored ovo sto sam majka , domacica, cistatcica i ostalo ja sam i jedna zena-supruga njegova i tu trazim sva moja prava

< Poruku je uredio triputmama -- 7.10.2011 11:59:31 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 11:56:07   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: triputmama

oduvek sam se pitala zasto zena misli da ce biti dobra supruga ako preduzme na neki nacin majcinsku brigu o svome bracnom drugu: probudim ga , stavim mu kafu, napravim jelo , opeglam ga, operem ga, mozda sendvic spremim , ocistim stan   a ja kao zena, zensko bice sredim se koliko-toliko  user posted image    po meni nije dobra zena ona sto radi sve da ugodi muskarcu za mene je dobra zena ona koja zna ko je i sta hoce a muskarac je ceni onakvu  kakva je





Potpisujem: Prihfati me kakva sam ili trazi sebi drugu


_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 12:14:41   
Anoniman
Blago vama,kad bih bar bila malo opuštenija i malo važnija samoj sebi.Ja sam njega postavila na prvo mjesto i on to zna.Bezbroj puta mi je rekao da to što radim za njega nikad ne bi iskoristio.A i ovo da kažem.Trudim se smisliti razne sitnice da ga obradujem,izmamim osmjeh.Danas je tekma BiH-Luksemburg kako vjerovatno znate.MM jako voli fudbal i ima veliku želju da ide na takve tekme ponekad.Zbog toga, iako nam trenutno finansijksi nije do toga,ja sam uštedjela svoj, kupila kartu,uplatila prevoz i sve mu to poklonila kao poklončić od mene.Njegova reakcija je bila puna iznenadjenja. Mene je ispunio taj njegov osmjeh,sreća njegova zbog toga.Koliko je bio iznenadjen da mi je rekao:Ti nisi normalna,naravno u pozitivnom kontekstu.I sl stvari tome.Kad bi me samo malo više razumio.Al on me ne može razumjeti,ljuti se kad se ja oneraspoložim zbog njegovih pogleda ka drugim i uporno to negira.Kad god mu kažem nešto što mu ne stima,pa i ovo,on se ljuti,a sve što ja želim je da o svemu mogu s njim pričat.A ne da se ljuti i govori mi kako su sve to gluposti i ne vrijedi pričat o njima i gubit vrijeme.Pa onda prvo moram ponovo uspostavit atmosferu medju nama, a onda ako se mogne i popričat.Ne znam ni sama kako to riješit.Kako da i ja dobijem sebe natrag.

(odgovor članu SailorMoon)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 12:19:41   
Hanady RR
Bome Anonimna trebala si ti umjesto krate za utakmicu i prevoza izveste njega u lokalni kafić sa Tv ekranom i sebe uz njega.

hajde ti malo opuštenije, pa nisi ti njegova mama, ti si mu žena...što si navalila njemu sve želje ipunjavati.
I stvarno ''savršena'' žena nije žena koja kuha, pere, dočekuje s o smjehom ovo-ono. Mislim imamo i mi svoje potrebe...

Ja ti sugerišem da ti malo na sebi poradiš, samopouzdanje ti manjka...
Shvati da to što ga voliš ne smije biti tvoja opsesija...
Ti najprije moraš voljeti sebe više od njega....

A onda draga moja kad ona durgu gleda a i ti s anjim komentiraj kakav je...

ja sam svom rekla ako nađe bolju do mene neka je slobodno dovedeuser posted image

ali sam mu i rekla ako nađem boljeg od njega ja ga dovodim....user posted image

Elem kako on meni tako ja njemu...nije se rodio ko je svakom sve želje zadovoljio.

Opuštenije ti to malo. user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 12:36:05   
Anoniman
A kako sad Hanadi to promijeniti,kako prestati ili manje pružati sve to kad tako radim od početka? odakle krenuti i kako?

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 12:48:16   
mamabb
IZVORNA PORUKA: Anoniman

A kako sad Hanadi to promijeniti,kako prestati ili manje pružati sve to kad tako radim od početka? odakle krenuti i kako?


Jest da si pitala Hanadi ali evo daću si slobodu da ti ja odgvorim :)

Kreni od manjih stavri a ne s neba pa u rebra pa da se pita šta te snašlo. Nego, ostani jednu noć dokasno da sjediš i kažeš lijepo ajd ljubavi da preskočimo sutra ustajanje, da malo odspavam. Umjesto samo njemu trebala si  kupiti dvije karte i ti da ideš s njim na utakmicu.  Kad on spava popodne, lezi i ti s njim. Pozoveš ga da ti opere leđa i kad uradi a ti lijepo kažeš ajd dok si tu proberi taj bijeli veš pa ga potrapaj u mašinu. Ovo su samo neke sitnice, glavnom kad god nešto smisliš da samo njega obraduješ i iznenadiš potrudi se da u toj priči se nalaziš i ti pored njega ,a ne sam on, a ne da  tebi ostane samo sjećanje na njegov izraz lica.

< Poruku je uredio mamabb -- 7.10.2011 12:49:32 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:01:15   
sarisari
mislim da ti necu ništa olakšati svojim komentarom ali to je moje mišljenje, gleda pa sta ako gleda ne znam zasto te to toliko smeta ako samo gleda pa svi mi imamo oči i hvala Bogu vidimo zasto ne bi gledali gledaj i ti frajere :) manja ti je opasno da gleda u tvom prisustvu nego kada je sam

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:08:54   
veeseelaa
heh sad mi sve tolerantne user posted image kao nikom ne smeta da joj partner gleda drugu, aaauuuu
ne budite smiješne
ne radi se kod anonimne možda o ljubomori koliko spoznaja o tome da je ne poštuje, pa za Boga nije ok da u prisustvu svog partnera gledamo druge muškarce/žene
ja sa njim nigdje više ne bi išla i vozdra, rekla bi mu da mi smeta, da me time ponižava i stoga nećemo više nigdje ići zajedno jer me ofiraš

S tim ok je da se baci pogled nekad al kod anonimne je ovo alarmantno




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:10:26   
veeseelaa
a ti sugerišem da ti malo na sebi poradiš, samopouzdanje ti manjka...
Shvati da to što ga voliš ne smije biti tvoja opsesija...
Ti najprije moraš voljeti sebe više od njega....


a i ovo se podrazumijeva, izadji malo bez muža, moraš li se vazda vodati s njim
poradi na sebi, nek ti muž ne bude centar svijeta


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:10:33   
SailorMoon
Ma ja nebi nikako vise trazila izgovor. Samo bi navece rekla, nisam dobro nesta navi sat sebi, ja nemogu sutra ustati. I tako nek jedno jutro ustane sam. drugu vece kazes, kako sis e ljepo naspavala i kako ti je sve lakse bilo i od sad nek sam ustaje. I nek se bas zapita sta i zbog cega se ovako ponasa. I kad te bude pito: Ljepo kazes, kako ti meni, tako ja tebi pa vidi kako je

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:10:52   
Lady26
Wow vesela pa zar i ti sine Brute user posted image
Zar ti nisi jedna od toleratnijih na ovom forumu user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:11:47   
veeseelaa
ako ti meni, tako ja tebi pa vidi kako je


upravo, meni nikad nije bilo jasno fokusiranje i umjeravanje energije u toj količini prema suprugu, ma daaaj



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:13:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Lady26

Wow vesela pa zar i ti sine Brute user posted image
Zar ti nisi jedna od toleratnijih na ovom forumu user posted image


ja jesam al riječ je o anonimnoj, njoj smeta
mm ne gleda druge žene, čak mi bude ofirno koliko uopće ne gleda druge žene
al nije riječ o meni, nego o ženi koja se zbog istog osjeća zanemareno, poniženo i sl
tako da sam se stavila u njenu poziciju a ne moju user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *