|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:16:51   
Lady26
Ma zezam se...
Isto sam prosla....sad mi je smijesno ali do prije 1-2 godine nije bilo, nimalo...
Mada moj muz nikad nije okrenuo glavu za nekom (ostala bi mu na tu stranu user posted image ), samo u prolazu pogleda i to je to...mene je to tako vrijedjalo...ali ja sam to rijesila, razgovorom, rekao mi je u cemu je "fol" i sada uopste ni ne primjetim ako gleda...nekako otkako imam user posted image ne zamaram se tim stvarima, znam da se volimo, nekad manje user posted image -nekad vise ali volimo se....

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.10.2011 13:17:11 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:19:22   
veeseelaa
ma da, nismo svi u istim pozicijama u braku niti inače u životu al kažem kad bi mi smetalo takvo što kao što je slučaj kod anonimne ne bi sa njim nigdje otišla.... naravno prethodno bi iznijela svoje negodovanje, zatražila promjenu ponašanja a do tada neka sam ide gdje hoće al da me na takav način degradira o neeeeee




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:22:19   
veeseelaa
znam da se volimo, nekad manje user posted image -nekad vise ali volimo se....


bez obzira, nepristojno je okretanje za drugim ženama il muškarcima u prisustvu partnera
To je meni ponižavajuće, ružno itd
nije bitno dal me voli il ne al ponašanje mora biti ok sve dok smo ja i moj partner u braku



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:22:39   
Hanady RR
Ja sam super tolerantna ali je štos da moj suprug ima razloge također da bude tolerantan.user posted image

Znači sve što može on mogu i ja, tako živimo i savršeno mu je jasno kao i meni da oči su gledanje.

Ono Anonimna što ti treba da uradiš jeste da počneš misli na sebe. Mjenjaj se svaki dan postepeno ali mjenjaj.
Vesela je sasvim u pravu, nije pitanje ljubomore nego poštovanja.
Ali ti moraš zaslužiti to poštovanje, a to ćeš samo na način da izgradiš samopoštovanje koje tebi eminentno nedostaje.

Naime, ti njemu iz poštovanja da bdueš brižna supruga i ''savršena'' kuhaš i pereš i čistiš i pustiš da on odspava.
Iz poštovanje prema tebi taj bi u danima slobodnim trebao da se probudi prije tebe, napravi ti kafu i pozove te na istu.
Ako on neće a ti mu sugeriši...
Reci uz taj postavljeni ručak...
Sutra kafu pijemo u 9 sati, molim te napravi nam da zajedno popijemo.
Ovo je sada banalan primjer ali uvedi neke promjene polako ali sigurno koje će te dovesti do stadija da on mora pokazati poštovanje tebe kao žene ( mislim na bračnu saputnicu a ne spol u ovome komtektu) na isti način na koji ti smatraš da poštuješ njega, pa ćete doći i u stadij da on a ni ti ne gledate druge žene tj-muškarce ako je to zaista ono što tebi smeta i kvari tvoj doživljaj poštovanja u braku.

Odmah da ti kažem...
Ja nisma do onih žena koje smatraju da poštujem muža tako što mu kuham, perem, pustim ga da spava i kuham mu kafu.
Ali to su opet neke konvencionalne vrijednosti koje su u tebi i sa kojima si ti vjerovatno živjela u nekom primjeru svoje mame, svekrve itd...pa se ne bih u to mješala. To ćeš teško promjeniti ali da naučiš gopodina da te poštuje i da sebe naučiš samopouzdanju to možeš a i draga moja moraš.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:25:21   
Lady26

IZVORNA PORUKA: Lady26

Mada moj muz nikad nije okrenuo glavu za nekom (ostala bi mu na tu stranu user posted image ), samo u prolazu pogleda i to je to...

Znaci n i k a d..... mislim u mom prisustvu....to bi mu bilo zadnje al fakat....
Divna sam, krasna, sve super ali znam doooobro ujesti....
To mi je dno dna....


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:26:28   
sang
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

heh sad mi sve tolerantne user posted image kao nikom ne smeta da joj partner gleda drugu, aaauuuu
ne budite smiješne
ne radi se kod anonimne možda o ljubomori koliko spoznaja o tome da je ne poštuje, pa za Boga nije ok da u prisustvu svog partnera gledamo druge muškarce/žene
ja sa njim nigdje više ne bi išla i vozdra, rekla bi mu da mi smeta, da me time ponižava i stoga nećemo više nigdje ići zajedno jer me ofiraš


S tim ok je da se baci pogled nekad al kod anonimne je ovo alarmantno






upravo se o ovome radi. Nije u ovom slučaju ljubomora u pitanju nego baš ova spoznaja o nepoštivanju.A znam koliko ja njega poštujem i da to nisam ni pod razno zaslužila.on mene jednostavno ne razumije.Poznanici su mu žene uglavnom i jako i ljubazno pozdravlja, na poslu sve žene s kojim je takođe jako ljubazan, s njima doručkuje,pije podnevnu kahvu,zeze i sl. A još i gleda žene i to kad je sa mnom pa dokle moja tolerancija treba ići
? u suštini tu nema ništa loše u svemu ovom,ali da smeta,smeta. i kako sve ovo riješiti a ne izgubiti ga i ne upropastiti brak.?

a na tekmu bih išla i ja s njim,išli smo već skupa, a ovaj put ne mogu zbog bebice od 3 mjeseca,dojim.a njga sam eto htjela obradovat.

kako,kako,kako?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:27:25   
sang
ovo sam ja - sang. necu više da budem anonimna,nema potrebe.

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:29:56   
koka i po
meni to ne smeta.doklegod oci gledaju a ruke ostanu u džepovima.oci su za gledanje a ruke zna se zasto su.za "prevaspitavanje" nisam sigurna da ce uspjeti jer se vecinom davno stecene navike rijetko iskorjene.ja se vodim onom ...milo za drago....sta cu takva sam kakva sam ...a smatram da je to jedan od razloga sto jos uvjek mm pazi sta radi.user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:31:22   
Lady26
IZVORNA PORUKA: sang

upravo se o ovome radi. Nije u ovom slučaju ljubomora u pitanju nego baš ova spoznaja o nepoštivanju.A znam koliko ja njega poštujem i da to nisam ni pod razno zaslužila.on mene jednostavno ne razumije.Poznanici su mu žene uglavnom i jako i ljubazno pozdravlja, na poslu sve žene s kojim je takođe jako ljubazan, s njima doručkuje,pije podnevnu kahvu,zeze i sl. A još i gleda žene i to kad je sa mnom pa dokle moja tolerancija treba ići
? u suštini tu nema ništa loše u svemu ovom,ali da smeta,smeta. i kako sve ovo riješiti a ne izgubiti ga i ne upropastiti brak.?
a na tekmu bih išla i ja s njim,išli smo već skupa, a ovaj put ne mogu zbog bebice od 3 mjeseca,dojim.a njga sam eto htjela obradovat.

kako,kako,kako?


Ostro mu reci da ti to smeta, da te to ponizava!!!
Neces slagati nista....ali stvarno....
Nema razloga da ga izgubis niti da upropastis zbog toga brak....

< Poruku je uredio Lady26 -- 7.10.2011 13:32:11 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:33:25   
Hanady RR
Ja sam ti već napisla.

Ne trebaš ti ništa raditi posebno nego mu dati doznanja šta je u tvojoj glavi poštovanje bra�noga druga.
Ako to do sada nije shavtio iz tvoga ponašanja prema njemu, onda mu ukaži na isto.

Nek on tebi (ta�nije brate sam sebi ponekad) skuha, opere, stavi kafu kupi karte i pošalje negdje bez tebe.

Ne zna sam...reci mu...

A gledaj i ti...user posted image

Svakog ljepotana lijepo iskomentiraj...
Bome da ti kažem u ovim mlađim generacijama ima finih za vidjeti.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:33:35   
Anoniman
Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:34:26   
Anoniman
mene samo nije jasno...kako to odjednom...mislim to su tipovi, znaci da se oni i prije braka okretao za drugim zenama...je li tako..ili? i kako to onda odjednom pocne da smeta, ako vec znas za koga si se udala?
priznajem da mi nis nije jasno...mislim, nije mi jasno da se ljudi mogu odjednom promijeniti

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:36:23   
koka i po

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!





nece....ako se ti pravilno postavis tj....ako shvati da ni ti nisi bas "igracka"

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:36:39   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!



Ma daj nigdje veze.user posted image

Čuj molim te...pa sad ja trebam biti ćorava...user posted image
Mislim kako d ane vidim nekoga lijpog, pristojnog, zgodnog, prodornog pogleda.user posted image

I gdje počinje od pogleda...od pogleda do ''kuraža'' da piće pošalje nekome treba proći vremena.user posted image

A ako zaista dođe u fazu da to poželi toliko da je ima, e onda nema gledanje ništa sa tim sve ostalo u tom braku je totalno neadekvatno postavljeno.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:41:29   
Hanady RR
A snag ti si u jednoj fazi maloj...user posted image
Beba je mala, osjećaš se prikovana za nju, dojiš...dani ti počinju biti kao godina. Osjećaš se zatvoreno, a on svaki dan ide na posao, viđa druge osobe....
Sve će to doći na svoje...polako.
Mislim nemoj sada biti ni čangrizava mama male bebe da dođeš do nekoga cilja koji prije i nije bio u petama da misliš o tome.

Nemaš ti razloga toliko dumati.

Sebe malo prodrmaj a onda ćeš i njega.user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:42:59   
HanaBana
Mila sang.
razumijem da si sretna kad je on sretan i razumijem da zelis da ga iznenadis kao sve mi svoj m, ali ne razumijem da ti ne zelis biti sretna radi sebe same.
Kazes rekla si mu da ti to smeta a on se zbog toga naljutio i onda opet se ti trudis da sve bude ok. Opet se vracam na onaj svoj prvi komentar, a to je da ti imas strah u sebi, da li da te ostavi, ili je nesto drugo u pitanju.

Pokusaj sa sobom porazgovarati i otkriti u sebi odakle dolazi prvo taj strah a sve ostali ce se posloziti. Radi na tome, preispitaj sebe koliko si trenutno sebi bitna i vrijedna i slozi viziju kakavu zelis biti i kreni hrabro bez ustezanja i straha.

Kada ti nesto smeta to se sjedne fino za sto i otvori se i nabroji. Ako se druga strana naljuti zbog toga onda i ti treba da se naljutis i smanjis svoje silne obaveze prema njemu sve dok on ne shvati da je jako bitno da saslusa ono sto te boli, sto ti smeta a ne da ti uvjek sve to zatrpas u sebi kao da se nista nije desilo i onda malo se nesto medju vama prodrma i opet sve po starom, pretpostavljam da se osjetis lose i sve tako. To nije rjesenje.
kada nesto nekom zelis reci u lice ne pakuj mu to narocito ne svom muzu zato sto ne zelis da se naljuti nego u 2 recenice reci sta ti smeta: Slusaj, moram razgovarati. Meni smeta i boli me to sto gledas non stop sve druge zene dok smo zajedno. Hocu da znam razlog i zelim da to prestanes raditi.
Nema tu velike rapsrave. Da bi te ljudi razumjeli probaj krenuti asertivno: tacno sta ti smeta uz emocije i prijedlogom kako rijesiti. Bolje ce te shvatiti a ati ces se osjecati "snaznije" i dobice osjecaj samopouzdanja.

Vjerujem da ti nije lako ali trenutno stanje samo TI mozes promijeniti tako da promijenis sebe ali kako tebi odgovara a ne njemu jer jedino tako ces biti sretna. Po ovovme sto pises rekla bih da u vaso bracnoj zajednici samo on treba da bude sretan i sve ce biti ok, a to ne valja jer onoga dana kada prelije mozes zazaliti za trenucima koje si posvecivala njemu i zapostavljala sebe pa da odes u drugu krajnost.

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:44:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!


eeeeeee...iz tvojih usta u bozije usiuser posted image user posted image
user posted image
ja ga svaki dan gledamuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:46:18   
koka i po
bjez ba dadada razocarala si me user posted image
hanabana...odlican post.....sang procitaj ga jos koji putuser posted image


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:51:21   
sang
IZVORNA PORUKA: HanaBana

Mila sang.
razumijem da si sretna kad je on sretan i razumijem da zelis da ga iznenadis kao sve mi svoj m, ali ne razumijem da ti ne zelis biti sretna radi sebe same.
Kazes rekla si mu da ti to smeta a on se zbog toga naljutio i onda opet se ti trudis da sve bude ok. Opet se vracam na onaj svoj prvi komentar, a to je da ti imas strah u sebi, da li da te ostavi, ili je nesto drugo u pitanju.

Pokusaj sa sobom porazgovarati i otkriti u sebi odakle dolazi prvo taj strah a sve ostali ce se posloziti. Radi na tome, preispitaj sebe koliko si trenutno sebi bitna i vrijedna i slozi viziju kakavu zelis biti i kreni hrabro bez ustezanja i straha.

Kada ti nesto smeta to se sjedne fino za sto i otvori se i nabroji. Ako se druga strana naljuti zbog toga onda i ti treba da se naljutis i smanjis svoje silne obaveze prema njemu sve dok on ne shvati da je jako bitno da saslusa ono sto te boli, sto ti smeta a ne da ti uvjek sve to zatrpas u sebi kao da se nista nije desilo i onda malo se nesto medju vama prodrma i opet sve po starom, pretpostavljam da se osjetis lose i sve tako. To nije rjesenje.
kada nesto nekom zelis reci u lice ne pakuj mu to narocito ne svom muzu zato sto ne zelis da se naljuti nego u 2 recenice reci sta ti smeta: Slusaj, moram razgovarati. Meni smeta i boli me to sto gledas non stop sve druge zene dok smo zajedno. Hocu da znam razlog i zelim da to prestanes raditi.
Nema tu velike rapsrave. Da bi te ljudi razumjeli probaj krenuti asertivno: tacno sta ti smeta uz emocije i prijedlogom kako rijesiti. Bolje ce te shvatiti a ati ces se osjecati "snaznije" i dobice osjecaj samopouzdanja.

Vjerujem da ti nije lako ali trenutno stanje samo TI mozes promijeniti tako da promijenis sebe ali kako tebi odgovara a ne njemu jer jedino tako ces biti sretna. Po ovovme sto pises rekla bih da u vaso bracnoj zajednici samo on treba da bude sretan i sve ce biti ok, a to ne valja jer onoga dana kada prelije mozes zazaliti za trenucima koje si posvecivala njemu i zapostavljala sebe pa da odes u drugu krajnost.


E baš je ovako.Uglavnom je on taj koji treba da bude sretan da bi sve bilo ok jer on misli da sam ja najsretnija žena s njim,drugačije mu ne smijem ni reći jer odgovor na to nije razumijevanje nego izjava da je to moja stvar što nisam najsretnija,da on meni sve pruža.Nije da ne pruža,pruža mi i pažnju i ljubav i pomaže mi vrlo često,ali je i jako svojeglav kad su ovakve stvari u pitanju.Mene kritizira stalno kad mu kažem da mi nešto smeta  govori da moje nije ok i da on ne treba učitelja koji će ga učit kako da se ponaša.On to zna.Tako se završi moj pokušaj da mu kažem da mi nešto smeta.Uvijek se nadam da će reći da sam upravu,ali ne,završi ovako,s velikim nerazumijevanjem i ljutnjom s njegove strane.A meni ta ljutnja,ne znam ni ja zašto,teško pada.KAo da mi ona daje do znanja da on mene i ne voli toliko.Mogla bi do sutra plakat što bi on prišo,zagrlio me i pokušao fino porazgovarat.U toj ljutnju me tako nekako zna uvrijediti,ispadne da je sve moje pogrešno,da sam dijete i odatle vjerovatno taj strah.Osjećam se poniženo.Još ću pisati,plaće bebica sada:)

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:55:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

bjez ba dadada razocarala si me user posted image


pa nemam ja 50 kuka da se sjecam sean connery-a kad je bio mladuser posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 13:58:10   
HanaBana
E moja sang otvaras li se otvarasuser posted image user posted image user posted image Jubim ja tebe i drago mi je sto se otvaras jer vidim nije samo problem sto to on nesto/nekog gleda - to je samo kap na casi.
Osjecam da si prisiljena da budes sretna na nacin kako to on zeli.
Digni glas, lupi sakom od sto i pod hitno na razgovor. Bebicu nek ti pricuva kolegica a ti fino rezervisi vama trpezarijski sto i na debeli razgovor i ne dozvoli SEBI da posustanes dok svoje ne ostvaris. Pod ovim ne mislim na "bijesne gliste" nego na osnove koliko-toliko kvalitetne bracne zajednice. Sve sto budes govorila opisi osjecajima i trazi promjenau, jer on je to uradio tebi. Nije mu nesta godilo, natjerao te da to promijenis i njemu je super. Ti si promijenila misleci da se on biti zahvalan na tome ali ne on ide dalje a ti gubis volju za promjenom i pucas.
To sebi nikako ne smijes dozvoliti jer bebica treba da ima uzor snazne i hrabre majke a ne da uci da se zbog muskih mora mijenjati!

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 14:00:04   
chuci
mene baš interesuje od kada traje ovakvo njegovo ponašanje, odnosno otkad je tebi to počelo smetati.
je li oduvijek?
je li otkad ste se vjenčali?
je li otkad si zatrudnila?
je li otkad si se porodila?
ili je neka druga prekretnica bila?

možda je on pogledao tu žensku, kad ste išli iz bolnice jer je htio da vidi da ne bi ona krenula pa da je ne udari autom. to mi je sasvim logično. neko spomenu i ja gledam na sve strane kad krećem s autom pogotovo ljude koji stoje u blizini.

ima li razloga da tvoj muž tebe ne voli? mislim da nema.

porođaj i vrijeme poslije porođaja je stresno za ženu, svašta se vrzma po glavi, situacija u kući se mijenja, dolaze novi prioriteti itd. samo polahko.


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 14:03:12   
koka i po

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: koka i po

bjez ba dadada razocarala si me user posted image


pa nemam ja 50 kuka da se sjecam sean connery-a kad je bio mladuser posted image user posted image



dobro se drzim jelde user posted image ...



_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 14:06:28   
koka i po
sang...
napad je najbolja odbrana.samim tim sto za sve krivi tebe skida krivnju sa sebe .mozda mu treba neko da mu dokaze da nije bas toliko idealan koliko on misli da jeste.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 14:25:49   
sang
IZVORNA PORUKA: HanaBana

E moja sang otvaras li se otvarasuser posted image user posted image user posted image Jubim ja tebe i drago mi je sto se otvaras jer vidim nije samo problem sto to on nesto/nekog gleda - to je samo kap na casi.
Osjecam da si prisiljena da budes sretna na nacin kako to on zeli.
Digni glas, lupi sakom od sto i pod hitno na razgovor. Bebicu nek ti pricuva kolegica a ti fino rezervisi vama trpezarijski sto i na debeli razgovor i ne dozvoli SEBI da posustanes dok svoje ne ostvaris. Pod ovim ne mislim na "bijesne gliste" nego na osnove koliko-toliko kvalitetne bracne zajednice. Sve sto budes govorila opisi osjecajima i trazi promjenau, jer on je to uradio tebi. Nije mu nesta godilo, natjerao te da to promijenis i njemu je super. Ti si promijenila misleci da se on biti zahvalan na tome ali ne on ide dalje a ti gubis volju za promjenom i pucas.
To sebi nikako ne smijes dozvoliti jer bebica treba da ima uzor snazne i hrabre majke a ne da uci da se zbog muskih mora mijenjati!


Draga moja HanaBana i sve ostale, e ovako je kao što ti napisa.Gubim volju za promjenom i polahko pucam,boli me u prsima koliko mi se nakupilo,ali nikako da ga počnem manje voljeti,volim ga više od svega.Sa svojim nerazumijevanjem, ljutnjom na sve što kažem da mi smeta, učinio je da nemam puta više porazgovarati s njim i da shvatim da njemu nije bitno kako se ja osjećam zbog nekih njegovih postupaka koji su za njega sasvim uredu,bitno je kako se on osjeća samo i bitno je da mu ja ništa ne prigovorim po pitanju bilo čega. Toliko puta sam pokušala razgovarati s njim, ali nisam uspjela jer prvenstveno mu bude krivo što nastupim na povrijeđen i ozbiljan način,pomalo neraspoložen način i to ga naljuti i onda prvo moram moliti da normalno popričamo oko toga,da se ne vrijeđa čim se kaže da nešto njegovo nije ok,pa tek onda ako uspijem dobit nešto.Odgovor je kritika,kako sam ja nezrela,kako to moje nije ok i kako mu ne treba učitelj ili ako se baš naljuti odgovor je odlazak u sobu i legne spavati ili odgovara:nemam ti šta reći ili šuti.A ja nemam snage da ga otpilim nego sam uporna da ga natjeram da priča.Bože blagi.I kako onda da popričam s njim.Sad već mislim da moj pokušaj da mu nešto dočaram kao ozbiljno i da popričamo ozbiljno i primjenjujemo to na brak što se dogovorimo više i ne shvata ozbiljno nego jedva čeka da završimo priču  i opet kao da nismo ni pričali,po starom.U svemu drugom on je super.Voli me,ali razumijevanja nigdje.I iskreno,najviše od svega bih voljela da njemu ovo sve ovako mogu reći znajući da će me razumit, podržat, ozbiljno shvatiti i dogovoriti se sa mnom na lijep način.Jer po mom viđenju, partneri treba da urade sve jedno za drugo,da ne čine ono što jedan izravno kaže da mu smeta.I da tu nema ljutnje.Po ovom svemu je tako,bitno je da je on sretan, a to je na jedan način između redova i rekao rečenicom:ti promjeni kod sebe neke stvari,nemoj da ti sve bude krivo,ne prigovaraj i onda se ni ja neću ljutiti.A ova rečenica je bila odgovor na moje pitanje:možeš li za mene bar promijeniti to da kad se i desi svađa među nama da o tome normalno pričamo s ljubavlju i nježnostima i ciljem da je riješimo konstruktivno,a ne da budeš ironičan i s ljutnjom sve.Ne znam.Voljela bih razgovarati s njim kako HanaBana kaže,ali dajte mi savjet kako da dobijem njegovu ozbiljnu  pažnju na to,da to sve prođe bez bezvoljnosti,sebičnosti i ljutnje s njegove strane.Uvijek misli da je u svemu upravu.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *