|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 15:29:24   
HanaBana
mila napisala sam ti u ppuser posted image
Okreni se sebi. Stavi ga malo po strani. Udovolji sebi koliko i njemu a onda nekako sve polako dolazi na svoje.
Za ono sto njemu ucinis da bude sretan uradi taj dan i za sebe nesto da ti budes sretna nesto sto nema veze sa njim, a onda cete imati vise razumjevanja jedno za drugo. Ti mozda izgledas njemu ko gundjalo ali to tvoja bol, progovara iz tebe a on kao da je navikao na to jer od tvojih obaveza i njegovom posla nema priliku da te vidi u drugom svijetu kakava zaista jesi. U stvarnosti koliko skontah ti si jedna pozitivna osoba puna duha i zeljna smijeha. Osvijesti to u sebi da i on vidi onu extra stranu u tebi jer peglanjem, ustajanjem i trckaranjem oko njega to bas i nemas kad pokazati. Kad se ti nasmjesis i kazes je li da je zgodna ona sto prodje, pa ga zagrlis u tom trenutku osvjestices onu osobu koja se voli zezati pa ce ti njegovo gledanje postati smijesnu. Shvati ti si zena, majka ali prije svega si OSOBA za sebe i ozivi tu ososbu u sebi. Ne daj joj vise da spavauser posted image user posted image


_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu sang)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 19:29:41   
umahmed
sve je dobro dok ti reagujes tako to znaci da ti je stalo.

Probaj se malo distancirati od njega,presutit mu na par stvari,malo se zadati oko sebe,dotjeraj se i izadji sa drugaricama a da on ostane kuci,kada se vratis pricaj kako si uzivala,probaj na neki nacin da izbacis to sebi iz glave.
Ako ti mislis da je to sve badava,da ce on i dalje gledati a tebi to smetati pokusajte sa strucnom pomoci.

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 19:52:11   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!



Ma dajte! Oci jesu za gledanje,ali i to gledanje treba imati svoje granice. Ovo si super rekla,od pogleda sve pocinje,jer pogled je strijela koja zauvijek ostavlja trag u srcu onog koji je odapinje.
Ali hajde,manje je bitno sta ko misli,gledat` jal ne gledat`...uglavnom draga moja nije visak to sto ugadjas svom muzu od kuhanja,peglanja i sl,ali ostavi mjesta i za sebe,nemoj nikada dozvoliti da ti muz bude sva okupacija u zivotu,jer bogami sutra ce on u jedan kabur,a ti u drugi i svako ce za sebe racun polagati.Zato,ispuni dan onim sto tebi godi,a naravno,razgovor,razgovor,razgovor...lijep nacin,mirno.
Trudi se da ne gledas u pravcu u kojem on gleda i naoruzaj se samopouzdanjem.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 19:56:18   
umahmed
draga seng,on kao da je odgojen u jednoj pravoj patrijahalnoj porodici gdje je muskarac uvijek u pravu,gdje mu se nista ne smije reci,gdje zena ovijek mora biti po strani i govoriti DA DRAGI.

imas bebicu,nesto najljepse na ovom svijetu,posveti se njoj i sebi. Njega malo stavi kako ti i druge kazu postrani,malo se distanciraj ma koliko te to boljelo,probaj zbog svog psihickog zdravlja. Prioritete malo pomjeri beba,ti ...pa onda on. Pokazi mu,neka malo osjeti. Nemoj mu skuhati sto voli,budi malo drska. Probaj pa neka vidi sta je imao a sta bi mogao da izgubi. Budi hrabra i samouvjerena,ti to mozes i moras zbog sebe i bebe.

Muskarci nevole kada im ide sve glat,oni su slabi i ludi bez zene. Vjeru kada bi otisla par dana kod svojih ili negje,kukao bi i moli da se vratis. Pazi na sebe i budi odlucna i hrabra pleaseuser posted image

(odgovor članu umahmed)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
7.10.2011 20:56:40   
Rabi
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jesu oči za gledanje-ali od pogleda sve i počinje!!!
Danas će gledati, sutra želiti, a preksutra imati!



Ma dajte! Oci jesu za gledanje,ali i to gledanje treba imati svoje granice. Ovo si super rekla,od pogleda sve pocinje,jer pogled je strijela koja zauvijek ostavlja trag u srcu onog koji je odapinje.
Ali hajde,manje je bitno sta ko misli,gledat` jal ne gledat`...uglavnom draga moja nije visak to sto ugadjas svom muzu od kuhanja,peglanja i sl,ali ostavi mjesta i za sebe,nemoj nikada dozvoliti da ti muz bude sva okupacija u zivotu,jer bogami sutra ce on u jedan kabur,a ti u drugi i svako ce za sebe racun polagati.Zato,ispuni dan onim sto tebi godi,a naravno,razgovor,razgovor,razgovor...lijep nacin,mirno.
Trudi se da ne gledas u pravcu u kojem on gleda i naoruzaj se samopouzdanjem.

I ja bih jos dodala, sredjuj se i izlazi malo cesce....Mozda je previse siguran u tvoju ljubav pa tako i razgleda okolo ne razmisljajuci kako se ti osjecas!
I ja sam ZA gledanje, gledamo nekad zajedno... ali kad muskarac bleji ko tele, onda je to vec nesto!!!! I meni bi to licno smetalo!


_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
8.10.2011 1:07:50   
milenium

IZVORNA PORUKA: HanaBana

mila napisala sam ti u ppuser posted image
Okreni se sebi. Stavi ga malo po strani. Udovolji sebi koliko i njemu a onda nekako sve polako dolazi na svoje.
Za ono sto njemu ucinis da bude sretan uradi taj dan i za sebe nesto da ti budes sretna nesto sto nema veze sa njim, a onda cete imati vise razumjevanja jedno za drugo. Ti mozda izgledas njemu ko gundjalo ali to tvoja bol, progovara iz tebe a on kao da je navikao na to jer od tvojih obaveza i njegovom posla nema priliku da te vidi u drugom svijetu kakava zaista jesi. U stvarnosti koliko skontah ti si jedna pozitivna osoba puna duha i zeljna smijeha. Osvijesti to u sebi da i on vidi onu extra stranu u tebi jer peglanjem, ustajanjem i trckaranjem oko njega to bas i nemas kad pokazati. Kad se ti nasmjesis i kazes je li da je zgodna ona sto prodje, pa ga zagrlis u tom trenutku osvjestices onu osobu koja se voli zezati pa ce ti njegovo gledanje postati smijesnu. Shvati ti si zena, majka ali prije svega si OSOBA za sebe i ozivi tu ososbu u sebi. Ne daj joj vise da spavauser posted image user posted image



user posted image

(odgovor članu HanaBana)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
8.10.2011 8:39:20   
Emica_sa
Znate sta je meni cudno,kada se otvori jedna ovakva tema koju cu nazvati debilnom,za tren oka se napise 5 strana,a kada neko postavi neko pitanje za dijete nigdje nikoga da odgovoriuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
8.10.2011 9:22:56   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Znate sta je meni cudno,kada se otvori jedna ovakva tema koju cu nazvati debilnom,za tren oka se napise 5 strana,a kada neko postavi neko pitanje za dijete nigdje nikoga da odgovoriuser posted image

pa ne znaju žene možda odgovor, a na ovo sve znaju user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
8.10.2011 11:58:39   
Banana
primjetim kad pogleda čak i dok sam ja za volanom... i šta uradim... mlatnem ga user posted image  

_____________________________

Ja Hadi, Ja Mudžibu...

3 IUI -

user posted image došlo samo

i drugo user posted image došlo samo

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 14:08:13   
Anoniman
Ja sam druga Anonimna:) A šta biste pomislile i da li bi išta pomislile,bile ljubomorne ili sl. da vam vaš mužek ispriča o novoj kolegici. Priča tipa došla je nova kolegica na posao,jako je vrijedna, i sama radi neki projekat i o tome vam ispriča.A kad ga pitate kako izgleda,on vam kaže pa eto,onako. Biste li bile ljubomorne?A ta kolegica je,vi znate, i izgledom lijepa.Bi li Vam to značilo nešto u smislu da bi ona na vašeg mužeka mogla ostavit poseban dojam,da bi nešto vaš muž mogao počet razmišljati o njoj jer vi znate već da on cijeni žene koje nešto u životu postižu?Bi li vas proganjala ljubomora i biste li se pitale dok je on na poslu, a znate da je i ta kolegica na poslu,šta on radi i da li s njom provodi više vremena zbog gore navedenog?

(odgovor članu Banana)
  Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 14:13:51   
koka i po
bezveze se zamaras.vazno je razgraniciti normalnu ljubomoru od klinicke.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 14:24:41   
Hanady RR
Joj anonimna 2...pa možda njemu ne izgleda tako dobro...mislim stvar je ukusauser posted image
Ja sam znala suprugu pokazati fotografije nekih žena i kažem da je lijepa i fina..a on meni kaže ''ma čaplja''user posted image

A sve i da on misli da je ona zgodna i dobra ženska..čemu sikiracija.user posted image

Meni ovdje nema potrebe za ljubomorom stavrno...nekada mi se čini da u nedostatku problem u životu znamo napraviti male drame...al bolje ti je stavi kamen u cipleu nek te žulja...nego da sebe bezpotrebno sikiraš ovim.user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 14:49:57   
Anoniman
A meni je puno misli u glavi. Šta ako on sad bude provodio više vremena sa njom na poslu nego ostalim,šta ako mu to što je ambiciozna se svidi, a znam da cijeni žene koje su takve,koje nešto postižu i rade,šta ako ovo,šta ako ono.... I ja sam puno toga postigla u životu,puno toga,ali šta ako je ona u njegovoj glavi sad vrijednija od mene zbog toga što radi i svidi mu se.Kako biste vi to shvatile da je vaš muž u toj situaciji. A kao i kod sang i moj muž je jako ljubazan sa ženama i zna puno više žena nego muških. U glavi mi je alarm.

(odgovor članu Hanady RR)
  Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 14:50:20   
henna ze
meni na živce idu ove žene što misle ako muž ima zgodnu pametnu kolegicu..eto prevare na vidiku...joj kako mi ovo živce diže..



_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 15:07:25   
Anoniman
user posted image zasto ako je zena lepa pametna zene, koleginice pocinju da je izbegavaju user posted image   supruge da je preziru ,ako je zena lepa ne znaci da ce sa bilo icijem muzem nesto , ne znaci da je laka da ce sa svakim  ,
znam par slucajeva da zena nije ni zgodna ni vrijedna ali muz je prevario sa tom pa onda je znak pitanja sta bi i zasto

zeno draga anonimna kuliraj  oslobodi se negativnih misli i uzivaj sa muzem


da ti ja ispriam :

kad sam cura bila imala kolegu koji se  non-stop se raspitivo demek  preko drugaria dje izlazim  sta radim i bla bla covek ozenjen ima 3 dece , meni je na pocetku bilo smijesno ali me posle stvarno ljutilo pa ne  zavodim nicije muzeve i ne mora me vala ni njegova supuga analizirati sama ili se zezati na moj racun od ljubomore kao evo sutra ce ona da dodje a ovamo bi se od muke pojela stvarno mi je to smetalo zasto sta se to neko zamislja da nekog kuci analizira , moj izgled , meneuser posted image supruga bi me ljutito gledala kad bi se  srele slucajno a meni je to strasno ljutilo jer ona nije mene ppznavala vec je sve od muza verovatno cula  mislim halo user posted image

(odgovor članu henna ze)
  Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
9.10.2011 15:25:29   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam druga Anonimna:) A šta biste pomislile i da li bi išta pomislile,bile ljubomorne ili sl. da vam vaš mužek ispriča o novoj kolegici. Priča tipa došla je nova kolegica na posao,jako je vrijedna, i sama radi neki projekat i o tome vam ispriča.A kad ga pitate kako izgleda,on vam kaže pa eto,onako. Biste li bile ljubomorne?A ta kolegica je,vi znate, i izgledom lijepa.Bi li Vam to značilo nešto u smislu da bi ona na vašeg mužeka mogla ostavit poseban dojam,da bi nešto vaš muž mogao počet razmišljati o njoj jer vi znate već da on cijeni žene koje nešto u životu postižu?Bi li vas proganjala ljubomora i biste li se pitale dok je on na poslu, a znate da je i ta kolegica na poslu,šta on radi i da li s njom provodi više vremena zbog gore navedenog?


Ako primjetim da prica o njoj na poseban nacin (svaka zena poznaje svog muza i otprilike dobro kuzi i najmanju gestikulaciju),bila bih vjerovatno ljubomorna,ali ne znam bih li mu dala do znanja.Ja sam naucila da je u zivotu sve moguce.Ma koliko da sad vjerujem svom muzu,ja se ne lupam u prsa da se sutra mozda nece desiti momenat strasti na kojem ce pokleknuti,mogu samo moliti Boga da se ne desi.
Et` moja druga Anonimna :),ja tako mislim.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
10.10.2011 17:19:17   
sabinos
IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Anoniman


Ako primjetim da prica o njoj na poseban nacin (svaka zena poznaje svog muza i otprilike dobro kuzi i najmanju gestikulaciju),bila bih vjerovatno ljubomorna,ali ne znam bih li mu dala do znanja.Ja sam naucila da je u zivotu sve moguce.Ma koliko da sad vjerujem svom muzu,ja se ne lupam u prsa da se sutra mozda nece desiti momenat strasti na kojem ce pokleknuti,mogu samo moliti Boga da se ne desi.
Et` moja druga Anonimna :),ja tako mislim.


e potpisujem jasmin,niko ne zna sta ga ceka.i upravo je to razlog zasto ne treba glavu razbijati i smisljati tamo neke scenarije.das sve od sebe da sve bude kako treba,da brak funkcionise a on ako hoce da ima drugu-vala sretno mu!

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
10.10.2011 17:23:13   
reallove
Draga anonimna,ne sekiraj se,svaki voli da pogleda malo sa strane,mm je isto radio u pocetku,sad vise ne radi,valjda je ostariouser posted image ...a i mi nekad pogledamo,ako cemo iskreno

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
10.10.2011 18:10:18   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ja sam druga Anonimna:) A šta biste pomislile i da li bi išta pomislile,bile ljubomorne ili sl. da vam vaš mužek ispriča o novoj kolegici. Priča tipa došla je nova kolegica na posao,jako je vrijedna, i sama radi neki projekat i o tome vam ispriča.A kad ga pitate kako izgleda,on vam kaže pa eto,onako. Biste li bile ljubomorne?A ta kolegica je,vi znate, i izgledom lijepa.Bi li Vam to značilo nešto u smislu da bi ona na vašeg mužeka mogla ostavit poseban dojam,da bi nešto vaš muž mogao počet razmišljati o njoj jer vi znate već da on cijeni žene koje nešto u životu postižu?Bi li vas proganjala ljubomora i biste li se pitale dok je on na poslu, a znate da je i ta kolegica na poslu,šta on radi i da li s njom provodi više vremena zbog gore navedenog?


da misli nesto pokusati s njom, sumnjam da bi ti je spominjao, pa nije luduser posted image a i ta kolegica, otkud znas da bi se upustila s ozenejnim muskarcem, ako je takva kao sto si je poisala- ambiciozna i lijepa, sumnjam da bi joj bingo bio ozenjen muskarac, valjda bi ganjala nekog koji joj dolikuje, mislim da prije neke jadnice i sponzoruse ganjaju ozenjene nego ambiciozne i lijepe zene...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 8:20:13   
Anoniman
Ma u mog muža kao i kod sang su sve samo žene na poslu s kojim provodi dan,ispija kafe,doručkuje i razgovara.Uglavnom je sam s njima,muškaraca više nema.Ima još jedan,dva koji su rijetko prisutni.A nije stvar u njima,jer saznanje da me s nekom neće prevariti zato što ona to ne želi,a da ona želi prevario bi me,još me više ubija.Voljela bih vjerovati da je on taj koji iskreno ne želi s drugom ma ko i kakva ona bila.Odatle i jeste moja ljubomora.Kako biste se vi postavile,a da se na vama ne primijeti ta ljubomora zbog koje moj muž puca od bijesa?Kako biste se postavile pa da vaš muž koji je inače poprilično zatvoren i malo priča,u vama vidi nekog s kim to može?Uz to,nimalo nije ljubomoran pa nekad pomislim i da njegovi osjećaji nisu iskreni.Šta biste uradile da i on za vas počne brinuti na taj način,da pokaže na neki način bojazan da bi i vas neko mogao "šmeknuti"?Ključno pitanje je kako da budem sigurna u njegovu vjernost,granice prema drugim i u njegovu iskrenu ljubav?

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 8:34:36   
chuci
OMG user posted image
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Voljela bih vjerovati da je on taj koji iskreno ne želi s drugom ma ko i kakva ona bila.Odatle i jeste moja ljubomora.
Kako biste se vi postavile,a da se na vama ne primijeti ta ljubomora zbog koje moj muž puca od bijesa?
Kako biste se postavile pa da vaš muž koji je inače poprilično zatvoren i malo priča,u vama vidi nekog s kim to može?
Uz to,nimalo nije ljubomoran pa nekad pomislim i da njegovi osjećaji nisu iskreni.
Šta biste uradile da i on za vas počne brinuti na taj način,da pokaže na neki način bojazan da bi i vas neko mogao "šmeknuti"?
Ključno pitanje je kako da budem sigurna u njegovu vjernost,granice prema drugim i u njegovu iskrenu ljubav?


gluho bilo
što si ti ljubomorna ja ne kontam.

zato što ne poznaješ muža. pa ne znaš bi li on htio da te prevari, jel?

kako bi se postavila da ne vidi na meni da sam ljubomorna. pa ne bih bila ljubomorna bez razloga. saberi se. ljubomora je bolest. liječi se.



uuuu tvoj muž bezobraznik vidi u tebi osobu u koju ima povjerenja da priča o svemu. a ti ne znaš kako da se postaviš prema tome.



strašno. ljudi koji nisu ljubomorni ne vole supružnike, i nemaju iskrenih osjećaja za njih. teško nama svima. osim tvom mužu ti njega iskreno voliš, pa to i pokazuješ ljubomorom.


joj ne mogu više. sve gore pitanje od goreg.
čuj kako da budem sigurna u njegovu ljubav.



izvini ali nemam danas živaca za preser...

samo čuvaj zdravlje anonimna.

< Poruku je uredio chuci -- 11.10.2011 8:35:39 >


_____________________________

mrvica 22.9.2009.
mravić 4.6.2012.
ako ih ne čujem... u zijanu su garant


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 8:40:22   
Anoniman
Meni se ne da da vam dijelim neke dugometrazne savjete.

Samo cu reci da meni ovo lici na posesivnu ljubomoru. Zene drage, poradite na sebi i svom samopuuzdanju.

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 9:26:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Anoniman
Voljela bih vjerovati da je on taj koji iskreno ne želi s drugom ma ko i kakva ona bila.Odatle i jeste moja ljubomora.
Kako biste se vi postavile,a da se na vama ne primijeti ta ljubomora zbog koje moj muž puca od bijesa?
Kako biste se postavile pa da vaš muž koji je inače poprilično zatvoren i malo priča,u vama vidi nekog s kim to može?
Uz to,nimalo nije ljubomoran pa nekad pomislim i da njegovi osjećaji nisu iskreni.
Šta biste uradile da i on za vas počne brinuti na taj način,da pokaže na neki način bojazan da bi i vas neko mogao "šmeknuti"?
Ključno pitanje je kako da budem sigurna u njegovu vjernost,granice prema drugim i u njegovu iskrenu ljubav?



Što više čitam, sve sam više sigurna  da ovaj tvoj problem nije za RR forum nego za bračnog savjetnika ili dobar, dug, kvalitetan razgovor sa tvojim suprugom ili na kraju krajeva za nekog psihijatra koji će ti pomoći da malo poradiš na sebi i na svom samopouzdanju!
Da ti ne pričam bajke i srceparajuće priče, da sam ja u ovakvoj situaciji ja bih se razvela iste sekunde, jer ovdje nema ni mrve povjerenja, a valjda se na tome brak zasniva!

(odgovor članu chuci)
  Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 9:36:37   
snijeg
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ključno pitanje je kako da budem sigurna u njegovu vjernost,granice prema drugim i u njegovu iskrenu ljubav?


Kad upoznaš sebe, skontaš razloge svog bistvovanja, poredaš prioritete u životu, razmisliš o razlozima svoje udaje i spoznaš očekivanja od braka, svrhu zajedništva, porodice i povjerenja....dobiti ćeš odgovor na ova pitanja?

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Moj muz gleda druge zene i u mome prisustvu
11.10.2011 10:00:44   
teacher75
anonimna, sto si se udala za njega ako mu ne vjerujes?ja bih se ubila da tako zivim, svaki dan ispitivajuci se i razmisljajuci gdje je mm, sta radi, s kim je, sta radi sa kolegicama.... jadna ti. evo, ja uopce nisam ljubomorna (sto nikako ne znaci da ne volim mm) niti se opterecujem tim stvarima, ako hoce da me prevari, prevarice me, opterecavala se ja ili ne, pa bolje onda da ja relax and enjoyuser posted image a kad bih pocela sumnjati to bi bio kraj, jer definitivno ne bih mogla zivjeti s nekim kome ne vjerujem, lahko bi izasao iz mog srca ko da nikad nije postojao....

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *