|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  444 445 [446] 447 448   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 15:38:50   
gerberka
nisam ja bona ljuta user posted image a trebala si napisati, ja uvijek napišem sve sto mislim..nego mi ruzno zazvucalo kad si rekla  ne bih zeljela da moje dijete odrasta misleci da je ljubav ili njeznost i njeno iskazivanje nesto ruzno i neprirodno..nismo na to mislili vec ono ljubljenje kao do sada..hajd sta se pravis nevinašce, znas na kakvo grljenje i ljubljenje mislim user posted image user posted image user posted image






_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11126
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 15:40:22   
KupusLivada
ma znam ali ne bi mi palo na pamet da o tome pricamo :) e sad nemam kad sve da pisem, odoh se uredit za doktoricu :)

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11127
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 15:41:49   
veki_aki
ej ljudi cestitam i ja nove sedmice i mjesece!user posted image
A dosta vise o hrano, pojedoh i jabuku i bosanski lokum, i rumplocicu i negro bobe, nemam vise sta a jos malo i kod mame na rucak...ma ni jedan kit mi nece biti ravan, nece me sumnjivo gledat u tramvaju vec ce mi se odmah ustajat!

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11128
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 15:42:02   
gerberka
zar i ti danas na pregled? ja upratila da si usla u deveti mj a nisam za pregled..sretno user posted image oj kako je to pozitivna trema..user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu KupusLivada)
Neposredna veza do poruke: 11129
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:02:42   
anđelo
Evo mojih nalaza :Leukociti 7,9
Hemoglobin 13,0,...mrsko mi da pišem sad sve ,uglavom ne uradiše mi željezo,jesu smotani.imam povišen hematokrit,mchc,neutrofilni granulociti,zatim leukociti u urinu 8-10.i crp 10,3,a imam i svašta nešta manjka ,al ubi ovo u pojam eboga ,valja pisatuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .Uglavnom nema mi željezauser posted image


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11130
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:06:38   
drznica
Da vas pozdravimo Mak i ja. Znam kako bi meni bilo drago kada neko postavi sliku user posted image , pa evo jedna od mog smješkauser posted image

user posted image

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11131
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:11:02   
anđelo
IZVORNA PORUKA: drznica

Da vas pozdravimo Mak i ja. Znam kako bi meni bilo drago kada neko postavi sliku user posted image , pa evo jedna od mog smješkauser posted image

user posted image


Uljepša mi dan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Lodilo se slatko ,pepo, medeno,njami,ljubi ga u nosić i guzu i nonuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image srce malo slatko.Najljepši osmjeh na svjetu,ljubi ga teta Anđelo 100 x


_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 11132
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:27:20   
jakosretna
drznice mali je Mak presladak ljepotan mali,okice plaveuser posted image ,user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11133
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:41:28   
palachinken

IZVORNA PORUKA: gerberka

IZVORNA PORUKA: Hannica

IZVORNA PORUKA: gerberka

ja imam samo jedan mali paket pampersa play and slep, nismo vise nista kupili od jednokratnih pelena..neko je hvalio violetu..neko babylove..dal se nosi taj paket u porodilište ?




babylove su extra i pampers premium care (bijelo pakovanje),violeta bezveze,nekako su previse grube,a pampers u zelenom pakiranju je bas los posebno za male bebe koje samo doje i imaju rijetku stolicu,nama uvijek propusti sa strana,nista ne upijaju.



user posted image user posted image user posted image mi cemo malo kakiti, taman koliko mogu upiti

user posted image user posted image user posted image

a moja sestra hvali violetu, uzet cu ja i njih jedno pakovanje

gdje mi je palacinka..moja mentorica???????????'


Tvoja sestra ima curice user posted image Za male ćundrase su babylove pelene zakon - dovoljno su duboke jer oni pišaju na sve strane user posted image

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11134
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 16:44:36   
raja_ringe
user posted image user posted image user posted image user posted image   mašala Drznice nek si sa nama podjelila najljepši osmjeh...user posted image user posted image user posted image   kako lijep momčina

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 11135
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 17:08:14   
Hurma

IZVORNA PORUKA: drznica

Da vas pozdravimo Mak i ja. Znam kako bi meni bilo drago kada neko postavi sliku user posted image , pa evo jedna od mog smješkauser posted image

user posted image


mašalah, bas je lijep, veseo, nekako cist :)) moj je u to doba imao neke bubuljice male po nosu :)) kazu od mene kao hormoni neki, nesto... proslo je sreca brzo...

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 11136
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 17:21:07   
Lulu_08
Aaaaaaaaj drznice kako je samo meden, ma nemam rijeci, ljubi ga i istipaj ove obraze jednom bar za nas!!!! Meddddddd

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Hurma)
Neposredna veza do poruke: 11137
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 17:52:58   
Mrgica
Drznice masalah maji ti je ko med, zajubija cam ce...user posted image user posted image
Raja-ringe hvala mila, cestitam i ja vama dvjema, novu sedmicu,user posted image user posted image user posted image aBd jos malo pa 7mj, jedva cekam.
Ja sam danas svojoj curici kupila prve carapice,jednostavno nisam mogla da odolim koliko su sjatke.Sve kazu rano je nemoj jos, ja se uzdam u Allaha dz.s, i bit ce kako je On odredio,kupovala ja ili ne...
Vidim prica se i o hrani, ma ja ljudi moji i ne jedem toliko,tj pazim da se zdravo hranim,al meni se kg lijepe.Evo od kako sam trudna danas sam 1 put pojela pizzu i to neku malu.A i moj stomo je masalah, juce me jedna teta pita jesam li pri kraju trudnoce user posted image , al ja kazem i za kg i za sve, bas me briga, neka se meni moja cura aBd rodi ziva i zdrava,a za ostalo cemo lako. Takodje vidim tema bila prirodan porod i Cr, ja glasam za prirodni, jer ne kazu djaba da je sve prirodno i najbolje.Kao stoto kaze Raja ringe ne razmisljam jos nesto aman o porodu, al me nesto nije ni pretjerano strah, ne znam kako je, da boli-znam da boli, ali Boze moj, tolike zene su rodile pa cu aBd i ja,samo Boze podrzi...Ljubim vas sve i grlim...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 11138
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 18:01:08   
jakosretna
mrgice mi ce mo da se tjesimo sve dok nedodju bolovi user posted image
ma neka rodio ih majka samo neka se oni nama rode duskara nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 11139
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 18:12:55   
Mrgica
IZVORNA PORUKA: jakotuzna

mrgice mi ce mo da se tjesimo sve dok nedodju bolovi user posted image
ma neka rodio ih majka samo neka se oni nama rode duskara nase user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hehe draga moja vidis da bodrim sama sebe...user posted image Ovo zadnje potpisujem...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jakosretna)
Neposredna veza do poruke: 11140
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 18:24:41   
jakosretna
moj se jos nije ni rodio a ja mu tepam ,puno ga jojim ma neka i boli mora da boli da se napati ,da ne boli i da dijete neznaci puno da je kao igracka onda bi roda donosila djecu

(odgovor članu Mrgica)
Neposredna veza do poruke: 11141
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 18:45:41   
soraya
IZVORNA PORUKA: drznica

Da vas pozdravimo Mak i ja. Znam kako bi meni bilo drago kada neko postavi sliku user posted image , pa evo jedna od mog smješkauser posted image

user posted image


Drznice, MasAllah! prelijepa slika, za uvecati. pravi mali maneken, neka ti je ziv i zdrav 1000 godina! ljubi ga teta Soraya :)

(odgovor članu drznica)
Neposredna veza do poruke: 11142
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:09:37   
anđelo
Išla maca na vježbice kad tamo naša drga Tičerkauser posted image user posted image user posted image user posted image .Upoznale smo se ,dođite i vi ostale user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamin crnooki lijepi dječak...moj prvi uzdah 2005. . Sva ljubav svjeta je u okicama tvojim,zvijezdo moja. 2012

(odgovor članu soraya)
Neposredna veza do poruke: 11143
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:13:52   
veki_aki
ej zene evo mene u drugoj smjeni!Pisem glupi seminarski pa se vako malo odmorimuser posted image
Drznice momak je presladakuser posted image ,med medeni! Kako si ti, kako se snalazis?

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 11144
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:26:31   
gerberka
drznice, svaki komentar je suvišan user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

mi smo skoro pa završili, svaki čošak se blista, sve odiše čistoćom, komodica je legla kao kec na deset user posted image


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu veki_aki)
Neposredna veza do poruke: 11145
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:30:28   
Sandrich
Drznice mali je premeedennnnnnuser posted image user posted image
Gerbo vrijednice mogla si skoknut i do mene malo user posted image user posted image
Djana narucila sam preko ebaya tri stvari od Cartersa pa cekam bas da mi stignu user posted image

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11146
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:36:36   
gerberka
sandrich user posted image user posted image
tata, mama,mm i ja...prostrla sam nove tepihe, koja ljepota user posted image

dokle si ti?

ej spremila sam torbu za porodilište, špa pogledam gumene papučice, torbuk, set za mc i fotoaparat..i naprosto me uhvati neko ludiloooo user posted image

cure koliko mi treba babylove paketa i koja kilaza? 0d 3 do 6 kg?


_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11147
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:43:54   
gerberka
sandrich, sta si narucila i kako to ide..ja sam smotana, bas mi ne ide to internet narucivanje..mozes mi objasniti pa da i ja malo razgkedam user posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11148
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:46:59   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Sandrich

Drznice mali je premeedennnnnnuser posted image user posted image
Gerbo vrijednice mogla si skoknut i do mene malo user posted image user posted image
Djana narucila sam preko ebaya tri stvari od Cartersa pa cekam bas da mi stignu user posted image


A cek tm je tamo gdje i moj zar ne? Cudi me da nisi preko Cartersove web stranice direktno narucivala user posted image .


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 11149
   RE: Razgovori u ocekivanju bebe (CHAT)
18.1.2012 19:51:15   
star
malo sam samo virnula ovdje..user posted image user posted image user posted image   Gerbo moja sretno!!! ja od pocetka koristim pampers premium care al sam cula da su i babylove dobre..i to smo odmah na 2 presli a ubrzo i na 3-cu jer moj maji brzo mashalla raste .... za pocetak uzela sam samo 1 pakovanje..lako je otici po jos user posted image user posted image

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 11150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  444 445 [446] 447 448   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  444 445 [446] 447 448   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *