|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pritisak između noga
9.2.2013 15:35:31   
ninuska

IZVORNA PORUKA: malena sharena

E hvala ti ninuska, rijeci utjehe dobro dodju, pogotovo kad je neko prosao kroz slicno iskustvo user posted image
Nije meni sto to boli, nek boli, nego eto, ta opasnost od prijevremenog poroda me prati odkako sam saznala da sam trudna. Procesljala sam sve teme na guglu od-do na ovu temu i vidim da se uglavnom sve dobro zavrsi. A ne mogu nekad ni da se sekiram, kazem sve je u Bozjim rukama, kako odredi, tako ce biti.


Sve znam. Ne moze covjek biti ravnodusan, ali pokusaj malo da se opustis. Ja sam rodila 10 dana prije termina sto je ok, i porod za pozeljeti, hB. A, toliko sam se bojala. Bice sve dobro, sekiracija je najaveci neprijatelj u svemu :)

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Pritisak između noga
9.2.2013 15:42:42   
malena sharena
Jeste, to si upravu, sikiro se ne sikiro, nista promijenit ne mozes user posted image Zato je bolje misliti pozitivno. I ja sam prvo dijete rodila 15 dana ranije, prakticno u terminu, sve je dobro proslo i racunam da sam imala lagan porod. Nek nam je sa srecom svima u nasim malim i velikim problemima.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Pritisak između noga
21.3.2013 18:03:57   
LeonoraLea
Dobro veče svima... Jedva sam našla ovu temu! user posted image Juče sam osjetila, kao da me prepona zaboljela i prestalo i danas me odjednom toliko dole zaboljelo, da sam se ozbiljno zabrinula! Ne znam šta je, a pogotovo kad' hoću da ustanem, kad' hodam i kad stegnem mišiće "dole". user posted image

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Pritisak između noga
25.3.2013 17:01:52   
fikolino
I ja na trenutke osjetim ostar bol u pridjelu prepona i to vecinom kad lezim pa krenem da ustanem, tad me jako zabolim, jel to puno ozbiljno?

(odgovor članu LeonoraLea)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Pritisak između nogu
30.10.2014 22:04:52   
Natasatemerin
ljudi , ja sam u 4 mesecu trudnoce i mene boli stidna kost , kad sedim, kad se nekako pomerim u neki polozaj ... da li je to strasno sobzirom da nisam jos pred porodjaj? sad citam svasta nesto i malo sam se uplasila ! molim vas vase misljenje da li je strasno i da li je neko imao slicnog iskustva u tako da kazem ranoj trudnoci sa tim...

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 105
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *