|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
16.10.2009 22:57:52   
neki
IZVORNA PORUKA: Hanady

E ženice drage da vam samo kažem da u EXIT-u na čaršiji ali onom na strani obale kod dežurne apoteke baščaršija ima divnih stvari za djecu po povoljnim cjenama. Imate trenerke, džemperčiće, jaknice, maice ....meni je njihova kvaliteta super a u toj radnji im je sva roba uvijek na sniženju i rasprodaji. Tu lageruju stvari iz prethodnih sezona i one koje su ostale u samo 1 ili 2 broja. Ja sam svojim curama kupila divne trenerkice po 15 KM, gornji dio se može nositi i kao jaknica jesenas. A što sam kupila džemper za babine kolegici za bebu do 6 mjeseci za samo 11 KM nebi vjerovale.

Ja sam nedavno obojici kupovala tu dukserice i majice po 10KM (majice) i 15KM(dukserice)user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
28.10.2015 11:53:37   
lulaloo
Da malo osvjezim temu :)
Trudna sam 7 mjeseci i naseg djecaka, ako Bog da, ocekujemo polovinom januara.
Gdje kupiti bodije, gegice, dekice i sl, odnosno, sve ono sto je potrebno za novorodjence, a da je koliko-toliko povoljno, i naravno, kvalitetno.
Unaprijed hvala.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
29.10.2015 19:41:12   
vedada

IZVORNA PORUKA: lulaloo

Da malo osvjezim temu :)
Trudna sam 7 mjeseci i naseg djecaka, ako Bog da, ocekujemo polovinom januara.
Gdje kupiti bodije, gegice, dekice i sl, odnosno, sve ono sto je potrebno za novorodjence, a da je koliko-toliko povoljno, i naravno, kvalitetno.
Unaprijed hvala.

Waikiki, azel, zara, fis, tifany,

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
30.10.2015 0:08:54   
Medi_87
Oko Nove godine bude najvise snizenja u vecini radnji gdje mozes po bas snizenim cijenama naci kvalitetnu odjecu i ostalo za bebicu
prati malo i temu snizenja user posted image

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
30.10.2015 10:08:57   
lulaloo
Hvala najljepsa na odgovorima Vedada i Medi - s obzirom da moj stariji sin ima 7 godina, davno je to bilo kada sam ja njemu kupovala te stvarcice za novorodjence (a vecine tih prodavnica vise ni nema).
Nista, idem u obilazak predlozenih radnji, i cekam novogodisnja snizenja user posted image

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
30.10.2015 10:17:39   
vedada

IZVORNA PORUKA: lulaloo

Hvala najljepsa na odgovorima Vedada i Medi - s obzirom da moj stariji sin ima 7 godina, davno je to bilo kada sam ja njemu kupovala te stvarcice za novorodjence (a vecine tih prodavnica vise ni nema).
Nista, idem u obilazak predlozenih radnji, i cekam novogodisnja snizenja user posted image

Imaš temu Razgovori u očekivanju, ima finih žena i finih savjeta, pa im se pridruži. Toplo preporučujem.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 81
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *