|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
17.6.2009 8:31:32   
M kao Mama
Drage, moje dijelim večinu mišljenja s vama, Lajli garderobu uzimam u TL, Zari, nekada nešto u Tera Novi, benetonu, ovoj radnji što mamina princeza pominje u BBi-u (malo su preskupi, kupovala sam joj dosta u vitezu njihove robe, oni su u sklopu Todora, tamo majčica 10 ili 11 a ovde 23?),ali i na pijaci Sirano. Ima štand tamo na lijevoj strani kada se ide od Vječne vatre, cura je crna i zove se Merima. Tamo su stvari zaista kvalitetne pamuk 100 %.

Pčelica maja program vam je najjeftiniji u Hiperu na Mojmilu.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
17.6.2009 8:49:57   
Anoniman
ja ti predlazem Azel Fance(marka Zara), mercator, Tifani u Robotu(H&M), Fis(najbolji je u Vitezu).Eto. 

(odgovor članu slono)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
25.6.2009 14:06:39   
poetesa
ja trebam uskoro ići u Sarajevo ( možda i vjerovatno zadnji put u ovoj trudnoći user posted image )  pa me zanima ima li kakvih prodavnica za bebe u blizini Baščaršije odnosno centra ??? Npr. u Tz se zatvorio Chicco pa bih ja baš volila navrnuti u sarajevski. Kad je bio u TZ ja tad nisam razmišljala o bebi :))

< Poruku je uredio poetesa -- 25.6.2009 14:07:15 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
25.6.2009 16:17:59   
Domina
Dobra i kvalitetna odjeca je u prodavnici Tiffany u Robotu, uglavnom H&M. Kupovali smo kod njih dok su jos bili u Merkatoru i zadovoljni smo.
Je li neko od vas kupovao sta u novom FIS-u u Brijescu? Jednom sam navratila na kratko-cini mi se da imaju dobar izbor.

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
1.7.2009 21:45:33   
poetesa
Ja opet moram pitati isto :) : Ima li u blizini centra kakva baby shop, valjda ima Chiccova?

(odgovor članu Domina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
1.7.2009 23:37:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: poetesa

ja trebam uskoro ići u Sarajevo ( možda i vjerovatno zadnji put u ovoj trudnoći user posted image )  pa me zanima ima li kakvih prodavnica za bebe u blizini Baščaršije odnosno centra ???



Ništa draga ne brini, pun je grad radnji, od Baščaršije do BBI centra imaš baš dosta radnjica a u BBI centru imaš super izbor. Samo ti dođi i sve će ti se samo kazati user posted image

(odgovor članu poetesa)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.7.2009 13:43:38   
škorpija
Poetesa, najbliži chicco BBI centru je onaj u Depićevoj ulici kod hotela Evropa, a drugi je u mercatoru na socijalnom

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.7.2009 13:48:27   
poetesa
ee odkad ja nisam bila u Sarajevu user posted image  tek se pravio BBI centrar. Hvala vam za odgovore user posted image   Meni je bitno da ima u blizini centra jer ne bih mogla hodati po okolici user posted image   ovakva ko`  brod.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
2.7.2009 13:56:26   
mamina princeza
IZVORNA PORUKA: mama alma

ovoj radnji što mamina princeza pominje u BBi-u (malo su preskupi, kupovala sam joj dosta u vitezu njihove robe, oni su u sklopu Todora, tamo majčica 10 ili 11 a ovde 23?


jeste bas su stavili cijene uzas.....
ista radnja u robotu na socijalnomima super cijene bas tako majca 10ak KM. I oni kazu da je u BBI ista roba ali zbog prostora tamo moraju nabijat cijenu ....????


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 10:51:01   
škorpija
Ne znam jeste li primjetile da garderoba marke coconut u TL nije baš praktična za bebe, jeste povolja i super izgleda, ali bodići su od nekog superčvrstog pamuka bebcu jedva navučem rikave, a hlače imaju gumu široku čvrstu gumu koja bi i mene stezala. Sve što sam tamo kupila obukla sam mu jednom ili nijednom, to mi je nekako robica za pokazivanje i fotkanje, a nikako za nositi duže user posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 10:59:03   
Dalila Sa
škorpija,upravu si,ja imam par majčica iz TL i nisu uopšte praktičene.Kao prvo nemaju dugmiće sa strane,pa ih je pravo teško navući na glavu,a i one koje imaju pravo su čvrste tako da bebača namučim dok mu obučem.
A što jest jest , prelijepa je odjeća,ali nije baš za svaki dan.

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 14:58:50   
Romali
škorpija, slažem se. Već sam davno pisala o tome, meni su one bebi stvari iz TL bile teške za obući, posebno bodići. Malen otvor za glavu, ili je moj user posted image glavat user posted image
Ono što sada uzimam u TL je ok, ali to više nije Coconut.


U Mostaru se ovorila prod.dječije robe Orchestra. Šta mislite o njihovoj odjeći (vi koji ste je već kupovali )?
Kvalitet, veličina i cijene, naravno?



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 15:03:58   
Anoniman
Isti slucaj za bodije iz TL.....
 
Romali, u Orchestri je odjeca super. Mi smo Sari kupovali onu "šminkersku" odjeću al su im i cijene šminkerske user posted image user posted image

(odgovor članu Romali)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 15:08:28   
Romali
Hvala, Enisa.
Ma vidim da im je sad već sniženje pa da malo pogledam.
Ne znam šta bih ti rekla za te šminkerske stvari, volim ih brate i ja user posted image user posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 15:16:38   
aazra
Ja vec odavno najvise odjecice uzimam u Merkatoru (ona slovenacka marka Lumpi).
Iimaju dobar izbor za djecake, sto inace nije slucaj.
Moguce da je trenutno dosta toga rasprodato, pa i nije neki izbor ali ja sam dosta toga tamo nasla, posebno bodice veci broj.
Isto tako je dobar Fis u Vitezu, imaju izbor i cijene i kvalitete pa kome sta odgovarauser posted image

neke stvari smo dobili na poklon iz "chicca" vec sam to spominjala imaju sada rasprodaju pa vrijedi vidjetiuser posted image

Je li neka od vas kupovala u onom butiku za bebe u Merkuru na Otoci na spratu?
Uglavnom su stvari za djevojcice ali ima i za djecake.
Ja sam Bilalu kupila jednu duksericu i kontam uzeti dzempercic za iducu sezonu ali ne znam koliko je kvalitetno. Roba je francuska ali su modeli malo premali, treba uzeti veci broj.user posted image

A sto se tice Pcelice Maje najbolji izbor a i cijene su 100% u Tomu u Lukaviciuser posted image

_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 16:26:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra

Je li neka od vas kupovala u onom butiku za bebe u Merkuru na Otoci na spratu?



Kupovala sam i tamo i to nekoliko puta, doduše za babine i prijateljice su oduševljene (kvalitetom) pa sam imala namjeru ovih dana otići da i svom dečku kupim nešto. A i cijene su solidne.

user posted image user posted image

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 41
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 16:32:07   
Lady26
Ja ne sumnjam u kvalitet robe te prodavnice u Merkuru ali cijene....Kupila sam neki dan body za bebu do 3 mjeseca i platila ga 15KM a slican tome sam danas uzela u TL u BBI-u i platila 4,90KM coconut....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 16:46:42   
Anoniman
Nisam baš obračala pažnju na bodiće.... Ja sam recimo jednoj prijateljici kupila komplet za dječaka, nešto kao trenerka, s tim da sam kombinovala - pantole, majica i dukserica 36 KM.... I to mi je ok cijena...

(odgovor članu Lady26)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 22:49:48   
daca/maca
Moram i ja šta ubilježiti na ovu temu, pošto rado šetam i kupujem za malenog,muža, sebe ....

CHICCO-trenutno ima sniženje, cijene su OK, pristupačne....robica medena i kvalitetna , dobro skrojena ( nema da visi na stomaku, uzak rukav, kopča otpala....), može se po nešto uzeti, kad se babać izvodi.....mi danas uzeli komplet šorts &maica-20KM, medeno...eno sučim mu na balkonu, još da nam ljeto dođe ...heh....

T. LIMAC-valjda sam dobro napisala-veliki izbor, za sve uzraste, solidne cijene, ali kvalitet SLAB, jer je to njihova robna marka COCONUT , gegice skroejne uske, nakon 3pranja gega postaje OTIRAČ, iako ja perem na ruke većinu stvari.... MI uzeli teksasnu jaknicu 20KM, ona je OK, lijepo skrojena....peškiri 9,9KM nisu loši, mada ce i oni se ofucati uskoro....imaju siperi tamo 1,5KM, super su: "I LOVE MY MAMY", imaju gumu ispod, super stoje....

OVIESSE- u Interexu ima izbor 0-naviše...razne stvari, slatke i povoljne.....naročito sada kad je sniženje.....i za mamicu se nešto nađe, tunika 20KM, ne skidam je.....PURE COTTON....

TIFANY-roba H&M marke, porijeklom iz EU. H&M obožavam, imamo 80% njihovih stvari, maleni, muž i moja malenkost. ALI NE KUPUJEMO U TIFANIJU,jer su tamo sve polovni modeli, sve to dolazi iz lijepe nam Evrope, povrat robe .....tako da ne želim da kupujem ono što je neko već uzimao, i vratio...naročito ne babaću....ista stvar je i sa "ZAROM", dođe ti ZARA ko second hand, sve polovno, čak je nešto toliko ofucano da se pitam kako ih nije stid to izlagati....sve povrat iz lijepe naše Evropice.....danas sam ušla u ZARU kod BBI, žene razgledaju, a na vješalicama vise DRONJCI....

BEBA KIDS- nikad ušla tamo

AMCO COMERC- tamo ima svega, veoma jeftino, imaju neki bodići PČELICA MAJA....lijep i kvalitetan materijal...4-5KM, ima i nekih kompleta, MADE IN TURKEY....povoljno....


RADNJA KOD KATEDRALE I U SKENDERIJI-svega, povoljno, al nikako da uletimo....moja rodica kupuje i zadovoljna je....

IMA LI JOŠ KOJA RADNJA, da razmijenimo iskustva????


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
3.7.2009 23:06:25   
aazra
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: aazra

Je li neka od vas kupovala u onom butiku za bebe u Merkuru na Otoci na spratu?



Kupovala sam i tamo i to nekoliko puta, doduše za babine i prijateljice su oduševljene (kvalitetom) pa sam imala namjeru ovih dana otići da i svom dečku kupim nešto. A i cijene su solidne.

user posted image user posted image


Jeste, cijene su bas solidne.

Ja sam kupila za Bilala duksreicu 12 KM i komplet od dva bodica 12 KM.
Mozda ima i neki bodi od 15 KM ali ja to nisam vidjela u svakom slucaju treba se zarovitiuser posted image

Meni je definitivno najbolji FIS jer imaju marke raznih proizvodjaca, ali s obzirom da to ipak nije na ruku da se ide cesto ostaju nam ove blize prodavnice..
Ja sam najzadovoljnija s izborom u Merkatoru, evo bas je obukao jedne "Lumpi" pantolice i super mu stoje, od nekog je tanjeg materijala, moderne s dzepovima i nekako bas za ovo kisno vrijeme...user posted image
A i bodici su im super cesto imaju vecih brojeva, koje je inace tesko naci. Inace imaju fin izbor za djecake, dok u vecini radnji prednost imaju stvari za "sminkerice"user posted image

Sto se tice radnji u Skenderiji i kod katedrale (ako mislite na onu u Skenderiji gdje ima dosta graccove opreme) ja sam kod njih kupila stramplice "kiko" i platila ih 16 KM koje sam poslije nasla u Dobrinji za 12 KM.
Jedino sam kod njih kupila jos graccovu torbu uz kolica, ostalo sve im je malo preskupo a i nisam vidjela nesto tako ekstra da ono bas ne mogu ostaviti.

Ja sam inace kupila kompletic sorc i bodic HM kod jedne tete na Siranu.
U Azel sam nekad ulazila i uzela bebi jedna lijep tregersluz ali zar niste primijetili da odavno nemaju nekih finih stvari i ono sto valja premali brojevi?
Eto, toliko od mene, nastavljamo razmijenjivati iskustvauser posted image

< Poruku je uredio aazra -- 3.7.2009 23:11:36 >


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
5.7.2009 10:50:23   
poetesa
Kod nas u TZ se Azel toliko pokvario; ja otkad sam ostala trudna, a to je punih već 7 mjeseci, redovno sam ga obilazila I NIŠTA NOVO nije došlo u tom periodu ! A meni su prije govori da su najbolje i jeftine stvari u azelu...

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
5.7.2009 14:41:11   
Amela83
Ma Tuzla je haos! Zaista sam razočarana! user posted image Možda je malo bolja situacija za one koji imaju cujice... al za muške bebaće- grr!
Ako neko zna gdje ima kvalitetnih stvarčica za kupiti (naravno u Tuzli), a da to nije mercator, TL, Bingo i Omega, nek se javi.


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu poetesa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
5.7.2009 15:16:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aazra


Je li neka od vas kupovala u onom butiku za bebe u Merkuru na Otoci na spratu?



Ja uglavnom tu kupujem...radnja se zove "Malisa"...meni su stvari super...hem lijepe...hem kvalitetne a cijene sasvim solidne...inace mi je ta radnja po mom ukusu ...imaju svega a sve je nekako probrano...

(odgovor članu aazra)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 10:34:12   
aazra
Nije Malisa, znam na koju radnju mislis vec Frenchy, sad se sjetih naziva.

Ta je bas na spratu kod onih kafica, uglavnom imaju stvari za "smizlice"user posted image  jednom kad sam ulazila skoro nista nisu imali za djecake, ali sada su dobili.

Ja sam kao sto rekoh kupila dva bodica za 12 KM, duksericu, a planiram kupiti i dzempercic za ovog bebana.
 
Pa sam htjela vidjeti je li neka od vas tamo kupovala, jer znam da ima "Frenchy" i za odrasle, ali ne znam koliko je kvalitetno, iako je sve iz Francuske.
Meni se cini da je kvalitetno, ova dva bodica su ekstra, samo sam uzela bas veliki broj pa ih nisam jos "stavila u promet"user posted image

Enisa_Sara gdje si ti ulazila u Malisa, ili Frenchy?


_____________________________








(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.7.2009 10:41:39   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: aazra

Nije Malisa, znam na koju radnju mislis vec Frenchy, sad se sjetih naziva.

Ta je bas na spratu kod onih kafica, uglavnom imaju stvari za "smizlice"user posted image  jednom kad sam ulazila skoro nista nisu imali za djecake, ali sada su dobili.

Ja sam kao sto rekoh kupila dva bodica za 12 KM, duksericu, a planiram kupiti i dzempercic za ovog bebana.
 
Pa sam htjela vidjeti je li neka od vas tamo kupovala, jer znam da ima "Frenchy" i za odrasle, ali ne znam koliko je kvalitetno, iako je sve iz Francuske.
Meni se cini da je kvalitetno, ova dva bodica su ekstra, samo sam uzela bas veliki broj pa ih nisam jos "stavila u promet"user posted image

Enisa_Sara gdje si ti ulazila u Malisa, ili Frenchy?



Ja u Malisi kupujem Nuk-ovu opremu za Umu, Mislim da imaju najbolji izbor. Juce smo bas bile, kupila sam joj  Disney Nuk bocicu za caj i dude....user posted image



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

posao
JAD26

da li ste ostale bez posla nakon sto ste oetale trudne,.-

da (50%)

ne (50%)


Broj svih glasova: 40

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *