|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 16:43:17   
mina23
Meni stigla moja user posted image ,
user posted image user posted image user posted image user posted image iako 5 dana ranije ali stigla je ;(

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 4201
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 17:35:46   
lovepower
tako mi je zao,nemoj biti tuzna ti imas jedno dijete i znas da mozes zatrudniti nemoj se sikirati sve je to od dragog Boga,bice iduci mjesec budi ovdje sa nama da ubijes vrijeme i dok trepnes eto iduceg mjeseca i eto tvoje bebice!ako ce ti biti lakse danas malkice otplaci a onda cekaj da koze prodje i baci se na posao,nogice u zrak jedno 20 minuta i mrvica ce se zakaciti aBd nemoj samo da se sikiras user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4202
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 18:14:22   
mina23
Znam draga lovepower toliko sam bila ubjedjena da sam trudna kad ono nista :( nema veze nadam se da ce biti, mozda je to neki period
a i 7 mjeseci nije dugo bas ja mislim user posted image .
uglavnom ne odustajem i idem da kupim neke trakice za ovulaciju :) ljubimmm i pratim vas i dalje :***

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4203
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 23:10:45   
Annyy
dan nakon odnosa sam dobila menstruaciju, ali sad stalno osjecam nesto u stomaku ne znam, zbunjena sam, moze li biti da sam trudna?

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4204
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2014 23:00:06   
lovepower
Znam draga lovepower toliko sam bila ubjedjena da sam trudna kad ono nista :( nema veze nadam se da ce biti, mozda je to neki period
a i 7 mjeseci nije dugo bas ja mislim .
uglavnom ne odustajem i idem da kupim neke trakice za ovulaciju :) ljubimmm i pratim vas i dalje :***

7 mjeseci nije dug period parovi se trude godinama,sav taj tvoj trud ce dragi Bog nagraditi malenom bebicom i tvoju nadu i vjeru samo nemoj odustajati,iduci mjesec je tvoj ja te cekam pa da skupa slavimo toliko sam sigurna da ce ovaj put biti uspjesno user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Annyy)
Neposredna veza do poruke: 4205
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2014 23:03:03   
lovepower
dan nakon odnosa sam dobila menstruaciju, ali sad stalno osjecam nesto u stomaku ne znam, zbunjena sam, moze li biti da sam trudna?


ne vjerujem da si trudna mozda samo imas malo jaci pms,opet ti najbolje poznajes svoje tijelo moguca je takodjer neka upala ili prehlada prati situaciju ali ja ne vjerujem da si mogla ostati trudna

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4206
   RE: Da li sam trudna ?
30.1.2014 23:44:44   
mina23
Ja mislim da sada i nebi znala kad sam trudna po simptomima, jer sam ih ovaj mjesec sve imala bas sve kad ono dodje user posted image ,
epa vise ne znam osim kasnjenja menge nikakve znakove ne pratim jer su u mom slucaju lazni :(

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4207
   RE: Da li sam trudna ?
31.1.2014 20:40:21   
lovepower
Ja mislim da sada i nebi znala kad sam trudna po simptomima, jer sam ih ovaj mjesec sve imala bas sve kad ono dodje ,
epa vise ne znam osim kasnjenja menge nikakve znakove ne pratim jer su u mom slucaju lazni :(

ma kad se previse nadamo sve umisljamo,pa se onda razocaramo i klonemo,ali nikad nijedna zenica nije odustala ti kazes da si imala rizicnu proslu trudnocu pa eto imas svog sina,znaci veliki si borac,sad ce kao nagrada za sve to stici jedna malena curica vidjet ces a ja cu ti u junu kad dodjes sa kontrole reci:"jesam ti rekla da je curica"!misli samo pozitivno i tako ce ti biti aBd ja uopste ne sumnjam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4208
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:33:56   
nella28
Hej cure meni kasni 4 dana zadnji odnos imala za n.g tj 01.01.2014. a zadnju mens.03.01.14.
Od tada nisam imala odnose jer sam imala urinarnu inf pa mi dr zabranila odnose,pa m.m slomio nogu bio u gipsu 10 dana tako da nismo radili na bebi.
Sad me zanima jel moguce da sam ranije ostala trudna prije zadnje menst pa mi došla lažnauser posted image ?!Nemam nikakve simpt mada mi je stomak malo veći ali i to sam pripisala većoj količini čajeva i problemu sa zatvorom stolice.Totalno sam zbunjenauser posted image
Ako ne dobijem za dan-dva uzeću test.

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4209
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:53:19   
Nina 1991
Zdravo djevojke, nova sam ovdje user posted image Zanima me moze li mi ko reci kada je najbolje da uradim test, trebam da dobijem user posted image za tri dana, bila sam nestrpljiva i uradila sam test danas i pijavila se jedna linija bio je negativan onda sam uzela test i na svjetlosti se vidjela jos jedna linija i ostavim ga na stolu i sada pogledam kad ono ima i druga linija ali dosta svjetlija user posted image . Sta mislite sta to znaci? Pomozite mi user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4210
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:58:00   
Isha
nella28, uradi test ako ti i dalje bude kasnila, ali ako ti je menstruacija bila kao i inače sumnjam da si trudna.

(odgovor članu nella28)
Neposredna veza do poruke: 4211
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:58:27   
malena27 RR
Nella28 moguce je kasnjenje zbog urinarne infekcije, ali odradi ti i jedan testic...

Nina, test ima vrijeme za ocitavanje - procitaj uputstvo koje je doslo uz test...Postoji i evaporacijska crtica koja se pojavljuje nakon tog oznacenog vremena u upustvu- koja nije znak trudnoce...


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4212
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:59:45   
AAvalon
nella, prije ce biti da ti kasni zbog UTI ili kakvog drugog razloga, nego zbog trudnoce, ako si vec imala normalnu menstruaciju 3.1. a poslije se nisi hopsala

Nina, test uradi na dan ocekivane user posted image , sa prvim jutarnjim urinom. to sto se kasnije ukazala neka svijetla crtica je razlog zasto na svakom testu proizvodjac napise da se test ne gleda nakon vise od 10 minuta, jer vise nije validan. prisustvo druge crtice provjeri u vremenu koje proizvodjac preporucuje (uglavnom nakon 2-5 minuta od uranjanja u urin). i sretno user posted image

_____________________________

Dum spiro spero

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4213
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 15:59:50   
Isha

IZVORNA PORUKA: Nina 1991

Zdravo djevojke, nova sam ovdje user posted image Zanima me moze li mi ko reci kada je najbolje da uradim test, trebam da dobijem user posted image za tri dana, bila sam nestrpljiva i uradila sam test danas i pijavila se jedna linija bio je negativan onda sam uzela test i na svjetlosti se vidjela jos jedna linija i ostavim ga na stolu i sada pogledam kad ono ima i druga linija ali dosta svjetlija user posted image . Sta mislite sta to znaci? Pomozite mi user posted image


Ponovi test za dva dana, tada bi ti se trebala pojaviti tamnija druga linija, ako jesi trudna. Imaš na uputstvu testa nakon koliko vremena ne treba rezultat očitavati.

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4214
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 16:03:07   
Isha
Sve smo isto odgovorile user posted image

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4215
   RE: Da li sam trudna ?
3.2.2014 16:23:27   
Nina 1991
Hvala vam djevojke puno user posted image javim vam sta ce biti mada imam neke simptome trudnoce sada da li umisljam ne znam user posted image . Stalno sam umorna mogla bih stalno spavati, bole me grudi mada me uvijek bole kada trebam da dobijem ali sada je drugacije i imam bolove podnu stomaka user posted image . Totalno sam van sebe user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4216
   RE: Da li sam trudna ?
4.2.2014 21:34:19   
lovepower
Zdravo djevojke, nova sam ovdje Zanima me moze li mi ko reci kada je najbolje da uradim test, trebam da dobijem za tri dana, bila sam nestrpljiva i uradila sam test danas i pijavila se jedna linija bio je negativan onda sam uzela test i na svjetlosti se vidjela jos jedna linija i ostavim ga na stolu i sada pogledam kad ono ima i druga linija ali dosta svjetlija . Sta mislite sta to znaci? Pomozite mi

ja ti samo mogu ponoviti sve sto ostale zenice vec rekle user posted image strpi se jos dva dana i uradi testic nadam se da ce biti pozitivan user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4217
   RE: Da li sam trudna ?
6.2.2014 12:38:48   
Nina 1991
Djevojke moje evo mene opet user posted image Danas treba da dobijem, stomak me ne boli bas kao da cu dobiti, grudi me ne bole kao kad trebam dobiti, i povraca mi se od jutros user posted image Sad je samo moliti Boga da user posted image ne dodje danas user posted image Kako ste mi vi, ima li kod vas sta novo? Ljubim vas sve

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4218
   RE: Da li sam trudna ?
6.2.2014 16:39:07   
lovepower
nadam se da vjestica nije stiglauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4219
   RE: Da li sam trudna ?
6.2.2014 19:39:02   
Nina 1991
user posted image nije jos uvijek stigla user posted image Radila sam test maloprije al nazalost negativan je biouser posted image sacekat cu jos par dana pa ponoviti ga. Da napomenem da je meni menstruacija tacna u sat nikad mi nije kasnilo ni dana, pa se nadam jos uvijek da sam user posted image .

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4220
   RE: Da li sam trudna ?
7.2.2014 19:30:55   
lovepower
moguce je da ti je ovulacija kasnila i imas premalo bete da bi se pojavila druga crtica sacekaj par dana pa ponovi,meni moja nije nikad zakasnila i odmah sam znala,nemoj se sikirati pozitivno razmisljaj i tako ce biti javi nam se user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4221
   RE: Da li sam trudna ?
7.2.2014 20:37:02   
Nina 1991
Dosla je user posted image , uzasno se osjecam user posted image

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4222
   RE: Da li sam trudna ?
8.2.2014 12:42:43   
lovepower
stvarno mi je zao ali samo danas smijes biti tuzna,isprati user posted image i baci se na posao!iduci mjesec ce biti debele user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Nina 1991)
Neposredna veza do poruke: 4223
   RE: Da li sam trudna ?
18.2.2014 7:21:37   
marijana mala
Pozdrav curke moje eto i mene malo kod vas,da se druzimo,i imam jedno pitanje za vas ,ovAKO-zadnja menga mi je bila 4 1 2014 i trajala kojih 6 dana al s tim da u dvanestom mjesecu sam imala20 12 i uvjek mi je tako nekako bilaa il dan dva kasnije i onda dobila tek 4 1 ,i tad mi je bila kasnila,a sad je 18 12 a meni je još nema,inace mi je desni jajnik policistićan sa cistom
i zato mislim da opet kasni.al opet si mislim a sta ako je trudnoća,al me test strah radit da se opet ne razocaram

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4224
   RE: Da li sam trudna ?
18.2.2014 17:49:18   
marijana mala
eto ja ipak radila test i to dva o evo dveuser posted image crtice na oba testa i to jakeuser posted image user posted image bit ce opet bebac jupi

(odgovor članu marijana mala)
Neposredna veza do poruke: 4225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  167 168 [169] 170 171   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Kolika Vam je sirina bracnog kreveta i jeste i zadovoljne?
Sandrich

P.s.trebam da kupim bracni krevet al ovaj sto mi se svidja je 160cm pa ne znam jel dovoljno....Savjeti dobrodosli :) Hvala

160cm (52%)

180cm (19%)

200cm (30%)


Broj svih glasova: 198

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *