|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
22.1.2014 19:19:29   
kimmyk
Drage moje,treba mi pomoc,imala sam ovulaciju 14dc,danas je proslo 8 dana i bazalna mi je 36.6 a kad je o bila je 36.8,izmjerim je opet maloprije znaci oko podne 37.1 ima li nade? Ostale dane kad sam ju mjerila popodne nikad nije prelazila 36.8..danas mi je 20.dan ciklusa a vec 5 dana osjecam blagu bol u donjem dijelu trbuha i leda i osjetljive su mi grudi na dodir a nikad mi tako nije bilo ni u pmsu ni tijekom ovulacije...

(odgovor članu minchis)
Neposredna veza do poruke: 4176
   RE: Da li sam trudna ?
23.1.2014 15:41:59   
9months
Draga kimmyk, pokušaj biti strpljiva. Nitko ti sada sa sigurnošću ne može reći da li si trudna ili ne...jer je isuviše rano.
Pričekaj još malo. Puno naših trudnica je prijavljivalo da su imale visoku dnevnu temperaturu, ali evo mogu ti reći da sam je i ja imala pa nisam bila trudna.
Tako da to sve mogu biti i simptomi trudnoće i simptomi mjesečnice.
Bazalna temperatura se inače mjeri ujutro, prije nego što ustaneš iz kreveta i uvijek u isto vrijeme.

Nadam se da ćeš već ovaj mjesec ugledati svoje user posted image
user posted image

Dođi u čekaonicu pa ćemo skupa iščekivati plusiće
http://www.ringeraja.ba/forum/m_2034780/mpage_71/tm.htm

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4177
   RE: Da li sam trudna ?
24.1.2014 20:38:08   
aidicaa
Drage moje meni menga kasni vec cetiri dana, nije ni jednom kasnila kako sam se porodila, bebica ima godinu dana.
Od simptoma pojma nemam sta osecam: mogu navesti nadimanje u stomaku, i pojacani vetrovi user posted image
Sutra ako ne dodje radim test....
Sta vi mislite?

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 4178
   RE: Da li sam trudna ?
24.1.2014 20:48:28   
Vanne

IZVORNA PORUKA: aidicaa

Drage moje meni menga kasni vec cetiri dana, nije ni jednom kasnila kako sam se porodila, bebica ima godinu dana.
Od simptoma pojma nemam sta osecam: mogu navesti nadimanje u stomaku, i pojacani vetrovi user posted image
Sutra ako ne dodje radim test....
Sta vi mislite?


Dobro si izdrzala cetiri dana da ne uradis test....ako si trudna pokazat ce ti plusic...
Uradi ga sutra pa nam javi lijepe vijesti user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 4179
   RE: Da li sam trudna ?
25.1.2014 0:43:37   
aidicaa
Uradicu sutra aBd ali tek posle podne, necu stici ujutru...Ako je trudnoca u pitanju pokazat ce pozitivno u bilo koje doba dana da uradim test

_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 4180
   RE: Da li sam trudna ?
25.1.2014 0:49:20   
malena27 RR
aidiceeeeeeeeeee, sretno!

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 4181
   RE: Da li sam trudna ?
25.1.2014 23:55:30   
aidicaa
Malena, dosla menga jutros user posted image


_____________________________

*** 11.01.2013. u 11:47h Rodilo se nase Sunasce ***
14.05.2016. pozitivan test***

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 4182
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 2:35:49   
mina23
Zdravo zenice, evo da Vam objasnim moje stanje.
trudimo se oko 8 mjeseci bez rezultata user posted image , inace sam imala spontane ali lako sam ostajala trudna, rodila sam
predivnog sincica prije 4 godine, ali evo sad sam vec ocajna jer rado zelimo jos jednu bebicu.
Imala sam 03.01 i sad imam jako bolne grudi, bolove u stomaku, mucninu bez povracanja ali me grudi stvarno rijetko
mislim skoro nikada. Sad sam ne strpljiva i nadam se da cete podjeliti vasa iskustva samnom user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu aidicaa)
Neposredna veza do poruke: 4183
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 8:29:36   
niki83
Mina, nije da ti ulijevam laznu nadu, ali sve sam te simptome imala na samom pocetku ove trudnoce! I da, bila je ciljana uz folikulometriju tog istog ciklusa..a pokusavali smo naslijepo godinu dana, no nista se nije desavalo. I eto prvog ciklusa koji je dr.propratio ja ostala trudna. user posted image Sto iskreno zelim i tebi da se dei sto prije user posted image
Ja sam radila test 2 dana nakon ocekivane m. i pokazale su se dvije, ali vrlo blijede crtice, dva dana nakon toga opet vec se lijepo vidjelo! Sretno user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4184
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 8:36:07   
kimmyk
Isto kao i meni,imala sam i ja 3.1 haha nemogu vjerovati :) i isti d
simptomi,mucnina do podne bez povracanja i jucer mi se pojavio koncasti tamno smedi trag na wc papiru..jeli koja imala ista slicno?


IZVORNA PORUKA: mina23

Zdravo zenice, evo da Vam objasnim moje stanje.
trudimo se oko 8 mjeseci bez rezultata user posted image , inace sam imala spontane ali lako sam ostajala trudna, rodila sam
predivnog sincica prije 4 godine, ali evo sad sam vec ocajna jer rado zelimo jos jednu bebicu.
Imala sam 03.01 i sad imam jako bolne grudi, bolove u stomaku, mucninu bez povracanja ali me grudi stvarno rijetko
mislim skoro nikada. Sad sam ne strpljiva i nadam se da cete podjeliti vasa iskustva samnom user posted image


(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4185
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 9:05:43   
lovepower
Ako nisi imala takve simptome u tih 8 mjeseci koliko se trudite velika je vjerovatnoca da si trudna,sto ti ja zelim od srca,i kazes da te grudi skoro nikako inace ne bole a sad odjednom tako bolne meni je to sumnjivouser posted image strpi se jos malo ako si zadnju m dobila 03.01 sad ne bi trebala doci oko 01.02 koliko ti dana traju ciklusi u svakom slucaju to je jos 4-5 dana

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4186
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 10:17:13   
mina23
Predivne ste i hvala na odgovorima, ah da i kao neku prehladu imam ali nije klasicna prehlada nesto kao zacepljen nosuser posted image , nadam se da sam user posted image a i vi skupa samnom.
To smedjaksto kao nit na gacicama mislim da sam to imala sa mojom prvom bebom a sad je djecak user posted image isto kao smedjkasto ja mislila eto user posted image kad ono nistaod toga .....
grlim vas sve, nekad sam pred user posted image znala imati kao mucnine ali ne i bolne grudi i to skoro vec 10 dana, a i izgrudi mi izlazi kao neka ljepljiva mlijecno zuta tekucina u malim kolicinama user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4187
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 10:55:07   
kimmyk
Drzimo fige za +!!!!!meni se to sve cini kao baby on the way ;)


IZVORNA PORUKA: mina23

Predivne ste i hvala na odgovorima, ah da i kao neku prehladu imam ali nije klasicna prehlada nesto kao zacepljen nosuser posted image , nadam se da sam user posted image a i vi skupa samnom.
To smedjaksto kao nit na gacicama mislim da sam to imala sa mojom prvom bebom a sad je djecak user posted image isto kao smedjkasto ja mislila eto user posted image kad ono nistaod toga .....
grlim vas sve, nekad sam pred user posted image znala imati kao mucnine ali ne i bolne grudi i to skoro vec 10 dana, a i izgrudi mi izlazi kao neka ljepljiva mlijecno zuta tekucina u malim kolicinama user posted image


(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4188
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 12:12:13   
mina23
Hvala kimmyk nadam se iskreno user posted image , pa da predjemo sve na temu prvo tromjesecje ;)

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4189
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 12:42:26   
kimmyk
Daaaaaaa,i ja se naj iskrenije nadam :)kada ces ti napraviti test?


IZVORNA PORUKA: mina23

Hvala kimmyk nadam se iskreno user posted image , pa da predjemo sve na temu prvo tromjesecje ;)


(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4190
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 13:01:04   
mina23
Pa mislila sam tamo 4. Februara ali ako izdrzim sa strpljenjem user posted image a ti kad planiras?

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4191
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 13:03:54   
kimmyk
A neznam dokad cu izdrzati..haha potrudit cu se sto vise..


IZVORNA PORUKA: mina23

Pa mislila sam tamo 4. Februara ali ako izdrzim sa strpljenjem user posted image a ti kad planiras?


(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4192
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 13:06:52   
mina23
Haah pa eto ja bih ga najradje sad uradila, ali ne vjerujem da ce mi ista pokazati

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4193
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 13:12:46   
kimmyk
Hahaha i ja bii,ali srecom ne radi mi ljekarna danas hahaha
IZVORNA PORUKA: mina23

Haah pa eto ja bih ga najradje sad uradila, ali ne vjerujem da ce mi ista pokazati


(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4194
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 17:22:26   
lovepower
hihihihih taj zacepljen nos meni i sad traje citala sam da je jedan od simptomauser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4195
   RE: Da li sam trudna ?
26.1.2014 21:56:02   
mina23
Jedva cekam 4.02 pa da vidimo ako do tad ne dodje user posted image onda bi to trebalo biti da je user posted image
nadam se :)

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4196
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 12:28:55   
mirela007
lijep pozdrav svim curamauser posted image ,da se i ja pridruzim...dugo vec pokusavam user posted image ,ali bezuspijesno i ...desilo se nesto cudno...11.1 sam imala takozvanu menstr..trajala 3 dana sa potrosena 2 uloska...nakon toga pocela sam strasno jesti..inace sam mrsavica i godinama neuspjevam dobiti niti dkg..trbuh mi je jako napuhnut..svi oko mene samo u njega gledaju...imala sam nekakva probadanja...pikanja prije te m...uz velik trbuh,grudi me bole toliko da 10 dana vec ne nosim grudnjak...pod pazusima sam dobila nekakve zlijezde ...temperatura tjelasna je stalno 37.1-37.3 a bazalna ujutro 37.5-37.7-danas...zgaravice i kiselina u ustima...da ne pricam....pretvaram se u terminatora user posted image ...sljedeca m bi trebala stici 7.2 ,test odgadjam,neznam ni sama zbog cega...svi mi govore jedno a ja odgovaram-nisam trudna imala sam m....sto vi kazete ...dan mi se svodi na jelo-glad i spavanje-umor...user posted image

(odgovor članu kimmyk)
Neposredna veza do poruke: 4197
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 12:44:25   
Isha
Uradi test ili još bolje betu, pa ćeš znati. Ja se, iskreno, ne bih igrala s tim, naročito zbog tog krvarenja, koje može biti nešto kao lažna M, ali i ne mora. Sretno.

(odgovor članu mirela007)
Neposredna veza do poruke: 4198
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 14:21:45   
lovepower
sve je moguce draga koliko samo slucajeva ima sa laznom menstruacijom i to po 2-3 mjeseca,po tvojim simptomima ja bih rekla da si trudna uradi test ako hoces sacekaj jos koji dan ili idi i uradi betu ona ti moze vec sada pokazati drzim ti fige user posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 4199
   RE: Da li sam trudna ?
29.1.2014 15:30:24   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: mirela007

lijep pozdrav svim curamauser posted image ,da se i ja pridruzim...dugo vec pokusavam user posted image ,ali bezuspijesno i ...desilo se nesto cudno...11.1 sam imala takozvanu menstr..trajala 3 dana sa potrosena 2 uloska...nakon toga pocela sam strasno jesti..inace sam mrsavica i godinama neuspjevam dobiti niti dkg..trbuh mi je jako napuhnut..svi oko mene samo u njega gledaju...imala sam nekakva probadanja...pikanja prije te m...uz velik trbuh,grudi me bole toliko da 10 dana vec ne nosim grudnjak...pod pazusima sam dobila nekakve zlijezde ...temperatura tjelasna je stalno 37.1-37.3 a bazalna ujutro 37.5-37.7-danas...zgaravice i kiselina u ustima...da ne pricam....pretvaram se u terminatora user posted image ...sljedeca m bi trebala stici 7.2 ,test odgadjam,neznam ni sama zbog cega...svi mi govore jedno a ja odgovaram-nisam trudna imala sam m....sto vi kazete ...dan mi se svodi na jelo-glad i spavanje-umor...user posted image


Ako sumnjaš da je menstruacija bila lažna svaki test bi sad već trebao pokazati trudnoću jer su to već 5-6 sedmica trudnoće, ako je začeće bilo prije 11.1. Uradi test, a ako je negativan otiđi ljekaru radi vlastitog mira.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mirela007)
Neposredna veza do poruke: 4200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  166 167 [168] 169 170   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Grmljavina ili Vjetar ?
amra_sa

Čega se više plašite ? Grmljavine ili vjetra ?

Vjetra (26%)

Grmljavine (38%)

Ne plašim se (37%)


Broj svih glasova: 109

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *