|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  173 174 [175] 176 177   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: dali sam trudna ?
16.5.2014 11:28:58   
Bambi09

IZVORNA PORUKA: mina23

Jos uvjek mi nema user posted image :)
Sutra radim test user posted image


Hajde hajde generacijo pridruzuj se na temi u iscekivanju user posted image user posted image

_____________________________

25.03.2004. rodila se moja Bini
24.12.2009. rodio se moj Nane
19.08.2014. rodio se moj Mini

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4351
   RE: dali sam trudna ?
16.5.2014 19:11:46   
lovepower

IZVORNA PORUKA: mina23

Jos uvjek mi nema user posted image :)
Sutra radim test user posted image

joj mila koliko sam puta pomislila na tebe,ne znam sjecas li me se ali dopisivale smo se ovdje kad sam ja saznala da sam trudna a ti mislila da si trudna to je bio kraj januara,toliko zelim da ti test bude pozitivan i da mi se pridruzis na temi u iscekivanju,jedva cekam sutra da nam se javis sa lijepim vijestimauser posted image user posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4352
   RE: dali sam trudna ?
16.5.2014 22:04:12   
mina23
Lowepover kako da te se nesjecam mila, jesi dobro?
Evo ja mislila da je user posted image dosla kad samo blagi skroz blagi smedji iscjedak user posted image
nadam se da je to to :) u ponedeljak idem da vadim betu ;) a mozda sutra kupim testic ako do tad user posted image
nedodje :)

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4353
   RE: dali sam trudna ?
17.5.2014 6:49:45   
mina23
Jutros mi stigla user posted image , tuzna tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4354
   RE: dali sam trudna ?
17.5.2014 13:50:03   
dandi84

IZVORNA PORUKA: mina23

Jutros mi stigla user posted image , tuzna tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne brini bice...Ne sikiraj se samo.

_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4355
   RE: dali sam trudna ?
18.5.2014 14:04:04   
lovepower

IZVORNA PORUKA: mina23

Jutros mi stigla user posted image , tuzna tuzna user posted image user posted image user posted image user posted image

ne sikraj se mila moja,bit ce kad je sudjeno kao i sve u zivotu,molim se dragom Bogu za tebe i cekam te da skupa iscekujemo,obrisi suze i kreni u novu borbuuser posted image

_____________________________

26.08.2014-fetus mortus in uterus 36 sedmica

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4356
   RE: dali sam trudna ?
19.5.2014 14:19:29   
marseljeza
Kako vi gurate period od ovulacije do nepoželjne menstruacije? Ja nikako. Prije 14 dana mi je ovulacijska trakica pokazala 2 crtice, družila se sa mužem dva dana prije i dan poslije i (ne)čekam menstruaciju danas/sutra. Bol u jajnicima skače sa desnog na lijevi i grudi mi bole sa strane, da se tako izrazim :) Rekla bi klasični PMS. A čini mi se planinu bi pomakla samo da nije, nego da je znak za nešto drugo, nešto mnogo ljepše :)

(odgovor članu lovepower)
Neposredna veza do poruke: 4357
   RE: dali sam trudna ?
20.5.2014 2:05:55   
mina23
marseljeza isto mi je i samoj, svaki mjesec razocarenje user posted image i to me
baci u bed sve do nastupajuce ovulacije i opet ispocetka user posted image

_____________________________

Sunce mamino stiglo 23.01. 2010 nas mali Saim, Volimo ga puuuuno!

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 4358
   RE: dali sam trudna ?
20.5.2014 2:38:57   
vanchi88
tako je i meni bilo......
ja sam uvijek znala da ce doci, i isplacem se narednih 5 dana koliko god traje meca...i tako jovo na novo oko ovulacije, trakice, ciljane odnose i opet je li nije li ... vjecita borba....


_____________________________

"Hiljade i hiljade godina,ne bi bilo dovoljno da se opise kratki sekund vecnosti u kome si me ti poljubila u kome sam te ja poljubio,jednog zimskog praskozorja u parku Monsuri,u Parizu,na zemlji,na zemlji koja je zvezda"

(odgovor članu mina23)
Neposredna veza do poruke: 4359
   RE: dali sam trudna ?
20.5.2014 12:21:18   
marseljeza
Ja danas trebam da dobijem, taj slavni 28 dan ciklusa. Jutros ko krenula bi, ko nebi, nešto me pati hoće-neće. Ama više :) Više mi je to frustrirajuće nego čini mi se čekanje svih ovih 14 dana šta će da bude. A da bude belaj, ovo je prvi put da smo ciljali odnose, tačnije potrefilo se tako. Muž na terenu i desilo se da je tu "tih dana". Pet mjeseci smo u braku, neka dva mjeseca se potajno nadam. Znam da je to sitnica, nadala sam se i ta ostala tri, ali vukla sam neki cistitis pa smo i izbegavali odnose poprilično dok mi to skroz ne prođe.
Kao kruna priče ovaj mjesec muči taj neki iscjedak zadnjih 10 dana, žut ko sunce, nisam ga nikad imala. Biće da sam nešto fasovala, pff..
Znam da sve borimo slične bitke, a nekako se nadam i Boga molim da će sve to doći na svoje kad dođe vrijeme. Čekaju nas male ruke, mali prsti i najslađi dječiji osmijesi :)

(odgovor članu vanchi88)
Neposredna veza do poruke: 4360
   RE: dali sam trudna ?
20.5.2014 19:08:49   
malena13
marseljeza i kod mene sve isto kao i kod tebe,heheh samo ja neocekujem 29 :) hajde nadat je se da ti nece stici,da narednih 9 mjeseci nedodje :)))

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 4361
   RE: dali sam trudna ?
20.5.2014 23:04:00   
marseljeza
eh, moja je došla ali malena zato navijam da tvoja ne dođe! user posted image obrisala suze i idemo dalje, nek smo zdravo. ako bude idući mjesec, hvala je Bogu :) :*

(odgovor članu malena13)
Neposredna veza do poruke: 4362
   RE: dali sam trudna ?
21.5.2014 8:47:51   
doktoricad
ja nisam vise mogla izdrzati i uradila test sinoc, negativan..i danas dobijemuser posted image
valjda od silnog razmisljanja o svemu, umislila sam sebi sve simptome, sta ti je psiha...ali, boze moj, nije upalilo od prve, idemo dalje. vama svima sretno!!

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 4363
   RE: dali sam trudna ?
23.5.2014 12:20:44   
malamu92
Curke molim vas za pomoc zaista mi treba vase misljenje....ako sam imala nezasticene odnose 8 dana prije menstruacije ali nije decko svrsio u mene a menstruaciju sam poslije tih 8 dana dobila na vrijeme kolika je mogucnost da sam trudna...pitam vas ovo jer me brinu te lazne menstruacije..trajala je 4 dana.da li sam ostala trudna ?Kazu zacece nastaje dvije sedmice poslije odnosa...to me jako brine...da li je moguce da sam ovu menstruaciju dobila i da je trajala i da sam opet trudna...molim vas odgovorite..lijep pozdrav

(odgovor članu doktoricad)
Neposredna veza do poruke: 4364
   RE: Da li sam trudna ?
23.5.2014 15:10:56   
9months
Draga malamu92, nije moguće da si trudna.
user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:59:34 >


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu malamu92)
Neposredna veza do poruke: 4365
   RE: Da li sam trudna ?
23.5.2014 15:40:51   
dandi84
IZVORNA PORUKA: malamu92

Curke molim vas za pomoc zaista mi treba vase misljenje....ako sam imala nezasticene odnose 8 dana prije menstruacije ali nije decko svrsio u mene a menstruaciju sam poslije tih 8 dana dobila na vrijeme kolika je mogucnost da sam trudna...pitam vas ovo jer me brinu te lazne menstruacije..trajala je 4 dana.da li sam ostala trudna ?Kazu zacece nastaje dvije sedmice poslije odnosa...to me jako brine...da li je moguce da sam ovu menstruaciju dobila i da je trajala i da sam opet trudna...molim vas odgovorite..lijep pozdrav

Mozda test da uradis. Od nagadjanja nema nista user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:59:18 >


_____________________________

Život nam vraća ono što mi drugima dajemo....

15.07.2012. god -missed ab. (8 ned+4)

28.12.2013. god -ugledali smo user posted image

29.08. 2014. god. - rođen N, mamino žuto pile...

(odgovor članu malamu92)
Neposredna veza do poruke: 4366
   RE: Da li sam trudna ?
24.5.2014 9:23:21   
marseljeza
malamu92, mislim da nemaš razloga da brineš :)

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:55:06 >

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 4367
   RE: Da li sam trudna ?
25.5.2014 4:59:02   
iscekivajuca
Pozz drustvo. Ovako da vam ispricam svoj problem.ves skoro godinu dana ja I moj dragi radimo na bebi. Kod ginekologa sam bila 6.5. Kada sam I dobila. Dala mi je da pijem tablete klomid I bisolvon za regulaciju ovulacije. Kad sam popila terapiju otisla sam opet kod nje I pregledala me je vaginalno sa ultrazvukom, rekla mi je da je sve super da dodjem opet za par dana. Taj treci put mi je rekla da je ovulacija brzo da se ne sekiram I nije rekla da opet dodjem. Taj dan me jajnik jako bolio mislim da je to ovulacija cinila svoje. Sada nakon 4 dana od ovulacije osjetim bol u materici. Kao kad trebam da dobijem...bol prestaje kad lezim I odmaram. Sta mislite sta bi moglo biti u pitanju...da li je moguce da je implantacija embriona? Pa me zbog tog spajanja I ugnjezdivanja boli. Izvinite na duuugom postu

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:55:45 >

(odgovor članu marseljeza)
Neposredna veza do poruke: 4368
   RE: Da li sam trudna ?
29.5.2014 19:07:03   
anna_91
Dobar dan zene...
Ja sam u jednoj nedoumici pa molim za misljenje....
Pijem yaz pilule vec godinu dana jer mi ciklusi nisu redovni.
Zadnja 2 mjeseca nisam pila.
16.05 dobijem user posted image ,kupim tablete tek u ponedeljak 19.05 i popijem prvu.
20 i 21.05 imala sam odnose bez zastite...

U uputstvu sam tek kasnije procitala (ove su bile turske pa nisam njihovo uputstvo ni mogla procitati) da kontraceptivne tablete djeluju odmah samo ako ih popijes prvog dana ciklusa...

Postoji li sansa da sam trudna?Da li da nastavim piti tablete ili da stanem?
Ne bih imala nista protiv user posted image samo me brine sta sa tabletama...Ne mogu trenutno ginekologu,u inostranstvu sam...

Hvala vam unapred na misljenju user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:56:14 >

(odgovor članu iscekivajuca)
Neposredna veza do poruke: 4369
   RE: Da li sam trudna ?
29.5.2014 21:45:03   
Amela83
Nema user posted image ni juče, ni danas... Sutra ujutru radim test. ABd da bude user posted image user posted image . Sretno i ostalim trudilicama user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:56:34 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu anna_91)
Neposredna veza do poruke: 4370
   RE: Da li sam trudna ?
29.5.2014 22:18:13   
Mjeseceva Pratilja
IZVORNA PORUKA: Amela83

Nema user posted image ni juče, ni danas... Sutra ujutru radim test. ABd da bude user posted image user posted image . Sretno i ostalim trudilicama user posted image


Sa srecom i da bude onako kako zelis. user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:56:47 >


_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 4371
   RE: Da li sam trudna ?
30.5.2014 8:14:05   
Amela83
user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Mjeseceva Pratilja! I ja tebi, a i svim trudilicama zelim sto prije user posted image ili user posted image !
MENI TESTIĆ POKAZAO DVIJE CRTE (jest da je jedna blijeda ali se vidiii)!!!

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:57:01 >

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 4372
   RE: Da li sam trudna ?
31.5.2014 15:58:38   
pupica21
pozz curke moje nova sam na forumu ,,radimo kao i sve na bebi ,,trebala bi dobit sutra medutim nemam nikakve siptome kao inace bolovi u stomaku i ostalo ..imali smo odnos za plodne dane ..vec 2 dana sam imala grceve al blage podnu stomaka i danas ih nema ,,,bradavice su porasle vene su dvije tako postale izrazene oko njih ,,dal je moguce da sam trudna kad mogu uradit test hvala vam puno sretno svima da uskoro postanemo mame :*

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:57:21 >

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 4373
   RE: dali sam trudna ?
31.5.2014 16:04:27   
pupica21

IZVORNA PORUKA: Amela83

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Mjeseceva Pratilja! I ja tebi, a i svim trudilicama zelim sto prije user posted image ili user posted image !
MENI TESTIĆ POKAZAO DVIJE CRTE (jest da je jedna blijeda ali se vidiii)!!!

mila koliko ti je kasniilo pa si uradila test ..bas mi je drago zbog tebe

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 4374
   RE: Da li sam trudna ?
31.5.2014 18:20:34   
9months
IZVORNA PORUKA: Amela83

user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala Mjeseceva Pratilja! I ja tebi, a i svim trudilicama zelim sto prije user posted image ili user posted image !
MENI TESTIĆ POKAZAO DVIJE CRTE (jest da je jedna blijeda ali se vidiii)!!!

user posted image user posted image user posted image
Čestitam i puno sreće ti želim user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 4.6.2014 15:57:34 >


_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 4375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  173 174 [175] 176 177   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  173 174 [175] 176 177   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *