|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 12:55:44   
jaca23
drage moje evo kao sto vidite ja sam nova i jako mi je drago da sam vas nasla....danima sam citala ovaj form i sva sam se jezila sve se borimo za malu bebicu...meni je potebna vasa pomoc i koji savjet.ee ovako zadnju user posted image sam imala 6.02 medutim znaci sad mi kasni 6 dana..prije dvije sedmice sam povracala neki 3 do 4 dana i to je sad stalo,medutim desi se po koji put da mi dode do povracanja al se suzdrzim,grudi me strasno bole a bradavice ne smijem ni da dirnem a i cice su narasleuser posted image imam neku bol u donjem dijelu stomaka kao pred user posted image ,kupila sam test al ne znam da li da ga uradim i da li mi je rano..drage mislite l da samuser posted image jako bi zeljela jednu malu bebu.tako imam osjecaj da jesam al ne znam sta da radim molim vas pomozite mi.hvala vam puno drage moje

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 1676
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 12:57:58   
veeseelaa
ja sam test uradila na dan kad sam očekivala user posted image  i bio je pozitivan, a simptome sam imala iste kao ti, sike bole, stomak bolucka
Sretno draga, ne čekaj nego odradi test i javi rezultatuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 12.3.2010 12:58:09 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jaca23)
Neposredna veza do poruke: 1677
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 13:10:02   
Private
e jaco radi test,ja bih do sad 5x uradila...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1678
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 13:11:15   
Mirkica
jaca23 uradi test i znaces na cemu si mi , sretno i nadam se da je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 1679
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 13:12:32   
misica
Navijam za test ,uradi i javi nam obavezno!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jaca23)
Neposredna veza do poruke: 1680
   RE: Da li sam trudna ?
12.3.2010 13:17:53   
Lina85
Drzim fige da budeuser posted image aBd.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 12:23:48 >


_____________________________

^^^^^Zivot mamin i tatin stigao 10.09.2011.^^^^^

----------Volimo te najvise na svjetu----------

(odgovor članu misica)
Neposredna veza do poruke: 1681
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 11:07:47   
jaca23
ej drage moja hvala vam na podrsci,ja jutos radila test i zamislite sta mi se desilo TEST NEVAZECI nista mi nije pokazaouser posted image koji sam ja peh tako sam nervozna bila i nista idem danas uzet drugi i javim vam obavezno...

(odgovor članu Lina85)
Neposredna veza do poruke: 1682
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 21:06:44   
za
eh evo i mene na forumu pozdrav svim forumasicamauser posted image Meni kasni vec 15 dana a test sam radila prije 5 dana i bio je negativan pa mi je moj ginek.preporucio da pijem dobraston pa one bi mi trebale pomoci ili da dobijem ili sam trudna ali je zacece bilo vrlo rano(mislim na to da nema puno dana kako sam ostala trudan dajeBogdo)Inace imam jake bolove kad su mi oni dani a sada nista sem mali rijetkih bolova u ledima.Molim vas da me malo utjesite i date mi komentar na ovouser posted image

(odgovor članu jaca23)
Neposredna veza do poruke: 1683
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 21:11:06   
za
e cao Mikice sta ti mislis o mom problemuuser posted image

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 1684
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 21:22:18   
Mirkica
cao neznam iako je test negativan znaci mozes biti trudna ja sam vec pisala negdje na temi da je moja prijateljica u 10 sedmici trudnoce potvrdila da je trudna i to preko UZ niejdan test nije dao user posted image cak je i krv vadila nista tek se na UZ vidjela bebaca tako da moze svasta biti, bitno je da si bila kod Doktora , zavisi ti najbolej poznajes tvoje tijelo jel ti ikada toliko kasnilo ja npr. znam da mi toliko kasni da bi i bez teta bila trudna :))) ali eto sacekaj jos malkoo i nadam se i od srac ti zelim jednu malu bebacu :)))).
Negativan etst nemora nista znaciti :

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.4.2010 13:42:38 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1685
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 21:23:31   
maja78 RR
pa eto ako je gin rekao da je moguce da je rana trudnoca onda mozda jeste, kako god okrenes najbitnije je da se ne sekiras

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1686
   RE: Da li sam trudna ?
13.3.2010 21:30:24   
Mirkica
jaca23 sta bi s tebe ???

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.3.2010 9:05:40 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu jaca23)
Neposredna veza do poruke: 1687
   RE: Da li sam trudna ?
14.3.2010 10:50:31   
brzamala
Isti slucaj se meni desio prije godinu dana. znam kad mi je bila ovulacija , imali odnos tada, doslo vrijeme menge a mene sama dva dana jaoko boljelo u predjelu maternice, kao da se grci maternica i prestalo. Od user posted image ni traga. Ja presretna. Mislila sigurno trudna, i uradim test kad negativan. hajde reko sacekat cu jos koji da. Uradim ponovo opet negativan. Kasni 20 dana, test negativan, ja poliluda. Odem na pregled kad doktorica kaze da menga nece uskoro nastupiti, nije ni trudnoca vec nisam dobila zato sto mi je endometrij bio extra tanak pa se nije imalo sta oljustiti, a i da je doslo do oplodnje ne bi se imalo za sta zakacitiuser posted image

Ne mora znaciti da je to tvoj slucaj, ali bih ja obavezno otisla na pregled prije bilo kakvih tableta.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 23.3.2010 9:05:50 >

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1688
   RE: Da li sam trudna ?
14.3.2010 11:29:51   
za
pa ja sam i radila ultrazvuk i on kaze da nema nikakvih cisti nista sto bi moglo znaciti izostanak menge i ove tablete sto mi je dao su u svakom slucaju i za mengu ali i za ucvrscivanje ploda ako ga ima naravno.Pa cekat cu do ponedjeljka do tada cu ispiti tablete pa cu znati valjda sta je.Iako se ne nadam bas puno ali uvjek postoji tracak nade ako BOG DA VIDJECEMOuser posted image PUSIC

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 1689
   RE: Da li sam trudna ?
16.3.2010 10:07:26   
gagach
U svakom slucaju Dabroston ti ne moze naskoditi...
sretnouser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 16.3.2010 10:12:18 >

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1690
   RE: Da li sam trudna ?
18.3.2010 15:45:26   
za
cao GAGACH drago mi je sto si mi odgovorila i hvala Bogu pa ti je majka zdravstveni radnik jer inace ovo je sveuser posted image user posted image user posted image ja evo ni sada nisam dobila mengu ali tek za sedam dana cu se javiti gin.tako mi je juce rekao nadam se da ce me Dragi Bog obradovatiuser posted image pusa

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 1691
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 20:47:43   
za
Zdravo moje forumasiceuser posted image user posted image Ja vam evo jos nisam dobila a ne usudim se uzeti tes jer sam ga radila 9.3.i bio je negativan ali ja evo vec od 2.2. nisam dobila mengu i nemam nikakvih simptoma da ce je i biti ako Bog da!!!!U srijedu idem kod ginekologa pa cu znati sta je u pitanju ali se nadam da cu biti ponosnauser posted image user posted image Kako mi je samo tesko u ovim dugim danima koji su kao godina iako mi moji svi govore da nemoze biti nista drugo jer mi menga nikada nije kasnila ovoliko i inace je uvjek na vrijeme.Dali je moguce da je test pogrijesio mooooolim bilo koga da mi malo ublazi ovo moje iscekivanje!!Puno vas voli vasa forumasicauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1692
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 20:50:55   
nanika
user posted image user posted image Za ja mislim da si tiuser posted image
Moze se desiti da test nije dobar. Ne znam koji si uzela???


_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1693
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 20:51:27   
ena0002
Moguce je da si ti user posted image a da test bude negativan, narocito ako se malo ranije uradi. Pa sta znam po mom misljenju sad bi ti vec trebao biti pozitivan ako hoces da ga uradis. A opet najsigurnija je beta.
Sretno user posted image

_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1694
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 21:13:17   
za
Ma ja jesva cekam tu srijedu da mi doktor kaze sta je u pitanju jer sam pila i dobroston koji mi je on propisao pocetkom ovog mjeseca da dobijem ali ako postoji trudnoca on je takode dobar i za plod ali ja sam ih ispila i nista ali su mi grudi dosta nabujale i jos nikakve naznake za mengu a i cesce idem u wc da piskim pa sad vidjecemo javum vamuser posted image user posted image

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 1695
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 22:32:00   
sarayka
Moja user posted image kasni 3 dana, do jucer imala bolove u dnu stomaka i osjećaj kao da ce svaki cas doci , od jutros nista osim bolova u krstima,glavobolje i grudi "ko kamen" test radih maloprije nema user posted image ...inače nikad ne kasni, pa sam zbunjena iako mi je proslu trudnocu malo kasnije pokazalouser posted image (koliko se ja sjećam)...
bas sam zbunjena , nadam se da je sve ok user posted image


_____________________________

Ljube vas Lamija i mama :)

"Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi
ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena." - Helen Keller

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1696
   RE: Da li sam trudna ?
20.3.2010 22:49:35   
Anoniman
evo i mene i meni kasni već 16 dana a strah me uraditi tesst jer već imam dvoje male dijece nije da ne želim imati još a ja smatram da je još rano za 3.

(odgovor članu nanika)
  Neposredna veza do poruke: 1697
   RE: Da li sam trudna ?
22.3.2010 11:11:03   
za
Evo moja draga ja poslije 23 dana kasnjena po prvi put kako sam pocela dobijati,a bila sam sigurna da sam trudna jer me nista nije boljelo sem krsta i dojki juce me probudi snazan bol i dobih menguuser posted image user posted image al iskreno se nadam da kod tebe nece to bit slucaj u ALLAHU je spas i vjerujem da ce nam pomoici da jednom osjetimo sta znaci kad te neko zove MAMAuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tuzna jako!!!!!!!

(odgovor članu sarayka)
Neposredna veza do poruke: 1698
   RE: Da li sam trudna ?
22.3.2010 11:17:26   
tajcika
za,nemoj biti tuzna Allah dz.s. ce dati ako Bog da kad budes u najmanjem ocekivanju ,sve su to nasa iskusenja ,a bit ce ako Bog da neka niko ne gubi  nadu u njegovu milost




(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1699
   RE: Da li sam trudna ?
22.3.2010 11:20:10   
ivanak
ZA, ne trebaš se žalostiti. Znam da te to neće utješiti, ali opet treba razmišljati pozitivno. Svaki mjesec je nova nada...
Zavisi koliko radite na bebi? Jeli neki problem pa ne možete...


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu za)
Neposredna veza do poruke: 1700
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  66 67 [68] 69 70   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *