|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
14.10.2010 22:03:24   
sporty mamaa
Pa i u predejakulatu moze biti spermija ja mislimuser posted image user posted image


< Poruku je uredio malena27 RR -- 14.10.2010 23:51:02 >

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2426
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 9:45:06   
paris
Meni ista stvar kao kod Alex, tj. trebala sam dobiti 13 ali ništa, nismo se pazili namjerno jer bi voljeli još jednu bebicu. Imamo user posted image od 2 god i osam mjeseci. Radila sam test prije deset dana koji je pokazao  negativno ali ga nisam bacila, sl. dan opet pogledam i vidim (al jedva primjetna) druga linija i naravno odmah frka panika kupim test prije pet dana i on mi pokaže negativno. Sad ne znam šta se dešava ..... Da li da opet kupim test ili pričekam još koj dan user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 2427
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 10:44:52   
gagach
cekaj nisam skontala koliko ti kasni 2 dana? ako je pokazalo drugu liniju to bi mogla biti trudnoca u pitanju. Ja bih kupila jos jedan test i uradila ga ujutro tako ces biti najsigurnija...zelim ti da bude plus velik kao kucauser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 15.10.2010 10:53:46 >


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 2428
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 10:47:42   
aida.
Test ako dugo stoji moze se pojaviti druga crtica koja ne znaci nista... tek se sutradan pojavila?? Ipak se nadam da si trudna user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 15.10.2010 10:55:30 >


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 2429
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 12:43:32   
vjestica
paris ako ti kasni  2 dana možeš uraditi test
a koliko sam shvatila prv i test si radila prije 10 dana i tek kasnije ti je pokazao drugu crtu?
prvo prerano je bilo da tada radiš test jer je odmah iza ovulacije, kad nije ni do implantacije došlo, a time ni do porasta betahcg
a drugo test se očitava u roku 10 minuta, sve poslije što se javi je evaporacijska crta tj crta koja nastaje usljed isparavanja unutar testa
tek sad ti je vrijeme da radiš test
sretno user posted image user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2430
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 18:46:00   
Leptiricaaa
pozdrav svim clanovima malo sam citala vase upise i odlucila se uclaniti jer ima dosta zanimljivih stvari.Prvo da pozelim svima vama koje ocekujete trudnocu da vam se to vrlo skoro ostvari!Evo kratko o meni imam 25 godina, majka sam 4-godisnjeg sina i zadnjih 2 mjeseca zelimo jos jednu bebu ali jos uvijek nema rezultata mada mislim da je jos rano ali inace sam jako nestrpljiva i ne mogu da se opustim nikako i da ne razmisljam o tome.Svi mi govore da ne mislim puno o tome ali bezuspjesno ja nikako da se opustim.Pratim plodne dane i citam ovako neke savjete i preporuke pa zahvalna bih vam bila ako mi napisete par savjeta ili jednostavno opisete onako kako smatrate da je najbolje da radim.Hvala svima i super vam je tema!

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 2431
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 19:02:31   
gagach
dobro nam dosla user posted image  Nema se nesto posebno savjetovati...tek ste se poceli truditi 2 mjeseca je mali period...vec pratis plodne dane tako da opusti se, uzivaj i sigurno ce doci brzo taj zeljeni plusicuser posted image  ja sam se dugo smarala, brojala, pratila sluz...onda nakon nekog vremena postanes opsjednut i depresivan i onda to moze uticati na hormone i na ovulaciju...
samo opusteno i zelim ti da sto prije zabebisuser posted image

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2432
   RE: Da li sam trudna ?
15.10.2010 19:11:47   
Leptiricaaa
Hvala puno na dobrodoslici! A jos vise hvala na lijepoj zeljici user posted image trudim se, jako se trudim da se opustim narocito sto mi ovo nije prva trudnoca ali tesko mi polazi za rukom da budem opustena i da ne mislilm pretjerano na to.user posted image

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 2433
   RE: Da li sam trudna ?
16.10.2010 8:50:29   
paris
Treći dan kasni ali imam sve simptome kao da ću svakog trena dobiti. Glavobolja, bolne grudi, nervoza aliiiii ako nedobijem do 12 h idem po test. Koji mi predlažete???? Ja sam grozna, tako sam nervozna i nestrpljiva a i toliko sam se opteretila da zadnjih 15 dana samo o tome mislim user posted image .

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2434
   RE: Da li sam trudna ?
16.10.2010 9:04:04   
bebacha
ja sam uvjek kupovali one najjeftinije i bili su pozitivni.zelim to i tebi

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu paris)
Neposredna veza do poruke: 2435
   RE: Da li sam trudna ?
16.10.2010 22:36:08   
tijatija
Paris, ima li kakvih user posted image  ??? NAVIJAMO user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 2436
   RE: Da li sam trudna ?
18.10.2010 20:13:44   
bilja83
Pozdrav svima! Ja sam nova na forumu. MM i ja pokusavamo godinu i tri meseca. Osim jedne biohemijske trudnoce pre godinu dana, jos uvek bez uspeha da ugledamo user posted image . U pocetku se nisam puno opterecivala nadajuci se da ce se samo desiti, ali nakon bezuspesnih godinu dana odlucila sam da uradimo sve dodatne analize. Danas sam dobila sve svoje rezultate i svi su negativni. Srecna sam zbog toga i sada cekam muzeve rezultate sledece nedelje. Nadam se da je sve u redu i da je problem samo u mojoj glavi. Puno pozdrava od mene i zelim vam svima puno puno srece!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Neposredna veza do poruke: 2437
   RE: Da li sam trudna ?
18.10.2010 22:23:56   
mazaLy
user posted image user posted image super drage moje iako sam nekoliko dana bila odsutna a nama su dosle nase drage nove forumasice e pa jedna veeeelika dobrodoslicauser posted image user posted image  nasima trudilicama kao i ja ista da se ne pojave nase user posted image  da ovaj mjesec bude puno user posted image user posted image  i pozitivnih user posted image user posted image testica -betica+i naravno akoBog da punouser posted image lijepih ,malih i ruzicastiuser posted image user posted image , iskreno od user posted image user posted image
i meni nije dosla user posted image ...tra la la pa bilo bi finooo da i ostane tako ....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreca si moja tiiiii..............<3<3

(odgovor članu bilja83)
Neposredna veza do poruke: 2438
   RE: Da li sam trudna ?
19.10.2010 11:56:07   
sukibajro
Pozdrav svime. Imam jedno pitanje pa ako mozete da mi pomognete. MM i ja smo se ovaj mjesec trudili, zadnja user posted image mi je bila 28.09. Danas sam isla na ginikoloski pregled firma nas je slala, i kad sam radila ultrazvuk ljevi jajnik me je boljeo i bio je malo otecen i nakon sto je izvadila onu spravicu bila je malo krvava. Slijedecu user posted image ocekujem 27.09. Sta znaci to sto sam krvarila i sto me boli lijevi jajnik, i dali sam trudna a nadam se jer smo se bas trudili. Pomozite. Unaprijed zahvalana

(odgovor članu mazaLy)
Neposredna veza do poruke: 2439
   RE: Da li sam trudna ?
19.10.2010 13:14:19   
mazaLy
user posted image user posted image user posted image user posted image oh,neee doslauser posted image ......
Niti mi je do nje niti njenih paketica bas sam nesto razocarana!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I opet na posao......trudilice moje ne odustajmo:((

_____________________________

Sreca si moja tiiiii..............<3<3

(odgovor članu mazaLy)
Neposredna veza do poruke: 2440
   RE: Da li sam trudna ?
21.10.2010 13:30:52   
malena27 RR
prenos posta:

IZVORNA PORUKA: lala21


pozz moje drage tu sam nova tesko se bas snalazim ,,, ali eto jednostavno ,,, pokusavam ,,,
silno zelim djete sa mojim deckom vec mjesec dana pokusavamo da ostanem trudna bila sam pre njeg u braku ali jednostavno nisam uspjela ... pa se sad plasim isla sam kod dokotra on je rekao da mogu imati djecu ,,, previse jedem nego inace jer sam mrsava osoba stalno mi se ide u wc kad pomislim na hranu sam bi jela lijena sam cak ovih dana noge me bole nemgo da hodam sam bi lezala cesto mi dode vrtoglavica kad ustanem ,,,moj decko zeli da idemo doktoru a ja se jednostavno plasim da nece rec da sam drugom stanju pa cemo se oboje razocarati ,,, sta da radim dali su to neki siptomi ili a bojim se radit onaj test za trudnocu




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu mazaLy)
Neposredna veza do poruke: 2441
   RE: Da li sam trudna ?
21.10.2010 16:45:07   
lala21
user posted image sretno svima moje dame ,,, koje zelimo ... da imamo bebu ,,, da nam se ta zelja ostvari ,,, naravno da je rodimo zdravu ,,,

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2442
   RE: Da li sam trudna ?
22.10.2010 13:23:34   
mazaLy
user posted image user posted image Cao curice pa gdje ste vi ,nema vas na ovoj temi sve ste pobjegle...ili ste trudne ili se prestale truditi??user posted image user posted image
Abd sve cemo biti....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sreca si moja tiiiii..............<3<3

(odgovor članu lala21)
Neposredna veza do poruke: 2443
   RE: Da li sam trudna ?
24.10.2010 10:56:08   
Anoniman
veliki pozdrav svima.

naime u jednoj sam nedoumici. ne zelim da brzam sa zakljuccima ali mi se nesto cudno pomalo odvratno desava sa organizmom.
vec tri dana imam nenormalnu mucninu ali ne mogu povratiti, bas me muci.
takoder skoro u dnu stomaka osjecam neke malesne bolove, nesto kao bockanje, to mi ne smeta, i ne boli strasno, ali me zna iznervirati jer zna biti bas ucestalo. molim vas da mi kazete vasa iskustva, da li se nekome desavalo slicno, i da li da idem po test?
ps trebam dobiti pocetkom mjeseca.

unaprijed hvalauser posted image

(odgovor članu dea)
  Neposredna veza do poruke: 2444
   RE: Da li sam trudna ?
24.10.2010 11:01:24   
Hannica
Ako bude kasnila user posted image  uradi test,a ako ne...nista.
Ja ne bih zurila.user posted image


_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2445
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 10:19:43   
sukibajro
Evo samo da vam javim da sam u subotu ugledala svoje dvije user posted image , i to je ona druga bila ko kuca. Jako sam happy user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 2446
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 10:20:42   
taurus
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sukibajro)
Neposredna veza do poruke: 2447
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 13:27:39   
bebac bucko
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

JA JOS NISAM UGLEDALA SVOJEuser posted image user posted image , STO NE ZNACI DA NE BI MOGLA OVAJ MJESEC I JA DA SE OBRADUJEM.
user posted image  JE TREBALA STICI U SUBOTU, ALI SE POJAVILO SAMO MALO SMEDEG ISCJEDKA, I ONDA NISTA, DANAS SAMO MALO ALI MALO KRVI. NADAM SE DA JE user posted image . A AKO NE BUDE ONDA CU OPET user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
SRETNO SVIM TRUDILICAMA, A VAMA KOJE STE VEC UGLEDALE SVOJE user posted image  ZELIM DA PRIJE SVEGA RODITE ZDRAVE I VESELE BEBICE. :-)


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 2448
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 13:29:04   
malena27 RR
Zamolicu te da koristis mala slova jer se velika koriste za vikanje!

LP, RR Tim


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 2449
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 13:31:42   
bebac bucko
sorry.

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *