|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 13:45:36   
gagach
bebac bucko jesi li uradila testic?  sacekaj jos sutra pa ga uradi trebalo bi pokazati ako ti kasni 2-3 dana ...
iskreno se nadam da je plusic i ako ne dobijes obavezno uradi test i ako bude pozitivan otidji doktoru zbog krvarenja...
sretno!!!!

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 2451
   RE: Da li sam trudna ?
1.11.2010 13:55:08   
bebac bucko
test nisam jos radila, planiram otici ginekologu za dva dana, pa ako se do ted situacija ne promjeni mogla bih i ja zaplakati ovaj put od srece. Hvala

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 2452
   RE: Da li sam trudna ?
2.11.2010 9:45:37   
bosss
kasni mi dva dana al ja nista ne osjecam ni pms ni  nikakve znakove.inace me bole grudi kad trebam dobiti al sad ni to.

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 2453
   RE: Da li sam trudna ?
2.11.2010 9:51:44   
enna
Ni mene nisu bolile grudi koje me inace bole pred user posted image  a da mozda uradis test mislim da bi trebao da poaze ako ti kasni 2 dana???

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 2454
   RE: Da li sam trudna ?
2.11.2010 10:05:22   
bosss
neda mi se izaci iz kuce da ga kupim , al nakanicu se valjda danas, pa sutra ujutro pi pi.mada nevjerujem da ce ista pokazati , jer ne osjecam bas nista. u stvari osjecam se kao da sam u periodu izmedju menstr. i ovulacije.
najzalosnije sto sam je ovaj mjesec bas cekala da dodje da bi mogla poceti sa macinom travom. vec sam se spremila i kupila nekoliko vrecica macine trave i cekala da mi dodje m da bi mogla poceti piti, a ono nista.


< Poruku je uredio bosss -- 2.11.2010 10:06:53 >

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 2455
   RE: Da li sam trudna ?
5.11.2010 12:51:17   
Leptiricaaa
Pozz drage moje jako sam tuzna pa sam dosla da vidim sta vi mislite,, Vjestica mi kasni dobrih 5 dana i jutros sam sva sretna uradila test uvjerena da ce pokazati pozitivno ali ne nista od user posted image negativan je.nemam nikakvih simptoma zasad osim sto sam zadnjih par dana provela u wc-u i to me jos malo ohrabrivalo mislila sam da sam sigurno user posted image . Malo nekih bolova imam kao pred vjesticu ali slabo.Sta se sa mnom desava blage veze nemam user posted image user posted image a ne ide mi se ginekologu user posted image

(odgovor članu bosss)
Neposredna veza do poruke: 2456
   RE: Da li sam trudna ?
5.11.2010 18:39:20   
enna
Leptirica moj savjet ti j da ipak potrazis strucni savjet da odes na pregled kod ginekologa.neznma dali ti je ikad prije kasnila menstruacija i dali si imala redovne cikluse????U svakom slucaju navijamo da si trudna!!!!user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2457
   RE: Da li sam trudna ?
5.11.2010 21:53:09   
amarilis
Valiki pozdrav!
Leptirice, kod mene evo 11 dana kasni a tek mi 6 dan tes bio pozitivan i ono neka blijeda crtica. Sutra sam naručena kod ginića pa ću vidjeti jeli sve ok ili je nedao Bog vanmaterična jer sam jednom je već imala, pa me pravo strah.

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2458
   RE: Da li sam trudna ?
6.11.2010 8:51:19   
Leptiricaaa
pozzz cure moje hvala vam puno na odgovorima ali ja sam jos uvijek posteno zabrinuta user posted image . Enna moja menstruacija nikad ne kasni svaki mjesec stize 2 dana prije prethodnog znaci imam neki redovni ciklus od 28 dana ( bar tako ja racunam) zato mi je i cudno ovo sad i nemam blage veze sta se trenutno sa mnom desava.
Amarilis draga iskreno se nadam da ce kod tebe da bude sve u redu i da nije vanmatericna alli sad i ja kontam da nije i kod mene to u pitanju ajjjjjjjjjj sad se jos vise bojim i ponedeljak rano jutro trcim kod ginekologa.user posted image sutra cu ponoviti test jer se nadam da mozda ovaj nije bio u redu uhh iskreno se nadam da je do testa a ne do mene user posted image user posted image

(odgovor članu amarilis)
Neposredna veza do poruke: 2459
   RE: Da li sam trudna ?
6.11.2010 15:30:21   
amarilis
Pozzz svima... Evo ja danas s dobrim vijestima... HB plod je na mjestu, zapravo vidi se samo tačkica, ali jutros sam isto dobila neki oker žut do svijetlo smeđi iscjedak, doktor kaže da nije ništa opasno, da pijem dabroston i pod hitno da prestanem da dojim jer mi to izaziva kontrakcije, a što mi jako teško pada jer imam veliku cicalicu, večeras će da bude belaja:(
Leptirice, ponovi test, nadam se da ćeš ugledati user posted image i da će sve biti OK, i mnogo bolje nego kao što je kod mene.

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2460
   RE: Da li sam trudna ?
7.11.2010 18:15:00   
gagach
koliko sam upucena test bude pozitivan i  kad je vanmatericna trudnoca...nemoj o tome razmisljati...uradi ponovo test i ako menstruacija ne dodje idi ginekologu jer moze biti hormonalno...SRETNO

< Poruku je uredio malena27 RR -- 9.11.2010 9:50:18 >


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2461
   RE: Da li sam trudna ?
7.11.2010 22:48:43   
ivana st
Leptirice nemoj biti tako zabrinuta, ponovi test za koji dan,  ako i dalje bude negativan a menstr. ne dođe onda se naruči kod ginekologa. Ciklusi se znaju nekad poremetiti i kod onih cura koje imaju redovne cikluse,nije to ništa strašno. Psiha puno može utjecati na naše tijelo, ne znam koliko se trudiš za user posted image , ali svakako bih ti savjetovala da se opustiš. I nema straha od vanmaternične trudnoće , jer test najprije mora pokazati user posted image


_____________________________

Per aspera ad astra
2011 je stiglo naše sunce
2012 čekamo još jednu srećicu

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 2462
   RE: Da li sam trudna ?
10.11.2010 15:14:08   
Leptiricaaa
Evo mene kod vas,, ovih dana nisam imala vremena da se javim ali evo me sad.Ovako nista od moje user posted image jer je moja vjestica stigla u nedelju 7.11. istina da je kasnila punih 7 dana ali eto stigla je.mislim da mi je ovo prvi put da toliko zakasni i bas me bila zabrinula ali eto hvala bogu sve je ok.Istina malo sam razocarana ali polahko bice drugi put akobogda (nadam se uskoro user posted image )

Amarilis cestitam ti draga od srca i da sve prodje kako treba u trudnoci akobogda.

Pozzz svima i puno hvala za vasu pomoc i odgovorima jer su me dosta utjesili i ohrabrili!

(odgovor članu ivana st)
Neposredna veza do poruke: 2463
   RE: Da li sam trudna ?
10.11.2010 19:06:10   
Maleno85
Cao svima!

Dugo me nije bilo na RR, pa da prvo obidjem forum na kojem sam ostavila svoj zadnji post.

Svima vama koje ste ugledale svoje user posted image user posted image zelim svu srecu ovog svijeta, lagane trudnoce i zdrave bebice, a onima koje to nisu da ne odustaju i da ih ugledaju sto prije.

Ja vam za koji dan ulazim u 4-ti mjesec i trenutno sam na bolovanju. Od pocetka imam jake mucnine, vrtoglavice, slabo jedem jer mi se sva hrana gadi, sa tim sam se nekako i nosila, ali prije par dana saznala sam da nosim nisko i da se moram cuvati. Ne smijem sjediti, saginjati se, podizati nesto tesko.. U sustini, smijem da lezim i da setam, ali da se ne umaram.

I pored toga, osjecam se sjajno. Saznanje da ovo malo bice sto raste ispod mog srca napreduje i da je sve kako treba, cini me neopisivo srecnom.

Pozdravljam vas i svako dobro vam zelim..

_____________________________

Sve mi je lako kad znam da me ti voliš..
T&N 15.05.2010.

(odgovor članu Leptiricaaa)
Neposredna veza do poruke: 2464
   RE: Da li sam trudna ?
10.11.2010 19:57:07   
samedi
user posted image user posted image user posted image Zelim ti ugodnih user posted image i cuvaj se sad,miruj,ne naprezi se,pomalo seetaj user posted image i javi nam se i na ostalim temama user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu Maleno85)
Neposredna veza do poruke: 2465
   RE: Da li sam trudna ?
5.12.2010 23:19:30   
Anoniman
.kasni mi menstruacija 6 dana...uradila sam UNITEST 4 dan popodne i 5 dan kasnjenja s prvim juratnjim urinom....bio je  - oba puta , ali ja jos nisam dobila, pocela sam osjecati kao da cu dobiti..ali nema napetosti grudi..sad ne znam jel to bilo rano za test,ili to piak sigurno znaci - ????

(odgovor članu samedi)
  Neposredna veza do poruke: 2466
   RE: Da li sam trudna ?
5.12.2010 23:27:50   
amela2208
ja mislim da nisi al eto nek ti kazu ı ostale zene mısljenjeuser posted image

_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2467
   RE: Da li sam trudna ?
5.12.2010 23:43:24   
Niina
cccc

< Poruku je uredio Niina -- 5.12.2010 23:45:58 >


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 2468
   RE: Da li sam trudna ?
5.12.2010 23:55:49   
amela2208
user posted image user posted image user posted image tolıko o mısljenju drugih rr zena
laku vam noc zelım

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.12.2010 7:42:44 >


_____________________________

Sara&Mohammad

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 2469
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 0:12:51   
klemzi
Mislim da nisi, ali ipak idi ginekologu, jer ako nisi, zašto onda kasni. Želim ti da bude onako kako je najbolje za tebeuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.12.2010 7:43:02 >


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2470
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 0:13:28   
aida.
i ja... ali probaj opet... meni je test pokazo trudnocu kad mi je kasnilo 3 dana... dr. mi je rekla nije ti test mogao pokazati tako rano, rekoh vidis da jestuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.12.2010 7:43:20 >


_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu amela2208)
Neposredna veza do poruke: 2471
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 11:31:22   
ena0002
Ako su ti ciklusi redovni nije bilo rano za test. Obicno se test moze uraditi na dan ocekivane user posted image
Ali moguce je da je test lazno pokazao, tj. da je - a da ti je ovulacija bila kasnije pa da si ipak user posted image . E to je sve teoretski....ne preostaje ti nista nego da sacekas jos koji dan pa da ponovis test. Sretno user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.12.2010 14:47:41 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2472
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 11:35:48   
Almaa
meni pokazao tri dana prije ocekivane user posted image , s tim da su mi uredni ciklusi

< Poruku je uredio malena27 RR -- 6.12.2010 14:47:52 >


_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 2473
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 12:08:41   
Anoniman
Hvala vam...dlanovi mi se znoje, u wc idem non stop(od nervoze) imam zakazan pregled kod ginekologa...molim Boga da bude -, jer trudnocu ne smijem imati zbog posla a abortus ne mogu uraditi...a njije da se nismo cuvali..ali...
bas sam zabrinuta

(odgovor članu Almaa)
  Neposredna veza do poruke: 2474
   RE: Da li sam trudna ?
6.12.2010 12:14:49   
ena0002
Pa nisam sigurna i da si user posted image  da li se jos ista moze vidjeti na UZV user posted image  Mislim da je rano user posted image
Anonomna ne znam sta bih ti rekla za taj - ili +. Ja sigurno nisam kompetentna jer se za svoju user posted image  borim 4 pune godine user posted image  i Boga pitaj koliko cu se jos boriti user posted image
Tako da ako bude + iako to ne zelis razmisli malo...stvari se ne dogadju bez razloga....ja kako sad gledam na to bice poslova i zivotnih prilika koliko hoces ali ovaj dar koji je samo od Boga ne treba propustiti ili zanemariti.
Jer borba za user posted image  je toliko iscrpljujuca da ti odnosi sve...... i zivce i strpljenje i novac na kraju krajeva.
Tebi sretno u svakom slucaju da bude onako kako zelis user posted image

< Poruku je uredio ena0002 -- 6.12.2010 12:18:55 >


_____________________________

Ne postoji osoba koja nije sposobna da uradi vise od onoga sto misli da moze

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *