|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:03:00   
ananas_ze
sreca je kad smo sretni user posted image a svakog razlicite stvari cine sretnima, moja sreca je moja porodica, moje prijateljice i sve ono sto ucinim da neko bude sretanuser posted image
PS i RR je za mene prava srecauser posted image
a sreca u nesreci mi se desila neki dan, u busu mi ispala kesica kospica, a nisu se prosuleuser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:04:02   
Funky
IZVORNA PORUKA: Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Funky
Odavno smo mi lijepe duhovne stvari zamijenili materijalim!

zato je sreća stvar izbora.user posted image
i zato svako bira svoju sreću.


Slažem se Hanady... zato je nekome dovoljna i Bjelašnica, ma kakva Bjelašnica - Igman, a nekome ni Alpe nisu nešto posebno... user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:05:08   
Funky
IZVORNA PORUKA: ananas_ze
a sreca u nesreci mi se desila neki dan, u busu mi ispala kesica kospica, a nisu se prosuleuser posted image


Eh ovo je odlična definicija sreće! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:12:55   
Funky
Just a little more love, just a little more peace....it's all it takes to live a dream!

Fino neko reče!


_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:17:36   
Blue rose RR
Život koji vidimo u očima djeteta, iskreni osmijeh koji se začuje iz malenih usta, i ljubav malenog srca koja je bezuslovna i najveća na svijetu.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:31:31   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Život koji vidimo u očima djeteta, iskreni osmijeh koji se začuje iz malenih usta, i ljubav malenog srca koja je bezuslovna i najveća na svijetu.



to je sreca user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:32:42   
Funky
IZVORNA PORUKA: Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR
Život koji vidimo u očima djeteta, iskreni osmijeh koji se začuje iz malenih usta, i ljubav malenog srca koja je bezuslovna i najveća na svijetu.

to je sreca user posted image


Eh onda ja tek trebam da upoznam sreću!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:37:07   
snijeg
Globalni pojam sreće:
Biti svjestan prolaznosti života svakog dana;
Znati prepoznati dobro u ljudima i voljeti život;
Vidjeti čašu do pola punu, a ne napola praznu;
Cijeniti ono što Vi imate, a poštovati što su drugi stekli;
Biti svjestan sebe i ljudi koji nas okružuju;

Svakodnevni razlozi sreće:
Ustati zdrav sa svojom porodicom na okupu;
Poljubiti tople, usnule obraze malog "dunjaluka";
Uputiti osmijeh tužnom licu;
Ohrabriti pokleknulog;
Reći "Laku noć i volim te"..............

Svakog sata možemo naći razlog za sreću, ali nažalost vrlo malo ljudi to zna prepoznati i uživati u svojoj "ličnoj sreći" user posted image




_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Sreća je...
10.11.2011 12:51:18   
koka i po
sreca je ono sto vecina ljudi ima a nisu ni svjesni toga jer misle da ono sto imaju da se to podrazumjeva i da nemoze biti drugacije.
sreca je kad imas nekoga ko zna sta pricas i kad sutis.
sreca nije stvar izbora nego stvar sudbine i spleta okolnosti.
sretan je covjek koji se raduje sitnicama a velike stvari ostavlja za ove gore prve koje sam navela.
sreca je kad uradis nesto i sebe "zagrijes iznutra".
sreca je kad grlim i mirisem svoje malo dijete a veliko poljubim u celo.
kad dugo setam sa mojom mamom i nista ne pricamo jer se veoma dobro razumijemo i kad sutimo.
za srecu nije potrebno puno ali se vecinom puno trazi.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Sreća je...
10.11.2011 13:18:06   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Život koji vidimo u očima djeteta, iskreni osmijeh koji se začuje iz malenih usta, i ljubav malenog srca koja je bezuslovna i najveća na svijetu.



to je sreca user posted image


sreća ima raznih.... naravno da je imati dijete sreća.... ali..... i oni koji nemaju tu sreću da imaju dijete imaju druge sreće koje mi možda nikada imati nećemo, tako da.... hm valjde ste me shvatile user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Sreća je...
10.11.2011 14:13:53   
D_K
IZVORNA PORUKA: snijeg

Svakog sata možemo naći razlog za sreću, ali nažalost vrlo malo ljudi to zna prepoznati i uživati u svojoj "ličnoj sreći" user posted image




Potpisujem citav tvoj post ali mi je najbolji ovaj izdvojeni dio. Sreca je i kada imamo vremena stati i sagledati koliko smo u stvari sretni i koje su sve blagodati u nasem zivotu.
Za svaku svoju srecu ja se zahvaljujem dragom Allahu dz.s. Ja ulozim sav svoj trud u ono sto ja mogu da uradim i ne stedim se a da li ce to u konacnici rezultirati uspjehom to ipak zavisi od dragog Boga. Od Njega je i zdravlje moje djece, koje mi je najprece, i moja nafaka i svasta nesto. Da me ne shvatite pogresno, ja nisam od onih koje sjede skrstenih ruku i cekaju da ima padne sa neba ali vjerujem da su stvari poredane upravo tako da uradim sve sto ja mogu i molimo dragog Boga da bude onako kako ja prizeljkujem.
A ja molim i za povecanje nafake (veoma cesto user posted image user posted image ). Nije mi to problem reci jer sa siromastvom dolazi jako puno problema. Meni je velika sreca kad mogu sebi priustiti male poklone ili se malo opustiti.



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu snijeg)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Sreća je...
10.11.2011 15:58:43   
libra
Srećna sam, kad sam obkruežena sa meni voljenim osobama, kad se smijemo, zabavljamo i fino nam je. Sretna sam, kad mi se nikud ne žuri i mogu malo da zastanem s korakom i pogledam levo i desno. Jer nažalost u današnje doba samo nekud trčkaramo i zaboravljamo i spregledamo ono što nam je najvažnije.
Sretna sam, da smo zdravi i nadam se da nas to i zadrži.

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Sreća je...
10.11.2011 17:05:23   
hatepsut
Nekom je sreca biti uspjesan i zaraditi mnogo novca...nekom je sreca da ima djeci da skuha veceru...neko nikad nije sretan,vjecno je ne zadovoljan!
Meni je sreca sto smo moja porodica i ja zdravi,sretna sam sto imamo svoj "kutak" ispunjen smjehom,sto smo zadovoljni ....kad se "posvadjam" s mm,e onda sam sretna sto me nikad nema kuci i nista ne radim, niti kuham user posted image user posted image user posted image




_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu libra)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Sreća je...
10.11.2011 19:15:59   
Sandrich
Moja trenutna sreca je kad god zacujem zvuk sms poruke i vidim da je od MM....Sreca je kad mu svaki dan cujem glas....

_____________________________

Nas mali princ dosao na svijet 9.2.2012.
Carko broj dva nas obradovao 29.11.2013.

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Sreća je...
10.11.2011 20:13:05   
ananas_ze
kad se "posvadjam" s mm,e onda sam sretna sto me nikad nema kuci i nista ne radim, niti kuham user posted image user posted image user posted image

i kad dođem kuci sve je urađeno user posted image idemo na rucak-srecauser posted image


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Sandrich)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Sreća je...
10.11.2011 22:45:28   
veeseelaa
helem sve smo sretne user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Sreća je...
10.11.2011 22:48:14   
klemzi
Ja jesam, uprkos svemu, sretna...hvala Allahu dž.š.

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Sreća je...
10.11.2011 22:51:21   
veeseelaa
ja sam zadovoljna u mnogim stvarima
sretna u par njih
beskrajno tužna zbog .... al šta je tu je
pozitivna sam kad sve sabereš, uvijek je moglo i gore.... a i bolje.... ali sudbina je takva....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Sreća je...
10.11.2011 22:56:57   
klemzi
E moja Vesela...dalo bi se o tome nadugo i naširoko, ali sve kad saberem i oduzmem..sretna sam. Ne osjećam da se tvoj post odnosio na mene, ali i ja sam beskrajno tužnaaa zbog...ali, ponavljam, sretna sam...hvala Allahu dž.š.
I da napomenem, nisam sretna u smislu da "imam sreće u nečemu" (lotu npruser posted image ), nego se jednostavno osjećam tako...ponavljam, uprkos svemu!!


_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Sreća je...
10.11.2011 22:59:07   
malena27 RR
Sretna sam zbog zdravlja i osmjeha mog sina i pogleda njegovog oca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:05:35   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

E moja Vesela...dalo bi se o tome nadugo i naširoko, ali sve kad saberem i oduzmem..sretna sam. Ne osjećam da se tvoj post odnosio na mene, ali i ja sam beskrajno tužnaaa zbog...ali, ponavljam, sretna sam...hvala Allahu dž.š.
I da napomenem, nisam sretna u smislu da "imam sreće u nečemu" (lotu npruser posted image ), nego se jednostavno osjećam tako...ponavljam, uprkos svemu!!



ma da, ja sam malo večeras zavirila u sjećanja al mislim da je generalno tako kod mene....

jednom se sjećam kad  mi je moj brat rekao: bit ćemo sretni onda kad se aBd svi okupimo i budemo zajedno zauvijek i to mi često padne na pamet a do tada.... živimo


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:07:54   
klemzi
jednom se sjećam kad mi je moj brat rekao: bit ćemo sretni onda kad se aBd svi okupimo i budemo zajedno zauvijek i to mi često padne na pamet a do tada.... živimo
...ovo je najutješnija stvar na svijetu...da ćemo jednog dana biti svi zajedno,akobogda..i da, do tada živimo...jako lijepo je ovo rekao

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:08:34   
klemzi
IZVORNA PORUKA: malena27 RR

Sretna sam zbog zdravlja i osmjeha mog sina i pogleda njegovog oca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:13:14   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: klemzi

jednom se sjećam kad mi je moj brat rekao: bit ćemo sretni onda kad se aBd svi okupimo i budemo zajedno zauvijek i to mi često padne na pamet a do tada.... živimo
...ovo je najutješnija stvar na svijetu...da ćemo jednog dana biti svi zajedno,akobogda..i da, do tada živimo...jako lijepo je ovo rekao


živimo i ne damo se user posted image glavu gore


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:14:27   
klemzi
živimo i ne damo se user posted image glavu gore
E to je to...i uprkos ovome, a znamo o čemu pišemo, smo sretne user posted image user posted image Bravo mi user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *