|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sreća je...
10.11.2011 23:18:16   
veeseelaa
user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sreća je...
11.11.2011 9:34:27   
Funky
Niko od nas nije 100% srećan. Nekoga na momenat usreće neke sitne stvari, nekoga malo krupnije ali je to prolazan osjećaj.
Prije bih rekla da se većinu vremena osjećamo - zadovoljno!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sreća je...
11.11.2011 9:46:07   
damma
kod nas trenutno je sreca ako imas dobar posao, a jos kad i ti i mm imate dobar posao, e to je vec zgoditak. a i kad imas sve to, dodje ti osjecaj tuge, tako da srecu svako gradi sam.
nekad sam sretna, zato sto sam zadovoljna i zahvalna Allahu dz.s., a nekad sam tuzna bez ikakvog razloga, znajuci za to.

tako da prije srece dolazi osjecaj zadovoljstva....bar po meni...

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sreća je...
11.11.2011 10:03:05   
jasmin
Sreca je upravo onaj osjecaj zadovoljstva onim sto imas.Biti sretan znaci ZNATI UZIVATI u svom zivotu,ma kakav on bio,ne predavati se,ne tugovati,nego zivjeti dalje,jer poslije svake kise sunce veselo obasja pokisli dio.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sreća je...
11.11.2011 10:25:32   
veeseelaa
ako da prije srece dolazi osjecaj zadovoljstva.


ja valjda je to to


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sreća je...
11.11.2011 10:44:13   
D_K
IZVORNA PORUKA: klemzi

Ja jesam, uprkos svemu, sretna...hvala Allahu dž.š.


user posted image user posted image
ja sam duboko uvjerena da pozitivno razmisljanje i ocuvanje vjere nakon velikih gubitaka i iskusenja, dovode do ispunjenja zelja.. isto kao kad kazu da neko nosi 'pozitivnu vibru' - kad sve sagledam zaista ima ljudi koji nose tu pozitivnost i tako im i bude u zivotu - sve se lijepo poslozi..
tako ce biti i kod tebe ako Bog da user posted image user posted image



_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu klemzi)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sreća je...
11.11.2011 10:55:02   
Funky
Nešto sam nadahnuta jutros user posted image ...

Sreća je ne živjeti u zabludi, nego stajati čvrsto nogama na zemlji, biti realan i vidjeti stvari onakvima kakve zaista jesu! Jedino ovako čovjek može birati prave puteve i donositi prave odluke da bi bio zadovoljan - sretan!

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sreća je...
11.11.2011 11:41:05   
emma.L
Sreća su MM i moja djeca.
Nebitno je što ostajem bez posla uskoro, što imamo kredite za auto i stan, nebitno je što će nam poskupjeti sve naredne godine, sve dok smo zdravi i dok imamo zajedničke vikende i večeri i noći, pa kakve god bile.
I iako sam znala ovo i prije, nova beba me je još više osvijestila o onome što je zaista jedino važno u životu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sreća je...
11.11.2011 11:44:05   
D_K
IZVORNA PORUKA: Funky

Nešto sam nadahnuta jutros user posted image ...

Sreća je ne živjeti u zabludi, nego stajati čvrsto nogama na zemlji, biti realan i vidjeti stvari onakvima kakve zaista jesu! Jedino ovako čovjek može birati prave puteve i donositi prave odluke da bi bio zadovoljan - sretan!


opa maco, vidi sto ovo lijepo sroci..
i jos jednom: opa maco, vidi sto ovo lijepo sroci

ja sam malo bila nadahnuta ali bojim se da ne pretjeram sa nadahnutoscu  user posted image user posted image ..
sinoc sam se smijala definiciji srece: ''u se, na se i poda se'' sto znaci ''dobro pojesti, dobro se sriktati i nekog za poda se imati''.. grozna sam ali ni ova mi stara, jednostavna nije mrska user posted image user posted image (pod pretpostavkom da su mi svi zdravi i citavi)..

_____________________________

Onaj pogled :))))

(odgovor članu Funky)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sreća je...
11.11.2011 11:56:23   
ziki
Naljepsi prizor mi je kad legnem, mm me zagrli i gledamo djecu kako spavaju i sa tom slikom zaspem, bezbrizna jer smo kolko tolko zdravi i sto se jedni na druge mozemo oslonit.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sreća je...
11.11.2011 11:59:03   
Funky
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Funky Fun Club

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:02:46   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: ziki

Naljepsi prizor mi je kad legnem, mm me zagrli i gledamo djecu kako spavaju i sa tom slikom zaspem, bezbrizna jer smo kolko tolko zdravi i sto se jedni na druge mozemo oslonit.


osobito dok spavamo :-)


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:07:40   
ziki
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: ziki

Naljepsi prizor mi je kad legnem, mm me zagrli i gledamo djecu kako spavaju i sa tom slikom zaspem, bezbrizna jer smo kolko tolko zdravi i sto se jedni na druge mozemo oslonit.


osobito dok spavamo :-)


user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:08:23   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:10:14   
veeseelaa
sreća je kad nas udari struja po nižoj tarifi



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:14:52   
salmy
Evo recimo mene jutros sreca izradi,djete gori na sabahuuser posted image  neznam bil zvala vatrogasce il ukljucila kompjuteruser posted image

Znaci ko je sretan ni u "hali" nije gladan....mene jutros sreca zaobiđe....pas joj mater

ps:sorry ja sam dibidus puklauser posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sreća je...
11.11.2011 12:49:35   
zeze
Za mene je sreca kad mi Naida prespava makar pola noci u kreveticu user posted image user posted image

_____________________________

...Naida... smizlica moja malena .... 03.08.2010.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sreća je...
11.11.2011 13:44:20   
Galicia
Sreca je kad se ide redovno u wc. user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu zeze)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sreća je...
11.11.2011 13:52:39   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Sreća je...
11.11.2011 14:35:13   
SdZ
IZVORNA PORUKA: koka i po

sreca je ono sto vecina ljudi ima a nisu ni svjesni toga jer misle da ono sto imaju da se to podrazumjeva i da nemoze biti drugacije.
sreca je kad imas nekoga ko zna sta pricas i kad sutis.
sreca nije stvar izbora nego stvar sudbine i spleta okolnosti.
sretan je covjek koji se raduje sitnicama a velike stvari ostavlja za ove gore prve koje sam navela.
sreca je kad uradis nesto i sebe "zagrijes iznutra".
sreca je kad grlim i mirisem svoje malo dijete a veliko poljubim u celo.
kad dugo set_am sa mojom mamom i nista ne pricamo jer se veoma dobro razumijemo i kad sutimo.
za srecu nije potrebno puno ali se vecinom puno trazi.


user posted image user posted image user posted image
Sreca je imati dobro zdravlje u ovakvom vremenu. To je najbitnija sreca.
Sreca je da si okruzen ljudima koji te vole i postuju beuzvjetno.
Sreca je kad se svako jutro probudis jer ti Bog daje novu sansu za pokajanje i cinjenje dobrih dijela.
Sreca je i dobro i lose. Dobro te razveseli, a lose ti daje novu lekciju, zivotnu.
Sreca je.............. mnogo toga.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Sreća je...
11.11.2011 19:15:39   
Anoniman
sreca ne postoji , to je samo zamenica za utehu
sve je to sudbina

(odgovor članu SdZ)
  Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Sreća je...
11.11.2011 22:02:55   
Anoniman
Za mene je sreca svaki Addijev osmije i zagrljaj,novi zubic,nova rijec,dobro zdravlje moje porodice...To mi je najbitnije ...
One male sitne stvari koje mene cine sretnom hmmm ima ih mnogo...Uvece leci u cistu opeglanu posteljinu,ujutro ustati  ranom zorom i piti kafu dok izlazi sunce.Svjez zrak,crkut ptica ili prosetati jutrom negdje u prirodi ili plazom,Jesenje bolje na drvecu,prvi snijeg ili behar...Setnja plazom...Cini me sretnom kad usrecim soju porodicu,kadim izmamim osmjeh na lice...Buket cvijeca...Kad u sanducetu nadjem razglednicu ili pismo (nikako racun)
Kad ucinim nesto za nekoga nije azno dali ga znam  ili ne...Inace sam clan crenog kriza,redono skupljam pare ili odvojim  sat -dva dobrotvornog rada...Znam da sam za nekoga nesto uradila...
Ima u mom zivotu mnogo sitnica koje mene mogu usreciti i sretna sam radi toga...

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Sreća je...
11.11.2011 22:06:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jasmin

Sreca je upravo onaj osjecaj zadovoljstva onim sto imas.Biti sretan znaci ZNATI UZIVATI u svom zivotu,ma kakav on bio,ne predavati se,ne tugovati,nego zivjeti dalje,jer poslije svake kise sunce veselo obasja pokisli dio.


Tuga je dio zivota,da nema tuge nebi bilo ni srece tj ne bi znali sta je taj sretni osjecaj...Bas sto rece treba znati cijeniti i naci uzitak u svemu....

(odgovor članu jasmin)
  Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Sreća je...
11.11.2011 22:45:01   
madam x
Jedna moja poznanica je rakla: Ja sam najsretnija trudna i tek porođena.

I zaista, ja sam najsretnija u svome životu bila poslije poroda...tu sreću i euforiju ne mogu opisati.

A ovako sam sretna kad mi mlađe dijete zaspe prije 10, ako se uspijem istuširati, da me neko hitno ne zove- da li što mora u wc, ili je žedan ili se svađa s nekim od ukućanauser posted image sretna kad provedem vrijeme u dobrom, veselom društvu, kad napravim lijepu tortu.....to su sitnice.

Izostavila sam one velike stvari, da su svi u porodici zdravi i da smo na okupu, ali to se podrazumijeva...i kad sam nekad nezadovoljna, onda pomislim na takve stvari i samo postiđeno ustuknem pred svojim mislima i kažem : Hvala Bogu!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Sreća je...
11.11.2011 23:09:13   
iv@ncica
IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Za mene je sreca svaki Addijev osmije i zagrljaj,novi zubic,nova rijec,dobro zdravlje moje porodice...To mi je najbitnije ...
One male sitne stvari koje mene cine sretnom hmmm ima ih mnogo...Uvece leci u cistu opeglanu posteljinu,ujutro ustati  ranom zorom i piti kafu dok izlazi sunce.Svjez zrak,crkut ptica ili prosetati jutrom negdje u prirodi ili plazom,Jesenje bolje na drvecu,prvi snijeg ili behar...Setnja plazom...Cini me sretnom kad usrecim soju porodicu,kadim izmamim osmjeh na lice...Buket cvijeca...Kad u sanducetu nadjem razglednicu ili pismo (nikako racun)
Kad ucinim nesto za nekoga nije azno dali ga znam  ili ne...Inace sam clan crenog kriza,redono skupljam pare ili odvojim  sat -dva dobrotvornog rada...Znam da sam za nekoga nesto uradila...
Ima u mom zivotu mnogo sitnica koje mene mogu usreciti i sretna sam radi toga...


ja  bi  samo  ovo  potipkalauser posted image ...ovako  i  ja  razmisljam
vise  nism  opterecena  milijunima  stvari koji  su  mi  prije  bili  negdje  iznad  glave..odrekla  sam  se  milijun poslova,  neke fantomske  karijere,medija, izlozbi, izgradnje  nekih za  javnost  bitnih  zvanja,  medalja, titula,  nagrada..  ostavila neke  djelove  zamisljenog  zivota ili  onog mozda  ocekivanog ..sanjanog...
U  zivotu se  nista ne  dogadja slucajno..i  jednom  sam  prihvatila  jedan  posoa..human,  tezak, psihicki i  fizicki  mislila  sam  privremeno tada...i onda  sve  to sto  sam  mislila  raditi  za  sebe..bilo  je  bas  sebicno..sad  sve to  isto  radim...samo za  druge  posebne male  ljude i  osjecam se i  korisno i  ispunjeno,  izgrađeno..i  nagrađeno..i imam   cesto  na  cemu  zahvaljivati,  bez obzira  sto  se  cesto  i ovdje iskukam ili  pozalim  na  nesto, problem,  muku, nepravdu..to   ljudski i  nikome  nije  strano..nakon svega  me  kuci  doceka  moj  mali  osmjeh i  nista mi  vise ne  treba...pruziti  ruku  nekome  kome  treba je  bit  svega..
tako  da  me  jako  povrijedilo  neki dan  razmisljanje  jedne  meni  jako  drage  osobe,  koja  je  izjavila pred odredjenim  krugom  ljudi , da   je  moja  vrsta odabira  smjera  zivota  degradirajuca...kako  se  od  mene  ocekivalo  mnogo i  da  sam mogla sto sam  htjela....tako  plitko  i  ne humano...tako  bez  srca..a ja  sto  radim  radim  sa  srcem  i  ulozi  svu  sebe.

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *