|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Preparati za mršavljenje
5.4.2011 10:22:57   
Lady26
user posted image user posted image user posted image user posted image ima ima.... user posted image
E hajde fakat probam....
Pokusavam i sa onom kupus dijetom, ma istopit cu se user posted image user posted image


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Preparati za mršavljenje
2.6.2011 4:52:40   
Violina
Jedino sto sam koristila su cajevi za mrsavljenje iz apoteke. Sta reci, bila sam redovna u wc-u...ali isto tako me strasno bolio stomak, a uvijek sam osjecala da je prazan i da sam gladna. Gladovala sam gdje god bih otisla, da se ne bi desila nesreca. Tako sam se maltretirala 10-tak dana, vise puta. Mozda da sam uspjela duze izdrzati, smrsala bih, ali ovako je bilo sve beskorisno.

Jedino kad sam smrsala je bilo proslo ljeto, kad sam bila na survivor dijeti, ja sam je tako nazvala, jer sam mjesec dana samo rizu jela i pomalo vjezbala na obitrexu. Skinula sam 5 kg, ali od tada ne jedem rizu.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Preparati za mršavljenje
10.1.2013 15:18:51   
Halimaa
Da li iko od vas ima iskustva sa Herbalife proizvodima? Ja sam ih koristila, tj. šejk i tablete vlakana, ostalo nisam jer mi je preskupo. Zadovoljna sam, jer sam tada smršala tačno onoliko koliko sam htjela.Ko zna nešto o Herbalifu vjerovatno zna da je to koncept zdrave prehrane, koji ne uključuje samo program za mršavljenje. Eh, sad, ja sam sebi kupila šejk sad u trudnoći, da zamjenim nekad doručak i večeru jer mi se desi da pretjeram, stalno sam gladna i osjećam se kao mjehur.. Mislim da tu nema štete u korištenju, ali ipak bi čula neka iskustva...

(odgovor članu Violina)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Preparati za mršavljenje
10.1.2013 21:55:07   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Da li iko od vas ima iskustva sa Herbalife proizvodima? Ja sam ih koristila, tj. šejk i tablete vlakana, ostalo nisam jer mi je preskupo. Zadovoljna sam, jer sam tada smršala tačno onoliko koliko sam htjela.Ko zna nešto o Herbalifu vjerovatno zna da je to koncept zdrave prehrane, koji ne uključuje samo program za mršavljenje. Eh, sad, ja sam sebi kupila šejk sad u trudnoći, da zamjenim nekad doručak i večeru jer mi se desi da pretjeram, stalno sam gladna i osjećam se kao mjehur.. Mislim da tu nema štete u korištenju, ali ipak bi čula neka iskustva...


Nisam sigurna koliko ti je to dobro koristiti u trudnoćiuser posted image , a pogotovo zamijeniti konkretan obrokuser posted image
Nisam nikada koristila slične proizvode, ali koliko sam upratila, na njima uvijek piše da se koriste kao nadopuna ishrani, a ne kao glavni obrok.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Preparati za mršavljenje
10.1.2013 22:01:00   
Visnja RR
draga ali zasto to u trudnoci???
probaj da ako vec moras da jedes , jedes nesto sto nije kaloricno previse... neke kokice, kekere...nesto...ali ja zaista ne bih taj sejk pila za vrijeme trudnoce

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Preparati za mršavljenje
11.1.2013 11:58:55   
tajcika
moje pitanje je vezano za tablete L carnitin koje koriste sportisti ali sluze i za topljenje masti pa samim tim i za mrsavljenje, kolegica mi je rekla da je sa istim za period od 3 mjeseca bez ikakvih dijeta smrsala 14kg, kupila ih je u DM
meni problem pravi slauf oko struka kao i bokovi jer kako mrsam, mrsaju mi grudi,lice al pozadina i struk smrsaju 2-3 cm i stop

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Preparati za mršavljenje
11.1.2013 12:01:58   
Lady26

IZVORNA PORUKA: tajcika

moje pitanje je vezano za tablete L carnitin koje koriste sportisti ali sluze i za topljenje masti pa samim tim i za mrsavljenje, kolegica mi je rekla da je sa istim za period od 3 mjeseca bez ikakvih dijeta smrsala 14kg, kupila ih je u DM
meni problem pravi slauf oko struka kao i bokovi jer kako mrsam, mrsaju mi grudi,lice al pozadina i struk smrsaju 2-3 cm i stop

Bez vjezbanja?
Ja isto znam da se on pije al kad se usput bavis sportom, teretanom, fitnesom...
A taj "slauf" ces skinuti iskljucivo vjezbom, trbusnjacima....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu tajcika)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Preparati za mršavljenje
28.1.2013 16:40:18   
aida.

IZVORNA PORUKA: Halimaa

Da li iko od vas ima iskustva sa Herbalife proizvodima? Ja sam ih koristila, tj. šejk i tablete vlakana, ostalo nisam jer mi je preskupo. Zadovoljna sam, jer sam tada smršala tačno onoliko koliko sam htjela.Ko zna nešto o Herbalifu vjerovatno zna da je to koncept zdrave prehrane, koji ne uključuje samo program za mršavljenje. Eh, sad, ja sam sebi kupila šejk sad u trudnoći, da zamjenim nekad doručak i večeru jer mi se desi da pretjeram, stalno sam gladna i osjećam se kao mjehur.. Mislim da tu nema štete u korištenju, ali ipak bi čula neka iskustva...

uprravo sad bila mi je prijateljica koja je uzela herbalife i prica da je neka njena poznanica trudna i pitala dr moze li koristit herbalife i reko da moze jer u njemu imaju svi potrebni vitamini. mada ja nikad ne bi, ipak je obrok, obrok...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu Halimaa)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Preparati za mršavljenje
28.1.2013 16:44:10   
mishkica
Jel iko probao cimet i med u prokuhanoj vodi navece i ujutro za mrsavljenje??mojoj kolegici pomoglo s probavom pa i smrsala je 4 kg za 2 mj, i ja cu probati, probava nula, pa sta me kosta, i u to cu malo limuna iscijediti, jer mi je nekakvo odvratno ovako...pozzz

_____________________________

M&M

Sreću čine male stvari...

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Preparati za mršavljenje
28.1.2013 16:55:12   
kaktuscic
Ja to ne bih u trudnoci pila. Imam prijateljicu koja se kune u herbalife, jedno vrijeme su svi njeni (otac, mati, brat) pili herbalife i svi su fakat hodali mrsaviji user posted image a kazu da su jeli ko i prije. Sad evo i ja kontam mogla sam probati, ali dojim, pa mi se bas ne uzimaju nikakvi preparati.

(odgovor članu mishkica)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Preparati za mršavljenje
28.1.2013 18:35:07   
Halimaa
Što se tiče sastava, Herbalife šejk ima sve isto kao i multivitaminske tablete koje inače pijemo, znači i kao one od NaturalWeltha, jedino ima još soju kao proteinski dodatak i konzervanse ( koje imaju i vitaminske tablete). Više je nezdrava čokolada, keks i ostali slatkiši...

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
13.3.2013 22:15:05   
bucaa
i ja sam dosta o njima citala ali nisam sigurna dali pomazu,dosta sam probala preparata ali nista pa ako nesto saznas sigurno za njih javi da i ja probam....user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
13.3.2013 23:28:37   
aida.
Ja sam pocela u ponedjeljak da pijem Herbalife, i za sad sam preeezadovoljna user posted image za tri dana izgubila sam jedan centimetar u struku, nisam se vagala u petak cu na vaganje user posted image ali kako sheik da osjecaj sitosti, nevjerovatno..

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu bucaa)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.3.2013 21:08:09   
bucaa
ja se mislim da uzmem herba fast da probam ali me strah da opet ne bude bezveze bacen novac a da mi ne pomogne....ja znam da nista ne moze bez truda ali treba mi mala pomoc od nekih preparata lakse se osijecam odma....nisam jos isla u apoteku da vidim koja im je cijena kod nas..zna li neko od vas koja im je tacna cijenauser posted image

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
25.3.2013 8:41:18   
ajla86

IZVORNA PORUKA: aida.

Ja sam pocela u ponedjeljak da pijem Herbalife, i za sad sam preeezadovoljna user posted image za tri dana izgubila sam jedan centimetar u struku, nisam se vagala u petak cu na vaganje user posted image ali kako sheik da osjecaj sitosti, nevjerovatno..




kako napredujes??i ja kontam da uzmem ali neznam kako ide to,cijena..koliko je ucinkovit....molim te reci mi imal koristi od toga.....

(odgovor članu aida.)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.4.2013 14:25:27   
breskvicaa
Kupila sam sebi Herbafast tablete i da vidim kako ce dijelovati na mene obzirom da sam tek danas posla piti zadovoljna sam nemoram sebe samu napominjati za vodu nego mi se sama trazi da pijem zeludac mi bolje radi nego juce kad je nisam pila e sad kakvog ce ucinka imati na kile to cemo vidjeti nakon prve terapije izbacila sam secer uz kafu malo samo da mi nije ni gorka i hljeba sam pojela jutros za dorucak pola kriske pa eto vrijedi pokusati user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.4.2013 14:36:29   
SdZ
Koliko su platila tablete i gdje si ih kupila?
Ja sam htjela pokusati sa onim cokoladicama jer sam upoznala jednu osobu koja je za 2. mjeseca skinula 10kg uzimajuci te cokoladice.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.4.2013 14:40:53   
breskvicaa
Kupila sam u apoteci na obali i platila sam ih 24.85 KM user posted image

< Poruku je uredio breskvicaa -- 14.4.2013 14:41:13 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.4.2013 14:49:50   
SdZ
Oh, pa jeftine su, jeftinije od cokoladica. Znaci ima ih u apotekama.
Koliko ih dodje i kako ih uzimas?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
14.4.2013 15:13:09   
breskvicaa
Ide jedna dnevno pije se dosta tekucine i mogu ti reci da mi se manje trazi hrana kako pijem vodu ima ih u apoteci user posted image
Doe ti jedna tabla deset_ tableta po jedna dnevno za deset_ dana

< Poruku je uredio breskvicaa -- 14.4.2013 15:14:57 >


_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
15.4.2013 12:02:55   
anja anjica
Drage moje izvrstan diuretik je caj litra dnevno od kukuruzne svile 3km caj a dobar je i za uroliske probleme,rezultati vidljivi za mjesec redovne upotrebe

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
15.4.2013 12:11:15   
SdZ
A kako litar na dan?? Pa jesi li stalno u wc-u?

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
15.4.2013 12:21:21   
anja anjica
Zavisi kakvi su kome bubrezi

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
15.4.2013 12:53:34   
Lady26

IZVORNA PORUKA: breskvicaa

Ide jedna dnevno pije se dosta tekucine i mogu ti reci da mi se manje trazi hrana kako pijem vodu ima ih u apoteci user posted image
Doe ti jedna tabla deset_ tableta po jedna dnevno za deset_ dana

Uh, puno i skupo....pa to je mjesecno 75KM user posted image

Tebi sretno, da uspijes user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu breskvicaa)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
15.4.2013 13:01:19   
sretna_mama
Meni je HERBALIFE mamipara .. 2006. ga pile..skrhala silne pare..i samu sebe lagala da sam sita od šejka..

Postanem i njihov distributer..i skontam da od toga nema ništa..

Na kraju hrpa bačenih para..prestaneš ga piti , kg samo u rikverc..

Sav fazon je u režimu ishrane..Stroga kontrola i to je to..Ko može..trud se mora uložiti ogroman.

Ja sam od riječi samo kad sam na dijeti..Sad sam na Dukan d., i odgovara mi jer meso i sireve volim, a def. sam riješila sa sobom, nema starih prehrambenih navika, zob za doručak..planiram, zauvijek, što manje masnoća, šećera i svega cijeli život i to je to..

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *