|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 0:24:37   
breskvicaa

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Drage moje izvrstan diuretik je caj litra dnevno od kukuruzne svile 3km caj a dobar je i za uroliske probleme,rezultati vidljivi za mjesec redovne upotrebe

a gdje se moze naci ovaj caj ima li ga u apoteci svakoj

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 0:51:29   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: sretna_mama

Meni je HERBALIFE mamipara .. 2006. ga pile..skrhala silne pare..i samu sebe lagala da sam sita od šejka..

Postanem i njihov distributer..i skontam da od toga nema ništa..

Na kraju hrpa bačenih para..prestaneš ga piti , kg samo u rikverc..

Sav fazon je u režimu ishrane..Stroga kontrola i to je to..Ko može..trud se mora uložiti ogroman.

Ja sam od riječi samo kad sam na dijeti..Sad sam na Dukan d., i odgovara mi jer meso i sireve volim, a def. sam riješila sa sobom, nema starih prehrambenih navika, zob za doručak..planiram, zauvijek, što manje masnoća, šećera i svega cijeli život i to je to..

ja sam se odlucila na herbalife, izgubila sam 13 kg za 2,5 mjeseca, toplo preporucujem, ne bih da hvalim i reklamiram user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu sretna_mama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 10:24:28   
cubica
Raja moram da podjelim iskustvo sa vama i da vas pitam za savjet.
Vec dva mjeseca koristim shake proizvof Herbalife-a koji je na bazi soje. Imam izvrsne rezultate. Prije nego sam pocela koristiti sam se raspitivala na sve strane i stvarno cula svakakvih iskustava i nekih losih i dobrih. Ja za sada nemam lose iskustvo izgubila sma skoro 10 kg za vise od mjesec dana i osjecam se nekako puna energije. Ima li neko da je koristio prije ovaj proizvod? kad je prestao sa koristenjem jel imao neke nus pojave ono jojo efekat i to :D
ja sam u biti imala nekih 15 vise nego bih trebala, prestala pusiti pa sam se bas opustila :D i sad mi je ovo kako imam 10 manje ok, jos jedno pet i bila bih presretna, al interesuju me i druga iskustva. Sad sam gore procitala da neki imaju losa iskustva al moze biti da je to do organizma, me nora da znaci da je za svakog isto :)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 10:35:40   
hanabanana
Ja nemam nikakva iskustva....ali evo razmišljam logično.
Svi koji su na herba lifu ne doručkuju i ne večeraju, u zamjenu zato imaju neke šejkove koje popiju.
Nakon što prestanu sa pijenjem tih shakeova, pocnu opet jesti, i doručak i večeru, i udebljaju se.
Nije to do herba life....nemojte inače doručkovati i večerati nego umjesto toga ujutro razmutite minerale, a naveče vitamine, jednom u danu jedite, i sigurno ćete smršati i bez shake.

S druge strane, svako mršavljenje od preko 4 kg mjesečno nije zdravo, i dugoročno " ne pije vode ".

(odgovor članu cubica)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 10:39:00   
cubica
pa nesto sam razmisljala, prije nisam doruckovala i rijetko kad vecerala, jer sam jela oko 17-18 navece, a preko dana sam uvijek nesto "usput" jela. Sada sam se nekako unormalila sa hranom. Jedem i dorucak i veceru - iako je to sad taj napitak, poslije cu jesti ujutro voce i navece neko lagano jelo, povrce. a rucam sada normalno, pa sam mislila tako i nastaviti. stvarno se nekako radujem. jos tih pet da skinem i onda mogu nastaviti fino redovno jesti i nadam se stvarno da se nece vratiti.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 10:45:47   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: cubica

Raja moram da podjelim iskustvo sa vama i da vas pitam za savjet.
Vec dva mjeseca koristim shake proizvof Herbalife-a koji je na bazi soje. Imam izvrsne rezultate. Prije nego sam pocela koristiti sam se raspitivala na sve strane i stvarno cula svakakvih iskustava i nekih losih i dobrih. Ja za sada nemam lose iskustvo izgubila sma skoro 10 kg za vise od mjesec dana i osjecam se nekako puna energije. Ima li neko da je koristio prije ovaj proizvod? kad je prestao sa koristenjem jel imao neke nus pojave ono jojo efekat i to :D
ja sam u biti imala nekih 15 vise nego bih trebala, prestala pusiti pa sam se bas opustila :D i sad mi je ovo kako imam 10 manje ok, jos jedno pet i bila bih presretna, al interesuju me i druga iskustva. Sad sam gore procitala da neki imaju losa iskustva al moze biti da je to do organizma, me nora da znaci da je za svakog isto :)

Ja sam uzimala HL (godinu nakon prvog poroda), i imam pozitvno iskustvo kad sam se baš zdušno pridržavala režima. Smršala sam koliko sam htjela, nije išlo prebrzo, ali je išlo konstantno i dovoljno brzo da motiviše. Nisam imala jojo efekat zato što se nisam vratila starom načinu ishrane nakon prestanka uzimanja šejka. Obroci su mi nakon HL bili odmjereni i održala sam kilažu do nove trudnoće. Nakon druge trudnoće, kad je došao vakat user posted image pokušala sam opet međutim nisam se mogla disciplinovati, mnogo sam zabušavala, jela između obroka i nisam postigla nikakve rezultate pa sam odustala.

Meni je HL bio dobar da mi da neki program koji moram slijediti, a bio mi je zasitan tako da nisam trpila glad. U tom nekom periodu koliko sam ga uzimala (6-7 mjeseci) nekako mi se i apetit (i samokontrola user posted image ) sveo na neki umjereni nivo tako da se kilaža kasnije održavala. Nema čudotvornih preparata (osim podvezivanja želudca, no to je ipak preradikalno za nas što imamo malo viška), sve ja zapravo na čovjeku i njegovom organizmu. Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu cubica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 12:27:10   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest user posted image



Šta mi reče.....user posted image
Godine usporavaju sve...pa i metabolizam.
Prije sam mogla izbaciti kruh i da dodjem u normalu za tri sedmice...sada, aha. ali malo sutra.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
18.4.2013 13:36:02   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka



Ja sam uzimala HL (godinu nakon prvog poroda), i imam pozitvno iskustvo kad sam se baš zdušno pridržavala režima. Smršala sam koliko sam htjela, nije išlo prebrzo, ali je išlo konstantno i dovoljno brzo da motiviše. Nisam imala jojo efekat zato što se nisam vratila starom načinu ishrane nakon prestanka uzimanja šejka. Obroci su mi nakon HL bili odmjereni i održala sam kilažu do nove trudnoće. Nakon druge trudnoće, kad je došao vakat user posted image pokušala sam opet međutim nisam se mogla disciplinovati, mnogo sam zabušavala, jela između obroka i nisam postigla nikakve rezultate pa sam odustala.

Meni je HL bio dobar da mi da neki program koji moram slijediti, a bio mi je zasitan tako da nisam trpila glad. U tom nekom periodu koliko sam ga uzimala (6-7 mjeseci) nekako mi se i apetit (i samokontrola user posted image ) sveo na neki umjereni nivo tako da se kilaža kasnije održavala. Nema čudotvornih preparata (osim podvezivanja želudca, no to je ipak preradikalno za nas što imamo malo viška), sve ja zapravo na čovjeku i njegovom organizmu.
Kao mlađa sam buno lakše i brže gubila kilograme, sad uz puno više truda i zalaganja potižem puno manje rezultata. Sve to ima svog uticaja. Da makar nisam poguzija i da ne volim dobro pojest user posted image

lijepo receno user posted image

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
20.5.2013 9:14:14   
Misty_mama
Da li ste vi koje ste koristile HL dojile u to vrijeme? Da li je dopušteno? I, koliko je izvodivo sve to imajući u vidu da radim 8 i po sati dnevno? Mislim, je li moguće uklopiti u takav raspored i taj predviđeni plan?

_____________________________

28.05.2011, Jedan i jedan su jedan :)
05.07.2012. Dva i jedan su opet jedan. A. :)

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
26.5.2013 12:33:25   
ajla86
kako ste pile hf?neko spominje neke programe neko pije ujutru neko navece user posted image
kako ide molim vas.preko koga ste narucivali?
hocu i ja da smrsammmmm

(odgovor članu Misty_mama)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
26.5.2013 12:47:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ajla86

kako ste pile hf?neko spominje neke programe neko pije ujutru neko navece user posted image
kako ide molim vas.preko koga ste narucivali?
hocu i ja da smrsammmmm



mislim da su pisale o herba life a ne herba fast...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
26.5.2013 13:45:49   
ajla86
na to sam i mislilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Kapsule Herba Fast/iskustva
10.6.2013 10:22:49   
malena27 RR
moja mama je pocela da koristi Herbalife proizvode, javim vam rezultate uskoro user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu ajla86)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Preparati za mršavljenje
21.6.2013 11:04:36   
ringeminge
nista to ne valja, treba smanjiti porciju i povecati vezbanje.

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Preparati za mršavljenje
10.2.2015 10:52:57   
cristalik
Kad sam morao izgubiti 4 kg dijeta mi nije pomoglo.Težina je blokiran. Nisam znala što učiniti da se u moje odjeće. Kontaktirao sam online apoteku i bio sam savjetovao da pokuša Lasix. Lasix je diuretik, obično moraš ga uzeti za mjesec dana izgubiti 4 kilograma, ali sam raddopiato dozu i za dva tjedna sam izgubila kg. Osjećam se sjajno. Sada sam izbjeći kalorija hranu, brzu hranu, a ja pokušati držati u formi. Predlažem da se konzultirati ovaj online apoteku http://www.all-generic-meds.com za savjet, ako ste u potrazi za dijetalne pilule. Oni će consiglierano tablete pogodna za vaš problem.

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 140
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *