|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 9:42:28   
Hannica

IZVORNA PORUKA: henna ze

ti si palačinko meni legenda...šta sve tebi neće pasti na pamet..
mm operisan od fb...a i da nije ..sigurno nikad zajednički profil nebismo imali...
pa on 95 posto mojih prijatelja na fb ne zna ( ako ćemo iskreno ne  znam ih ni jauser posted image user posted image )


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 276
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 11:28:10   
aazra
Teacherko...Škorpija je lijepo rekla da ne misli na tebe, već na ove neke sto iz DRUGIH razloga otvaraju zajedničke profile i misle da će preko fb DRUGI steći dojam kako se oni vole, a vamo sve obrnuto user posted image

Meni je od zajedničkog profila gluplje ovo što je Veeseelaa rekla, postavljanje srca jedno drugom na profil ili komentarisanje slika u smislu "kako si lijepa...", " muzicu dragi" isl. user posted image

Nikad se ne bih ofirala na taj način i da to onda čitaju naši zajednički prijatelji user posted image

_____________________________








(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 277
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 11:35:09   
teacher75
nisam ni ja mislila na skorpiju, vec onako opcenito govorim

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 278
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 11:39:04   
aazra
I jos nesto u vezi fb (mada on nije tema)...pa ovako logično da sad mozes steći krivu sliku o nekim osobama koje ne znaš a imaš ih na friend listi, ali šta je s onima koje znaš a s vremenom na fb shvatiš kakvi su..jer ipak te fb oslikava na neki način, tvoje interese, razmišljanja isl. I da budem iskrena iznenadila sam se s koliko površnih i plitkih osoba sam u stvarnom zivotu provodila vrijeme...mnoge stvari ti se "slegnu" u glavi sto se tice nekih osoba i niko mi ne moze reci da nije tako.

Pa i te sto koriste fb da bi izigravale nesto pred drugima, ili stavljaju svoje najljepse slike jos sto puta obradjene photo - shopom i onda cekaju da im drugi govore kako su divne...user posted image time pokazuju svoje PRAVO lice user posted image



< Poruku je uredio aazra -- 19.3.2013 11:40:20 >


_____________________________








(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 279
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 11:52:19   
veeseelaa
user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu aazra)
Neposredna veza do poruke: 280
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 14:13:55   
Rosaina
Čitala sam malo temu s početka.. Znam da je davno bilo, ali bih da se osvrnem na one komentare oko toga da žena gleda utakmicu sa muževom ekipom. Jednostavno postoje žene/djevojke koje vole utakmice. Ako je njima dvoma to normalno i lijepo, zašto da ne? Ako su prijatelji normalni, prihvatit će to. Sa mog gledišta je to npr normalno, ukoliko on ponekad ode sam s njima. Jer znam da i sama tako postupam. Kada odem dragom (nismo još vjenčani, ubrzo. :) ), i jedan njegov prijatelj koji ne živi tu nazove ga i kaže da je došao i da bi ga vidio, te da brzo ide natrag ( živi u hr), on dođe kod njega i ako sam ja tu i ne namjeravam još ići, zajedno sjednemo, popričamo, malo protračamo, popijemo kavu, pivo ili nešto žešće i to je to. Nema šanse da ja sada moram doma jer je eto on došao. Naravno, dajemo jedno drugom prostora da se viđamo nasamo sa prijateljima, jer možda mi prijateljica, ili njemu prijatelj želi reći nešto, povjeriti se, a ne želi da moj dragi zna za to. Kada se ranije dogovore i zovu mene da idem s njima, lijepo velim odite vi sami pa se ispričajte, šta ću vam ja. A ja onda lakiram nokte, odem na kavu, pivo sa svojom prijateljicom i to je to.
Nekidan sam s prijateljicom bila na kavi i došao je njen dečko. Nije mi bio problem, sjedili smo, zezali se, tip je čekao nekoga, pa da ne sjedi sam.
Dok sam još bila u fazonu izlazaka svaki vikend, uvijek sam išla sama, a on je to vrijeme koristio da čačka računar, ode na pivo s nekim, pogleda film koji ja ne želim gledati, itd. Ja sam veći problem imala s društvom jer im je smetalo što sam prorijedila izlaske s njima da bih izlazila i sa svojim dečkom. Htjeli su da on izlazi s nama. To nije dolazilo u obzir, jer oni njemu nisu pasale, mlađi su od njega i nisu mu se dopadali, bili su mu dosadni. A definitivno je najgora stvar, po meni, što se tiče tih parova koji su nerazdvojni, da kada se mi dogovorimo izaći (žensko društvo), dođe tip od ove jedne, sjedne za susjedni stol SAM, i onda ona trčkara od našeg do njegovog stola, ljubaka se s njim i na kraju 80% večeri provede s njim, a izlazak je kao bio ženski.

I da, mi imamo passworde jedno drugog. Ne vidim ni tu neki problem, meni bilo kakav račun na internetu ne predstavlja apsolutno ništa, ako mogu da se seksam s njim može i da vidi što sam lajkala ili objavila. :)))

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 281
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 18:11:32   
Hannica
ako mogu da se seksam s njim može i da vidi što sam lajkala ili objavila.

Zar se seksas prije braka'? user posted image Sramota.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 282
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 18:12:11   
Ben 10
http://www.bljesak.info/web/article.aspx?a=8fd7b098-3b7f-4d05-9ba3-f290b0217b0b&c=5de70792-d2d5-4648-8125-5206af0d3357

_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 283
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
19.3.2013 23:16:13   
Rosaina

IZVORNA PORUKA: Hannica

Zar se seksas prije braka'? user posted image Sramota.user posted image user posted image user posted image



Šta ću kad smo razuzdani. user posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 284
   [Obrisana poruka]
19.3.2013 23:20:18   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 285
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 1:15:03   
Neca xxx

IZVORNA PORUKA: Iman83


IZVORNA PORUKA: škorpija

već sam rekla, ali jezik me svrbi, MRZIIIIIIM kad ljudi imaju zajednički profil na FB, tičerka nemoj se odmah naći prozvanomuser posted image , ali sve ove bljakaste ženice iz bihaća koje muževi varaju na svakom koraku, ne drži ih ni pod suhu šljivu, naravno imaju zajedničke profile s muževima, dođe mi da ih sve redom izbrišem iz frendovauser posted image


A što iz Bihaća, ima toga svugdje user posted image

Sreća pa imamo odvojene profile, zabrinula bih se user posted image




Ovo je i mene danas zainteresovalo. user posted image


_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 286
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 10:23:03   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Hannica

ako mogu da se seksam s njim može i da vidi što sam lajkala ili objavila.

Zar se seksas prije braka''? user posted image Sramota.user posted image user posted image user posted image



aha, ti to povezuješ
al zaštoooo?
nije tajna šta je ko lajkao već ne kužim šta će nam zajednički profil? nismo sijamski blizanci....
a dobro Mya reče šta ako dodje do razvoda, čiji je profiluser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 287
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 12:02:26   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

...
a dobro Mya reče šta ako dodje do razvoda, čiji je profiluser posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 288
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 12:04:45   
canim

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

...
a dobro Mya reče šta ako dodje do razvoda, čiji je profiluser posted image


user posted image user posted image user posted image

Sud odlucuje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 289
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 12:29:53   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

...
a dobro Mya reče šta ako dodje do razvoda, čiji je profiluser posted image


user posted image user posted image user posted image

Moja komsinica se udala i odmah se prikacila na profil od muza,a svoj djevojacki ugasila. Ubrzo se i razvela pa aktivirala stari a on je izbrisao sa svog.Ja poslije kontam ma ko mi je ovaj momak,ne poznajem ga uopste...jedva skontala.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 290
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 12:42:02   
veeseelaa
drage moje nikada ne treba dozvoliti da ti bilo koja osoba bude u ogromnom obimu centar svega
žena treba da bude samostalna i mentalno i finansijskiji
treba da ima svoje prijatelje, da se s njima druži, obilazi, ne moraju oni odmah biti i prijatelji njenog supruga
i nemojte mijenjati prijatelje jer se to muževima ćefnulo, ne zapostavljajte sebe, svoje interese, svoje hobije i ne stavljate u drugi plan ono što vas ispunjava jer to mužu ne paše
nemojte poslije da vam vadiona bude "pa ja to vremenom više ne želim" a u biti ti je isto nametnuto, pa ko žaba kad je baciš u vrelu vodu odmah iskoči a ako je staviš u mlaku pa je postepeno zagrijavaš ona se skuha a da nije ni svjesna toga

sve je divno i krasno kad su dvoje u ok odnosima, ljubav cvjeta na sve strane al šta ako u jednom momentu podje po zlu???
nemojte misliti meni neće, mm je ok , jer nikad ne znamo!
kad dodje do razvoda vjerujte sve se poteže i više niko tolerantan nije, osobito onaj koji je u prednosti iz ovog il onog razloga

Naime juče mi je bila stranka u ofisu, poznajem i nju i njenog supruga s kojima se ona zabavljala prije udaje 8 godina a u braku su bili 6 godina, momak je bio divan, krasan, nisu se varali, mlatili i slično ali je on dosta bio povodljiv pa mu je mišljenje svakog bilo preče od njenog
u braku su kupii zajednički stan od cca 120.000,00 KM, auto od 35.000,00 KM + sav namještaj unutar stana, dok su njeni najmanje dali novca za isti oko 30.000,00 KM

nakon malene svadjice ona je otišla kod mame da ohladi glavu a njen divni suprug je promijenio bravu na stanu i donio joj papire za razvod, koje je ona potpisala al je bila šokirana njegovom nezaiteresovanošću za pomirenjem

nikada joj nije dao da uztme bilo šta iz stana, obećavao joj je dati trećinu novca koje je ona uložila u upovinu, namještaj i auto al ništa od toga, izbjegavaja je a ona je zato vrijeme kod majke!

kad ga kontaktira redovno joj naija na nos 6 mjeseci koji ju je kako kaže on izdržavao jer ona samo 6 mjeseci u braku nije radila!

Sada je prinudjena pokrenuti tužbu vucarati se po sudovima
a kaže dala bi ruku u vatru da je ob, da je čovjek s kojim se može pošteno o svemu




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 291
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 16:03:47   
Rosaina

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

ako mogu da se seksam s njim može i da vidi što sam lajkala ili objavila.

Zar se seksas prije braka''? user posted image Sramota.user posted image user posted image user posted image



aha, ti to povezuješ
al zaštoooo?
nije tajna šta je ko lajkao već ne kužim šta će nam zajednički profil? nismo sijamski blizanci....
a dobro Mya reče šta ako dodje do razvoda, čiji je profiluser posted image


Ne, nisam "opravdavala" zajedničke profile. Ako ja tu što uopće imam opravdavati ili ne. Mi imamo svatko svoj profil, ali on ima moje lozinke, ja njegove, što od mailova, što od facebooka. Ali nije to bilo "daj ti meni, dat ću ja tebi". Nego sam silom prilika dok je bio na putu a nije imao interneta ja mu pregledala hitne mailove i govorila što je dobio, te ih pisala a on diktirao. Nije promijenio password nakon toga, tako da i dalje imam taj password. Za fejs smo jedno vrijeme bili zaluđeni igricama, pa je on kada ja nisam mogla igrao umjesto mene, da mi ne propada, a ja umjesto njega. I uopće ne ulazim u njegove profile, nemam potrebu za tim. Niti on čačka po mojim porukama. Ali i da pročita nešto, ne bi mi bio problem, zna me u dušu, nemam ništa od njega skrivati. I obrnuto. Iskoristila sam riječ lajk jer mi je svejedno hoće li vidjeti neku poruku ili nešto što sam lajkala. Nemam toliko buran život. :D

A što se tiče zajedničkog profila, to mi je malo glupo. Ne vidim potrebu za tim osim nekog pokazivanja tipa "mi se volimo, udala sam se, bla bla bla". I tu mislim na one osobe koje su koristile facebook i onda se udale/oženile pa stopile dva profila u jedan. Bezveze. Normalno mi je za ljude tipa moji roditelji koji nisu to nikada koristili, nego su nedavno napravili svoj profil da se čuju sa tetkom, sa nekim drugovima iz Srbije, Austrije, da podijele slike sa obitelji. I to je to. :)

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 292
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
20.3.2013 21:08:47   
Hannica
Vesela uvijek u pripravnosti kad je razvod u pitanju.user posted image
A za tvoju drugaricu ne brinem,stan je bracna stecevina,ako njen muz nece da ga dijeli hoce sud.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Rosaina)
Neposredna veza do poruke: 293
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
25.3.2013 11:17:28   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage moje nikada ne treba dozvoliti da ti bilo koja osoba bude u ogromnom obimu centar svega
žena treba da bude samostalna i mentalno i finansijskiji
treba da ima svoje prijatelje, da se s njima druži, obilazi, ne moraju oni odmah biti i prijatelji njenog supruga
i nemojte mijenjati prijatelje jer se to muževima ćefnulo, ne zapostavljajte sebe, svoje interese, svoje hobije i ne stavljate u drugi plan ono što vas ispunjava jer to mužu ne paše
nemojte poslije da vam vadiona bude "pa ja to vremenom više ne želim" a u biti ti je isto nametnuto, pa ko žaba kad je baciš u vrelu vodu odmah iskoči a ako je staviš u mlaku pa je postepeno zagrijavaš ona se skuha a da nije ni svjesna toga

sve je divno i krasno kad su dvoje u ok odnosima, ljubav cvjeta na sve strane al šta ako u jednom momentu podje po zlu???
nemojte misliti meni neće, mm je ok , jer nikad ne znamo!
kad dodje do razvoda vjerujte sve se poteže i više niko tolerantan nije, osobito onaj koji je u prednosti iz ovog il onog razloga

Naime juče mi je bila stranka u ofisu, poznajem i nju i njenog supruga s kojima se ona zabavljala prije udaje 8 godina a u braku su bili 6 godina, momak je bio divan, krasan, nisu se varali, mlatili i slično ali je on dosta bio povodljiv pa mu je mišljenje svakog bilo preče od njenog
u braku su kupii zajednički stan od cca 120.000,00 KM, auto od 35.000,00 KM + sav namještaj unutar stana, dok su njeni najmanje dali novca za isti oko 30.000,00 KM

nakon malene svadjice ona je otišla kod mame da ohladi glavu a njen divni suprug je promijenio bravu na stanu i donio joj papire za razvod, koje je ona potpisala al je bila šokirana njegovom nezaiteresovanošću za pomirenjem

nikada joj nije dao da uztme bilo šta iz stana, obećavao joj je dati trećinu novca koje je ona uložila u upovinu, namještaj i auto al ništa od toga, izbjegavaja je a ona je zato vrijeme kod majke!

kad ga kontaktira redovno joj naija na nos 6 mjeseci koji ju je kako kaže on izdržavao jer ona samo 6 mjeseci u braku nije radila!

Sada je prinudjena pokrenuti tužbu vucarati se po sudovima
a kaže dala bi ruku u vatru da je ob, da je čovjek s kojim se može pošteno o svemu





user posted image user posted image user posted image

Fino receno, nikad se nezna sta sutra donosi.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 294
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
25.3.2013 11:27:19   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela uvijek u pripravnosti kad je razvod u pitanju.user posted image
A za tvoju drugaricu ne brinem,stan je bracna stecevina,ako njen muz nece da ga dijeli hoce sud.user posted image



da al kad? za jedno 4-5 godina će doći i to na red, dok ona gubi živce i nervira se ko budala
a s namještajem i ostalim uredjajima u stanu se može pozdraviti, baj baj

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 295
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
25.3.2013 11:38:59   
SailorMoon

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


IZVORNA PORUKA: Hannica

Vesela uvijek u pripravnosti kad je razvod u pitanju.user posted image
A za tvoju drugaricu ne brinem,stan je bracna stecevina,ako njen muz nece da ga dijeli hoce sud.user posted image



da al kad? za jedno 4-5 godina će doći i to na red, dok ona gubi živce i nervira se ko budala
a s namještajem i ostalim uredjajima u stanu se može pozdraviti, baj baj


Niko im nije kriv osim sami sebi.
Ja sam sad kupila stan, mama mi je dala veliki dio novca za isti. Svi smo otisli kod noatara i to uveli plus sto smo ja i muz potpisali ugovor da u slucaju razvoda se racuna samo summa kredita koji smo mi digli, ne pare koje su moji dali. Cist racun duga ljubav. Sto da moja mama drnci citav zivot da meni pomogne i nego drugi onda da uziva. Jok bogami koliko god se mi volimo.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 296
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
25.3.2013 11:39:52   
veeseelaa
Niko im nije kriv osim sami sebi.
Ja sam sad kupila stan, mama mi je dala veliki dio novca za isti. Svi smo otisli kod noatara i to uveli plus sto smo ja i muz potpisali ugovor da u slucaju razvoda se racuna samo summa kredita koji smo mi digli, ne pare koje su moji dali. Cist racun duga ljubav. Sto da moja mama drnci citav zivot da meni pomogne i nego drugi onda da uziva. Jok bogami koliko god se mi volimo.


slažem se, o tome i govorim

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 297
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 1:08:07   
kolacic

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage moje nikada ne treba dozvoliti da ti bilo koja osoba bude u ogromnom obimu centar svega
žena treba da bude samostalna i mentalno i finansijskiji
treba da ima svoje prijatelje, da se s njima druži, obilazi, ne moraju oni odmah biti i prijatelji njenog supruga
i nemojte mijenjati prijatelje jer se to muževima ćefnulo, ne zapostavljajte sebe, svoje interese, svoje hobije i ne stavljate u drugi plan ono što vas ispunjava jer to mužu ne paše

nemojte poslije da vam vadiona bude "pa ja to vremenom više ne želim" a u biti ti je isto nametnuto, pa ko žaba kad je baciš u vrelu vodu odmah iskoči a ako je staviš u mlaku pa je postepeno zagrijavaš ona se skuha a da nije ni svjesna toga

sve je divno i krasno kad su dvoje u ok odnosima, ljubav cvjeta na sve strane al šta ako u jednom momentu podje po zlu???
nemojte misliti meni neće, mm je ok , jer nikad ne znamo!
kad dodje do razvoda vjerujte sve se poteže i više niko tolerantan nije, osobito onaj koji je u prednosti iz ovog il onog razloga

Naime juče mi je bila stranka u ofisu, poznajem i nju i njenog supruga s kojima se ona zabavljala prije udaje 8 godina a u braku su bili 6 godina, momak je bio divan, krasan, nisu se varali, mlatili i slično ali je on dosta bio povodljiv pa mu je mišljenje svakog bilo preče od njenog
u braku su kupii zajednički stan od cca 120.000,00 KM, auto od 35.000,00 KM + sav namještaj unutar stana, dok su njeni najmanje dali novca za isti oko 30.000,00 KM

nakon malene svadjice ona je otišla kod mame da ohladi glavu a njen divni suprug je promijenio bravu na stanu i donio joj papire za razvod, koje je ona potpisala al je bila šokirana njegovom nezaiteresovanošću za pomirenjem

nikada joj nije dao da uztme bilo šta iz stana, obećavao joj je dati trećinu novca koje je ona uložila u upovinu, namještaj i auto al ništa od toga, izbjegavaja je a ona je zato vrijeme kod majke!

kad ga kontaktira redovno joj naija na nos 6 mjeseci koji ju je kako kaže on izdržavao jer ona samo 6 mjeseci u braku nije radila!

Sada je prinudjena pokrenuti tužbu vucarati se po sudovima
a kaže dala bi ruku u vatru da je ob, da je čovjek s kojim se može pošteno o svemu





(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 298
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 1:17:52   
kolacic
omaklo mi se ovo a da nisam napisala sta ja mislim o svemu. svaka cast na ovom boldiranom vesela user posted image user posted image

1. ko je citao moju temu, i ko citauser posted image , moze shvatiti zasto se nalazim potpuno u ovim recenicama. naime, sve se meni desilo kako ne treba i ne valja, srecom nisam pogubila prijateljice ostale smo u kontaktu preko tel i povremenom vidjanju ali i to je mizerno, sve zahvaljujuci njegovim recenicma : joj sta ce ti ona. jos sta ce ti ova. i tako sve nijedna ne valja MOJA.

2. svi njegovi prijatelji rodjaci i njegove zene, to ok, ja prihvatila objerucke da se druzim s tim ljudima, iako realno zene njihove su obicne mahaluse, zaiste ne vrijedjam nikoga niti zelim ali kasnije se pokazalo i on sam je vidio koji su to profili zena. Medjutim, ja sam i tu kriva, jer se nisam postavila kako treba, eto ja i moje prijateljice, majke mi ko da sam ih ja birala a ne on, nego sam ih uljudno prihvatila i druzila se eto radi njega, a da su mi one prijateljice, nikad nisu ni bile.

3. Nasuprot toga, sve moje nevaljaju, primadone, ovakve onakve, zato sto je on seljak u dusi pa sve iole moderno i na nekom nivou gusi njegovu sirovu narav, i mora se prilagodjavati i mijenjati (citaj glumiti nekog ljubaznog i kulturnog a sve je suprotno) tako da moje kolegice i njihovi momci muzevi nikad nisu bili u opticaju za vidjenja bilo kakvo. Cak me stid, rodici koja je s muzem koji isto tako moga ne poznaje i sve dosla mi na svadbu i na babine i dan danas joj nismo otisli kad se ona porodila a vjerujem da je djetetu sad sigurno nekih 4 5 godina. sramota moja kad takvog muza imam, kad kazem da im odemo samo radi reda, ma ne, sta cemo mi smo bili jednom. (bili kad su se oni uzeli dok smo bili u vezi pa mora da trpi da ja smatram da je najnormalnije da mi kao ne bracni, nego par koji namjerava se uzeti posjeti moju rodicu koja se tek udala, bila sam stvarno slijepa kad nisam vidjela da on to radi preko volje)

prema tome, borite se za svoja prava, ja vise nemam pojma kako da postignem ista u zivotu, a ne da s njim posjetim svoju rodbinu i kolegice, on samo zna za svoje i to je to, ja sto sam ljubazno sve to prihvatila ko vlastito, e to je govno koje sam ja pojelauser posted image

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 299
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
26.3.2013 9:40:47   
veeseelaa
ma vidi ja bi otišla sama na babine ako ko pita gdje mi je suprug, rekla bi da nije zainteresiran za posjetu bio i vozdra
ne treba ničiju bruku kriti
mm je takodje aljkav u veszi sa posjetama al kad su u pitnu prijatelji i rodbina sa negove strane, sa moje zaista sve ispoštuje
njegova rodica nam je zamjerila jer joj nismo došli na babine al ja sam se ogradila i rekla da je do njega, aljkav je i vozdra
svaki vikend govori sljedeći ćemio vikend otići i ja odustala od navaljivanja, al kad me ko pita kažem da je do njega i vozdra
ta neću da ga pokrivam

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu kolacic)
Neposredna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 [12] 13   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *