|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 0:12:17   
SailorMoon
Znam njegov pin kartice zna on moj, ali moja kratica vjecito uz mene a njegova uz njega hahaha. Sto se tice maila, fp i to nema lozinku i netreba mu zasto???

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 0:40:04   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: dadada

ja to zovem "sindrom labuda"user posted image ...meni je ok...mislim, dok posmatram takve ljude...vjerovatno bi mi smetalo da moj suprug ima taj sindrom..ili najbolja jaranica...a ovako...kao posmatrac...ne smeta mi....imala sam u komsiluku takve komsije...uvijek su bili skupa...stariji ljudi...setali...drzali se za ruke...simpaticno skroz...samo sto kako je on umro...tako je nekako i ona "umrla"...vidi se da joj je uzasno tesko[image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]


user posted image , joj kako je ovo tuzno, a opet nekad su mi takvi pravo isli na zivce kad sam bila maldja, a sad onako, malo vise razumijem nego prijeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:20:30   
salmy
Mi smo stalno zajedno,nekako od pocetka tako furamo.....i nasli smo se u tome.
Imam par prijateljica sa kojima se druzim(ali ne cesto)Rijetko izlazimo pojedinacno,u sustini su nam prijatelji zajdnicki.... 
Nama tako godi,sad da nesto mjenjamo nema potrebe.Mozda jer smo godinama bili sami,pa smo stalno bili skupa(sipka i bubanj),i svi sa kojima se druzimo to znaju...kad vide jednog pitaju a gdje je drugiuser posted image user posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:48:14   
teacher75
evo i meneuser posted image definitivno nismo ovakav par niti bi mi to odgovaralo. kad izlazim s curama, niko ne vodi momke ni muzeve, kad on ide na utakmice mene tamo nema. desi se nekad da on sjedi s jaranom na kafi ili ja s drugaricom pa jedno drugo nazovemo da se vidimo i naravno da necemo reci nemoj sad dolaziti, ja sam s jaranom (jaranicom),onda se pridruzimo jedno drugom. sto se tice fb (vidim da me vesela proziva user posted image ) imamo zajednicki samo na "papiru", jer mm ne voli fb i koristi ga jednom u 100 godina, kad treba odgovoriti na poruku nekog jarana itd. ja sam ta koja ga redovno koristi, a meni ovako i odgovara da je zajednicki da me ne proziva neki duh iz proslosti i ne nakaci mi se na kosti, ima svakakvih budala, a ovako misli da je i mm tu pa ne smijeuser posted image menie bi pravo smetalo da jaranica stalno voda muza sa sobom kad idemo na kafu, izbjegavala bih je nakon nekog vremena, jer bih se ustrucavala i ne znam sta bih onda s njom pricala (ja sa jaranicama uglavnom pricam o ludorijama iz mladosti kad smo bile same, tako da ne smatram da bi to bila pozeljna tema za nase muzeveuser posted image ).drugo da izlazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image sto se tice pinova ne znamo ih, nit me zanima

< Poruku je uredio teacher75 -- 23.11.2011 10:53:37 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:50:56   
vjestica
volimo vrijeme zajedno provesti, ali isto tako i odvojeno
budžet nam je isti i tu nema tajni
fb i ostalo odvojeno, mada smo i tu znali ući jendo drugom radi igrice (ne znam mu šifru, nit on meni, nego se nakačim sa njegovom laptopa, i on sa mog)
ne vidim ništa loše  što su neki parovi non stop zajedno, ali mi je jadko tužno što neko reče kad viđaš samo ženu sa djetetom uvijek samu, a muž ko zna gdje hoda
ismijavanje i jednih i drugih parova od starne "prijatelja" smatram jako ružnim


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:52:28   
veeseelaa
drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:54:19   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image


a dosadni su mi i muzevi mojih drugaricauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:54:22   
bananica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image ista situacijauser posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:55:01   
vjestica
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image


ovako i kod nas - sve domaćice koje samo razmjenjuju recepte, pa nemam šta s njima pričati


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:56:45   
veeseelaa
ne vidim ništa loše što su neki parovi non stop zajedno, ali mi je jadko tužno što neko reče kad viđaš samo ženu sa djetetom uvijek samu, a muž ko zna gdje hoda


pa mame se uvijek više bave djecom nego očevi, ja često vidjam mame same s djecom i nisam nikada razmišljala u takvom pravcu
ja npr kad idem u kupovinu s Ajšom šnalica, haljina, torbica i sl ne vodim muža a i za neke šetnje nisam stvorena hahaha mi odemo u neki restorančić porodično a dijete se igra oko nas il u parkiću i sl


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:57:21   
pocahontas
ja ne kuham plaho često a tursku seriju nikad, ali nikad u životu nisam ni pogledala..niti jednu...
ne mogu da shvatim da neko samo o tome moze pricati?user posted image



_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:58:24   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image


ovako i kod nas - sve domaćice koje samo razmjenjuju recepte, pa nemam šta s njima pričati



i da budem poštena nešto me baš i ne vole, ne znam zašto user posted image uvijek budem nasmijana, ljubazna al opet


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:58:42   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ne vidim ništa loše što su neki parovi non stop zajedno, ali mi je jadko tužno što neko reče kad viđaš samo ženu sa djetetom uvijek samu, a muž ko zna gdje hoda


pa mame se uvijek više bave djecom nego očevi, ja često vidjam mame same s djecom i nisam nikada razmišljala u takvom pravcu
ja npr kad idem u kupovinu s Ajšom šnalica, haljina, torbica i sl ne vodim muža a i za neke šetnje nisam stvorena hahaha mi odemo u neki restorančić porodično a dijete se igra oko nas il u parkiću i sl


potpisujem veselu, i ja sam uglavnom u svakodnevnim setnjama i parkovima sama sa user posted image ili sa drugaricama sa user posted image . jer mm ne stize od obaveza, drugacije nam je radno vrijeme a on i ne voli nesto pretjerano setati po parkovima i shoping centrima, ali zato odemo na izlet van grada skupa ili u kupovinu za kucu ili na kafu negdje, rucak...


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:59:58   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: pocahontas

ja ne kuham plaho često a tursku seriju nikad, ali nikad u životu nisam ni pogledala..niti jednu...
ne mogu da shvatim da neko samo o tome moze pricati?user posted image




mene je jedna udavila pričajući mi koliko je sladoleda pojela dok je radila kao trgovac u prodavnici mješovite robe
a druga me je opet izludila pričajući mi po dvadeseti put kako je upoznala svom muža, i to da je priča neka pa hajde al stalno ponavljanje i tako ja u kinu a on me gađa kokicama i onda onaj hihot nastane user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 10:59:58   
vjestica
pa i ja volim šetati sa curom, ali je isto tako i mm izvede naravno
govorim o parovima kad ženu non stop viđan samu sa djetetom - ujutro, popodne, naveče, muža nikad s njom, a kamoli muž sa djetetom da izađe
mogu bar neveče izać zajedno, ali jok, on ode na trčanje, izađe sa jaraniuma i sl i ona opet samam sa djeteom


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:00:35   
teacher75
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drugo da izmazimo u 4, ali nemamo ni takvih prijatelja jer je tesko uklopiti bas da se slazu i muzevi i zene pa bolje onda svako sa svojim drustvomuser posted image


razumijem te, meni su uglavnom supruge prijatelja mm dosadne, smorovi, vode neke jednolične živote i samo pričaju o kuhanju i serijama user posted image user posted image


ovako i kod nas - sve domaćice koje samo razmjenjuju recepte, pa nemam šta s njima pričati



i da budem poštena nešto me baš i ne vole, ne znam zašto user posted image uvijek budem nasmijana, ljubazna al opet


mene ne vole neki muzevi od drugarica, valjda se boje da cu im pokvariti zenu, sto liuser posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:01:33   
teacher75
IZVORNA PORUKA: vjestica

pa i ja volim šetati sa curom, ali je isto tako i mm izvede naravno
govorim o parovima kad ženu non stop viđan samu sa djetetom - ujutro, popodne, naveče, muža nikad s njom, a kamoli muž sa djetetom da izađe
mogu bar neveče izać zajedno, ali jok, on ode na trčanje, izađe sa jaraniuma i sl i ona opet samam sa djeteom


e to je vec druga stvar, moj uglavnom il radi il spava dok ja setam sa user posted image user posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:02:20   
veeseelaa
ma to neka klasična cura s ovih prostora user posted image
moja Ajša neće nigdje bez mene, muž je odvede u radnju na sladoled i zove me kaže ona neće, pita kad će mama doći i bude tužna a ja ostala napraviti ručak kući.... ja se onda nasekiram što je ona tužna.... i zovem muža non stop da je vrati a kad dodje kući njenoj sreći nema krajauser posted image



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:06:30   
Lejla Ka
Šta mislim o nerazdvojnim parovima?
Isto što i o "razdvojnim".

Ako ljudi imaju zdravu potrebu i želju da stalno budu skupa, da ne provode previše vremena odvojeno meni je to OK. Od njih i ne očekujem da ih srećem odvojeno, pa ako mi je baš stalo do "takve" prijateljice prihvatim je kao takvu.

Sama, tj MM i ja nismo nerazdvojni, družimo se i odvojeno, družimo se i skupa. Imamo i posebne i zajedničke prijatelje. Ne izlazimo odvojeno na nekoj redovnoj bazi, ali bude prilika kad jedno ostane sa djecom a drugo ode sa društvom. Najviše vremena smo skupa.

Ma meni je to nekako kao kad se neko ko voli izaći nasamo sa mužem i sebi organizuje takve redovne izlaske, ibreti ovima što kažu da nigdje ne voli ostavljati djecu. I obratno, naravno. Ti neki intimni međuljudski odnosi, opet se ograđujem, ako su zdravi, su zaista samo stvar tih ljudi.

Sasvim je druga stvar ako je ta "nerazdvojnost" posljedica nekih loših odnosa, ljubomore, nepovjerenja, držanja pod kontrolom ...


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:08:59   
veeseelaa
ma ja sad sve kontam kad je žena tako "ovisna" o prisustvu svog muža kad bi nedo Bog došlo do kraha njihovog braka šta bi i kako ona? ili on ako je ovisnik o njenoj nazočnosti?
meni nikad nije dobro toliko biti predan bilo kome


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:12:09   
nermina_
i ja poznajem dosta takvih parova i nemogu to razumjeti. ja naravno volim svog muza najvise i volim biti snjim, ali kad bi on bio stalno samnom ja bih poludila. sta ce mi on ako ja sjedim sa svojom prijateljicom ili vise njih, sta on ima tu raditi???? isto tako da on zahtjeva od mene da ja idem s njim kud god on krene naravno da na to nebih pristala. sta cu ja snjim i snjegovih 5 jarana, smjesno.
ali da toga ima dosta, ima neznam zasto ali ima. imam prijateljicu koju nikad od kad se udala nisam vidjela bez njenog muza i mislim da je to strasno.
ja definitivno tako nebih mogla zivjeti.

_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:16:19   
salmy
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja sad sve kontam kad je žena tako "ovisna" o prisustvu svog muža kad bi nedo Bog došlo do kraha njihovog braka šta bi i kako ona? ili on ako je ovisnik o njenoj nazočnosti?
meni nikad nije dobro toliko biti predan bilo kome

Pa nista snasla bi se nekakouser posted image  hm....koga NEMA bez njega se moze.
Mi smo  toliko vezani,kad je prvi put otisao na sluzbeni put ja sam mislila da cu pomahnitat.Kad u neka doba skontah da necuuser posted image user posted image
Mislim covjek/zena user posted image se uvijek snađe

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:17:24   
veeseelaa
ali kad bi on bio stalno samnom ja bih poludila. sta ce mi on ako ja sjedim sa svojom prijateljicom ili vise njih, sta on ima tu raditi????


Nermić nisam ni sumnjala u tebe, ti si ipak vodolijica a mi ne volimo sputanost user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu nermina_)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:18:43   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ma ja sad sve kontam kad je žena tako "ovisna" o prisustvu svog muža kad bi nedo Bog došlo do kraha njihovog braka šta bi i kako ona? ili on ako je ovisnik o njenoj nazočnosti?
meni nikad nije dobro toliko biti predan bilo kome

Pa nista snasla bi se nekakouser posted image  hm....koga NEMA bez njega se moze.
Mi smo  toliko vezani,kad je prvi put otisao na sluzbeni put ja sam mislila da cu pomahnitat.Kad u neka doba skontah da necuuser posted image user posted image
Mislim covjek/zena user posted image se uvijek snađe


ma tako i treba, sve se fol ne može jedno bez drugog a 'vamo
i meni je golemo reći da ne mogu bez nekog, ne gledam tako na stvari a da mi mm čuje takvo što pa da se ufura user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Parovi koji su nerazdvojni
23.11.2011 11:19:07   
nermina_

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ali kad bi on bio stalno samnom ja bih poludila. sta ce mi on ako ja sjedim sa svojom prijateljicom ili vise njih, sta on ima tu raditi????


Nermić nisam ni sumnjala u tebe, ti si ipak vodolijica a mi ne volimo sputanost user posted image



naravno Sanelauser posted image



_____________________________

Kan 28.11.2009 god.
Amani 14.07.2012.god

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *