|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
5.12.2011 11:44:20   
Emica_sa
Maska se bas i ne preporucuje za masnu kosuuser posted image

A sampona ti sad mogu reci tonu,ali malo sta ce ti pomoci,jer jednostavno masna kosa ostaje masna uvijekuser posted image

Najbolji je Head and shoulders,nema smisla bacati pare na skupe sampone kad ti nista nece pomoci vise od H&Suser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
8.4.2012 22:46:50   
cascadas
meni su super Apivitini šamponi za suhu kosu,na potpuno prirodnoj bazi :)

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
8.4.2012 22:51:24   
Emica_sa
gdje to ima kupiti,nisam prije cula

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu cascadas)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
8.4.2012 23:48:05   
reallove
Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
8.4.2012 23:52:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


vec sam navikla cijeli svoj zivot da perem svaki 3 dan... ne pomaze nista ...tako ti grah pao user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 0:01:36   
reallove

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


vec sam navikla cijeli svoj zivot da perem svaki 3 dan... ne pomaze nista ...tako ti grah pao user posted image
ali treci dan bude uzasna.kao da nisam prala 7 danauser posted image


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 0:25:15   
Visnja RR
znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce user posted image ili je zavezem u rep user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 7:05:07   
canim

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo

Regenerator umanji ili skroz ukini i nemoj ga nikad stavljati na korijen kose, vec ako ces ga koristiti stavi na vrhove ali u malim kolicinama, to bi trebalo koliko toliko umanjiti da se kosa brzo masti.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 8:10:05   
damma

IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo


Iste probleme sam imala i konacno nasla lijek. Sampon elseve rozi od loreala i taj isti regenerator. Na njemu bas pise da je za tanku kosu i koja se brzo masti. Samo sto ja regenerator ne koristim pri svakom pranju, a i kad koristim stavim samo na vrhove. Pranje sam svela na dvaput sedmicno, a i tad nema one uzasne masnoce na kosi.

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 8:15:11   
Emmy

IZVORNA PORUKA: canim


IZVORNA PORUKA: reallove

Ja sam probala sve moguce sampone,meni nista ne pomaze,kupovala sam i biljne nekakve,bacala pareuser posted image

kosa mi se masti puno,svako 3 dana je perem i feniram...

Sada sam kupila sunsilk sampon i regenerator,vidjet cemo

Regenerator umanji ili skroz ukini i nemoj ga nikad stavljati na korijen kose, vec ako ces ga koristiti stavi na vrhove ali u malim kolicinama, to bi trebalo koliko toliko umanjiti da se kosa brzo masti.

Imam isti problem i već zadnjih par mjeseci koristim Syoss liniju (plavi protiv peruti) i regenerator Syoss također u bijeloj bočici piše 0 silicone, tako da sa ovom kombinacijom mogu izdržati 4-5 dana da ne operem kosu, a da ne izgleda neuredno (do tada sam prala svaki 2. dan). Inače, pošto svakih par mjeseci radim pramenove, primijetila sam da mi je puno lakše održavati kosu prva dva mjeseca nakon izvlačenja pramenova, čim krene izrastak, puno se brže mastiuser posted image

_____________________________

Mamina radost 20.12.2006.
Druga radost stigla 20.08.2010.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 11:53:38   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce user posted image ili je zavezem u rep user posted image

i kod mene ovako, ili stavim puder za suho pranje koseuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 15:16:49   
Galicia
Meni je kosa suha, znala sam proci i po 7 dana da je ne operem ona uvijek ista. Prije 2 mjeseca sam radila brazilski tretman i kosa mi se jos troduplo osusila. Ko metla je bila. Drugarica frizerka mi donese sampone iz svog salona i od tad mi se kosa preporodila. Nije jos 100% zdrava, ali bice. Kunem se u Aveda proizvode. Jesu skupi, ali vrijedi svaki dinar.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 15:21:11   
zvončica
Ja kupih nedavno sampon Garnier Fructis - Pure&Shine bez silikona i pokajala sam se....nikako mi ne odgovara. Ne znam koliko da je samponiram uvijek ostane kao slipava...ne opere mi se kosa dobro.
Dobri su mi Gliss samponi i regeneratori.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 15:23:57   
muaaa
Zene jeste li probale obicni od koprive sampon.Ja ga koristim vec godinu i zaista nemam nikakvih problema s kosom

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 15:31:18   
henna ze
koristim bilo koji baby šampon bez regeneratora..nekad nivea neka johnson...mislim da je sve ovo ostalo bacanje para na reklame..
inače imam kovrdžavu kosu..koju feniram i ispravljam...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 15:50:51   
Adana
Ni ja nikako da nadjem nesto da mi odgovara... user posted image

Kosa mi je suha poprilicno, ali se tjeme brzo zamasti... user posted image I onda je perem svako 3-4 dana, nekada i ranije...
Tako da vise nisam pametna sta raditi, da li koristiti sampon za masnu ili za suhu kosu? user posted image
Sa ili bez regeneratora?

Uuuuuuh :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:05:54   
niki83
user posted image Zanimljivo..
Ja imam suhu kosu, meni su se dosada najbolje pokazali Elseve (roza boje) sampon i regenerator, nesto fazona za dugu ostecenu kosu bez sjaja user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:23:11   
Amam
IZVORNA PORUKA: niki83

user posted image Zanimljivo..
Ja imam suhu kosu, meni su se dosada najbolje pokazali Elseve (roza boje) sampon i regenerator, nesto fazona za dugu ostecenu kosu bez sjaja user posted image


I ja taj koristim,nesto ono fazon proteini bisera,za dugu i tesku kosu

_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu niki83)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:26:16   
milenium

IZVORNA PORUKA: muaaa

Zene jeste li probale obicni od koprive sampon.Ja ga koristim vec godinu i zaista nemam nikakvih problema s kosom

i ja sam probala od koprive al ne pomaže baš.sad sam trenutno na shaumi,vidjela reklamu prošli tjedan i kupilauser posted image kontam da isprobam i nju,plava shauma za masnu kosu.s njom mi čista kosa najduže trajeuser posted image

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:27:27   
niki83
Eh, taj, taj user posted image
Super jeuser posted image
Jedino kad me perut smori, onda predjem na muzev Johnson's baby (on se samo pomocu njega mogao rijesiti peruti)user posted image

_____________________________

N&N

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:29:48   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: Adana

Ni ja nikako da nadjem nesto da mi odgovara... user posted image

Kosa mi je suha poprilicno, ali se tjeme brzo zamasti... user posted image I onda je perem svako 3-4 dana, nekada i ranije...
Tako da vise nisam pametna sta raditi, da li koristiti sampon za masnu ili za suhu kosu? user posted image
Sa ili bez regeneratora?

Uuuuuuh :)


Takva je i moja kosa, i jos pored toga da navedem kovrdzava i inace teska za oblikovati. Medjutim u poslednjih par mjeseci koristim onaj "novi" od Gliss Kura crna boca a bijeli cep, jbg sorry zaboravila kako se zove?


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:44:28   
reallove

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

znam ...ako mi je mrsko prati 3. dan onda se ne micem iz kuce user posted image ili je zavezem u rep user posted image

ja ne mogu u rep,kratka mi kosauser posted image

canim,regenerator stavim samo malo na vrhove,mala bocica mi bude po 2 mjeseca

damma,elseve rozi sam probala,imam osjecaj da mi se jos vise mastiuser posted image

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 16:52:39   
MAMA MA
Ja koristim wash&go(onaj sa pšeničnim klicama ili sa mentom)...perem kosu svaka tri dana...šampon mi odgovara u potpunosti i nemam potrebe za regeneratorom jer mi kosa bude presvilenkasta i elektriše se...user posted image ..jednom mjesečno stavim masku od maslinovog ulja i žumanca

_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
9.4.2012 18:27:45   
Adana
Valjda pronadjem neko rjesenje. :)

A za perut je pravo dobar sampon, vise kao lijek, zove se Rekonazol. Kupuje s eu apoteci. Uz njega se moze kupiti i gel koji se umasira u vlasiste. Ali to bas kod one tvrdokorne peruti gdje ima i onih kao 'pecata' i velikih ljuspi.
Kao rukom odnesena perut bude. user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 8:08:32   
sarisari
mm je ima bas puno peruti i kupila u Oriflame šampon protiv peruti, regenerator i losio koji se maže poslije pranja, kada sam mu namazala jako mu se koza zacrvenila i malo ga je peckalo, naredni put je bilo manje crveno i perut je poslije 3-4 puta nestalo skroz i poslije toga kada namaže tim losionom vise mu nema crvenih krugova koji su bili prvi put, valjda je to izvuklo perut i sada je sve ok

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *