|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 8:41:07   
henna ze
i ja sam se sa Johnsonom riješila peruti..a bilo je strašno..inače moj otac najmanje 10 godina koristi Johnson...on ima 59 godina...a kosa predivna bez peruti i ne opada...
ja ga isto koristim za nas..nakon što sam dobila perut od ovih svih silnih šampona sa nema čim..
by the way,,jeste li gledali na provjerenom reportažu o tim svim dodacima u šamponima..?

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 8:49:21   
emči
ada, ja sam gledala i ispade da je najbolje kosu prati samo prokuhanom žarom, kao što je meni moja mama nekad pravila za jačanje kose, ali eto lakše je kupiti, nažalost, i što je skuplji misliš da je bolji a apsolutno nije tako.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 9:24:55   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: emči

ada, ja sam gledala i ispade da je najbolje kosu prati samo prokuhanom žarom, kao što je meni moja mama nekad pravila za jačanje kose, ali eto lakše je kupiti, nažalost, i što je skuplji misliš da je bolji a apsolutno nije tako.


Nakon infektivne mononukleoze koju su pratili malo zesci simptomi meni je opadala groooozno kosa, mislim u fazonu kao nedaj Boze poslje hemo terapija. Prala sam prokuhanom zarom i hB prestalo je opadati, fakat je extra!


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 16:25:05   
leona81
kako ide to s prokuhanom zarom, dajte mi recept...ja sam probala sve moguce, i Visnjinu masku za kosu i pomalo pomaze ali i dalje je uzas...plus zna li neko sta o inneovo kapsulama i merz kapsulama za kosu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 16:41:37   
emči
meni je to mama pravila dok sam bila cura, ona prokuga vode, npr 1,5l i onda stavi jednu punu šaku žare otprilike i smakne sa električnog da se hladi. nakon toga to procijedi u jednu flašu i time isperem kosu i osušim, ali moreš bar mjesec dana tako i vidjećeš rezultate.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 20:22:31   
leona81

IZVORNA PORUKA: emči

meni je to mama pravila dok sam bila cura, ona prokuga vode, npr 1,5l i onda stavi jednu punu šaku žare otprilike i smakne sa električnog da se hladi. nakon toga to procijedi u jednu flašu i time isperem kosu i osušim, ali moreš bar mjesec dana tako i vidjećeš rezultate.


osusena zara ili svjeza? i samo s tim peres ili operes samponom pa onda tim?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
10.4.2012 21:59:42   
emči
svježa žara. a ja prvo operem šamponom pa isperem vodom pa onda isperem žarom, nije da baš fino miriše, ali brzo izlapi

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 10:25:40   
bebaa
nisam citala sve redom jer vidim da je starija tema pa mi recite jeste cule za medicinski sampon sto same sebi sastavite...ja posle porodjaja imala strasnih problema s kosom,svrbi ,opada ma skoro ocelavila i fakat dobila zaliske...medjuti cujem od rodice it Tuzle da ima taj sampon i prikupim sastojke,smuckam i evo koristi o i ja i muz vec mjesec dana...SAMPON JE ZAKON...kosa hem sto ne opada nego jos i nova nice...nema svraba i sporije se masti,nema peruti ni na mapi...ako hocete javite se da vam napisem da dzaba ne tipkam ako nikoga ne interesira...

(odgovor članu emči)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:27:29   
damma
pisi recept ako je bas djelotvoran..i kod mene kosa em opada em je mrtva..

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:32:12   
Mjeseceva Pratilja
Cekamo recept. ;)

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:41:57   
Maya_K
hajd molim te napiši, i mene interesuje.
Meni se kosa tako brzo masti, da bih je mogla svaki dan prati, oduvijek je tako user posted image

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:42:56   
mamabb
to je vjerovatno ovaj
2 šampona kosili
100 ml koprivinih kapi
100 ml ricinusovog ulja
100 ml pantenol ratvora
100ml AD kapi


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:54:55   
bebaa
2 kosili sampona(plava bocica)
kapi od koprive(Galenfarm 30 ml.)
D3 kapi uljane obavezno
solucija pantenola (pantenol rastvor 100 ml. nebitan proizvodjac)
B komplex ampula vita (dobijes 1 amp.sa zutim prahom i jednu sa vodom ,moras kupiti jednu spricu i iglu da to rastvoris)
1/2 litre sampona najobicnijeg od koprive,ja sve3 sampone kupila u DM jer je kosili tamo jeftiniji a kupili balea od koprive
sve se ovo smjesa u flafu i nemojte muckat nego polako okrecite flasi
i prilikom svake upotrebe lagano preokrenite flasu da se talog digne...
vjerujte da nije suplja prica...
kosta oko 15 km gore-dole zaboravila sam ali se toga malo stavlja jer puno pjeni pa tako moze i dugo trajati...pozz

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:56:08   
bebaa
izvinjavam se na greskama u pravopisu...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
4.2.2013 11:58:18   
bebaa
zaboravih reci nemojte ocekivat od 2 pranja rezultate ikakve...tek nakon 25 dana ja sam primjetila da u kadi nema nego samo par dlaka da izvinete...a suprug je ranije osjetio da mu se kosa sporije masti...samo morate imati strpljenja...

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
14.2.2013 16:48:36   
dandi84
Makadamija šampon i maska za kosu...Što se mene tiče vrhunski proizvodi za kosu...Jesu skuplji al su moju kosu preporodili...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
18.6.2013 11:25:00   
elmaL
Ja sam ovdje na temi Kupujmo domće cula za Narodne Apoteke Tahirovic sampon i kupila ga u dm-u, odlican je, od curokota, od kad ga koristim, nemam vise peruti, a i frizerka mi je rekla da mi se kosa dobro oporavilauser posted image samo se poslije njega mora koristiti obavezno regenerator ili maska, jer malo kosa bude divljauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu dandi84)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 13:54:08   
MicoTico
http://negakose.blogspot.com/2009/12/kosili-ad-kapi-ricinusovo-ulje-kapi-od.html

Stručnjaci kaži "niđe veze"user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 14:00:25   
bebaa
ja pravim ovaj šampon samo bez ricinusa i odličan mi je ,kosa se progustila i manje opada.......i ne mislim ga mjenjati...kakav marketiški trik kad može biti ono što napraviš nekoliko mjeseci....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 14:07:43   
MicoTico
Ma ne pišu oni da je šampon markentiški trik, nego vitamini uopšte u šamponima jesu. AD kapi nemaju nikakve veze sa kosom kaže čiko stručnjak.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 14:20:58   
bebaa
razumjela sam samo nisam navela za kapi ali eto sve ostalo ću staviti sledeći put sem AD kapi pa ću vidjeti razliku....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 14:37:58   
Marija13
Jeste, ad kapi nemaju nikakvog uticaja na kosu, ali imaju na samo tjeme, kazu djeluju na "diferencijaciju epitelnog tkiva glave", isto strucnjaci rekli!
"Vitamin A (ili akseroftol i retinol) nastaje u organizmu iz karotena, žutog pigmenta iz biljaka. Dnevne potrebe za ovim vitaminom: 0,8 do 1,5 mg. Ima ga u šargarepi, zelenom povrću, buteru, siru, žumancu, ribljem ulju, peršunu, kajsijama. Važan je za održanje epitela, lučenje hormona, rast ćelija svih organa, kvalitet vida. Nedostatak uzrokuje noćno slepilo, promene na koži i probavnom sistemu, slabost organizma, deformacije kostiju, isušivanje i mekšanje rožnjače."

_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 14:41:26   
canim
Ja koristim harologi sampon po preporuci frizera, proizvodi se u Svedskoj i na prirodnoj je bazi, nakon mjesec dana koristenja kosa mi je prestala opadati, ja prezadovoljna,. Nastavila sam koristiti njihove proizvode,vec 6 mjeseci samo harologi koristim i toplo preporu ujem.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.6.2013 15:53:16   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Marija13

Jeste, ad kapi nemaju nikakvog uticaja na kosu, ali imaju na samo tjeme, kazu djeluju na "diferencijaciju epitelnog tkiva glave", isto strucnjaci rekli!
"Vitamin A (ili akseroftol i retinol) nastaje u organizmu iz karotena, žutog pigmenta iz biljaka. Dnevne potrebe za ovim vitaminom: 0,8 do 1,5 mg. Ima ga u šargarepi, zelenom povrću, buteru, siru, žumancu, ribljem ulju, peršunu, kajsijama. Važan je za održanje epitela, lučenje hormona, rast ćelija svih organa, kvalitet vida. Nedostatak uzrokuje noćno slepilo, promene na koži i probavnom sistemu, slabost organizma, deformacije kostiju, isušivanje i mekšanje rožnjače."

Nastaje u organizmu, dobro si navela. Ne na organizmu.
Ne znam koliko dugo inače vi perete kosu, ja svega 5 minuta. To je premalo vremena da neki vitamin djeluje na mojoj glavi.
Uzimanje vitamina oralno je sasvim druga priča.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
30.6.2013 18:19:31   
bebaa
nisam stručnjak ali ništa ne nastaje na koži sv unutar tijela pa samim tim utiča i na npr.tjeme....
ali nije bitno....bitno je da sam se ja danas ošišala skroz kratko drestična promjena iz samo ejdnog razloga....odjednom mi je kosa počela strašno opadati...užas da se prepadneš.....odem i završim to i kupim šampon obični od žare kao prije što sam koristila da vidim šta se desilo jeli možda do šampona...možda se tjeme zasitilo......u svakom slučaji imam kapi od žare pa ću naredno pranje i njih početi koristiti.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *