|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
30.6.2013 19:43:08   
Maya_K
i meni kosa u zadnje vrijeme uzasno opada. Sad dam kupila Garnier Herbal zeleni sa 5 nekih biljaka, od njega se kosa bas sjaji, a regenerator gliss kur u spreju ljubicasti koristim.

_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
30.6.2013 19:47:10   
bebaa
ja regeneratore uopšte ne koristim......ništa za uljepšavanje...samo i isključivo šampon.....možda bi trebala šta uvesti......ali od gela i pjene me svrbi i stvara se perut....lak mrzim jer ulijepi....koristila sam brilijantin par puta od sestre.....ništa ni od toga nešto mi ulijepi.....user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Maya_K)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
16.7.2013 9:36:51   
mikicalittle
preferiram shauma proizvode. blagi su i posto mi je tanka kosa stvarno mi prijaju.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 1:56:11   
namaste asc
A zašto ne počnete upotrebljavati čiste prave proizvode za njegu kose i prirodne šampone koji nemaju štetne i destruktivne kemikalije koje neće imati prilike da dođu do vašeg mozga, krvotoka i ostalih organa. Na kraju zašto da kupujete svoju bolest, ako trebate nešto kupiti onda kupite ono od čega ćete imati koristi. A kosa je puno više nego mislimo i zašto da je radi nekih reklamica i propagande neke firme žrtvujemo. Mislite da je njima stalo do vas i vašeg zdravlja. Vi ste njima samo jedan broj u statistici, i budite sigurni da se svaki put smiju kada netko kupi njihov proizvod koji na kraju vrijedi 2kn, a vi dajete ostatak novca na reklamu, marketing, skladištenje, ambalažu, promoviranje proizvoda preko poznatih medijskih ličnosti i skupe minute na tv. Žalosno je da su počeli i i riječ prirodno zloupotrebljavati , pročitajte samo sastojke pa će vam sve biti jasno a na nama je da odlučimo što mi doista želimo. Dali vam je to stvarno tako što potrebno, da mirišete na kemiju? Ja bih uvijek odabrao pravi prirodni proizvod za njegu tijela, kože i kose a pogotovo šampon jer te kemikalije direktno djeluje na naš mozak i prave disbalans u hormonima koji djeluju preko hipofize. Tako ida nije ni čudo zašto sve više problema sa štitnjačom pogotovo mlade mame. Dali ste vi za prirodno? user posted image

(odgovor članu mikicalittle)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 7:49:52   
Marija13

IZVORNA PORUKA: namaste asc

A zašto ne počnete upotrebljavati čiste prave proizvode za njegu kose i prirodne šampone koji nemaju štetne i destruktivne kemikalije koje neće imati prilike da dođu do vašeg mozga, krvotoka i ostalih organa. Na kraju zašto da kupujete svoju bolest, ako trebate nešto kupiti onda kupite ono od čega ćete imati koristi. A kosa je puno više nego mislimo i zašto da je radi nekih reklamica i propagande neke firme žrtvujemo. Mislite da je njima stalo do vas i vašeg zdravlja. Vi ste njima samo jedan broj u statistici, i budite sigurni da se svaki put smiju kada netko kupi njihov proizvod koji na kraju vrijedi 2kn, a vi dajete ostatak novca na reklamu, marketing, skladištenje, ambalažu, promoviranje proizvoda preko poznatih medijskih ličnosti i skupe minute na tv. Žalosno je da su počeli i i riječ prirodno zloupotrebljavati , pročitajte samo sastojke pa će vam sve biti jasno a na nama je da odlučimo što mi doista želimo. Dali vam je to stvarno tako što potrebno, da mirišete na kemiju? Ja bih uvijek odabrao pravi prirodni proizvod za njegu tijela, kože i kose a pogotovo šampon jer te kemikalije direktno djeluje na naš mozak i prave disbalans u hormonima koji djeluju preko hipofize. Tako ida nije ni čudo zašto sve više problema sa štitnjačom pogotovo mlade mame. Dali ste vi za prirodno? user posted image

Meni cijeli tvoj post miriše na reklamu! user posted image
naravno da sam za prirodno, šta nam preporučuješ?


_____________________________

"Ono što mi jesmo određuje našu djecu daleko više nego ono što im govorimo. Znači, potrebno je da budemo danas, ono što želimo da naša djeca postanu sutra."

(odgovor članu namaste asc)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 8:10:51   
Mirkica
ja koristim Schauma i jedno i drugo probala sma sto sta al mi Schauma najbolje rezultate daje a da i ja bih rado probala nesto prirodno :)))

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Marija13)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 8:15:44   
InLove
Elvital/Elseve

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 10:51:11   
reallove
Ja vise i ne gledam koji sampon uzimam,regenerator ne koristim,sada napokon imam svoju prirodnu boju i kosu i lijepa je cim god da je operem,na ovo sam dugo cekalauser posted image ..isplatilo se

_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu InLove)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
23.10.2013 21:15:44   
namaste asc
Pa možda i je reklama Marija 13 ali je to možda i samo način da se upozna sa drugim prirodnim načinima koji su za osvješčivanje i pomišljanje da se trebamo makniti od kemikalije je će imati samo tanju kosu, slabiju elastičnost, brže sjedenje i ostale zdravstvene probleme. Pošto sam uvijek za prirodna rješenja onda vam mogu i ponuditi tako i za kosu a to je prirodni šampon koji se radi procesom sapunifikacije ili djelovanjem hladnoprešanih ulja s alkalnih otopina tj lužina. Jednostavno ako pročitate sve kemikalije tj sve što stavljaju u šampone onda se trebamo pitati dali nam to doista treba. Eto tako se došao na red i prirodni šampon kao i regeneratori koji se rade sa mješavinom nekoliko hladnoprešanih ulja i eteričnih kemotipiziranih ulja ovisno za što treba, macerat gota kole i još neke prirodne sastojke. Sada jednostavno možda to je reklama ali je možda i način da vam se ponudi nešto što nije kemikalija koja će vam ući u krvotok, organe, mozak itd :) U svakom slučaju lijepo je da ima onih koji traže prirodno rješenje. Jer priroda je najbolje rješenje za sve nas user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
13.4.2014 9:02:57   
ToSam
Koristim Elisinin šampon za masnu kosu, proizvodi Elisa Srbija, prirodna kozmetika. I takodjer koristim njihov balzam za kosu (doduse ne redovno kad imam vremena). Zadovoljna. U principu sve je to isto, meni su najbolji djeciji samponi, u njima najmanje hemije ima. Probala sam mnoogo, mnogo, sampona, posto sam imala dugu neukrotivu kosu i malo koji da mi je nesto narocito pomogao. Na kraju sam se osisala zato sto ne mogu da rascesljam kosu, suze mi izazivalo.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 10:13:30   
whats app
Ja koristim recept. Prije imala perut i nista nije pomagalo, i neko mi preporuci Recept (mislim da je subrinin, ali nisam sigurna) zelena flapica. Ne miriše kao ostali ali zaista pomaze kod peruti :D


(odgovor članu ToSam)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 10:14:35   
whats app
a što se tice regenratora...ne koristim nista, samo se potrudim da je fini iscesljam...jer svaki mi masti kosu i moram je onda prati svaki dan

A o maskama da ne pricam...od tog sam davno odustala user posted image

(odgovor članu whats app)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 10:54:23   
Latinka
Vec jako dugo koristim Panten Pro-v, a najnovije otkrice mi je mlijeko za kosu iz dm-a:kosa je prekrasna, lako se rascesljava a ne masti

_____________________________

I. srce mamino 16.01.2012.
A. mamin dobrica 21.02.2014.

(odgovor članu whats app)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 10:59:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: Latinka

Vec jako dugo koristim Panten Pro-v, a najnovije otkrice mi je mlijeko za kosu iz dm-a:kosa je prekrasna, lako se rascesljava a ne masti

Kakvo je to mlijeko? koristi se kao maska sta li
Ja godinama koristim loreal crveni sampon i regenerator..kosa kao svila

(odgovor članu Latinka)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:06:23   
Hannica
Ja sam prestala kupovati te šampone od 6-7 KM. Godinama ih uzimala, šampon i regenerator cca 13 KM, nestane baš brzo.
Ssd uzmem neki litrenjak Annyer čini mi se, isto tako i regenerator samo druga marka, 6 KM regenerator, a šampon možda 10. Kosa mi nikad ljepša nije bila, zdrava, mekana,sjaji se....
Samo je trebalo 2-3 pranja dok navikne kosa na promjene.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:30:53   
grozđe
Ja ako ne stavim balzam ili masku, kao da imam dvije kose na glavi user posted image ... bas mi je neophodan....

Sampon imam iz Avona i takvu masku i jos neki dodatak( ulje za kosu)...

probala sam mnogo sampona i sve je to tu negdje, bar za moju prirodnu kosu i boju...

Moje misljenje da ne treba previse novca izdvajati za sampon... dobri su i Balea proizvodi... koristim mnogo toga njihovog...

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:31:20   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja sam prestala kupovati te šampone od 6-7 KM. Godinama ih uzimala, šampon i regenerator cca 13 KM, nestane baš brzo.
Ssd uzmem neki litrenjak Annyer čini mi se, isto tako i regenerator samo druga marka, 6 KM regenerator, a šampon možda 10. Kosa mi nikad ljepša nije bila, zdrava, mekana,sjaji se....
Samo je trebalo 2-3 pranja dok navikne kosa na promjene.user posted image

Meni se vidi razlika kad operem drugim..kosa isto slama uzas jedan..ma nije mi zao dati to je sve sto ulazem u kosu..i farbanje 2 puta u mjesec dana..A kosa extra

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:33:11   
grozđe
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Latinka

Vec jako dugo koristim Panten Pro-v, a najnovije otkrice mi je mlijeko za kosu iz dm-a:kosa je prekrasna, lako se rascesljava a ne masti

Kakvo je to mlijeko? koristi se kao maska sta li
Ja godinama koristim loreal crveni sampon i regenerator..kosa kao svila


Mene isto interesuje ovo mlijeko...?

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:35:25   
Hannica

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Hannica

Ja sam prestala kupovati te šampone od 6-7 KM. Godinama ih uzimala, šampon i regenerator cca 13 KM, nestane baš brzo.
Ssd uzmem neki litrenjak Annyer čini mi se, isto tako i regenerator samo druga marka, 6 KM regenerator, a šampon možda 10. Kosa mi nikad ljepša nije bila, zdrava, mekana,sjaji se....
Samo je trebalo 2-3 pranja dok navikne kosa na promjene.user posted image

Meni se vidi razlika kad operem drugim..kosa isto slama uzas jedan..ma nije mi zao dati to je sve sto ulazem u kosu..i farbanje 2 puta u mjesec dana..A kosa extra

I meni se vidjela razlika, baš sam morala uzimati neki kvalitatn,uglavnom loreal elseve žuti ili bijeli,ali poslije par pranja kosa navikne i na ove jeftinije varijante. Bude ispočetka slama ali dođe do sebe poslije.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:39:19   
salmy
http://slkm.at/5665587user posted image

Ko zavjesa

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:44:09   
grozđe
IZVORNA PORUKA: salmy

http://slkm.at/5665587user posted image

Ko zavjesa


Ma sta joj fali....  kosa ima sjaja....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:47:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: grozđe

IZVORNA PORUKA: salmy

http://slkm.at/5665587user posted image

Ko zavjesa


Ma sta joj fali....  kosa ima sjaja....

Pa nista,kazem ne bih mjenjala sampone i navikeuser posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:49:45   
grozđe
IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: grozđe

IZVORNA PORUKA: salmy

http://slkm.at/5665587user posted image

Ista sam takva, sto valja ne diram, poslije samo haos napravim user posted image

ja tonu sampona promijenila, a oni nove i nove izbacuju...



Ko zavjesa


Ma sta joj fali....  kosa ima sjaja....

Pa nista,kazem ne bih mjenjala sampone i navikeuser posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 11:50:52   
grozđe
Ukucala poruku i nigdje je...

ista sam takva, sto valja ne diram, inace samo haos napravim user posted image

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Koji sampon i regenerator za kosu?
17.4.2014 13:18:13   
Hannica
Ja ne vidim šta je na ovoj slici? Malo mi, s moba gledam.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *