|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:02:32   
Anoniman
Joj, tuga, bas tuga, treba pomoci naravno kao i do sadauser posted image

(odgovor članu mama2009)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:21:18   
Anoniman
joj user posted image da barem nekako mogu poslati robu za djevojcice,imala bih dosta stvariuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:28:39   
palachinken
Djevojcice nose brojeve obuce 36 i 37, a djecak 42.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:35:30   
gvendolina
Upravo gledam slike na fb,ima li su posjetu dobrih ljudi iz Njemacke koji su im donirali odjecu i skolski priboruser posted image

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=296303037059668&set=a.296303010393004.69169.137433516279955&type=1&theater

mozda je najbolje skupiti novac ili ih kontaktirati da provjerimo sta im je jos potrebo





_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:37:55   
Medić*
IZVORNA PORUKA: gvendolina

Upravo gledam slike na fb,ima li su posjetu dobrih ljudi iz Njemacke koji su im donirali odjecu i skolski priboruser posted image

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=296303037059668&set=a.296303010393004.69169.137433516279955&type=1&theater

mozda je najbolje skupiti novac ili ih kontaktirati da provjerimo sta im je jos potrebo

Kako je lijepo ovako nesto vidjeti, ovako plemenite ljude, svaka im cast user posted image

Slazem se da im je najbitniji novac, ja cu svoj doprinos sutra uplatiti aBg jer neznam da li cu doci na BB






_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu gvendolina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:41:04   
Anoniman
kako je lijepo ovo procitatiuser posted image user posted image

(odgovor članu Medić*)
  Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:51:38   
gvendolina
Kopiram sa fb i poruku od Zerine

Zerina Dzebic
zelim da se zahvalim svim dobrim ljudima koji su bili uz mene i pomogli mi i onim koji su obecali pomoci mi i svim onim koji su mi pruzili podrsku i savjet, svima vama drgi moji fb prijatelji jer uz vasu pomoc , ja se sada bar i na kratko vrijeme osjecam kao i druga djeca i imam nadu u bolje sutra ,pogotovo sad nakon sto me posjetila nasa Aida -Zinaida Bajraktarevic koja je obecala da ce pomoc meni i sestri da upisemo studije i tako mi promijenila cijeli tok zivota jer sam ja planirala cim zavrsim osnovnu skolu da nadzem neki posao ,jer sam znala da majka nema mogucnost za daljne moje skolovanje ,ali kad mi je ta zena to predlozila i rakla da ce me studirat pocela sam odma sad misliti na bolje sutra i sto cu upisati , i koji posao da radim da bi jednog dana mogla svim ovim ljudima sto za mene ucine dobro i pomognu mi da im vratim tako sto cu pomoci drugim kojim pomoc bude potrebna .Tako dragi moji uz vas se moj zivot pocinje mjenjat na bolje molim vas da budete uz mene da ispunim svoje snove i ovo svoje obecanje VOLI VAS ZERINA


Pismo naše Zerine koje je postavila na svojoj stranici na facebook-u nakon posjete IstinaTV

< Poruku je uredio gvendolina -- 1.12.2011 22:52:38 >


_____________________________

Ajdin 30.04.2009.
Afan 15.04.2014.
mamini zivoti

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 22:58:43   
lepetetka
Uhhhh majko mila baš se isplakah....ja ovo ne volim gledati jer se uvijek baš sva nasekiram., inače pročitam tekst, uplatim i to je to, a evo sada pogledah i srce mi se cijepa,...Hvala Bogu pa ima uvijek dobrih ljudi, država nam je za crknuti od gladi,čuj 9 KM dječijeg, pa kako ih nije stid sami sebe kada pogledaju u ogledalo????? I neko je postavio anketu da li pobjeći odavde ::::: Ma trkom!!!!!!!

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
1.12.2011 23:04:51   
lepetetka
A Zerina je kraljica!!!!! Stvarno bili smo djeca, pa koliko samo hrabrosti treba da se javno ovako nešto napiše, koliko ljubavi prema majci i porodici, koliko snage u jednoj curici, koliko pozitivne energije i nade kada joj se pomoglo bar malo,entuzijazma,... Draga Zerina da ti Allah dragi ispuni želje i da ti olakša život!!!
I da trebalo bi se šta skupiti za ovu porodicu, nebitno da li pribor,hrana,novci, onaj ko nema svaka markica ga obraduje,svaka haljinka,olovka,ma sve dobro dođe...

_____________________________

mamin dječak, 11.01.2008.
mamina princeza 09.07.2011.

(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 8:12:36   
Mala Selma
Hvala Bogu da postoje dobri ljudiuser posted image
Zene, da li se slazete da sutra na bazar ponesemo sto mozemo da doniramo, hranu /brasno, ulje, makarone, konzerve, super, zacine, mlijeko itd.) uglavnom robu koja se nekvari brzo, odjecu, skolski pribor ( nikada nije dovoljno olovaka, sveski i sl.).To cemo spakovati u kese i kutije.
KOKO, mozes li danas kontaktirati te vozace, da vidis da li voze sutra i u koliko sati, da im mozemo odvuci na stanicu i da ti preuzems?

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu lepetetka)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 8:57:48   
Nedi
Od jučer mislim na njih...U ponedjeljak cu u Zenicko srce odnijeti odjecu koju cu dobiti od kolega na poslu i hranu koju do tada kupim ili nabavim.

I ostali mogu na FB pronaći udruženje Zeničko srce i preko njih dati svoj skromni doprinos. Čak mislila da im i ja odnesem ali ovo je super ispalo. 


(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 9:22:33   
koka i po
sutra imate autobuse iz Sarajeva za Zavidovice u 15,20 h i 19,00 h
bilo bi dobro da me obavjestite dali cete i u kom terminu slati da mogu kontaktirati Prevoz putnika.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mala Selma)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 9:53:13   
henna ze
koko možeš li provjeriti koliko su visoke ove curice...
moja H je sada 156 a ima 9 godina...( to je visina za 12-13 g)
ako je jedna niža...imam stvarno predobrih stvari..
imam beneton zimsku jaknu ( perjanu)...imam još jednu crvenu isto predobru..imam skoro nove  cipele 38 br..jednom dva puta obučene kožne, zimske..br.38..dobro bi im doše za ovo vrijeme..imam hlača i majica...
de mi javi..pa bih ja to spakovala na bus..da ti prihvatiš...

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 11:00:28   
henna ze
evo ja sam profaksala..pa će i mama vidjeti kod nje šta se može..rekla sam nije bitno..ako hoće nek kupe nešto od hrane..makarone..konzervu , ulje bilo šta..pa  ću ja onda to sutra poslati...koksi ako se neuklopim u ovaj bus sa sarajkama..da zamoliš melli da ode ona po njega ( ako bus ne ulazi u zenicu)

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 12:56:45   
koka i po
henna, MELLI imate pp.
ja sam uvijek govorila da se sit gladnom ne vjeruje.nije ovo jedina porodica koja jadno i cemerno zivi na nasim prostorima.mnogo je njih.samo sto pojedini sute i snalaze se kako znaju a pojedini to neznaju.
da svako od nas odvoji po marku ...zamislite koliko bi se hrane moglo kupiti za gladne.a mnogo je njih vjerujte.
neko se raduje skupom parfemu i dobroj markiranoj krpici ....a vecina njih se raduje jednoj obicnoj vreci brasna.
ja u ovakvim situacijama prvo krecem od sebe i pomislim kako bi se ja osjecala da su moja djeca gladna.a svakom se to moze desiti.dobro se dobrim vraca kad tad.
sadaka spasava covjeka .


da nezaboravim...
porucujem svim onima koji citaju ovu temu a blizu su i u mogucnosti da svrate do naseg malog grada da je u kaficu Atlantis otvoren stand za prikupljanje pomoci za ovu porodicu.

< Poruku je uredio koka i po -- 2.12.2011 13:06:31 >


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 13:20:39   
MELLI
Štand je otvoren u Atlantisu,nešto sam pročitala i u Domu kulture prikupljat će se sredstva tokom cijelog mjeseca.
Sinoć sam pregovarala sa grupom mladih glumaca,oni će do kraja polugodišta pripremiti predstavu i odigrati je u humanitarne svrhe.
Mislim da bi se moglo kao i u Akciji za Sanitu,odigrati humanitarna utakmica.
Imam informacije da i škole učestvuju u prikupljanju sredstava.
tako da se nadam iskreno da ovo neće ostati samo jedna gluha priča.
Aktivirala sam i jednog donatora koji će danas otići direktno na adresu i odnijeti jedan neskroman poklon.


(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 13:21:36   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 14:50:40   
koka i po
sad sam kontaktirala sefa saobracaja Prevoza putnika Zavidovici.izasli su nam u susret i odobrili prevoz humanitarnih paketa za porodicu Džebic.ovom prilikom vas molim da ako ste planirali slati pakete sutra da mi javite pogotovo nase forumasice iz Sarajeva da bi se mogao obezbjediti prostor za iste.autobus dolazi u Zenicu u 16,45 gdje bi se utovarili paketi koje salju nase Zenicanke.sutra trebam potvrditi( ili otkazati) rezervaciju prostora.hvala.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 14:54:32   
henna ze
IZVORNA PORUKA: koka i po

sad sam kontaktirala sefa saobracaja Prevoza putnika Zavidovici.izasli su nam u susret i odobrili prevoz humanitarnih paketa za porodicu Džebic.ovom prilikom vas molim da ako ste planirali slati pakete sutra da mi javite pogotovo nase forumasice iz Sarajeva da bi se mogao obezbjediti prostor za iste.autobus dolazi u Zenicu u 16,45 gdje bi se utovarili paketi koje salju nase Zenicanke.sutra trebam potvrditi( ili otkazati) rezervaciju prostora.hvala.



jeeeeeeeeee....super koksi..
ako bog da..pa ova žena ujutro ustane ...mislim bude živa...ukrcava paket u 16,45...večeras ću ja to sve lijepo spremiti....juuuupi

_____________________________

Kad se igra završi, kralj i pješak idu u istu kutiju.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 15:12:51   
assmiras
Drage moje, kakav je dogovor za sutra? Sta donosimo? Odjecu, hranu, pribor ili cemo sakuplljati novac? Ako neko ima vise informacija, molim vas neka napise.

< Poruku je uredio assmiras -- 2.12.2011 15:15:44 >


_____________________________

Naša malena je dosla 05.02.2010.,
Selma, mamino sunce.....

A nas drugi cvijet 15.05.2012......

(odgovor članu henna ze)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 15:24:19   
Hanady RR
ja smao da napomenme da su meni poršli put po dovlačenju stavri autobudom tražili da platim 20 Km kada sma im rekla da tu nema novaca samo potrepštine i hrana rekao je 10 Km koje sam dala...

znači lijepo dogvorite sa vozačem jer meni nisu dali nota račun za isto a kaži moram platiti.

tako da znate i to i budete spremni ako treba platiti.

Ja sutra nisma na BB imama preiueze obaveze do ranije i neću učestvovati u ovoj akciji u djelu koji s eodnosi za sutra....

a vi koje ste u mogćnosti pogledajet i isti dna otvorenu temu za mladu sanju koja boluje do leukemije...kako postoji račun tu sma dala svoj doprinos


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu assmiras)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 17:15:12   
MELLI
Neću ni za koga garantovati,ali ja koliko se sjećam kada se prikupljala pomoć za Goražde,Zavidovićani su poslali puno auto odjeće,obuće,hrane... a niko im nije naplatio prevoz.Čini mi se da si baš ti hanady preuzela te pakete.
Sad ne znam kako ide kod ostalih prevoznika.

Trebate samo javiti kojim autobusom pomoć stiže,da se i ja ovdje mogu organizovati.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 18:41:00   
Mala Selma
niko iz Sarajevo neodgovara kakvi su planovi za sutrauser posted image
ako nece niko nista sutra donijeti, nebih ni ja onda sama donosila, ja cu poslati svoj doprinos ili porodici ili koki.
Zato molim sve koji ce sutra doci na bazar da kazu hocemo li sutra donositi hranu za ovu porodicu.
Hvala

_____________________________

Ljubav se zove imenom tvojim 28.04.2009.


(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 18:45:52   
mama2009
kad je islo za  Gorazde, to je nasa forumasica bambi organizovala besplatan prevoz 2-3 puta, a jednom sam ja odvukla autom licno...super koko sutra ako Bogda da se obraduju djevojcice ...koko ne zaboravi cim se vratis od njih velikiiiiii izvjestaj pusa

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Porodica Dzebic treba nasu pomoc
2.12.2011 18:58:45   
koka i po
ja vas molim da se izorganizujete pa da mi javite.
naglasavam...sve ovo sto radim radim na vasu inicijativu i nikoga ne obavezujem nizasto.
da niste spomenule hum.pakete i postavile pitanja njihovog transporta ja nista od ovog nebi radila.
sto se tice placanja transporta ja sam naglasila da je to nas zajednicki humanitarni cin i ne vjerujem da bi iko dinara trazio jer su ljudi u Prevozu putnika upoznati sa hum.akcijom za ovu porodicu.a znam da se redovno salju paketi i posiljke preko Prevoza putnika i da niko nikad nista nije naplatio.
uostalom ove pakete preuzimamo ja i MELLI.da niste "zakotrljali grudvu" ja lavinu nebi ni pokrenula.mislim da ovo nije fer prvo prema meni pa prema ovoj porodici.
ja vas molim da moj post ne shvatite kao drskost jer zaista nije.svima onima koji i mogu i nemogu da ucestvuju hvala u ime ove porodice.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *